Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до Українського націоналізму?

Повідомлень в темі: 452

Опитування: як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте? (231 користувачів проголосувало)

як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте?

1. Позитивно! Нею мають керуватися усі українські політики! (171 голосів [73.71%])

Процент голосів: 73.71%

2. Посередньо! Мають право на існування утопічні ідеології! (27 голосів [11.64%])

Процент голосів: 11.64%

3. Негативно! Є значно кращі політичні ідеології! (22 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

4. Ніяк! Я взагалі аполітичний(на) і живу на Марсі!!! (12 голосів [5.17%])

Процент голосів: 5.17%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Марса

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 15.07.2006 – 00:13

Перегляд дописуOlezhek (12.06.2006 23:10) писав:

Я вважаю, що потрібно просто всіх москалів вислати у свій кацапстан - зникнуть всі проблеми. :lol:
А у москалів всі хто не за расійу націоналісти.
естественно,так у всех бывает,что-то вроде"кто не с нами,тот против нас"..это закон природы...вам ведь тож было б неприятно,еслиб я ругала Украину...кстати Россия с большой буквы пишется:cry:

пропоную для початку подивитися правила форуму.
мова форуму - українська!

Повідомлення відредагував Злодій: 15.07.2006 – 07:57

• 0

#202 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.07.2006 – 19:21

Ya 'schas v Rossii, na letnih kursah v Moskve..
Vot chto o vas govoryat prepodavateli letnih kursov...
Prep.: "Rekomenduyu vam chitat'prozvedeniya velikih russkih pisateley Pushkina, Tolstoga, Dostoevskogo, Gogolya..."
Ya: " a mne odin drug skazal chto Gogol' ne russkiy, a ukr. pisatel', mojete poyasnit'? "
"Ya lichno ne imeyu nikakih pretenziy k ukrainskomu marodu, no to chto oni schitayut Gogolya ukr. pisatelem , tol'ko potomu chto on rodilsya v Malorosii, i chto schitayut Rus'Kievskuyu Ukrainoy, eto prosto....glupo i smeshno"
  • 0

#203 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 28.07.2006 – 11:01

Перегляд дописуukrainer (8.06.2006 17:15) писав:

враховуючи загально-форумську апатію до ідеї націоналізму :) пропоную продовжити обговорення! (аби не спали :blink:)

Як ви хотіли б, щоб здорові націоналістичні сили діяли надалі - прошу викласти практичне бачення стратегії та тактики (як би діяли ви (які кроки використовували), коли б могли спрямовувати цей рух у правильне русло).

Надіюсь, що попрокидаєтеся :cool2:
Це я цитую сам себе...ШАНОВНІ дописувачі 10-11 сторінок, БУДЬ-ЛАСКА, ПРОКИНЬТЕСЬ І ПРОЧИТАЙТЕ, У ЯКІЙ ТЕМІ ВИ ТІ ДВІ СТОРІНКИ ФЛУДУ НАПИСАЛИ?????????? РАДЖУ ПОВЕРНУТИСЯ ДО РОЗМОВИ ПО ТЕМІ!!!! і розпочати, наприклад, з моєї цитати що вище...

Перегляд дописуЗайва (12.06.2006 17:43) писав:

@ Marcos
.... V vas prosto kompleks vit togo scho ne mali nikoli nezalejnu krayinu ...
відповідь була далі...

Перегляд дописуOlexandr (12.06.2006 18:05) писав:

Це ми не мали незалежну країну?! А Русь, козацька держава, УНР?
я тільки додам, що коли ми були незалежними, то цивілізована Європа, була брудною та невихованою провінцією (наприкла, в порівнянні з Руссю-Україною), а Московське князівство тоді кіз пасло, і в лісі ягоди збирало (хто вивчав історію, зрозуміють в чому полягає контраст розвитку цивілізацій)... про пізніші часи навіть згадувати не хочу, бо є маса фактів - на користь нас, УКРАЇНЦІВ, але це тільки затягне дискусію не по темі...

Тому раджу повернутися до дискусії по темі (читайте вище).

Повідомлення відредагував ukrainer: 28.07.2006 – 11:02

• 0

#204 Plexus

Unforgiven

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.07.2006 – 11:18

Націоналізм і тільки націоналізм на даному етапі є тим важілем за допомогою якого можна вивести Україну з економічної, політичної, культурної кризи........

Перегляд дописуЗайва (21.07.2006 20:21) писав:

Ya 'schas v Rossii, na letnih kursah v Moskve..
Vot chto o vas govoryat prepodavateli letnih kursov...
Prep.: "Rekomenduyu vam chitat'prozvedeniya velikih russkih pisateley Pushkina, Tolstoga, Dostoevskogo, Gogolya..."
Ya: " a mne odin drug skazal chto Gogol' ne russkiy, a ukr. pisatel', mojete poyasnit'? "
"Ya lichno ne imeyu nikakih pretenziy k ukrainskomu marodu, no to chto oni schitayut Gogolya ukr. pisatelem , tol'ko potomu chto on rodilsya v Malorosii, i chto schitayut Rus'Kievskuyu Ukrainoy, eto prosto....glupo i smeshno"
....от тобі і відповідь на те як москалі зневажливо ставляться до України і українців....... вони навіть не ХОЧУТЬ нашу державу називати, використовуючи слова типу "малоросія" і т.д.... а про Київську Русь... хай той "преподаватель" історію почитає...... як можна після такого нормально до них ставитись???? ....якшо навіть вчителі там себе так ведуть по відношенню до України..... :blink:
  • 0

#205 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 28.07.2006 – 11:27

то вже давно відомо, я колись пропонував усім громадянам України, які не розуміють чому українці так не люблять москалів, для початку почитати російські підручники з історії... але то вже інша тема - не ця!

а тут ми обговорюємо, зокрема: "Як ви хотіли б, щоб здорові націоналістичні сили діяли надалі - прошу викласти практичне бачення стратегії та тактики (як би діяли ви (які кроки використовували), коли б могли спрямовувати цей рух у правильне русло)."
  • 0

#206 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 28.07.2006 – 12:10

Відношення до націоналістів? - Наскільки я їх зустрічала (особливо Тризубівців) в мене крім негативу ніяких емоцій не з"явилось!
Я в реальному житті доволі часто спілкуюсь рос, та англ мовами - за перше мене просто одразу почали зрівнювати з гівном :blink: А на моє питання:" Чому ви так р"яно захищаєте свободу держави, а свободу громадян цієї держави не берете до уваги?" я почула у відповідь, що всі люди які спілкуються на рос. врагі нації....
смішно...
  • 0

#207 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 28.07.2006 – 12:45

Перегляд дописуAmalteya (28.07.2006 13:10) писав:

Відношення до націоналістів? - Наскільки я їх зустрічала (особливо Тризубівців) в мене крім негативу ніяких емоцій не з"явилось!
Я в реальному житті доволі часто спілкуюсь рос, та англ мовами - за перше мене просто одразу почали зрівнювати з гівном :blink: А на моє питання:" Чому ви так р"яно захищаєте свободу держави, а свободу громадян цієї держави не берете до уваги?" я почула у відповідь, що всі люди які спілкуються на рос. врагі нації....
смішно...
не порівнюй святе з праведним - тризубівці - не еталон націоналізму, і дуже давно такими не є. В націоналістичних колах їх вважають зрадниками... якщо не висловлюватися точніше....
Як на мене, то спілкуйся ти хоч папуаською мовою - то твоя справа, але аби в результаті твоїх дій та висловів не принижувалася українська...

а взагалі, ти цікавилася тим, що таке націоналізм?

Повідомлення відредагував ukrainer: 28.07.2006 – 12:46

• 0

#208 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 28.07.2006 – 12:51

Перегляд дописуukrainer (28.07.2006 11:45) писав:

що таке націоналізм?

Так-так..поясни-но?

Повідомлення відредагував Stuff: 28.07.2006 – 12:53

• 0

#209 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 28.07.2006 – 13:17

Перегляд дописуStuff (28.07.2006 13:51) писав:

Так-так..поясни-но?
шановний, ви натякаєте на неохідності нагадати вам, про що говорилося в попередніх 11 серіях??? Не жартуй так, як маєш бажання дізнатися, дивись вище... якщо ще не знаєш :blink: і не флуди.
  • 0

#210 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 28.07.2006 – 13:53

Перегляд дописуukrainer (28.07.2006 12:17) писав:

шановний, ви натякаєте на неохідності нагадати вам, про що говорилося в попередніх 11 серіях??? Не жартуй так, як маєш бажання дізнатися, дивись вище... якщо ще не знаєш :blink: і не флуди.
Я ж не прошу повторювати "тих 11 серій"..коротко можна. в двох словах?
  • 0

#211 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 28.07.2006 – 14:55

Перегляд дописуStuff (28.07.2006 14:53) писав:

Я ж не прошу повторювати "тих 11 серій"..коротко можна. в двох словах?
два слова про націоналізм
  • 0

#212 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 28.07.2006 – 15:10

Цитата

ШОВІНІЗМ - форма націоналізму, проповідь національної винятковості, протиставлення інтересів однієї нації інтересам іншої нації; поширення ідей національної переваги, розпалювання національної ворожнечі й ненависті

Почитав..цікава форма..
  • 0

#213 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 28.07.2006 – 15:50

Перегляд дописуStuff (28.07.2006 16:10) писав:

Почитав..цікава форма..
я ж казав - два слова, а не абсолютний еталон... до всього потрібно підходити критично, якщо хочеш дізнатися про український націоналізм - зайди на сайт МНК (в моїх даних є адреса), там непогано описано...
  • 0

#214 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 28.07.2006 – 15:57

Чому ж ..я собі таким і уявляв націоналізм...
  • 0

#215 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 03.08.2006 – 09:03

Перегляд дописуStuff (28.07.2006 16:57) писав:

Чому ж ..я собі таким і уявляв націоналізм...
шкода, що ми уявляючи щось, не задумуємося над тим, чи воно вже існує в цьому світі, і опісля не шукаємо прикладів того... так і руйнуємо усталені ідеали вічного...
  • 0

#216 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 04.08.2006 – 20:04

Як це не існує?Шовінізм існував і існуватиме...

Ги..ідеали вічного..

вічного чого?
  • 0

#217 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 09.08.2006 – 10:14

Перегляд дописуStuff (4.08.2006 21:04) писав:

Як це не існує?Шовінізм існував і існуватиме...

Ги..ідеали вічного..

вічного чого?
шовінізм - це психокомплекс людини, це фанатичний "націоналізм", але аж ніяк не вічне та не ідеальне... таке явище, як шовінізм має походження від ненависті, а націоналізм - від любові. Тому не плутай святе з праведним...
  • 0

#218 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 09.08.2006 – 11:51

окрім цього шовінізм не має якоїсь моделі (БАЧЕННЯ) майбутнього своєї нації, він не є організованим (бо це є групки фанатів), він не відчуває потреб своєї нації та не має метою їх вирішення... тоді як націоналізм - і має бачення, і є організованим, і живе інтересами нації та відчуває кожну її проблему, робить усе задля їх вирішення...
  • 0

#219 Кайфолом

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2006 – 12:43

Я позитивно ставлюся до українського націоналізму.
Я вважаю,що він нам необхідний,особливо на сьогоднішньому етапі нашої історії.
Націоналізм-це найвища ступінь патріотизму.
Націоналіст-це людина,для якої патріотизм є не якимось розмитим шароварним поняттям,а образом мислення.
Український націоналізм є протилежністю нацизму та шовінізму.
Бо нацизм і шовінізм грунтуються на ненависті до "нижчих" націй,а націоналізм-на любові до своєї.
Тим паче український націоналізм завжди носив антиімперський характер.
  • 0

#220 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2006 – 14:28

Перегляд дописуAmalteya (28.07.2006 13:10) писав:

" Чому ви так р"яно захищаєте свободу держави, а свободу громадян цієї держави не берете до уваги?"
свобода громадян(особистості) не повинна бути вища за свободу держави (бо вона ж представляє мільйони).
спори в судах : акакій акакійович проти США :-) це ідиотизм
такі позови мають бути проти конкретної людини, шо вчинила утиснення свобод громадянина.
а те що в нас запроваджують це безглуздя лібералізму
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних