Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до Українського націоналізму?

Повідомлень в темі: 452

Опитування: як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте? (231 користувачів проголосувало)

як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте?

1. Позитивно! Нею мають керуватися усі українські політики! (171 голосів [73.71%])

Процент голосів: 73.71%

2. Посередньо! Мають право на існування утопічні ідеології! (27 голосів [11.64%])

Процент голосів: 11.64%

3. Негативно! Є значно кращі політичні ідеології! (22 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

4. Ніяк! Я взагалі аполітичний(на) і живу на Марсі!!! (12 голосів [5.17%])

Процент голосів: 5.17%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 03.10.2005 – 20:34

Знаєте, мені прикро було чути від молодої людини, мого земляка слова «Я не мішаюся в політику, так як балачки на тему "що я можу зробити для України" мене не цікавлять…» Повірте, прикро і боляче чогось….А мене цікавлять не тільки розмови на ту тему але й те, що відбувається в державі.! Бо мені не байдуже як доживатимуть старості мої батьки, яке майбутнє в моїх дітей! І я говорю, що я Бандерівка! І мені не потрібне ЩОСЬ (шмат дешевої ковбаси, високі пенсії, зарплати, тимчасові подачки). Мені потрібне ВСЕ – українська самостійна держава, де українець буде господарем на власній землі. А на рахунок націоналізму, то по-перше, український націоналізм – єдина природна, народорятівна і націотворча ідеологія, бо випливає не з видуманої чи запозиченої політичної доктрини, а з глибин буття, духовності та життєвих інтересів нації. Саме тому всі вороги і грабіжники, які всідалися на шию українцям, цілком обгрунтовано своїм головним ворогом вважали українських націоналістів, переконували в цьому народ, націоналістів винищували, а націоналізм паплюжили і замість нього пропонували народові якусь доктрину: комунізм, соціалізм, інтерна¬ціо¬налізм, права людини, націонал-соціалізм, соціал-націоналізм, демократію, соціал-демократизм тощо.
По-друге, усі українські біди мають одне пояснення: бракує націоналізму. Цей брак націоналізму гостро відчувається серед людей влади, в українському політикумі, у суспільстві. І тому навіть по-українськи настроєні люди в цих середовищах діють виключно на основі патріотичних емоцій і власних уявлень, бо не мають національного світогляду. Звідси так багато патріотичних заяв, гвалту і крику, але так мало національно-захисних і національно-державотвор¬чих дій; так багато політичного угодовства і безпринципних компромісів, але так мало якісних, революційних змін у становищі українського народу.
Націоналізм – це ідеологія і практика свободи народів і людини. Укра¬їнський націоналізм – це ідеологія вільного, державного і гідного майбутнього української нації. І той, хто не розуміє цього, хто протиставляється цьому, – марнує час і сили, сам стирає своє ім’я зі сторінок історії свого народу.
Ой, щось забагато написала…..І наостанок спробую коротко про «які ще не оппеклися на недавніх політичних подіях і які ще в шось вірять.»Я так розумію, що мається на увазі так звана помаранчева революції (хоча завжди дивувало чому помаранчева, а не жовта, блакитна, синя чи ще якась?) Ми всі виходили тоді на майдани і площі в містах і містечках України. Кожен йшов з різних міркувань. Хтось йшов, бо не хотів жити рабом, бо не почувається «козлом» в отарі баранів. Не за особу, а в знак протесту. А хтось йшов за особу, а хтось йшов, бо там роздавали безкоштовну гуманітарку….І не треба нарікати на Президента, владу, політиків. Якщо нарікати - то лише на самих себе, бо ми їх обирали! Бо немає механізму відкликання такого народного обранця, що не виправдав довіри громади…Бо багато в нас ще таких – яким байдуже політика, байдуже держава, в яких «моя хата скраю» і «я живу в своєму маленькому світі і тішусь кавальчику ковбаски»…..Таких, яким байдуже все…..
  • 0

#22 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 03.10.2005 – 21:03

Багато написала :brovy:
Так, люди байдужі викликати можуть лише презирство. Те саме, коли якесь мурло сидить в трамваї, а поруч стоїть згорблена старенька з клунками. Але вони байдужі й не помічають нічого довкола. Для того потрібні небайдужі, нехай небагато, для того аби штурхнути таке бидло і знову хоч трішки людьми зробити.
Помаранчева... хтось хотів популізму й популярності, хтось задля власної гордості потім ходив, аби показати що он я який революціонер.. А хтось просто був, хтось збирав друзів.. Хтось хотів показати, що люди ми а не бидло. Ніби трошки вийшло.
А націоналізм.. то не політична течія, то навіть не доктрина якась. То патріотизм сформованої нації. А нація у нас, з деяких причин, лише на початку формування. Хоч і народ давній наш.
  • 0

#23 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.10.2005 – 13:55

Я очевидно з вами опонент, тому запитаю прямо:

Що Ви зробили для України?

П.С. Тільки не пишіть, що я стояв на майдані в листопаді, бо це вже смішно. :brovy:
  • 0

#24 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.10.2005 – 21:44

orbit (3.10.2005 14:41) писав:

Я не мішаюся в політику, так як балачки на тему "що я можу зробити для України" мене не цікавлять. Я помаленько відроджую культуру у себе в дома, в колі друзів, але я ніяким чином не говорю, що я націоналіст і мене цікавить якась політична гра того чи іншого політика. Невже ви ще не зрозуміли, що ПОЛІТИКА -- ЦЕ БІЗНЕС. Причому самий прибутковий і самий цікавий (якщо в нього грати).

Ми стараємося виростити дерево, розпочинаючи з крони, кажучи "прийде якась буква (повністю пофік яка) і будемо жити як раю". В мене складається враження, що всі люди, що цікавляться політикою, живуть на Марсі, адже тільки від них таке мона почути.

Потрібно виправляти помилки в корені, а саме в собі. Як на мене, то ця тема для тих людей, які ще не оппеклися на недавніх політичних подіях і які ще в шось вірять.

до Укрейнера:

Покажи хоч одного "чистого" політика в світі, не обов’язково сучасному?

Перегляд допису

Загалом кажучи, твоя аполітичність колись позначиться на долі твоїх нащадків!!!!
Політика - це діяльність, пов'язана із приходом до влади та її використанням! Відповідно, якщо відсторонюватися від того процесу, навіть не цікавлячись тим що робиться у твоїй країні, та самоусуватися від участі в творенні влади та державної політики, - означає плювати на власну долю та майбутнє своїх дітей!!!

Степан Бандера - чистий політик!!! Дмитро Донцов - ідеолог та чистий політик!
Павло Скоропадський - державний діяч та чистий політик!!! і таких було багато в нашій історії!!!
  • 0

#25 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 05.10.2005 – 23:16

orbit (5.10.2005 15:51) писав:

Я очевидно з вами опонент, тому запитаю прямо:

Що Ви зробили для України?

П.С. Тільки не пишіть, що я стояв на майдані в листопаді, бо це вже смішно. :brovy:

Перегляд допису

Друже, не має значення що тобі скажуть інші за свої досягнення перед Україною. Важливо, що ти можеш собі сказати!

Жоден справжній націоналіст не буде хвалитися своїми досягненнями в державницькій роботі, бо живе він, на відміну від матеріалістів (до яких, мабуть, належиш ти) не плотськими втіхами і не задля того, аби потім похвалитися перед кимось, а живе неціоналіст за ідейними законами і матеріальні блага для нього особисто ніколи не стоять на першому місці!

Ти не маєш морального права із таким світоглядом задавати такі запитання, адже не має значення, що вони ТОБІ скажуть, бо ТОБІ то всеодно!
А задаєш ти такі запитання для самозахисту, бо знаєш, що сам анічогісінько не зробив для України, і певен, що тебе ніхто такого не запитає...

Головне, кожен з них своє життя віддає і заради майбутнього ТВОЇХ дітей!
  • 0

#26 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.10.2005 – 12:49

ukrainer (6.10.2005 01:12) писав:

Друже, не має значення що тобі скажуть інші за свої досягнення перед Україною. Важливо, що ти можеш собі сказати!

Жоден справжній націоналіст не буде хвалитися своїми досягненнями в державницькій роботі, бо живе він, на відміну від матеріалістів (до яких, мабуть, належиш ти) не плотськими втіхами і не задля того, аби потім похвалитися перед кимось, а живе неціоналіст за ідейними законами і матеріальні блага для нього особисто ніколи не стоять на першому місці!

Ти не маєш морального права із таким світоглядом задавати такі запитання, адже не має значення, що вони ТОБІ скажуть, бо ТОБІ то всеодно!
А задаєш ти такі запитання для самозахисту, бо знаєш, що сам анічогісінько не зробив для України, і певен, що тебе ніхто такого не запитає...

Головне, кожен з них своє життя віддає і заради майбутнього ТВОЇХ дітей!

Перегляд допису

1. Я радий, що пан гарно пише. Але було б краще, якщо б пан ще гарно читав мої пости. :)

2. Я не відношу себе до націоналістів і можу задавати будь-які питання їм, собі та всім кому мені заманеться. Хто хоче, той відповідає, а хто хоче, то ні.

3. Ту діяльність, що я проводжу в свому маленькому тернополі задля Українського суспільства ніхто не бачить і поки що не знає. Якщо Ви вважаєте, діяльність для України, повинна бути підкріплена націоналістичними ідеями, то ви дуже помиляєтеся. В мене є на це зовсім інші причини. Наведу приклад з власного життя:
Рік назад (десь тоді коли всі страдали політикою :). Це окрема тема, де можна анекдоти писати) я зібрав у свому місті з друзями "клуб альтернативи", де розвивалася українська мова. Ми українізовували програми, що використовували. Нажаль наш клуб проіснував недовго, так як багато його членів поїхали на "революцію" (УВАГА з маленької букви. Можете мене вішати :brovy:))) ) а приїхавши вже не мали часу на наш задум. До Вашого відома було майже українізовано десь 10 програм, в список яких входили такі відомі, як Неро, Мозілла, ЕЙСІДІСІ та ін. Ми встигли повністю украінізувати тільки Мозіллу, не говорячи вже про розповсюдження. Не подумайте, що хвалюся, але все-таки будь яка думка повина бути підтрерджена фактами.

4. На рахунок моїх дітей і людей. що віддають за них життя: жодна людина ще не поклала свого життя за Україну чи тим паче за моїх чи Ваших дітей за останні 12 років.
  • 0

#27 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.10.2005 – 14:57

Цитата

Степан Бандера - чистий політик!!! Дмитро Донцов - ідеолог та чистий політик!

ну чому Ви путаєте політиків і геніїв? Вони не політики. Вони політичні генії, а не політики.

Політик -- це не та людина, що говорить на трибуні, що виступає по телевізору чи знаходиться/очолює партію, а це та людина, яка може змінити (і зазвичай змінює) в суспільстві.

Якщо Ви дійсно вважаєте цих людей політиками, то Ви мало розумієтеся в політиці.
Відзначу, що я в ній нічого не прагну розуміти, але приходиться.
  • 0

#28 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 07.10.2005 – 02:58

2Orbit: я перепрошую, а з якою метою було створено "клуб альтернативи" і навіщо була українізація програм? Я, звісно, розумію, що зараз можна запросто відповісти, що задля того, аби можна було користуватися україномовними програмами, проте, до цього я й сама доперла. А от вища мета яка була? :brovy:

І щоб топ не видався раптом офтопом: націоналісти люблять свою країну, народ, який мешакає на цій землі, і в цьому немає аж зовсім нічого поганого, бо вони прагнуть найкращого для своєї Батьківщини. Щоправда, таких людей, як і будь-яких інших закоханих, легко надурити, поставити під свої прапори, переконавши, що позиція певного можновладця корисна для всієї країни. Це - лихо всіх закоханих по-справжньому, бо закохані - довірливі істоти, які вважають, що нічого поганого їм заподіяти інші не можуть і, звісно, не можуть їх зрадити в почутті. Втім, саме такими почуттями й користуються певні політики - кожен по-своєму, тому й розділяється країна на антагоністичні табори, кожен з яких має свою правду і не хоче чути правди інших.
  • 0

#29 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 09.10.2005 – 09:11

2 Iskra:

При створенні клубу ми мали такі цілі:

1. Так, дійсно украінізувати програми для власного використання, та і для інших.
2. Процес украінізації програми на перший і на останній погляд легка задача, тому ми ще розбиралися в роботі кожної з програм, щоб написати свої аддони/плагіни а можливо і альтернативні програми, які б не мали вад, що були притаманні програмам, що ми украінізовували.
3. Ще клуб альтернативи називали тому, бо прагнули перекладати програми нормальною українською мовою, а не вишуканою і в одночас не зрозумілою, подекуди смішною. Напевне усі знають, що Котляревський вперше використав народну мову при написанні художньої літератури. Так і ми хотіли використовувати якомога простіші і зрозуміліші слова для перекладу.
  • 0

#30 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 10.10.2005 – 15:57

2Orbit: Я зрозуміла, що це була мета клубу, але невже не було "надмети" - наприклад, українізація світового інформаційного ринку в майбутньому, створення тенденції до українізації програм на території всій держави або ще щось - глобальне :brovy: Невже не було жодних глобальних думок та планів?
  • 0

#31 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.10.2005 – 19:28

Дорогий земляче Орбіт! В Декалозі українського націоналіста є десять точок. Шоста точка Декалогу звучить так : Про справу говори не з ким Можна, а з ким Треба! Це як відповідь на твоє питання - хто і що зробив....
Тепер далі - я нічого не чула в Тернополі про ваш клуб, нажаль :brovy:
Ну і як маленька часточка того, що Я роблю, то протягом 6 років ми їздимо з вертепами на схід (ще від малої їздила, зі школи...). Повір мені, що коли ти бачиш сльози вдячності на очах у глядачів, то кудись дівається і втома, і холод, і не розуміння, а то й глузування особоталановитих...
  • 0

#32 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 10.10.2005 – 22:18

Друже, Орбіт!
Це приємно, що ти займався українізацією програм, проте, як зазначила подруга Іскра, чи була вища мета? Я певен, що такої не було, адже не має ця справа ніякого продовження, то було просто тимчасове захоплення, на жаль... Якби ж мета була вищою, то і справа мала б серйозніші результати і тривала б ще довго!
А щодо того, хто як розуміється на політиці, то доводжу до твого відома, що кажучи просто: політика - це діяльність осіб з метою отримання та використання влади. Отже, політик - це суб'єкт того процесу. Таким чином Степан Бандера і Донцов - самі, що не є справжні, ПОЛІТИКИ!!!
Приємно, що ти вважаєш політиками тільки тих людей, які не обіцяють а працюють та забезпечують гідне життя народу! Якщо ти випадково не звернув уваги на свої слова :brovy: , то пояснюю: саме такі політики і є НАЦІОНАЛІСТАМИ!!!! Погоджуюсь, що їх мало, але в жодному суспільстві їх не є і ніколи не буде багато, проте ці люди заслуговують на повагу, адже завдяки їм, про кого ми навіть зазвичай нічого не чули, суспільство розвивається і досягає вершин!!!
Надіюся, пан зрозуміли мене правильно і змінять своє ставлення до націоналізму :). Проте, як навіть не змінять, то хоч знати будуть, кого вони так підсвідомо поважали.
Успіхів на українізаторській ниві! Надіюсь, ми колись про пана почуємо, як зараз знаємо про Білла Гейтса.
Слава Україні!
  • 0

#33 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 11.10.2005 – 13:09

Цитата

Дорогий земляче Орбіт! В Декалозі українського націоналіста є десять точок. Шоста точка Декалогу звучить так : Про справу говори не з ким Можна, а з ким Треба! Це як відповідь на твоє питання - хто і що зробив....

Декалог (чомусь ви його з великої букви пишете, мені дивно) був не що іншим, як збірник законів партизан початку 20 ст. і таких декалогів в історії інших держав купа. Ці декалоги подібні на теперішні сайти:
появилась якась новина -- кожен адмін варез-сайта поставив її собі методом копі-паст. :brovy:

А то що Ви не чули не значить, що воно не було оцінене суспільством.

Цитата

Це приємно, що ти займався українізацією програм, проте, як зазначила подруга Іскра, чи була вища мета? Я певен, що такої не було, адже не має ця справа ніякого продовження, то було просто тимчасове захоплення, на жаль... Якби ж мета була вищою, то і справа мала б серйозніші результати і тривала б ще довго!

Нажаль ініціатива однієї людини не триває довго. А багато базікання і мало діла (ну приблизно те, чим ми в цій темі займаємося) ні до чого не призводить. Вища мета була ось в чому:
Виробити сучасну нормальну українську мову, що можна було б вживати у сферах ІТ.

А Біл Гейтс --- приклад типового ненаціоналіста. Ти дійсно бажаєш мені такої долі? Тут ти розпинався, аби довести мені, що націоналіст це класно і круто (від мене: ще і модно).
Ні. Не буду ні націоналістом ні глобалістом, ніким. Самі страдайте тою фігньою, бо як казав Будда:

РОБИ, ЩО ПОВИНЕН, А БУДЕ ТЕ, ЩО МАЄ БУТИ.
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 11.10.2005 – 21:00

Декалог - 10 заповідей українського націоналіста=то як 10 заповідей Божих!!!
Про подібність і порівняння, то прошу навести приклад - в іншому випадку вважатиму Вас некомпетентним і невиправним спорщиком
  • 0

#35 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 12.10.2005 – 14:23

Ластівочка (11.10.2005 22:56) писав:

Декалог - 10 заповідей українського націоналіста=то як 10 заповідей Божих!!!
Про подібність і порівняння, то прошу навести приклад - в іншому випадку вважатиму Вас некомпетентним і невиправним спорщиком

Перегляд допису

Вибачте мене, але прирівнювання декалогу до заповідей це мягко кажучи некультурно. 10 заповідей божих -- набуття усієї західної культури від її зародків і до сьогоднішнього дня. Точніше до вчорашнього, коли ви їх прирівняли до якогось декалогу.
Декалог класна штука, але якщо б націоналіст (під цим словом я Вас, Ластвочка, Вас розумію) дотримувався усіх 10 положень (будь-то українського, будь-то французького, а такий був, чи індійського декалогу) в свому житті, то таких питань про націоналізм навіть ніхто б не піднімав. Подумайте самі: маючи дійсно націоналістичну державу про націоналізм говорили б як про погоду. Але серед вас, націоналістів, дуже багато є таких, що прикриваються націоналістичним началом і використовують ідею для досягнення своїх егоїстичних цілей. Націоналісти, почистіть свої ряди перед тим, як залучати туди інших людей (наприклад таких як мене).

дякую за увагу. в цій темі мені більше нема чого додати.
  • 0

#36 АГЕНТ_N2

Глюк Матриці

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 13.10.2005 – 17:43

Цитата

Вибачте мене, але прирівнювання декалогу до заповідей це мягко кажучи некультурно.
Основним принципом ідеї Українського Націоналізму є гасло "Бог, Україна, Свобода" В цьому і заключеється суть життя Українського Націоналіста: повага до Господа (виконування 10 заповідей, християнська мораль і тд), захист Батьківщини (10 точок декалогу, 12 прикмет характеру, 44 правила життя Українського Націоналіста) що дає в сукупності результат - Українці господарі на своїй землі. Не бачу нічого некультурного в цьому.

Цитата

10 заповідей божих -- набуття усієї західної культури від її зародків і до сьогоднішнього дня. Точніше до вчорашнього, коли ви їх прирівняли до якогось декалогу.
10 заповідей (деякі джерела кажуть що було 11) були написані іудеями під час 40-літнього переходу євреїв до землі обітованної. І я аж ніяк не бачу в тому заслуги західної цивілізації. Про природу написання цих заповідей то окрема розмова.
Декалог же писався українцями для українців і якщо перейнятися тими ідеями то і суть відкривається ширша. А якщо просто перечитувати його, хай навіть і 100 разів на день, то толку з цього мало.

Цитата

Декалог класна штука, але якщо б націоналіст (під цим словом я Вас, Ластвочка, Вас розумію) дотримувався усіх 10 положень (будь-то українського, будь-то французького, а такий був, чи індійського декалогу) в свому житті, то таких питань про націоналізм навіть ніхто б не піднімав. Подумайте самі: маючи дійсно націоналістичну державу про націоналізм говорили б як про погоду. Але серед вас, націоналістів, дуже багато є таких, що прикриваються націоналістичним началом і використовують ідею для досягнення своїх егоїстичних цілей. Націоналісти, почистіть свої ряди перед тим, як залучати туди інших людей (наприклад таких як мене).

Ми говоримо про Націоналізм чи про його застосування в житті? Національною ідеєю зараз маніпулюють дуже багато політичних партій і організацій але подають її уривками , не повним змістом (в основному перед виборами). Деякі уривки я навіть помічав в програмах соціалістичної партії. Але усю програму розбудови Національної Держави не подає ніхто з сучасних керівників Держави. Тож чи можливо зрозуміти суть книжки прочитавши лише вирвану сторінку?

Національна Ідея стає більш популярною серед населення. Але вищі чини ніколи не приймуть ту ідею як основу державобудування, бо це не відповідає їх власним інтересам. Ти розумієш про що я.
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 13.10.2005 – 21:11

Дорогий друже Орбіт! Вибачайте, що трішки затрималась з відповіддю. Давайте розкладу все по поличкам «Вибачте мене, але прирівнювання декалогу до заповідей це мягко кажучи некультурно.» Це м"яко кажучи, а якщо не м"яко то як? Уявляєте яка я некультурна? :brovy: .
«10 заповідей божих -- набуття усієї західної культури від її зародків і до сьогоднішнього дня.»
10 заповідей Божих (зауважу - Бог пишеться з великої букви) – не набуття західної культури! Це перелік десяти основоположних релігійних і моральних обов'язків - заповідей, котрі висловлюють явлену Творцем волю в тому, що стосується ставлення людини до Бога, до ближнього та до світу. Передача цих заповідей відбулася під час Богоявлення - Теофанії, коли всемогутній явився перед Мойсеєм на горі Синай і написав їх, серед громів та блискавок, на кам'яних таблицях, У Святому Письмі це записано двічі - в книзі Вихід (20 розділ) та в Повторенні Закону (5 розділ).
Тепер, власне про Декалог українського націоналіста. "Декалог" ("дека" - древньогрецьке слово, що означає "десять", "логос" - "слово") вважається націоналістами, принаймні, тими, хто вважає себе послідовниками Степана Бандери, як символ віри. Його склав Степан Ленкавський, один із тих членів ОУН, який у 1940 р. підтримав Степана Бандеру, а після його загибелі очолив ОУН. Опублікований вперше "Декалог" у 1929 р. Детальніше раджу почитати ось тут http://www.ukrnation...gy/dekalog.html
Тепер про Ваші декалоги французькі, індійські і ще якісь – я про них нічого не чула, та й ви напевно також, а якщо Ви мали на увазі під декалогами Камасутру, чи Декамерон Бокаччо, то це трошки різні речі, повірте на слово. На рахунок чищення моїх націоналістичних рядів, то теж мушу Вас розчарувати. Я не маю ні партії, ні гром.організаці, ні клану…я звичайна українська дівчина, студентка, але яка виховувалась у ПРАВИЛЬНІЙ родині, і якій не байдужа доля своєї батьківщини і не байдуже її майбутнє. І не залучаю я Вас у свої ряди лише тому, що Ви самі повинні дійти до того (якщо хочете, звичайно). І наостанок слова які Ви можливо чули не раз, але ніколи не читали уважно, не вдумувались, бо вам то пофік…Маю надію, що вистачить терпіння дочитати:

ГІМН УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ
слова і музика народні
Зродились ми великої години
З пожеж війни і з полум'я вогнів,
Плекав нас біль по втраті України,
Кормив нас гнет і гнів на ворогів.
І ось ідемо в бою життєвому
Тверді, міцні, незламні мов граніт,
Бо плач не дав свободи ще нікому,
А хто борець, той здобуває світ.
Не хочемо ні слави, ні заплати,
Заплатою нам розкіш боротьби,
Солодше нам в бою умирати
Як жити в путах, мов німі раби.
Доволі нам руїни і незгоди,
Не сміє брат на брата йти у бій,
Під синьо-жовтим прапором свободи
З'єднаєм ввесь великий нарід свій.
Велику Правду для усіх єдину
Наш гордий клич народові несе:
Батьківщині будь вірний до загину,
Нам Україна вище понад все!
Веде нас в бій борців упавших, слава,
Для нас закон найвищий та наказ -
Соборна Українська Держава
Вільна, міцна, від Тиси по Кавказ!
  • 0

#38 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 13.10.2005 – 21:33

orbit (11.10.2005 15:05) писав:

А то що Ви не чули не значить, що воно не було оцінене суспільством.
Нажаль ініціатива однієї людини не триває довго. А багато базікання і мало діла (ну приблизно те, чим ми в цій темі займаємося) ні до чого не призводить. Вища мета була ось в чому:
Виробити сучасну нормальну українську мову, що можна було б вживати у сферах ІТ.

А Біл Гейтс --- приклад типового ненаціоналіста.  Ти дійсно бажаєш мені такої долі? Тут ти розпинався, аби довести мені, що націоналіст це класно і круто (від мене: ще і модно).
Ні. Не буду ні націоналістом ні глобалістом, ніким. Самі страдайте тою фігньою, бо як казав Будда:

РОБИ, ЩО ПОВИНЕН, А БУДЕ ТЕ, ЩО МАЄ БУТИ.

Перегляд допису

Друже, Орбіт! На форумах зазвичай тільки й займаються, як ти сказав "базіканням", хтось таким чином хоче щось змінити, а комусь просто виговоритися потрібно... Тому й "діла" тут мало... як ти сказав... і ні до чого воно може не призвести коли кричиш у трубу...
Варто було б вже знати тобі, що нормальну сучасну українську мову виробляти не потрібно - вона вже тисячі років існує! І якщо тільки це було твоєю метою, то гірко мені це чути...
Щодо Білла Гейтса, то я не ставив його тобі за приклад націоналіста (хоча і він патріот "своєї нації", коли ти не знав), але я не про те... він є прикладом організатора, творчого господарника, який завдяки своїй наполегливості забезпечив панування англійської (!!!) мови в ІТ.
Я не намагаюся тобі довести, що націоналіст - це класно і круто, і не думав над переконанням тебе розпинатися... Насправді, націоналіст - це важко та відповідально, бідно та невдячно, проте хтось народжується щод гуси пасти, а хтось щоб Націю вести!
Таким чином свинопас ніколи не стане лицарем духу...

Вибач, що затрачав твій час на такі "пусті" розмови. Більше переконувати тебе я не буду.
  • 0

#39 А_н_д_р_і_й

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 13.10.2005 – 21:41

цьома Наталочці :kiss7:

Так-от, мабуть через те, що виховувався в такій правильній родині... Не знаю, але я сприймаю націоналізм, як щось природнє. Як те, що властиве кожному.
Ми ж готові боронити свій дім, свою сім'ю, родину.
Так і держава. Так, ми її довго не могли здобути. Був народ, але народ без держави. Нині ми намагаємося стати нацією. А націю без національної ідеї... Тяжко створити насправді. Довкола бачимо як кожен на себе ковдру тягне, тільки вибився нагору й одразу нахапатися хоче. То не лише пережитки минулого, то через відсутність тої ідеї. Через відсутність патріотизму.
Адже нас не вчили боронити Україну, нас виховували боронити зовсім іншу країну.
І незважаючи на це, є люди, котрі готові задля своєї країни пожертвувати власними шкурними інтересами. Вони не завжди є людьми впливовими, і навряд чи їх є дуже багато.. Але душу тішить те, що вони є. Вони лишилися й саме вони будують нашу державу. Тішить те, що вони виховують (чи будуть виховувати) своїх дітей в любові до свого. І це добре, адже дає надію на майбутнє.
  • 0

#40 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 14.10.2005 – 03:06

orbit (12.10.2005 15:19) писав:

дякую за увагу. в цій темі мені більше нема чого додати.

Ну от! Напали всі гуртом на бідного орбіта, думаєте йому легко проти вас усіх викручуватися? Тепер начувайтесь - спілкуватися він не буде. А чому - тому що він зневірився у своїх силах. І це дуже прикро, бо замість того, щоб знайти спільну мову між двома сторонами, я впевнений, що він ще дужче розсердився на всіх вас, а отже на ідею націоналізму. Отже результат: ще одна людина тепер буде категорично проти ідеї націоналізму, оскільки у нього виробився своєрідний імунітет проти неї, я би сказав навіть певного роду огида. І це звісно не є добре. Тепер, як то кажуть, "голодний ситого не зрозуміє" хоча б через те, що навіть не намагатиметься зрозуміти, оскільки у людини сформувалася до питання відраза. Таке дуже важко побороти і тільки холодний розум може допомогти у цій ситуації. Не можна просто так сказати людині, що от це правильно і все! Кожен не є ідеальним, кожен помиляється і кожен, відповідно, має вміти прощати.........:brovy:

Ото я замутив...не знаю чи хтось таке зрозуміє :)

orbit (12.10.2005 15:19) писав:

Націоналісти, почистіть свої ряди перед тим, як залучати туди інших людей (наприклад таких як мене).

Тут я повністю згоден, оскільки є багато таких українських націоналістів які при першій же нагоді у трамваї, модному магазині і т.д. при розмові охоче переходять на російську мову. При цьому людина ніби і любить свою країну і є її патріотом. Але подивимось правді у вічі - чому така особа переходить на російську? А тому, шо елементарно боїться, щоб про неї сказали як про другосортну, адже російська - це так модно! І така людина таки дійсно є другосортною і просто не може бути націоналістом, адже розмовляючи у таких випадках російською вона паплюжить українську, тобто власне сама визнає, шо укр. мова є "поганою". Така людина елементарно гидується своєї мови, а відповідно і традицій, а отже і предків, що розмовляючи забороненою укр. мовою виборювали їй життя не для того, щоб потім її так легко і просто сплюндрували. Це явно протирічить засадам націоналізму. Такі особи не мають морального права називатись націоналістами, і їм не місце серед справжніх патріотів - вони псевдопатріоти, які ще не до кінця осягнули своє завдання, яке поставили ще предки.......
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних