Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до Українського націоналізму?

Повідомлень в темі: 452

Опитування: як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте? (231 користувачів проголосувало)

як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте?

1. Позитивно! Нею мають керуватися усі українські політики! (171 голосів [73.71%])

Процент голосів: 73.71%

2. Посередньо! Мають право на існування утопічні ідеології! (27 голосів [11.64%])

Процент голосів: 11.64%

3. Негативно! Є значно кращі політичні ідеології! (22 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

4. Ніяк! Я взагалі аполітичний(на) і живу на Марсі!!! (12 голосів [5.17%])

Процент голосів: 5.17%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 11.06.2006 – 21:54

невже ? :) :cry: :cry: Ти б віддала свій нарід в лапи азійського бидла? Дуже сумно... Про "бидло" навіть не сперечайся - я краще знаю, пам'ятаю ще ті часи, коли в нас тут було повно москалів. Мені знайомі розповідали, що були в Чорногорії - ви дуже милий народ(ну чорногорці та серби по-суті - один народ!), чесно, шкода.... А самі в лапи Орді ми не дамося - краще вже смерть ніж така "дружба народів", коли гинуть мільйони твоїх братів...
  • 0

#182 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.06.2006 – 21:58

NE BUDU SPERECHATISYA BO NE ZNAYU SCHO CE TAKE BIDLO :)(
Schodo serbiv-ti yih ne znaesh , povir voni ne taki yak ti napisav ...
  • 0

#183 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 11.06.2006 – 22:02

Бидло - некультурна малоосвічена та хамовита людина.
А СЕРБИ, переконаний, значно кращі за коцапчєгів чи амерів.
  • 0

#184 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 11.06.2006 – 22:09

[/quote]Бидло - некультурна малоосвічена та хамовита людина.[quote]
Mavut' voni fashisti, ale ne bidlo :aaa:(( :) :cry: :cry: :aaa:
Schodo serbiv, ya znayu pro scho govoryu, ya v cyoy krayini jivu (na jal')
  • 0

#185 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 11.06.2006 – 22:20

не буду наполягати стосовно сербів - тобі і дійсно видніше. Але чому майже усі коцапчєги, з якими спілкуюсь в реалі чи в неті переважно настільки тупі, що не можуть двох слів докупи зв'язати, проте надзвичайно вороже та агресивно налаштовані, постійно намагаються образити співбесідника?...
  • 0

#186 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 11.06.2006 – 22:25

A chomu jodniy ukrayince ne vmiye spriymati kritiku i rozumiti jart na sviy rahunok?? ( Zaraz ya otrimayu sche odne poperedjennya za obrazu ukrayinskogo narodu i vashih nac. poch..???
Ne budemo krasche ....
  • 0

#187 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2006 – 22:35

здоровий націоналізм- це чудово, і як раз він зараз дуже необхідний Україні.
дуже довгий час нам не давали проявити себе, і от тепер ми маємо можливість і не можемо нічого зробити...
чому?
тому що ще дуужжее довго в підсвідомості буде існувати комплекс меншовартості - "младшій брат".
треба виховувати почуття національної гордості. тіж самі тупі америкоси від самого народження ЗАВЖДИ чують, що вони найкраща нація світу. правда схоже на фашиські замашки?
москалики ніколи реально не відчували себе обмеженими в правах. у всіх народів СРСР дуже довго виховували компдекс неповноцінності.
саме викорінення комплексу, а не якась ідиалістична євроінтеграція, потрібна нашій Нації.

Перегляд дописуЗайва (11.06.2006 23:25) писав:

A chomu jodniy ukrayince ne vmiye spriymati kritiku i rozumiti jart na sviy rahunok?? ( Zaraz ya otrimayu sche odne poperedjennya za obrazu ukrayinskogo narodu i vashih nac. poch..???
Ne budemo krasche ....

жарти? хм... не до того нам зараз.
дуже не хочеться щоб тобі, навіть у жартівливій формі, тикали помилками минулого і сучасного.
ми не можемо дозволити собі таку розкіш.

йо!!
адмін !! а де мій аватар? чи це в мене нет глючить?
  • 0

#188 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 12.06.2006 – 06:49

Перегляд дописуTeren (11.06.2006 23:20) писав:

не буду наполягати стосовно сербів - тобі і дійсно видніше. Але чому майже усі коцапчєги, з якими спілкуюсь в реалі чи в неті переважно настільки тупі, що не можуть двох слів докупи зв'язати, проте надзвичайно вороже та агресивно налаштовані, постійно намагаються образити співбесідника?...
дивно...а в мене подруга та друг живуть в Росії, подруга гарна та не тупа, а друг - Вовка Смірнов (колишній соліст Шао-Бао) раніше жив в Дніпрі, а тепер в Москві живе...
  • 0

#189 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 10:03

Перегляд дописуTeren (11.06.2006 23:20) писав:

от як раз ти занадто агресивно налаштований . Серед росія є дуже гарні люди і розумні, а твоє суб"єктивна думка грунтується лише на твоїй не любові до Росії
  • 0

#190 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 10:14

Перегляд дописуЗайва (11.06.2006 23:25) писав:

Ne budemo krasche ....
а від тебе в наш бік була якась конструктивна критика ?я щось не помітив .....всі твої пости зводились до необгрунтованого " Я ЛЮБЛЮ РОСІЮ".
  • 0

#191 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 16:43

@ Marcos
Tak, maesh raciyu, ya prorosiyski provokator, ne vmiyu nichogo skazati krim "Ya lyublyu Rosiyu, pidtrimuyu Yanukovicha ..." :cry: :cry: :aaa: :aaa: :aaa:
Ya prosto mayu svoyu dumku, yaka vidriznyuetsya vid vashoyi, bo ya v inshoy krayini jivu, mene vihovali inakshe .... Ale ce ne oznachae scho ya vas nenavidju i hochu kogos' obraziti, bo ce ne tak.... V vas prosto kompleks vit togo scho ne mali nikoli nezalejnu krayinu i zaraz navit' jarti vam zavajayut'... Cim scho ya skazala ce, dlya chogo i otrimala poperedjennya ( :) ) ya nichogo ne zrobila...ya ne piydu na vulicyu z rosiyskim prap. i ne skaju vsim "Davay, pidemo porushuvati krayinu i vidamo rosiyanam shidnu chastinu"....
Glupo!!!
  • 0

#192 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 16:49

Перегляд дописуЗайва (12.06.2006 17:43) писав:

@ Marcos
Tak, maesh raciyu, ya prorosiyski provokator, ne vmiyu nichogo skazati krim "Ya lyublyu Rosiyu, pidtrimuyu Yanukovicha ..." :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :8:
Ya prosto mayu svoyu dumku, yaka vidriznyuetsya vid vashoyi, bo ya v inshoy krayini jivu, mene vihovali inakshe .... Ale ce ne oznachae scho ya vas nenavidju i hochu kogos' obraziti, bo ce ne tak.... V vas prosto kompleks vit togo scho ne mali nikoli nezalejnu krayinu i zaraz navit' jarti vam zavajayut'... Cim scho ya skazala ce, dlya chogo i otrimala poperedjennya ( :cry: ) ya nichogo ne zrobila...ya ne piydu na vulicyu z rosiyskim prap. i ne skaju vsim "Davay, pidemo porushuvati krayinu i vidamo rosiyanam shidnu chastinu"....
Glupo!!!
а я повна протилежність!!! Я люблю Україну! І підтримую Ющенка та всіх справжніх патріотів! Вийду з прапором і буду закликати соратників дати кацапам 3.14здюлей! :cry: :)
  • 0

#193 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 16:56

Ya j jartuvala, tak tyajko zrozumiti???!!!
Ya znayu scho ti pomarancheva bo 100 raz napisala (i nik i pidpis v tebe pomaranchevi ) sche i mozok napevne . :cry:))) :)
  • 0

#194 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 17:04

я вам хочу сказати, що бути помаранчевим чи голубим не означає бути націоналістом....
і про це не забувайте....
  • 0

#195 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 12.06.2006 – 17:05

V vas prosto kompleks vit togo scho ne mali nikoli nezalejnu krayinu...
Це ми не мали незалежну країну?! А Русь, козацька держава, УНР?

Перегляд дописуParsokon (12.06.2006 18:04) писав:

я вам хочу сказати, що бути помаранчевим чи голубим не означає бути націоналістом....
ага, якраз навпаки — означає не бути націоналістом :)
  • 0

#196 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 17:05

@ Marcos
Tak, maesh raciyu, ya prorosiyski provokator, ne vmiyu nichogo skazati krim "Ya lyublyu Rosiyu, pidtrimuyu Yanukovicha ..." :cry: :cry: :aaa: :aaa: :aaa:
Ya prosto mayu svoyu dumku, yaka vidriznyuetsya vid vashoyi, bo ya v inshoy krayini jivu, mene vihovali inakshe .... Ale ce ne oznachae scho ya vas nenavidju i hochu kogos' obraziti, bo ce ne tak.... V vas prosto kompleks vit togo scho ne mali nikoli nezalejnu krayinu i zaraz navit' jarti vam zavajayut'... Cim scho ya skazala ce, dlya chogo i otrimala poperedjennya ( :) ) ya nichogo ne zrobila...ya ne piydu na vulicyu z rosiyskim prap. i ne skaju vsim "Davay, pidemo porushuvati krayinu i vidamo rosiyanam shidnu chastinu"....
Glupo!!!
в тебе є тільки " Я ЛЮБЛЮ РОСІЮ " і все, звичайно люби Росію хто тобі не дає, можеш тут хоч 200 постів написати , про те яка могутня і сильна країна Росія . А от щодо іншого в тебе своє думки немає...в тебе є один логічний ланцюжок : ):
Я ЛЮБЛЮ РОСІЮ- Я ЛЮБЛЮ ЯНУКОВИЧА ТОМУ ЩО ВІН ЗА РОСІЮ- Я НЕ ХОЧУ ЩОБ УКРАЇНА ЙШЛА В ЄС БО НА САЙТІ "РЕГІОНІВ" НАПИСАНО ЩО ЦЯ ПАРТІЯ ПРОТИ ЦЬОГО- ВСІ ІНШІ ПОГАНІ ТОМУ ЩО ВОНИ НЕ ЛЮБЛЯТЬ РОСІЮ І ЯННУКОВИЧА

все.....більше нічого корисного в твої постах немає .
Те що тут якась дівчинка, яка хворіє на підліткову хворобу " Я не така як всі" буде розриватися розказуючи про любов до Росії ...так це навіть смішно :aaa: Знаючи декілька фактів з життя сучасної України написати стільки постів НІ ПРО ЩО .....це треба мати талант.
  • 0

#197 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • 504 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 17:15

Na sayti Yanukovicha (e i sayt reginovi i sayt yanika) ne napisano scho voni proti ES, a prosto hochut' dobri vidnosini io z RF i ES :cry:))

Цитата

е що тут якась дівчинка, яка хворіє на підліткову хворобу " Я не така як всі"
O, ti meni vje i diagnoz napisav, dyakuyu ...duje...zaraz ne matimu yiti likaryu :aaa:))

Цитата

ВСІ ІНШІ ПОГАНІ ТОМУ ЩО ВОНИ НЕ ЛЮБЛЯТЬ РОСІЮ І ЯННУКОВИЧА
Ya take nikoli ne skazala. Ya lyublyu Rosiyu, ale tej znayu scho rosiyani ne doskonali ...
PS: A syogodni ya sperichalas' :) z odnieyu podrugoyu yaka zi mnoyu navchaesya bo vona skazala scho " Ukraina nye strana i ukrainci ne narod itp...", a ya skazala scho ce ne tak i ./....

Цитата

.це треба мати талант.
Ot yaka ya rozumna :aaa:)) :cry:
  • 0

#198 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 12.06.2006 – 17:31

Зайва, та займися вже з РФ сексом, але не на цьому форумі!
Як то кажуть, істина не пізнана, не тому, що вона схована, а тому, що хтось ще недоріс, щоб пізнати її.

Далі мабуть доцільніше цю тему обговорювати в розділі Кохання =)
  • 0

#199 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 17:56

Перегляд дописуЗайва (12.06.2006 17:56) писав:

Ya j jartuvala, tak tyajko zrozumiti???!!!
Ya znayu scho ti pomarancheva bo 100 raz napisala (i nik i pidpis v tebe pomaranchevi ) sche i mozok napevne . :cry:))) :)
ні, я взагалі без почуття гумору, не розумію жартів та все і завжди пишу серйозно!А на твою репліку відповім одним словом...знаєш яким? ---Так!---

Перегляд дописуFreelancer (12.06.2006 18:31) писав:

Зайва, та займися вже з РФ сексом, але не на цьому форумі!
Як то кажуть, істина не пізнана, не тому, що вона схована, а тому, що хтось ще недоріс, щоб пізнати її.

Далі мабуть доцільніше цю тему обговорювати в розділі Кохання =)
Це точно!! Все до цього йде :cry:
  • 0

#200 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 12.06.2006 – 20:10

Я вважаю, що потрібно просто всіх москалів вислати у свій кацапстан - зникнуть всі проблеми. :)

Цитата

А у москалів всі хто не за расійу націоналісти.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних