Перейти до вмісту

Єдиний податок

Повідомлень в темі: 95

#41 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.01.2010 – 16:31

Перегляд дописуivansstef (14.01.2010 15:37) писав:

справа в тому що в сплату єдиного податку ВЖЕ закладений платіж до пенсійного фонуду..
я точно непамятаю яким чином але з тих 200 грн які я плачу виходить:
- пенсійний платіж
-місцевий платіж
-державний платіж
-інший платіж
Та, я пам'ятаю. Я зауважив у тому сенсі, що там мало сплачується - до 33.2% ну ніяк, ги.
  • 0

#42 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.01.2010 – 19:43

Перегляд дописуzav (14.01.2010 16:31) писав:

Та, я пам'ятаю. Я зауважив у тому сенсі, що там мало сплачується - до 33.2% ну ніяк, ги.
ось це і були ледь не основні аргументи для підвищення тарифу до 500 грн...
основувалось на тому, що 200 грн були встановлені ще тоді коли це були ГРОШІ :rolleyes:, і що єдиний податок повинен вираховуватись динамічно в відсотковому значенні від якоїсь взятої за основу цифри... оскільки з нього йдуть платежі в різні фонди.
  • 0

#43 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.01.2010 – 19:58

ivansstef
Ти в мене авторитет, ану поясни різницю між патентом і свідоцтвом платника єдиного податку. Знаю лише шо патент - на ринку? чи ні?
  • 0

#44 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 23:18

Перегляд дописуЛастiвочка (14.01.2010 19:58) писав:

ivansstef
Ти в мене авторитет, ану поясни різницю між патентом і свідоцтвом платника єдиного податку. Знаю лише шо патент - на ринку? чи ні?
ніякого :rolleyes:

то я кажу патент замість писати "свідоцтвом платника єдиного податку" ;) насправді казати патент в даному контексті неправильно.
а патент це дійсно певний документ .. ну там на ринку.. ще десь..
  • 0

#45 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 23:25

Перегляд допису-=VJ=- (14.01.2010 09:56) писав:

Самі порахували?
В нашій країні і нафтогаз може бути збитковим :rolleyes: принаймі всі знайомі підприємці купили квартири та власні авто, без кредиту.
  • 0

#46 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 20:13

ха, здати персоніфікований звіт в пенсійний фонд з першого разу не вдалося. Якщо хтось платив "новий обов'язковий платіж" (постанова Кабінету Міністрів № 366 від 14 квітня. ) то повинен ще заповнити Додаток№26, копію платіжки, копію свідоцтва...бюрократи!!!!мають компи то най би дивились хто заплатив а хто ні...(про цю постанову ми говорили тут). відстояла чергу, щоб сказали що тре ще нові бумаги донести і що грошей тих ніхто не поверне, то нафіга їм бамаги підтверджуючі?
  • 0

#47 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 20.01.2010 – 17:14

Кицю моя.. ( хоча ти пташка) .. :) а ти не в курсі що цю постанову призупинено до дії ? :D

це ж саме та постанова про яку я писав вище..
що ти там зібралася платити ??
Юльці на карман пару грн кинути ? <_<

Документ 366-2009-п, редакцiя вiд 05.11.2009 на пiдставi 890/2009, дію зупинено
  • 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 20.01.2010 – 18:00

Перегляд дописуivansstef (20.01.2010 17:14) писав:

Кицю моя.. ( хоча ти пташка) .. :) а ти не в курсі що цю постанову призупинено до дії ? :D

це ж саме та постанова про яку я писав вище..
що ти там зібралася платити ??
Юльці на карман пару грн кинути ? <_<

Документ 366-2009-п, редакцiя вiд 05.11.2009 на пiдставi 890/2009, дію зупинено
в курсі:) навіть Заву плюса поставила за інфу, але от фобос не платив, хоч тему піднімав тут, а ми заплатили раз 247 грн, без тої оплати не приймали звіту...гроші ясно не повернуть, але нафіга додаткові бамажки здавати? кому вона тра? і ніби компи є у всіх і різні програми...бюрократи як були так і будуть. Між іншим з січня місяться у нас міняєтьсязвітність до Пенсійного фонду. Знову ж таки - ніхто нічого не знає, але що міняється - вже попередили:) чекаємо лютого
  • 0

#49 WANUA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 17:19

Перегляд дописуЛастiвочка (20.01.2010 18:00) писав:

в курсі:happytwo: навіть Заву плюса поставила за інфу, але от фобос не платив, хоч тему піднімав тут, а ми заплатили раз 247 грн, без тої оплати не приймали звіту...гроші ясно не повернуть, але нафіга додаткові бамажки здавати? кому вона тра? і ніби компи є у всіх і різні програми...бюрократи як були так і будуть. Між іншим з січня місяться у нас міняєтьсязвітність до Пенсійного фонду. Знову ж таки - ніхто нічого не знає, але що міняється - вже попередили:happy1: чекаємо лютого
По ходу, буде подаватись один зведений звіт, у якому буде вказано і суму збору, і суму ФОП, і кіл-ть працівників.
  • 0

#50 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 04.02.2010 – 22:38

Перегляд дописуЛастiвочка (20.01.2010 18:00) писав:

в курсі:happytwo: навіть Заву плюса поставила за інфу, але от фобос не платив, хоч тему піднімав тут, а ми заплатили раз 247 грн, без тої оплати не приймали звіту...гроші ясно не повернуть, але нафіга додаткові бамажки здавати? кому вона тра? і ніби компи є у всіх і різні програми...бюрократи як були так і будуть. Між іншим з січня місяться у нас міняєтьсязвітність до Пенсійного фонду. Знову ж таки - ніхто нічого не знає, але що міняється - вже попередили:D чекаємо лютого
І після цього маразму бюрократії люди голосують за тих, хто верховодить усіма цими бюрократами останні 5-15 років? Таке враження що вони на компьютери гавкають :itshe:.
  • 0

#51 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.10.2010 – 21:47

В тему бізнесу. Цікава стаття

Цитата

Усі 19 років незалежності бізнес відчуває на собі пресинг. Чи не кожні півроку змінюються правила гри, і підприємці не можуть планувати свою роботу. Якщо у 2009 році рентабельність бізнесу становила 9%, то у 2010 році - менше 2%. У 2008 році частка збиткових підприємств становила 38,7%, у першій половині 2010 року - 48%.

http://www.epravda.c...10/10/7/250942/

Тиба, як всі заникались і брешуть :happy1:
  • 0

#52 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.10.2010 – 22:25

Перегляд дописуbamik (7.10.2010 22:47) писав:

В тему бізнесу. Цікава стаття
і що в ній цікавого? набір стандартної фразеології, навіть азаров прогресивніше піарицця, коли визнає що велика проблема не скількм в нормативній базі, а в реальних відносинах чиновника і бізнесмена, те що називають евфемізмом "погане адміністрування", але при цьому відмахуєцця, мовляв, ну це не наше діло, ми ж не будем за кожним податковим інспектором слідкувати, це при тому що він на той момент був головою виконавчої влади))) а, враховуючи що він очолюючи ПА і був вдохновітєлєм її функціонування як держ.рекету, це ващє нахабний цинізм. Ця тьотка пропонує зберегти паліатив спрощеної системи, зменшити податки і кількість перевірок, реально це не пахвосне "розірвання кола брехні" і теде, а дрібне номінальне розширення прав підприємців (або, з точки зору податкової, частоти постригання капусти), в дійсності є багато випадків коли податківці діють з порушенням всіх норм (коли дуже треба гроші або отримали команду "фас") і нищать бізнеси, а потім доводь роками по судах, що вони неправі. Знижуй податки не знижуй, а поки податки збиратимуцця по принципу "єсть план (державний чи власної кишені) - випалняєм" - нічо не зміницця - приїдуть, вкатають захмарні штрафи за якусь описку і отримають жадане. Що конкретно значить "шокові реформи для бюрократів"? пусті фрази
  • 0

#53 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 10.10.2010 – 11:03

Ну що, таки піднімуть кровопивці єдиний податок до 350 грн? :cool1:
  • 0

#54 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 10.10.2010 – 11:18

Перегляд дописуFAQ-Master (10.10.2010 12:03) писав:

Захмарна сума? :)
  • 0

#55 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 10.10.2010 – 11:34

В 1,75 рази більше! Я не згоден стільки платити!
  • 0

#56 dobdobdob

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Місто:Krasnovodsk

Відправлено 10.10.2010 – 11:38

Головне - єдиний податок треба платити наперед зі ще не зароблених грошей! та ще й у податковій недвозначно натякають, що хочуть, аби платили за кілька місяців наперед. В якій ще державі таке є?
  • 0

#57 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 10.10.2010 – 11:44

bamik, справа не у захмарності суми, а у принципі. Ми ж і так усі платимо податки, хочемо того чи ні! Приміром, ПДВ, за рахунок якого усі ціни збільшені на 20%. Крім того, інфляція - це ж теж податок! Це держава друкує на станку гроші, багатіє сама, а гроші на руках у народу знецінюються на 10-20% щорічно. Є ж такий прояснюючий термін "інфляційний податок". По-моєму, уже ці факти самі по собі варті обурення.
  • 0

#58 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 10.10.2010 – 13:56

Перегляд дописуFAQ-Master (10.10.2010 12:44) писав:

bamik, справа не у захмарності суми, а у принципі. Ми ж і так усі платимо податки, хочемо того чи ні! Приміром, ПДВ, за рахунок якого усі ціни збільшені на 20%. Крім того, інфляція - це ж теж податок! Це держава друкує на станку гроші, багатіє сама, а гроші на руках у народу знецінюються на 10-20% щорічно. Є ж такий прояснюючий термін "інфляційний податок". По-моєму, уже ці факти самі по собі варті обурення.
А ви, наприклад, платите нарахування на зряплату? 40% - це вам не ПДВ. А скільки ви, наприклад, податку на прибуток платите?..
І щодо ПДВ, то його не всі платять, да.
  • 0

#59 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.10.2010 – 20:10

Перегляд дописуFAQ-Master (10.10.2010 12:03) писав:

350 грн-то ж не для всіх.Хтось зможе платити 20 грн,як і раніше
  • 0

#60 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.10.2010 – 20:27

Перегляд дописуМонблан (10.10.2010 21:10) писав:

350 грн-то ж не для всіх.Хтось зможе платити 20 грн,як і раніше
а що? хтось в нас платить по єдиному податку 20 грн? я щось упустила?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних