Перейти до вмісту

Єдиний податок

Повідомлень в темі: 95

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.01.2010 – 14:56

А що звітність? Невже в інтернеті нема тої звісності? Зараз же того всього як багна, такі калюжі...

Перегляд дописуЛастiвочка (13.01.2010 13:41) писав:

ми платимо дві тисячі гривень, при тому що криза, що прибутків ноль, що позика в банку..
От я про це вже не вперше читаю, а так ніяк і не вкумекаю - звідки набігають податки, якщо нема валового доходу?.. Я так думаю, панно Ластівочко, що ви прібідняєтєся, гигиги.

Перегляд дописуЛастiвочка (13.01.2010 14:05) писав:

підприємці платять скілько заробили:ggggg: це ж не таємниця.
Ну, якщо ніскільки не заробили, то чому платите? Що платите? Не розумію... Ну, то таке.

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2010 14:06) писав:

Підприємець платить співробітнику таку зарплатню, і зверху додає ще три-п"ять-десять разів по стільки в конверті, виймаючи ці гроші зі свого прибутку. Враховуючи розмір цих прибутків в нашій країні - кожне таке підвищення вдаряє по кишені, особливо коли йому ще потрібно крутитись з кредитами.
У нашій країні розмір "цих" прибутків як раз "огого", крім того в такому разі зменшується та частина заробітної плати, яка платиться "у конверті", от і вся арихметика.

Перегляд допису-=VJ=- (13.01.2010 14:06) писав:

А перш ніж радити видалятися, хай краще пан покаже, де він знайде робочі місця для цих "видалених"
Цікаво, чому це має бути його особистою проблемою? Він хіба прем'єр чи ще якийсь президент?..
  • 0

#22 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 13.01.2010 – 14:57

zav читайте допис 17 і 20 там все ясно написано.
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 15:10

Перегляд дописуЛастiвочка (13.01.2010 14:13) писав:

нам ще весело було коли був карантин свинячий. жодної душі протягом карантину..ну мо яких сто гривень в сумі заробили, зато з\п тра виплатити, податки сплатити, кредит так само...там ніхто на катаклізми, потопи, епідемії не зважає, на жаль...
Тю, ну, елємєнтарно ж! Скорочений робочий день/тиждень і заплата зменшується відповідно, можна й взагалі за свій рахунок відправити, але то вже грубо якщо.
  • 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 15:36

Перегляд дописуzav (13.01.2010 15:10) писав:

Тю, ну, елємєнтарно ж! Скорочений робочий день/тиждень і заплата зменшується відповідно, можна й взагалі за свій рахунок відправити, але то вже грубо якщо.
та ну, пане Зав:ggggg: скорочений день? а вдруг та й забреде хтось, а зменшувати зарплату? ні, ніззя. Люди хороші і давно з нами, чому вони повинні страждати?отако і тягнемо.
  • 0

#25 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.01.2010 – 16:01

Перегляд дописуzav (13.01.2010 14:56) писав:

От я про це вже не вперше читаю, а так ніяк і не вкумекаю - звідки набігають податки, якщо нема валового доходу?.. Я так думаю, панно Ластівочко, що ви прібідняєтєся, гигиги.

Заробітня плата -найбільший відсоток подактів.... нараховується незалежно вд того чи є валовий чи немає..
та й взагалі Валовий в даному випадку справа стопядесята.. головне щоб не перевалив за лімітовану Законом суму..

а так єдиний + ліцензія (якщо потрібна)+ податки на ЗП і сам ФОП

Перегляд дописуЛастiвочка (13.01.2010 15:36) писав:

та ну, пане Зав:ggggg: скорочений день? а вдруг та й забреде хтось, а зменшувати зарплату? ні, ніззя. Люди хороші і давно з нами, чому вони повинні страждати?отако і тягнемо.

Зав іншими словами хоче сказати що в бізнесі в моралістику та в доброчинність грати - справа нєблагадарна ;)

але тут справа кожного...
  • 0

#26 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 20:44

Перегляд дописуЛастiвочка (13.01.2010 15:36) писав:

та ну, пане Зав:rolleyes: скорочений день? а вдруг та й забреде хтось, а зменшувати зарплату? ні, ніззя. Люди хороші і давно з нами, чому вони повинні страждати?отако і тягнемо.
Ну, ви страждайте, юлі?
Чи ви так вирішили, щоби і собі, і людям хорошим... але не всім: усім решті в обліччі держави - дулю, а не податки. Так? Гиги.

Перегляд дописуivansstef (13.01.2010 16:01) писав:

Заробітня плата -найбільший відсоток подактів.... нараховується незалежно вд того чи є валовий чи немає..
та й взагалі Валовий в даному випадку справа стопядесята.. головне щоб не перевалив за лімітовану Законом суму..
Перепрошую, а скільки складає розмір нарахувань на заробітну плату для приватних підприємців?
А то я колись уже ціавився наче, проте більше десятка відсотків не нарахував... наприклад: http://magazine.faaf...nt/view/243/36/
p.s. А, все, знайшов ваші 31.8%. З іншого боку, хоч трохи на єдиному податку економите у сплаті нарахувань. Ну, й загалом, ці витрати дійсно можна покласти на працівника. Ще вихд - укласти договір підряду... чи я помиляюся?
http://www.dtkt.com..../3cid02040.html
Напевно все ж помиляюся: пенсійний фон кермує в цьому питанні рішуче. Але ТЮлька щось намагалася збільшувати, то що саме? Оце так заблукав.
  • 0

#27 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 13.01.2010 – 21:29

При всій повазі, такі питання на відкритих форумах не обговорюються.
Зараз, якщо задекларувати зарплату і не платити, то фіскали з пенсійного для початку штрафують, а далі починають рвати на лоскути.
Бачу Зав, Інвансстеф та й інші щиро хочуть Вам Ластівочко допомогти, та вибір тут невеликий:
1. Показуєте з\п, якщо є залізна гарантія, що витягнете.
2. Не показуєте нікого крім мінімалки у засновника.
Можна взагалі по нулям, та то вже непристойно
А на рахунок такої муті як пенсійні відрахування, то до тої пенсії ще дожити потрібно Вам.
А для хороших людей справа хороша, у випадку якщо Ви директор благодійного фонду.

Приймайте силове рішення.

Повідомлення відредагував DON BASS: 13.01.2010 – 21:39

• 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 21:44

Перегляд дописуDON BASS (13.01.2010 21:29) писав:

При всій повазі, такі питання на відкритих форумах не обговорюються.
та наразі мені потрібен був лише додаток до звіту по нещастям:rolleyes:, але і загальні якісь теми обговорили. цікаво і корисно отримати консультацію чи пораду від практикуючих людей. тому дякую усім ;)
а шо ви тамказали? чого не обговорються такі питання? що зарплата у конвертах? так так живе майже вся країна:). навіть в податковій висить оголошення: якщо знаєте випадки виплати з/п в конвертах - звоніть туди-то;) правда маю сумнів, щоб дзвонили:)
  • 0

#29 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 22:17

Перегляд дописуzav (13.01.2010 20:44) писав:

Ну, й загалом, ці витрати дійсно можна покласти на працівника. Ще вихд - укласти договір підряду... чи я помиляюся?

Напевно все ж помиляюся: пенсійний фон кермує в цьому питанні рішуче. Але ТЮлька щось намагалася збільшувати, то що саме? Оце так заблукав.
не кожен хоче бавиттися з договором підряду.. це значить що працівник повинен сам піти в податкову та задекларувати свої доходи сплатити 15% прибуткових... окрім того дохід доходом але пенсія не нараховується...

збільшити відрахування в пенсійний фонд... оскільки я плачу 200 грн ( я ОДИН) то з ти 200 грн мені нараховують частину коштів в пенсійний.. вона хотіла :
1 якщо навіть я один то я мушу ставити собі ЗП і сплачувати податки
2. податки зробити на загальних умовах.. ну там де 33,2 % пенсія 15% прибутковий на фіз особу.. плюс ще всяке... ітого 49,6 (?) %

якщо точніше то завтра в бухгалтера спитаю...

Перегляд дописуDON BASS (13.01.2010 21:29) писав:

2. Не показуєте нікого крім мінімалки у засновника.

Приймайте силове рішення.

я конєшно перепрошую, але який Засновник у ФОПа?

і якажу що бізнес то не моралістика.. це як президенство.. :rolleyes: потрібно вміти приймати непопулярні рішення....
  • 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 22:27

Перегляд дописуivansstef (13.01.2010 22:17) писав:

не кожен хоче бавиттися з договором підряду.. це значить що працівник повинен сам піти в податкову та задекларувати свої доходи сплатити 15% прибуткових... окрім того дохід доходом але пенсія не нараховується...
Формально, отримане в конверті він також має задекларувати, і пенсія на цю частину теж не нараховується. Чи пан більше про стаж зауважив?

збільшити відрахування в пенсійний фонд... оскільки я плачу 200 грн ( я ОДИН) то з ти 200 грн мені нараховують частину коштів в пенсійний.. вона хотіла :
1 якщо навіть я один то я мушу ставити собі ЗП і сплачувати податки
2. податки зробити на загальних умовах.. ну там де 33,2 % пенсія 15% прибутковий на фіз особу.. плюс ще всяке... ітого 49,6 (?) %
Ну, щодо ФОП я ще бачу різницю, але якщо СПД має найманців, то від 31.8% недалеко поїхали - хіба на 15% податку на доходи, але ж загалом він справедливий, гигиги.

і якажу що бізнес то не моралістика.. це як президенство.. :rolleyes: потрібно вміти приймати непопулярні рішення....
Головне ідея: чи ви заробляєте гроші собі, чи ви є благодійником і очолюєте неприбуткову організацію.
  • 0

#31 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 13.01.2010 – 22:35

ні.. ну коли він "в штаті" то йому і стаж і хоча би мінімалка на пенсію капає...
  • 0

#32 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 00:16

наперед прошу не сміятись, бо я не фахівець, але якщо за % заговорили то картина така: пенсійний 33,2% і 2%
біржа - о.6%
соц.страх - 0.5%
податок з з\п найманих - 15%
нещасні випадки - 0.6%, крім того єдиний податок 200 грн+по 100 грн з найманих..може ще щось пропустила?
цікаво, що там Іванові бухгелтери скажуть
  • 0

#33 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 09:05

при середній зарплаті по Україні 1900 грн люди платять 285 грн прибуткового податку щомісячно(15%). Кияни при середній 3000грн - 450 грн. А у тих, хто сидять на єдиному податку вистачає совісті ще плакатись що багато платять :rolleyes: ! Торгівля - найприбутковіша сфера, і 80% єдинщиків заняті саме у торгівлі.

Повідомлення відредагував Armando: 14.01.2010 – 09:05

• 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 09:23

Перегляд дописуЛастiвочка (14.01.2010 00:16) писав:

наперед прошу не сміятись, бо я не фахівець, але якщо за % заговорили то картина така: пенсійний 33,2% і 2%
біржа - о.6%
соц.страх - 0.5%
податок з з\п найманих - 15%
нещасні випадки - 0.6%, крім того єдиний податок 200 грн+по 100 грн з найманих..може ще щось пропустила?
цікаво, що там Іванові бухгелтери скажуть
Як я зрозумів, швидко переглядаючи нормативи, сума +100 грн. за кожного найманця, що складає 50% розміру єдиного податку, враховує частину внесків пенсійного фонду, а сам єдиний податок враховує безліч якіхось загальних податків.
Крім того, про 15% податку на дохід фізичної особи хвилюватися треба точно не вам, ібо цей податок сплачується громадянином завжди з власної кишені.

Перегляд дописуArmando (14.01.2010 09:05) писав:

при середній зарплаті по Україні 1900 грн люди платять 285 грн прибуткового податку щомісячно(15%). Кияни при середній 3000грн - 450 грн. А у тих, хто сидять на єдиному податку вистачає совісті ще плакатись що багато платять :rolleyes: ! Торгівля - найприбутковіша сфера, і 80% єдинщиків заняті саме у торгівлі.
Вам наче заздрісно.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 09:56

Перегляд дописуArmando (14.01.2010 09:05) писав:

Торгівля - найприбутковіша сфера

Самі порахували?
  • 0

#36 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 10:09

Armando середня зарплата на тернопільщині (!) реальна - 800 грн, це можуть підтвердити багато моїх земляків. Я так розумію, що пан знається на торгівлі лише як покупець:rolleyes:
  • 0

#37 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 10:13

Перегляд допису-=VJ=- (14.01.2010 09:56) писав:

Самі порахували?
Лише пан VJ прагне розрахунків там, де про все свідчить наочна конкуренція.
  • 0

#38 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 12:55

при зарплаті 1000 грн та єдиному в 200 грн податки будуть такі...

від 1000 грн забираємо оці відсотки
0.6 % - безробіття
1% соцстрах
2% пенсійний
і забираємо
податкова соц пільга 302,50 грн

потім залищається нна сума від неї віднімаємо 15% прибутковий на фізичну

що залишається видається на руки...

+ 33,2 відсотки платиться підприємцем з 1000 грн.
50% від патенту

ітого 1000грн + єдиний 200 грн
0.6 % - 6 грн
1% - 10 грн
2% - 20 грн

залишок 964 грн

мінус соці пільга (за 2009рік) 302,50 = 661, 5 грн

мінус 15% = 562,30+302,50 грн=864,7 грн.

окрім того сам підприємець з доходів платить
33,2% від 1000 грн = 332 грн.
50% від патенту = 100 грн.

всього 432 грн..

Отже якщо ми начисляємо працівнику 1000 грн ЗП, ми насправді потратимо на нього 1432 грн, а отримає він на руки 864, 7 грн.

ось десь так....

що я як приватний підприємець який платить 200 грн немаю права на пенсію оскільки ВОНА вважає що ці 200 грн є лише платіж до Держави за приватницьку діяльність.
а Для того щоб отримувати пенсію я повинен був платити ще 33,2 відсотки від мінамальної зарплати встановленої в звітному місяці..

рішення було прийняте в травні місяці, офіційно відмінене в жовтні...

а тепер ЛІРІЧЄСКОЄ... тіпа оффтопу який би я закинув в тему про Юлю тимошенко але....

Пенсійний фонд має свої рахунки в Банку АВАЛЬ.. З травня по липень включно (це точно) підприємцям надходили листи на викоання рішення Кабміну про сплату 33,2 % в пенсійний окрім сплати єдиного податку.. і, найцікавіше що багато підприємців як законслухняні люди платили цей податок..
а ось тепер барабанний бій.... реквізити рахунку куди сплачувалися ці кошти відносився до Держказначейства, і до Пенсійного фонду відношення немає..
Куди поділись гроші можна робити лише чергвоі припущення...
Але мені і так ясно з чиєї кишені профінансували Тигрюлю..
Ось Вам чергова схема... :rolleyes:

за період серпень-жовтень даних немає, оскільки кажись тоді вже спілкою підприємців був поданий судовий позов чи щось таке, і рішення було призупиене, і в жовтні відмінене

Повідомлення відредагував ivansstef: 14.01.2010 – 12:57

• 0

#39 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 13:37

Як я зрозумів, суть єдиного податку лише спрощення ПДВ та податку на прибуток.

Перегляд дописуivansstef (14.01.2010 12:55) писав:

А Тимошенко хотіла:

що я як приватний підприємець який платить 200 грн немаю права на пенсію оскільки ВОНА вважає що ці 200 грн є лише платіж до Держави за приватницьку діяльність.
а Для того щоб отримувати пенсію я повинен був платити ще 33,2 відсотки від мінамальної зарплати встановленої в звітному місяці..
Рохум у тому, що фізична особа - приватний підприємець має лише прибуток і не повинен мати пенсію, якщо не сплачував внески до пенсійного фонду - є, хоча подальша схема реялізації цього проєкту теж вельми цікава, ги.
  • 0

#40 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 15:37

Перегляд дописуzav (14.01.2010 13:37) писав:

Як я зрозумів, суть єдиного податку лише спрощення ПДВ та податку на прибуток.

Рохум у тому, що фізична особа - приватний підприємець має лише прибуток і не повинен мати пенсію, якщо не сплачував внески до пенсійного фонду - є, хоча подальша схема реялізації цього проєкту теж вельми цікава, ги.

справа в тому що в сплату єдиного податку ВЖЕ закладений платіж до пенсійного фонуду..
я точно непамятаю яким чином але з тих 200 грн які я плачу виходить:
- пенсійний платіж
-місцевий платіж
-державний платіж
-інший платіж

але це все вже робить податкова...
тому бажання хапнути ще з підприємців важаю туплоб спробою набити кишеню.. оскільки є нормативний акт ( кажись указ президента) в якому чітко вказано що платники єдиного податку ЗВІЛЬНЕНІ від оплати будь-яких інших податків

суть єдиного податку спрощення оподаткування ( те що ти написав) і спрощення ведення документації... але в межах 500 000 грн.. якщо перебір то одразу все нараховується на загальних підставах...

правда Кужіль пропонувала підняти мінімальний патент до 500 грн.... чогось відмовились...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних