Перейти до вмісту

Ви повинні змінитись!

Повідомлень в темі: 72

#41 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.01.2010 – 21:16

Та ну, Леся, якщо батька кажуть змінити щось у собі то варто таки вислухати найперше:), а от коли чужа людина, яка тебе мало шо знає то - таки варто забити:cry: але ми скотились до персоналій:)
створюючи тему хотіла почути думки з приводу якби ВАМ запропонували змінитись :) Якраз рідна людина і справжній товариш, подруга чи коханий і не будуть намагатись підлаштувати тебе під себе, бо цим людям, ти потрібна в житті усіляка, аби була!!!! І як зазначав пан ЗАВ, любляча людина зуміє дещо змінити у тобі не тиснучи і не нависаючи:) А щось таке на кшалт: ти маєш так зробити, бо я так сказав і тобі так буде краще - єрунда, самозакохана і егоїстична..Та прикладів можна наводити багато. Наприклад те ж питання віри, або питання як і з ким тобі товаришувати, у що одягатись і так далі...
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.01.2010 – 21:40

Сорі, але на персоналії я не переходила. (І не раджу :) )
Якщо батьки кажуть тобі щось у собі змінити, значить вони в тебе не вірять і не сприймають тебе такою, як ти є. А от коли незнайома людина тобі це каже, то так, може це виявитись банальним ненастроєм цієї людини (хоча і в рідної людини може бути хвилина ненастрою, як і в друга, як і в начальника і теде), але різниця в тому, що чужій людині до тебе байдуже, ви зустрілись і швидше за все ніколи більше не побачитесь, тому те, що між вами в ту хвилину, і є справжнім, ненаграним і недалекоглядним.
Повторюсь, людина не намагається вас підлаштувати під себе, - лише певні думки, поведінку в певні моменти тощо. Але це є природньо, адже людина створює оптимально-комфортне для себе середовище і ви, можливо, є частинкою того, що оточує цю людину, - тому вона і намагається якось вжитись з вами. А звідки ви знаєте, що і вона не працює над тим, щоби підлаштуватись під вас?
  • 0

#43 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 09.01.2010 – 21:47

Перегляд дописуSensssorika (9.01.2010 18:14) писав:

ти не ідеал. ідеалів не існує. утопісти прямо :)

Я ідеал :)

По темі: Ніколи не звертав уваги на спроби мене змінити силою, я такий який я є) Але є і інша сторона медалі: я завжди міняюся під ту людину з якою спілкуюся, копіюю її риси характеру, поведінку... так сказать надіваю маску. Лише одна людина знає який я насправді. отак от. :cry:
  • 0

#44 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 12:03

Перегляд дописуОлеська (9.01.2010 21:40) писав:

.... але різниця в тому, що чужій людині до тебе байдуже, ви зустрілись і швидше за все ніколи більше не побачитесь, тому те, що між вами в ту хвилину, і є справжнім, ненаграним і недалекоглядним.
Та ну, дурниці якісь :). Щоб говорити людині фразу: ви повинні змінитись - 1) треба або викликати людину на відвертість(синдром випадкового попутчика) 2) або знати цю людину! як можна радити змінитись не знаючи людини взагалі? по зовнішності ?
  • 0

#45 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.01.2010 – 13:42

Не знаю що робити. Я б просто взяв би до уваги. І так думаю, що повинен змінитись.
  • 0

#46 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.01.2010 – 15:30

А що саме розіміти під „Ви повинні змінитись!“? Зміна кольору волосся, об’єму грудей, носу, поведінки, принципів, походки, стилю одягу?
Якщо це коректні поради щодо моєї зовнішності чи характеру, то вислухаю і зроблю висновки.
Звичайно залежить ще від кого ті зауваження — від милої тьоті сусідки чи від алкоголічки з четвертого поверху, від друзів чи від якихось знайомих гламурних дівчаток. Незнайомі люди навряд взагалі радитимуть змінитись. Як вони можуть знати що треба змінювати, якщо вас не знають))?

Перегляд дописуЛастiвочка (9.01.2010 21:16) писав:

Наприклад те ж питання віри, або питання як і з ким тобі товаришувати, у що одягатись і так далі...
щодо віри не впевнена, що це змінитись. а от щодо товаришування взагалі, до чого тут зміни?
  • 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 16:00

Перегляд дописуОлеська (10.01.2010 14:59) писав:

Ти розпочала тему, щоби показати, яка ти розумна, чи які інші дурні?)
Це флейм чи офтоп?

Цитата

А що саме розіміти під „Ви повинні змінитись!“?
Та люба фраза, кинута мимоволі у розмові. Так, якщо порада тактовна то звичайно ж переглянути на вказані недоліки. Якщо сусдка мило кидає: а знаєш, тобі було б краще підстригтись - так! Це прийнятно і зрозуміло, а коли людину не влаштовує твій світогляд, твоє бачення світу і тобі кардинально тре змінитись!!!

Цитата

Незнайомі люди навряд взагалі радитимуть змінитись.
Та буває:)

Цитата

Як вони можуть знати що треба змінювати, якщо вас не знають))?
Так отож, власне створюючи тему мала на увазі саме це. Як діяти в такому випадку? Намагатись вивернути душу, щоб розкритись? так різні ж характери є, я не з тих кого радо пускаю в свою душу, промовчати? так пропозиція поступає повторно, не спілкуватись? Не завжди виходить, послати? о, тоді тобі точно і то як можна швидше потрібно змінюватись і то в кращу сторону і не бути такою сволоччю:cry: Отаке от...а тему чого створила? хотіла почути роздуми людей з приводу і як би вони поступили в такій ситуації
  • 0

#48 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 16:11

Перегляд дописуЛастiвочка (10.01.2010 16:00) писав:

а коли людину не влаштовує твій світогляд, твоє бачення світу і тобі кардинально тре змінитись!!!
якщо чужа людина, то яким місцем її це обходить — раз, звідки вона знає який в мене світогляд — два?

Перегляд дописуЛастiвочка (10.01.2010 16:00) писав:

Так отож, власне створюючи тему мала на увазі саме це. Як діяти в такому випадку? Намагатись вивернути душу, щоб розкритись? так різні ж характери є, я не з тих кого радо пускаю в свою душу, промовчати? так пропозиція поступає повторно, не спілкуватись? Не завжди виходить, послати? о, тоді тобі точно і то як можна швидше потрібно змінюватись і то в кращу сторону і не бути такою сволоччю:) Отаке от...а тему чого створила? хотіла почути роздуми людей з приводу і як би вони поступили в такій ситуації
знову ж залежить хто це каже. якщо якийсь псих в маршрутці то просто ігноруєш і мило усміхаєшся.
якщо сусідка — спитати що саме вона хоче щоб змінилось і чому, а потім надати свої аргументи.
залежить від тону яким це кажуть (був випадок. купила колезі до дня народження гарнючі хризантеми, такі величезні білі кульки. назустріч якесь чмо і каже — дівчино вам цей букет не личить він вас повнить. реакція одна — людина хвора ще й під дією алкоголю. то хай далі живе зі своїми хворобами в голові. максимум чого він добився 1 хвилина зіпсованого настрою, який все одно за хвилину покращився. висновок — такі зауваження не варті нашої уваги.)
сама з таким не стикалась практично. було колись якась тітонька у дворі намагалась розповісти, що мені не варто спідниці носити, бо я не худенька. не знаю як це пов’язано і просто списала все на старечий маразм. решта порад були від вчителів чи друзів щодо характеру. їх вже давно було взято до уваги і зміни вже давно відбулись.
  • 0

#49 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.01.2010 – 19:05

Перегляд дописуЛастiвочка (9.01.2010 17:02) писав:

Ну але ж людина ніби хороша, ніби добра тобі бажає і така фігня якась? як мінятись? під когось щоразу?
Коли я таке кажу, то варто прислухатися. :)
Це ж може бути маленька зміна, наприклад порада як краще висловлювати свою думку, або стежити за харчуванням.

А по суті питання нічого порадити не можна, бо нічого невідомо, куди як пропонують мінятися.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 10.01.2010 – 19:05

• 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 19:17

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (10.01.2010 19:05) писав:

А по суті питання нічого порадити не можна, бо нічого невідомо, куди як пропонують мінятися.
ну власне, хотілось почути думки про саму пропозицію змінитись :)

в моєму випадку (я думаю) пропонували змінити саме характер
  • 0

#51 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.01.2010 – 19:40

На таке невизначене формулювання можна почути тільки флуд.
Перші, хто відписався в темі це підтвердили.

Змінюватися - це класно. Якщо людина перестає змінюватися - вона перестає розвиватися і деградує.
Динозаври вимерли, бо не змогли змінитися.

Старі люди уже не можуть змінитися. А молода людина завжди удосконалюється і розвивається.
  • 0

#52 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 19:47

Людина нікому нічого не винна, хіба що батькам. Людина не річ, що буде потакати всіляким забаганкам будь кого, лише тому що цьому комусь так зручно, кожна людина це індивідуальність , тому не варто підганяти себе під шаблон чи намагатись бути схожим на когось. . Прислуховуватися до порад і виконувати вказівки це різні речі, . . Я б розцінила таку заяву, як вказівку, . . Та це кому як.
  • 0

#53 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 20:05

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.01.2010 11:45) писав:

нєє) декан мене бачив разів 10-15 за весь час мого навчання))
ти рахуєш зустрічі з деканом? дивно-дивно :)

Ластівко, я бачу тебе так зачепило те, що тобі пропонують змінитися)))
  • 0

#54 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 10.01.2010 – 20:26

Перегляд дописуЛастiвочка (10.01.2010 12:03) писав:

Щоб говорити людині фразу: ви повинні змінитись - 1) треба або викликати людину на відвертість(синдром випадкового попутчика) 2) або знати цю людину! як можна радити змінитись не знаючи людини взагалі? по зовнішності ?

1)при синдромі випадкового супутника потік відвертості триває поки слухач мовчить, киває або згоджується.

2)Та можна запросто. ми завжди робимо висновки по першому враженню, по якихось незначних деталях, які насправді не є відображенням характеру людини. Є купа і більше всяких психологічних ефектів - наприклад, ефект ореолу, коли відношення до людини формується за одним (першим) її вчинком. Наприклад, перевів бабцю через дорогу - ой який хороший юнак і всі його подальші дії класифікуються як хороші - накричав на продавця, копнув собаку (ой, ну зірвався, це ж не страшно.. але він такий чудовий,бабцю через дорогу перевів)

Перегляд допису†Fallen Angel† (9.01.2010 21:47) писав:

Я ідеал :cry:

ну та. і по воді, мабуть, ходиш і хворих зцілюєш :)
  • 0

#55 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень

Відправлено 11.01.2010 – 02:41

Тему переміщено
  • 0

#56 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 12.01.2010 – 04:28

спочатку питання: навіщо?
  • 0

#57 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 08:40

Перегляд дописуAmarok (12.01.2010 04:28) писав:

хмм...прийнятно, як один з варіантів відповіді :ggggg: От спитаю при наступній пропозиції.
Навіщо? Напевно, щоб тій людині було з тобою комфортно чи фіг його зна чого
  • 0

#58 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 12.01.2010 – 08:40

Перегляд дописуAmarok (12.01.2010 05:28) писав:

треба,дядю,треба... Якщо кажуть значить треба...думати.
  • 0

#59 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 12.01.2010 – 09:58

Перегляд дописуЛастiвочка (12.01.2010 01:40) писав:

хмм...прийнятно, як один з варіантів відповіді :ggggg: От спитаю при наступній пропозиції.
Навіщо? Напевно, щоб тій людині було з тобою комфортно чи фіг його зна чого

щоб тій людині було комфортно нехай спочатку прийме мою особистість за таку яка вона в мене є))

Перегляд дописуШАХІСТ (12.01.2010 01:40) писав:

треба,дядю,треба... Якщо кажуть значить треба...думати.

не завжди все що кажуть треба обовязково виконувати ;)) треба думати, так, але думати чи варто змінюватись чи нє)
  • 0

#60 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 12.01.2010 – 10:06

Перегляд дописуAmarok (12.01.2010 10:58) писав:

щоб тій людині було комфортно нехай спочатку прийме мою особистість за таку яка вона в мене є))
не завжди все що кажуть треба обовязково виконувати ;)) треба думати, так, але думати чи варто змінюватись чи нє)
ну і просто так теж ніхто нічого не скаже,що в тобі не так-звичайно відносно чогось або когось. Я вважаю що я нормальний,хтось-ґепнутий із-за кутка чемоданом. Що робити? Думати? А я забив,бо мені це сказала та людина,доречі одна з всіх моїх друзів і знайомих,коротше-він холерик:ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних