Перейти до вмісту

Ви повинні змінитись!

Повідомлень в темі: 72

#41 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.01.2010 – 21:16

Та ну, Леся, якщо батька кажуть змінити щось у собі то варто таки вислухати найперше:), а от коли чужа людина, яка тебе мало шо знає то - таки варто забити:cry: але ми скотились до персоналій:)
створюючи тему хотіла почути думки з приводу якби ВАМ запропонували змінитись :) Якраз рідна людина і справжній товариш, подруга чи коханий і не будуть намагатись підлаштувати тебе під себе, бо цим людям, ти потрібна в житті усіляка, аби була!!!! І як зазначав пан ЗАВ, любляча людина зуміє дещо змінити у тобі не тиснучи і не нависаючи:) А щось таке на кшалт: ти маєш так зробити, бо я так сказав і тобі так буде краще - єрунда, самозакохана і егоїстична..Та прикладів можна наводити багато. Наприклад те ж питання віри, або питання як і з ким тобі товаришувати, у що одягатись і так далі...
  • 0

#42 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.01.2010 – 21:40

Сорі, але на персоналії я не переходила. (І не раджу :) )
Якщо батьки кажуть тобі щось у собі змінити, значить вони в тебе не вірять і не сприймають тебе такою, як ти є. А от коли незнайома людина тобі це каже, то так, може це виявитись банальним ненастроєм цієї людини (хоча і в рідної людини може бути хвилина ненастрою, як і в друга, як і в начальника і теде), але різниця в тому, що чужій людині до тебе байдуже, ви зустрілись і швидше за все ніколи більше не побачитесь, тому те, що між вами в ту хвилину, і є справжнім, ненаграним і недалекоглядним.
Повторюсь, людина не намагається вас підлаштувати під себе, - лише певні думки, поведінку в певні моменти тощо. Але це є природньо, адже людина створює оптимально-комфортне для себе середовище і ви, можливо, є частинкою того, що оточує цю людину, - тому вона і намагається якось вжитись з вами. А звідки ви знаєте, що і вона не працює над тим, щоби підлаштуватись під вас?
  • 0

#43 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 09.01.2010 – 21:47

Sensssorika (9.01.2010 18:14) писав:

ти не ідеал. ідеалів не існує. утопісти прямо :)

Я ідеал :)

По темі: Ніколи не звертав уваги на спроби мене змінити силою, я такий який я є) Але є і інша сторона медалі: я завжди міняюся під ту людину з якою спілкуюся, копіюю її риси характеру, поведінку... так сказать надіваю маску. Лише одна людина знає який я насправді. отак от. :cry:
  • 0

#44 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 12:03

Олеська (9.01.2010 21:40) писав:

.... але різниця в тому, що чужій людині до тебе байдуже, ви зустрілись і швидше за все ніколи більше не побачитесь, тому те, що між вами в ту хвилину, і є справжнім, ненаграним і недалекоглядним.
Та ну, дурниці якісь :). Щоб говорити людині фразу: ви повинні змінитись - 1) треба або викликати людину на відвертість(синдром випадкового попутчика) 2) або знати цю людину! як можна радити змінитись не знаючи людини взагалі? по зовнішності ?
  • 0

#45 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.01.2010 – 13:42

Не знаю що робити. Я б просто взяв би до уваги. І так думаю, що повинен змінитись.
  • 0

#46 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.01.2010 – 15:30

А що саме розіміти під „Ви повинні змінитись!“? Зміна кольору волосся, об’єму грудей, носу, поведінки, принципів, походки, стилю одягу?
Якщо це коректні поради щодо моєї зовнішності чи характеру, то вислухаю і зроблю висновки.
Звичайно залежить ще від кого ті зауваження — від милої тьоті сусідки чи від алкоголічки з четвертого поверху, від друзів чи від якихось знайомих гламурних дівчаток. Незнайомі люди навряд взагалі радитимуть змінитись. Як вони можуть знати що треба змінювати, якщо вас не знають))?

Ластiвочка (9.01.2010 21:16) писав:

Наприклад те ж питання віри, або питання як і з ким тобі товаришувати, у що одягатись і так далі...
щодо віри не впевнена, що це змінитись. а от щодо товаришування взагалі, до чого тут зміни?
  • 0

#47 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 16:00

Олеська (10.01.2010 14:59) писав:

Ти розпочала тему, щоби показати, яка ти розумна, чи які інші дурні?)
Це флейм чи офтоп?

Цитата

А що саме розіміти під „Ви повинні змінитись!“?
Та люба фраза, кинута мимоволі у розмові. Так, якщо порада тактовна то звичайно ж переглянути на вказані недоліки. Якщо сусдка мило кидає: а знаєш, тобі було б краще підстригтись - так! Це прийнятно і зрозуміло, а коли людину не влаштовує твій світогляд, твоє бачення світу і тобі кардинально тре змінитись!!!

Цитата

Незнайомі люди навряд взагалі радитимуть змінитись.
Та буває:)

Цитата

Як вони можуть знати що треба змінювати, якщо вас не знають))?
Так отож, власне створюючи тему мала на увазі саме це. Як діяти в такому випадку? Намагатись вивернути душу, щоб розкритись? так різні ж характери є, я не з тих кого радо пускаю в свою душу, промовчати? так пропозиція поступає повторно, не спілкуватись? Не завжди виходить, послати? о, тоді тобі точно і то як можна швидше потрібно змінюватись і то в кращу сторону і не бути такою сволоччю:cry: Отаке от...а тему чого створила? хотіла почути роздуми людей з приводу і як би вони поступили в такій ситуації
  • 0

#48 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 16:11

Ластiвочка (10.01.2010 16:00) писав:

а коли людину не влаштовує твій світогляд, твоє бачення світу і тобі кардинально тре змінитись!!!
якщо чужа людина, то яким місцем її це обходить — раз, звідки вона знає який в мене світогляд — два?

Ластiвочка (10.01.2010 16:00) писав:

Так отож, власне створюючи тему мала на увазі саме це. Як діяти в такому випадку? Намагатись вивернути душу, щоб розкритись? так різні ж характери є, я не з тих кого радо пускаю в свою душу, промовчати? так пропозиція поступає повторно, не спілкуватись? Не завжди виходить, послати? о, тоді тобі точно і то як можна швидше потрібно змінюватись і то в кращу сторону і не бути такою сволоччю:) Отаке от...а тему чого створила? хотіла почути роздуми людей з приводу і як би вони поступили в такій ситуації
знову ж залежить хто це каже. якщо якийсь псих в маршрутці то просто ігноруєш і мило усміхаєшся.
якщо сусідка — спитати що саме вона хоче щоб змінилось і чому, а потім надати свої аргументи.
залежить від тону яким це кажуть (був випадок. купила колезі до дня народження гарнючі хризантеми, такі величезні білі кульки. назустріч якесь чмо і каже — дівчино вам цей букет не личить він вас повнить. реакція одна — людина хвора ще й під дією алкоголю. то хай далі живе зі своїми хворобами в голові. максимум чого він добився 1 хвилина зіпсованого настрою, який все одно за хвилину покращився. висновок — такі зауваження не варті нашої уваги.)
сама з таким не стикалась практично. було колись якась тітонька у дворі намагалась розповісти, що мені не варто спідниці носити, бо я не худенька. не знаю як це пов’язано і просто списала все на старечий маразм. решта порад були від вчителів чи друзів щодо характеру. їх вже давно було взято до уваги і зміни вже давно відбулись.
  • 0

#49 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.01.2010 – 19:05

Ластiвочка (9.01.2010 17:02) писав:

Ну але ж людина ніби хороша, ніби добра тобі бажає і така фігня якась? як мінятись? під когось щоразу?
Коли я таке кажу, то варто прислухатися. :)
Це ж може бути маленька зміна, наприклад порада як краще висловлювати свою думку, або стежити за харчуванням.

А по суті питання нічого порадити не можна, бо нічого невідомо, куди як пропонують мінятися.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 10.01.2010 – 19:05

• 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 19:17

СВІ†ЛОНОСНИЙ (10.01.2010 19:05) писав:

А по суті питання нічого порадити не можна, бо нічого невідомо, куди як пропонують мінятися.
ну власне, хотілось почути думки про саму пропозицію змінитись :)

в моєму випадку (я думаю) пропонували змінити саме характер
  • 0

#51 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.01.2010 – 19:40

На таке невизначене формулювання можна почути тільки флуд.
Перші, хто відписався в темі це підтвердили.

Змінюватися - це класно. Якщо людина перестає змінюватися - вона перестає розвиватися і деградує.
Динозаври вимерли, бо не змогли змінитися.

Старі люди уже не можуть змінитися. А молода людина завжди удосконалюється і розвивається.
  • 0

#52 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 19:47

Людина нікому нічого не винна, хіба що батькам. Людина не річ, що буде потакати всіляким забаганкам будь кого, лише тому що цьому комусь так зручно, кожна людина це індивідуальність , тому не варто підганяти себе під шаблон чи намагатись бути схожим на когось. . Прислуховуватися до порад і виконувати вказівки це різні речі, . . Я б розцінила таку заяву, як вказівку, . . Та це кому як.
  • 0

#53 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 10.01.2010 – 20:05

†Fallen Angel† (10.01.2010 11:45) писав:

нєє) декан мене бачив разів 10-15 за весь час мого навчання))
ти рахуєш зустрічі з деканом? дивно-дивно :)

Ластівко, я бачу тебе так зачепило те, що тобі пропонують змінитися)))
  • 0

#54 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 10.01.2010 – 20:26

Ластiвочка (10.01.2010 12:03) писав:

Щоб говорити людині фразу: ви повинні змінитись - 1) треба або викликати людину на відвертість(синдром випадкового попутчика) 2) або знати цю людину! як можна радити змінитись не знаючи людини взагалі? по зовнішності ?

1)при синдромі випадкового супутника потік відвертості триває поки слухач мовчить, киває або згоджується.

2)Та можна запросто. ми завжди робимо висновки по першому враженню, по якихось незначних деталях, які насправді не є відображенням характеру людини. Є купа і більше всяких психологічних ефектів - наприклад, ефект ореолу, коли відношення до людини формується за одним (першим) її вчинком. Наприклад, перевів бабцю через дорогу - ой який хороший юнак і всі його подальші дії класифікуються як хороші - накричав на продавця, копнув собаку (ой, ну зірвався, це ж не страшно.. але він такий чудовий,бабцю через дорогу перевів)

†Fallen Angel† (9.01.2010 21:47) писав:

Я ідеал :cry:

ну та. і по воді, мабуть, ходиш і хворих зцілюєш :)
  • 0

#55 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень

Відправлено 11.01.2010 – 02:41

Тему переміщено
  • 0

#56 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 12.01.2010 – 04:28

спочатку питання: навіщо?
  • 0

#57 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.01.2010 – 08:40

Amarok (12.01.2010 04:28) писав:

хмм...прийнятно, як один з варіантів відповіді :ggggg: От спитаю при наступній пропозиції.
Навіщо? Напевно, щоб тій людині було з тобою комфортно чи фіг його зна чого
  • 0

#58 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 12.01.2010 – 08:40

Amarok (12.01.2010 05:28) писав:

треба,дядю,треба... Якщо кажуть значить треба...думати.
  • 0

#59 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 12.01.2010 – 09:58

Ластiвочка (12.01.2010 01:40) писав:

хмм...прийнятно, як один з варіантів відповіді :ggggg: От спитаю при наступній пропозиції.
Навіщо? Напевно, щоб тій людині було з тобою комфортно чи фіг його зна чого

щоб тій людині було комфортно нехай спочатку прийме мою особистість за таку яка вона в мене є))

ШАХІСТ (12.01.2010 01:40) писав:

треба,дядю,треба... Якщо кажуть значить треба...думати.

не завжди все що кажуть треба обовязково виконувати ;)) треба думати, так, але думати чи варто змінюватись чи нє)
  • 0

#60 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 12.01.2010 – 10:06

Amarok (12.01.2010 10:58) писав:

щоб тій людині було комфортно нехай спочатку прийме мою особистість за таку яка вона в мене є))
не завжди все що кажуть треба обовязково виконувати ;)) треба думати, так, але думати чи варто змінюватись чи нє)
ну і просто так теж ніхто нічого не скаже,що в тобі не так-звичайно відносно чогось або когось. Я вважаю що я нормальний,хтось-ґепнутий із-за кутка чемоданом. Що робити? Думати? А я забив,бо мені це сказала та людина,доречі одна з всіх моїх друзів і знайомих,коротше-він холерик:ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних