Перейти до вмісту

Ви повинні змінитись!

Повідомлень в темі: 72

#21 paschenkomax

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 09.01.2010 – 17:28

А якщо ви змінюєтеся показово для когось наперекір собі, то деградація особистості значно критичніша. Всі люди зазнають якихось змін, але плавно еволюціонуючи, дорослішаючи, набуваючи певного досвіду і т.д. Ну коли хтось тобі каже що пісяти тре сидячи на унітазі, а не стоячи як звик і було дотепер, то це погано. П.С - прикладів купа
  • 0

#22 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 09.01.2010 – 17:42

Перегляд дописуЛастiвочка (9.01.2010 16:55) писав:

Ви - самодостатня людина. І от вам говорять (сусід, колега по роботі, хлопець-дівчина) таку фразу: ви повинні змінитись! Ваші вчинки, відповідь, дія..
Мої вчинки: посміюся йому/їй в обличча.
Відповідь: я - ідеал (до того ж: дєвочки, ми - бАгіні)
Дія: розвернуся і піду

Це якшо коротко
  • 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.01.2010 – 18:00

Перегляд дописуSensssorika (9.01.2010 17:23) писав:

...і якшо ви не змінюєтесь,то ви,скоріш за все, деградуєте.
:) залежно в який бік мінятись...дехто спивається, скочується в прірву, дехто навпаки...зміни різні, бо життя триває.
з приводу змінитись - я розумію це так, що просто тій людині щось у тобі не подобається і це його проблеми, нє? якщо та людина називає тебе своїм товаришем, коханою, ти ди і в той же час намагається не зрозуміти тебе, не сприйняти таким як ти є, з усіма плюсами і мінусами, а підлаштувати під себе, то ніякий це не товариш, і ніякий не коханий чи кохана...звичайнісійкий егоїзм...а якщо товариш таке каже - то він не товариш, він просто тебе не розуміє і вам не по дорозі...якщо сусід - то байдуже на його бажання :), якщо взагалі малознайома людина то мовчки послати кудась далеко...Ти живеш, маєш свої звички, традиції, погляди, улюблену справу, фінансово незалежний, ставиш мету і здобуваєш її...ти такий як є...когось це не влаштовує? можливо, але це ти!! і хтось шукає саме такого :cry:
Відповідь Мавки дуже сподобалась. найбільш прийнятна для мене.
думка весняночки:

Цитата

Якшо її думка шось таки для вас вартує, то попросити розказати про причину такої думки. Часом збоку таки краще видно.
збоку видно? мо воно збоку комусь шось і видно, а заглянути у середину? не збоку? і прийняти таким як той чоловік є? без повчань і переконувань...просто прийняти і не повчати? зрештою може воно тобі і не тре те повчання? нє?
  • 0

#24 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 09.01.2010 – 18:06

Послухаю. Якщо побачу, що людина бачить щось у мені таке, що мені шкодить - змінюсь. Якщо ні - буду допитуватись несамовито до людини аж доки вона не визнає, що це її егоїстичне бажання. А на тому завершу тим, що кожен керується власними егоїстичними бажаннями.
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.01.2010 – 18:11

Перегляд дописуЛастiвочка (9.01.2010 18:00) писав:

:) залежно в який бік мінятись...дехто спивається, скочується в прірву, дехто навпаки...зміни різні, бо життя триває.
Вагнер. ше тим козлом був. але ж талант не проп"єш.
нічого не маю проти девіацій. алкоголік теж може змінитьсь. якшо ж ні- деградує.
  • 0

#26 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 18:12

з приводу змінитись - я розумію це так, що просто тій людині щось у тобі не подобається і це його проблеми, нє? якщо та людина називає тебе своїм товаришем, коханою, ти ди і в той же час намагається не зрозуміти тебе, не сприйняти таким як ти є, з усіма плюсами і мінусами, а підлаштувати під себе, то ніякий це не товариш, і ніякий не коханий чи кохана...звичайнісійкий егоїзм...а якщо товариш таке каже - то він не товариш, він просто тебе не розуміє і вам не по дорозі...якщо сусід - то байдуже на його бажання :), якщо взагалі малознайома людина то мовчки послати кудась далеко...Ти живеш, маєш свої звички, традиції, погляди, улюблену справу, фінансово незалежний, ставиш мету і здобуваєш її...ти такий як є...когось це не влаштовує? можливо, але це ти!! і хтось шукає саме такого :cry:
думка весняночки: збоку видно? мо воно збоку комусь шось і видно, а заглянути у середину? не збоку? і прийняти таким як той чоловік є? без повчань і переконувань...просто прийняти і не повчати? зрештою може воно тобі і не тре те повчання? нє?
Приймати - то як?В гості? Гостей у своєму житі ніхто не міняє:)Їх солодко приймають або вигяняють як непроханих.А з друзями, коханими має бути щось спільне:)Якщо цього нема - то зміни в грубу. Якщо комусь імпонує твоя життєва коцепція, зміни будуть суто косметичними. А усе інше - просто різноманітність світу.
  • 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.01.2010 – 18:14

ти не ідеал. ідеалів не існує. утопісти прямо :)
  • 0

#28 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2010 – 18:16

Ви - самодостатня людина. І от вам говорять (сусід, колега по роботі, хлопець-дівчина) таку фразу: ви повинні змінитись! Ваші вчинки, відповідь, дія..
Та вона, ця людина - капітанъ ачєвіднасть, хочяк!
p.s. Яким боком тут хвілосохвіа?..
  • 0

#29 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 18:25

так, добрі люди мають лише казати - ах всьо пучком, ти найлуччіший в світі:)
  • 0

#30 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 18:37

Перегляд дописуГетьман (9.01.2010 18:30) писав:

Панно - ви чудова, вам не треба змінюватись.
*побігла цьомати і ставити плюса
*записала в куми
*приліпила собі табличку з написом - ІДЕАЛ
:)
  • 0

#31 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 18:37

Перегляд дописувеснянка (9.01.2010 18:25) писав:

так, добрі люди мають лише казати - ах всьо пучком, ти найлуччіший в світі:)
Добре, не так спитаю: тобі кажуть: ти повинна змінитись. Які твої дії?
  • 0

#32 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2010 – 18:42

Перегляд дописуЛастiвочка (9.01.2010 17:05) писав:

Добре, вас хотіли змінити і не раз і які ваші дії? що робили? намагались змінитись? підлаштуватись чи посилали кудась? чи не спілкувались7
Пф... хотіли вони. Якщо хто бажав мене змінити, то він досягав успіху, але таких обмаль, ібо це вимагає неабиякої мудрості.

Перегляд дописуЛастiвочка (9.01.2010 17:10) писав:

та ну вас, дурницю говорите:). Напевно кожен з нас хоч раз в життічув цю фразу...я собі думаю, що та людина просто тебе не знає...
Це все одно, що питати "людина послала мене на уйх! що робити? вас посилали? ви йшли?..".
  • 0

#33 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 18:43

Перегляд дописуЛастiвочка (9.01.2010 18:37) писав:

Добре, не так спитаю: тобі кажуть: ти повинна змінитись. Які твої дії?
дії будуть рівносильні поведінці підлітка,який намагається все зробити навпаки, аби не так,як кажуть старші. Нонокомформізм властивий ще малим дітям,які,не розуміючи світу, прагнуть показати будь-що свою самостійність і власне его.Власне,якщо так сказали - ПОВИННі, то це нерозумно, бо ми ніц не повинні, хіба що вмерти колись. І я не буду повторюватись - якшо близька людина, то треба з"ясувати, що саме не подобається, чому треба мінятись..ну і ,певно що, в який бік))мої дії - універсальність - зло.Суто індивідуальний підхід.
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 18:52

якщо людині 35 років і їй кажуть тре змінитись:cry: єрунда якась...ми не говоримо про підлітків. на початку теми вказала: ви - самодостатня особистість.
Пане Зав, ви все файно сказали :) сказали змінитись - послала:). тепер от думаю чи вірно зробила:0 судячи з відгуків то думаю, що правильно
  • 0

#35 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 18:58

Перегляд дописуЛастiвочка (9.01.2010 18:52) писав:

якщо людині 35 років і їй кажуть тре змінитись:cry: єрунда якась...ми не говоримо про підлітків. на початку теми вказала: ви - самодостатня особистість.
Пане Зав, ви все файно сказали :) сказали змінитись - послала:). тепер от думаю чи вірно зробила:0 судячи з відгуків то думаю, що правильно
то шо людині 35 не означає, що вона мізками багатша за підлітка
і навпаки

Повідомлення відредагував веснянка: 09.01.2010 – 19:10

• 0

#36 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 19:05

Перегляд дописувеснянка (9.01.2010 18:58) писав:

то шо людині 35 не означає, що вона мізками багатша за підлітка
і ти спробуєш її змінити? навряд чи вона тебе послухає (це так, як приклад)
  • 0

#37 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 19:10

Перегляд дописуЛастiвочка (9.01.2010 19:05) писав:

і ти спробуєш її змінити? навряд чи вона тебе послухає (це так, як приклад)
панна Ластівка й так усе знає, навіщо їй вчителі?))
по темі все сказала
  • 0

#38 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.01.2010 – 19:11

Перегляд дописувеснянка (9.01.2010 19:10) писав:

панна Ластівка й так усе знає, навіщо їй вчителі?))
по темі все сказала
я знаю все, але хочу знати ще більше:) І ця тема саме для того, щоб почути думки різних людей, різних вікових груп і зробити висновки

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 09.01.2010 – 19:12

• 0

#39 фартова:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Луцьк/Острог

Відправлено 09.01.2010 – 19:56

забий,кожна людина, така ,як треба))
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.01.2010 – 20:27

Є різниця між тим, як саме людина каже змінитись: просить, вимагає чи рекомендує.
У випадку, коли просить: ти цій людині далеко небайдужа, але дещо в тобі їй сильно заважає у ваших стосунках. В цьому випадку людина намагається достукатись до вас не намагаючись змінити вас повністю, - а лише ваше ставлення до певних речей.
У випадку, коли вимагає: ця людина ваш начальник або батьки (якщо хтось інший, то варто посилати подалі) і ваші вади чи ставлення до певних речей заважає в роботі, або, якщо це батьки, то їм совісно за прогалини у вихованні тощо. Варто сприймати то все як належне, але жити власним розумом.
Якщо ж рекомендує (це або ваш друг, або абсолютно чужа людина, яку ви дратуєте своєю поведінкою) - тут варто найбільше задуматись, значить у вас таки є вади.
Хоча якщо вам наплювати на всіх оточуючих, то можна дійсно запевнити своє его отим:"Я багіня!" і все буде пучком.
П.С. Та все ж думаю, що якщо людина задається сумнівами на цю тему, значить "я багіня" не помагає.)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних