Перейти до вмісту

Лівші(шульги)

Повідомлень в темі: 169

Опитування: Ким ви вважаєте шульг(лівшей) (140 користувачів проголосувало)

Ви вважаєте шульг геніями?

1. так (35 голосів [24.82%])

Процент голосів: 24.82%

2. ні (106 голосів [75.18%])

Процент голосів: 75.18%

Ви вважаєте їх просто людей які пишуть іншою рукою і більше нічим не відрізняючимися?

1. так (101 голосів [71.63%])

Процент голосів: 71.63%

2. ні (40 голосів [28.37%])

Процент голосів: 28.37%

ви вважаєте їх прекрасними митцями?

1. так (45 голосів [31.91%])

Процент голосів: 31.91%

2. ні (96 голосів [68.09%])

Процент голосів: 68.09%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 566 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 02.08.2006 – 19:13

Перегляд дописуФАХ (2.08.2006 18:08) писав:

Думають вони якось трохи не стандартно.
Що ти маєш наувазі?

Це позитив чи негатив???
  • 0

#42 A.Chip

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 03.08.2006 – 09:48

я лівша, і що з того? в дитинстві батьки мене привчали писати правою(відповідно до стереотипу, що всі повинні бути одинакові). у них це вийшло, якщо можна так сказати: пишу праваю і лівою, але як курка лапою(іноді сам не можу зрозуміти що написав).
особливих здібностей не замічаю за собою, хоча є(напевне) неординарною людиною: університет не можу закінчити, але там працюю інженером. чудово розбираюся в ПК і локальних мережах. вперше побачивши деяку мову програмування можу на ній написати програму(нескладну), хоча програмувати не люблю.

З.І.на рахунок малювання - ніякою рукою не виходить :unsure:
  • 0

#43 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 03.08.2006 – 14:42

Перегляд дописуA.Chip (3.08.2006 10:48) писав:

університет не можу закінчити, але там працюю інженером.
можливо не хочеш, що кажуть гірше ніж не можеш, але компютерник ти з твоїх же слів класний, тому вже видатніший ніж я наприклад, та ще й двома руками пишеш :-)
  • 0

#44 A.Chip

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 03.08.2006 – 16:14

Перегляд дописуСлавік (3.08.2006 15:42) писав:

та ще й двома руками пишеш :-)
ага, тільки як курка лапою :unsure:
  • 0

#45 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 04.08.2006 – 14:51

Перегляд дописуA.Chip (3.08.2006 17:14) писав:

ага, тільки як курка лапою :unsure:
потрібно працювати над собою, якщо постаратися, то можна писати і двома руками і двома ногами та ще й одночасно і на різних мовах, як один індієць (з Індії) по кунсткамері показували
  • 0

#46 A.Chip

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 04.08.2006 – 16:16

Перегляд дописуСлавік (4.08.2006 15:51) писав:

потрібно працювати над собою, якщо постаратися, то можна писати і двома руками і двома ногами та ще й одночасно і на різних мовах, як один індієць (з Індії) по кунсткамері показували

мені набагато легше набрати на клавіатурі (і при потребі пустити на друк:-) )
  • 0

#47 V.Wolf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Місто:м.Луцьк

Відправлено 09.08.2006 – 16:39

Мені здаеться що різниці немає. Писати дійсно можна хоч ногою. В далекі роки мого навчання у школі, я сидів за партою з одним чудіком-вундеркіндом-лівшою :durak: зараз точно не пам*ятаю але коли я мав піти у 9 клас він поступив у Києво-могилянку:unsure: :blink:. Це єдиний мій знайомий-лівша який чимось відрізнявся
А я колись поставив мету (ще у школі) навчитися писати лівою рукою - в мене вийшло, і я однаково писав обома руцями :) хоча на даний момент вже знов невмію :angry1:А взагалі знайомих багато є які є лівшею,доречі про багатьох я довгий час незнав от!

Повідомлення відредагував V.Wolf: 09.08.2006 – 16:42

• 0

#48 GENTOR

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:Київська область

Відправлено 15.04.2007 – 02:03

Я завжди писав правою рукою. Одного разу (десь півроку тому) чисто в жарт вирішив погратись у гру "хто краще лівою напише". Зараз уже пишу двома руками ( ну я просто в шоці від того, що коли я пишу лівою - у мене почерк абсолютно такий же як у мого брата - абсолютно! не знаю як пояснити цей феномен, але я від нього в захваті! :yes: ). На парах класно - одну пару лівою, другу - правою...... відпочиваєш. Почав освоювати "всі руки" у всіх галузях: їсти, зачісуватись, чистити зуби і. т. д. Сподіваюсь, що я геній :cool1: :D
  • 0

#49 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 15.04.2007 – 09:18

Я сам лівша (не люблю слова шульга). В 6 років пішов в "нашу рідну школу" з багажем писання лівою рукою. Там всіх ледь парадіч не схопив через те, що я пишу лівою рукою. Стали мене інтенсивно перевчати. Мучився я 3 роки, врешті навчився писати дуже малими буквами, які через їхній поганий зір ніхто не розбирав. Доходило до того, що кожну другу контрольну виходив і читав, бо вчителі не могли розібрати. Врешті десь так в класі 9-10 плюнув на то все, і почав відновлювати старий спосіб писати лівою друкованими буквами. Відновив його дуже швидко, бо і так часто практикувався (кросворди etc.).
І став так писати. Врешті, всі проблеми пропали. Лишилася одна проблема: з писанням писаними буквами. Тут прийшлося як в школі вчитися виводити букви... Нічого, зате переказ в 11 класі на екзамен вже писав лівою рукою. Вчителька аж здивувалася - писав як курка лапою, а тут разів в 10 краще... Зараз вмію писати обома руками, але правою все гірше і гірше... А з писанням лівою нема стандартних проблем - змазування, тіні і т. д. Просто тримаю руку специфічним чином, і ніяких проблем.
Мораль: Совіти - дебіли (пробачте, але це крик душі)...
  • 0

#50 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 15.04.2007 – 11:39

Я правою рукою не вмію робити практично нічого. З першого класу пишу лівою і ніхто мені і кривого слова, щодо цього не сказав. Батьки правда і досі говорять, що їм серце кров'ю обливається, коли вони дивляться на моє 'письмо'.
  • 0

#51 Tonchik

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Запоріжжя

Відправлено 15.04.2007 – 11:57

В мене у школі в 3-му класі був період, коли посадили мене із дівчинкою лівшою. Та так, що я пишу правою, а вона лівою і ліктями ми штовхали одна одну. Просили пересадити, тобто я просила, чогось не дозволяли :cool1: Але потім нас розсадили :yes:
А щодо людей - мені здається є в них якісь особливості, але не знаю які саме :D Дуже глибокі.
  • 0

#52 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 15.04.2007 – 12:03

Лівші класні люди!!! :cool1:
  • 0

#53 Лапочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 15.04.2007 – 13:27

Я також лівша :cool1: . Батьки колись пробували мене перевчити до писання правою рукою, але нічого з того не вийшло. А ще колись я і їла лівою, однак перевчилась і тепер їм правою. І все решта також роблю правою, от тільки з писанням на папері щось там не зійшлося і вийшла з мене шульга, а на дошці у школі я, до речі, пишу правою. Завжди було бажання писати обома руками, щоб лекше було конспектувати. ну там як одна рука почне боліти, то зразу починати писати іншою, але щось не получається у мене :yes:
  • 0

#54 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 765 повідомлень

Відправлено 15.04.2007 – 16:19

висновок: лівшою бути круто, бути не таким як всі!:cool1:
  • 0

#55 Soyer

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 114 повідомлень
  • Місто:Киїфф-Рідна_Україна:)

Відправлено 15.04.2007 – 16:29

Я Лівша і Пишаюсь цим!!! Бачу багато форумчан лівші....Хех Респект Вам!!!
Доречі, Вовчик з ФЛІТа теж Лівша, Курт Кобейн-Теж лівша...
мені чомусь (чомусь!!!!) не подобається слово шульга.... :cool1: Якесь прибацане таке....
І недоганяю тупу манеру,
коли взнають, шо людина лівша, по-тупому питання задавати: "Ого та ти лівша, а як воно взагалі писати так можна?? А как ти научілся?? А нє мєшаєт нічЄго пісать??" Ох бісить!! :yes:

Цитата

висновок: лівшою бути круто, бути не таким як всі!:D

ТРУ!!! Ми круті!

Повідомлення відредагував SoЯt_UA: 15.04.2007 – 16:32

• 0

#56 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 15.04.2007 – 17:35

Я була лівшею, але мене перевчили... Тобто я писала лівою, але мене перевчили... Але за всіма тестами я ще досі лівша.. :cool1:
  • 0

#57 Лапочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 15.04.2007 – 20:34

До речі, не знаю, може про це вже хтось і казав, - 13 серпня - наше свято "МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ШУЛЬГИ" (прикольне слово - мені подобається). :cool1:
  • 0

#58 Krendelek

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.04.2007 – 20:41

І я лівша! :cool1: ну пишу лівою, все роблю лівою, навіть сьогодні намагалась у подруги грати на гітарі правою...не зовсім вийшло...) а перевертати її на іншу сторону це якось не по-людськи!!! :D
Ось так! Батько в мене теж лівша, але його в дитинстві перевчили, тепер він пише і тією, і тією. А мене не переучували - просто для чого?
А взагалі, люди, які бачать, що я пишу лівою, ну трохи дивуються...як це можна так???
не знаю, мну прикольно і я це люблю!!!!!!!!!!! :yes: :D B)
  • 0

#59 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 16.04.2007 – 14:07

Цитата

Ну, в мене наприклад була однокласниця лівша.вона досить непогано малювала.але я думаю що людина не може бути генієм через свою руку, а через голову все-таки.
Касю, тут якраз справа в голові, а не в руці!
Ось що пишуть на цю тему:

Цитата

Якщо ти лівша - не сумуй! Ти не один такий. Близько 10 % молоді в Україні - ліворукі.

Та, на жаль, наш світ не пристосований для ліворуких. Усі прилади, предмети зроблено так, аби працювати правою рукою.

Але будь-який лівша має й чимало переваг. Уявляєш, як боятиметься супротивник твого коронного удару лівою рукою під час гри у теніс!

Однак ліворуких чомусь завжди недолюблювали. Англійське слово left-handed у перекладі означає не лише ліворукий, а й незграбний. У давнину дитину, яка зачерпнула страву із спільної миски лівою рукою, відразу діставала по лобі величезною батьковою ложкою. Богохульниками вважали тих, хто перехреститься лівою рукою.

У давні часи природне явище - ліворукість намагалися пояснити по-різному. Гадали, що лівшами ставали воїни, які мали серце праворуч. Адже щит їм доводилося тримати в правій руці, а меч - у лівій. Сучасна версія: у лівшів домінує права півкуля мозку, що керує роботою лівої руки і відповідає за інтуїтивно-образне сприйняття світу. Не випадково серед лівшів багато талановитих людей. Є й фантастичні пояснення. Час для лівшів плине не від минулого до майбутнього, а навпаки. Цією неймовірною теорією колись намагалися пояснити здатність лівшів передбачати майбутнє.

Але наука і тепер до кінця не з'ясувала цього феномена. Відомо, що діти-лівші бачать світ ніби у дзеркальному відображенні. Такі відчуття чудово описав Льюїс Керролл (він сам був лівшею) у книжці «Аліса у Задзеркаллі».

Досліджено, що в лівшів більше за правшів розвинута оригінальність мислення. Тому серед митців близько 20 % - лівші.

Було багато відомих історичних особистостей-лівшів. Серед них - Тиберій, Олександр Македонський, Юлій Цезар, Карл Великий, Наполеон, а також знані багатії Генрі Форд, Рокфеллер, Білл Гейтс.

Отже, якщо ти не схожий на багатьох людей, що тебе оточують, не можна робити висновок, що ти - поганий. Можливо, ти навіть кращий за декого. Навчайся і роби те, що тобі до вподоби.

Взято з _http://ostriv.in.ua

Я теж трохи лівша, чому трохи? Бо перевчили.

Таке враження що на Теревенях зібралися всі 10% :cool1:
  • 0

#60 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 16.04.2007 – 14:10

Перегляд дописуphobos (16.04.2007 14:07) писав:

Касю, тут якраз справа в голові, а не в руці!
ти мене зле зрозумів...хіба мало геніїв,які все від природи роблять правою? буває що й лішва може бути тупим як пень..
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних