Перейти до вмісту

Лівші(шульги)

Повідомлень в темі: 169

Опитування: Ким ви вважаєте шульг(лівшей) (140 користувачів проголосувало)

Ви вважаєте шульг геніями?

1. так (35 голосів [24.82%])

Процент голосів: 24.82%

2. ні (106 голосів [75.18%])

Процент голосів: 75.18%

Ви вважаєте їх просто людей які пишуть іншою рукою і більше нічим не відрізняючимися?

1. так (101 голосів [71.63%])

Процент голосів: 71.63%

2. ні (40 голосів [28.37%])

Процент голосів: 28.37%

ви вважаєте їх прекрасними митцями?

1. так (45 голосів [31.91%])

Процент голосів: 31.91%

2. ні (96 голосів [68.09%])

Процент голосів: 68.09%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 15.08.2008 – 11:01

Цитата

Лівшів відрізняє те, що вони мають задіяну праву півкулю головного мозку. Саме ця півкуля відповідає за творчість, екстрасенсорику, емоційність. Шульги – це люди, котрі постійно роблять вчинки, які не зрозумілі для правшів. Праворукі люди більш раціональні і логічні. Вони мають схильності до точних наук. А лівші постійно роблять не передбачувані вчинки, мають схильності до гуманітарних наук та творчості. Завдяки правій півкулі ми сприймаємо виразність звуків. Величезний світ музики доступний лише цій півкулі. Пісня прослуховування лівшою музики у стилі „рок” і „диско” час запізнення рухальних реакцій знижається, об’єм пам’яті на цифри збільшується, а образний матеріал зменшується. У правій півкулі є вищезгадана образна пам’ять, здатність зберігати довгий час враження від побаченого. Ця півкуля допомагає добре орієнтуватися в просторі, передавати і отримувати інформацію. Дослідження у Ленінградському нейрохірургічному інституті показали, що людей є також температурна асиметрія – ліва рука завше трішки тепліша, ніж права.

Давно помітила, що лівші мають більш художнє та образне мислення, вони гарно малюють, пишуть вірші. Але не думаю, що це закономірність.

Стаття про лівшу
  • 0

#142 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 18.08.2008 – 15:55

Перегляд дописуПершаЛіпша (4.08.2008 17:51) писав:

А на якому інструменті граєш? Мабуть, на піаніно, там обидві руки приблизно однакові функції виконують...

Так - на піаніно. А особливо полюбляю грати з кимось в 4 руки. Це надзвичайно координує рухи і розвиває увагу.
  • 0

#143 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.09.2008 – 12:35

а мені здається шо якшо людей наділили здібностями не такими як у всіх(писати лівою рукою), то це не просто так..тому я впевнена шо більшість ЛІВШ геніальні.. :ggggg: :D :ggggg:
  • 0

#144 Мельпомена

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень

Відправлено 28.09.2008 – 15:08

Ну я лівша... але як на мене, то нічим не відрізняюся від інших...
  • 0

#145 ...

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 04.10.2008 – 16:37

Та лівші нічим не відрізняються від правшей. Ну просто у людей інша ведуча рука, що тут такого.
  • 0

#146 VIPuts

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 144 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.11.2008 – 08:34

Привіт-тут прозвучала фраза шо не люблять особливих :ggggg: - я підтримую! - і взагалі ця тема як чорний піар на лівш! Мол сидіть тихо ви такі як ми!!!

Сам наприклад лівша 100% коли в саідку мене переучували їсти на праву я робив вигляд шо їм... коли відверталась вихрвателька за 2 хвилини все доїдав лівою... і аналогічне я робив і з ручкою в школі і зі всіма моментами в житті де старалися мені втовкмачити шо я маю бути правшою!

Статистика на сьогодні 10 відсотків українців лівши...
78% запатентованих винаходів зробили ліворукі!
А на рахунок творчості то до нашого грошовитого шоубізнесу... коли дійсно панувала муза та творчість більшість витворів теж належало ліворуким!

На сьогодні я можу сказати з впевніністю шо нас - лівш видно за кілометр, я некакжу шо вони модніші, вони розумніші... просто мислення виходить за рамки правши - і це мислення правши згодом визнають або цікавим або геніальним!

От така моя думка :)
  • 0

#147 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 15.11.2008 – 09:47

те, якою рукою хто пише - це кому як зручніше.
не знаю, чому, але коли я народився, мої батьки найбільше переживали, щоб я не був лівшою...
зараз я радий, що правша і сам не хотів би бути лівшою.
на запитання "Ви вважаєте шульг геніями? Ви вважаєте їх просто людей які пишуть іншою рукою і більше нічим не відрізняючимися? ви вважаєте їх прекрасними митцями?" відповів ні, тому що дві людини-лівші, яких я знаю особисто далеко не генії і не митці... але це стосується тільки них, інших я образити не намагаюсь
  • 0

#148 black sky

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:з файної Львівської обл.

Відправлено 15.11.2008 – 23:22

Я знаю таке, що багато письменників, художнників та інші митці писали саме лівою рукою!
  • 0

#149 Perpetuum mobile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 16.11.2008 – 00:29

Перегляд дописуblack sky (15.11.2008 23:22) писав:

Я знаю таке, що багато письменників, художнників та інші митці писали саме лівою рукою!
Ага, і відомих людей дуже багато.
і взагалі ми особливі)
З.І. Тік не треба мені ставити "-" за такі слова, і писати "Велике цабе"
  • 0

#150 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 16.11.2008 – 00:39

лівобю пишу захливо. кілька роз пробував хоч трохи навчитись.
але я людина творча і люблю точні науки.

Цитата

Шульги – це люди, котрі постійно роблять вчинки, які не зрозумілі для правшів.
Я тоже роблю вчинки, які для інших незрозумілі )))))))

Шо я таке? )))
  • 0

#151 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 20:20

коли йшла у школу у перший клас, моя перша вчителька витріщалася на мою писанину лівою рукою і настійно тринділа мамі на вухо - шо нада перєучівать. Так я навчилась писати і правою, і лівою. Проте все решту роблю лівою рукою. Найбільша незручність - застілля)))
Маю ножиці для шульги,почуваю себе нормальною людиною, і малюю гірше, як племінник-третьокласник.Якщо і є феномен лівші, то я ще його у собі не відкрила..)))
  • 0

#152 Гість_andriyfo_*

• Гості

Відправлено 17.05.2009 – 22:13

хм.. а я закохався в лівшу. прикол в тому, шо лише з півроку по тому, я дізнався, шо вона лівша. раніше якось не звертав уваги.
не знаю чому, але я ще сильніше закохався.
  • 0

#153 Focobetya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень
  • Місто:Україна, Львів

Відправлено 13.07.2009 – 22:25

Вони нормальні звичайні люди, а що ще думати?
хоч бути генієм ,навчись писати двома руками ))
  • 0

#154 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 17.07.2009 – 12:24

Насправді, що про них думати. Це звичайні люди, в яких так само буває хороший і не дуже почерк, які живуть так само як і правші. Можливо історії і відомі випадки геніальності шульг, але серед моїх знайомих я такого не помічала. Головне не перевчати діток, які пишуть лівою рукою. Нехай пишуть собі. Їм так краще і зручніше.
  • 0

#155 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 17.07.2009 – 14:27

Перегляд дописуМалюсінька (17.07.2009 13:24) писав:

Насправді, що про них думати. Це звичайні люди, в яких так само буває хороший і не дуже почерк, які живуть так само як і правші. Можливо історії і відомі випадки геніальності шульг, але серед моїх знайомих я такого не помічала. Головне не перевчати діток, які пишуть лівою рукою. Нехай пишуть собі. Їм так краще і зручніше.

Я б не сказала, що краще. Всі хто пишуть лівою дуже викривлюються. Мене перевчили, ніби не жаліюсь. Та й тепер нема різниці, бо всеодно за компом сиджу.

ПЕС. А він теж лівша: :) як і більшість смайлів.
  • 0

#156 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 17.07.2009 – 15:21

Коли в першому класі вчилась писати то постійно лівою рукою , але мама згодом поставила на правильний шлях , але якщо логічно подумати якщо дитина пише лівою рукою значить їй так зручніше ? але хз
  • 0

#157 eliot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:......

Відправлено 23.07.2009 – 15:07

нормальні чуваки,мені здається що вони нічим не відрізняються від інших :D
  • 0

#158 Гість_Fia_*

• Гості

Відправлено 02.08.2009 – 23:24

Думаю, що така людина просто з народження відчуває себе особливою. не такою як всі, і це допомогає у житті, коли ти знаєш що не такий і (може бути) чимось краще. Але я нічого особливого про знайомих шульг сказати не можу, люди як люди
  • 0

#159 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 02.08.2009 – 23:37

Перегляд дописуFia (2.08.2009 23:24) писав:

Думаю, що така людина просто з народження відчуває себе особливою. не такою як всі, і це допомогає у житті, коли ти знаєш що не такий і (може бути) чимось краще. Але я нічого особливого про знайомих шульг сказати не можу, люди як люди
так прямо і з народження?
Я не можу зрозуміти, що тут особливого. От якби всю роботу виконували не рукою, а ногою, то це вже цікавіше, а так, яка різниця?
  • 0

#160 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 03.08.2009 – 00:22

Перегляд дописуFia (2.08.2009 23:24) писав:

Допомагає? В світі, де техніка, предмети вжитку і взагалі все розраховано на праворуких? Я амбідекстр - і то мені часто буває незручно...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних