Перейти до вмісту

- - - - -

Firewall

Повідомлень в темі: 28

#21 sovist

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 13:25

iptables
  • 0

#22 @Zu

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 264 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 26.08.2008 – 21:56

В мене стояв KIS 7 і були зовнішні атаки по 5 раз на день, з"ясувалось це через те що віндовс не ліцензійна.
  • 0

#23 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 26.08.2008 – 23:04

Перегляд дописуsovist (22.08.2008 14:25) писав:

iptables
Амінь. Ше кращого не бачив :)
  • 0

#24 Agressor_kb

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 110 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Kiev

Відправлено 28.08.2008 – 15:21

Перегляд дописуФенікс (20.08.2008 22:25) писав:

ага. я той kerio шось не вигріб як налаштовувати і налаштував фаєрвол на юзергейті який вже стояв у якості проксі. правда юзергейт -тупе глючне лайно. треба ставити шось надійніше.
Якщо надумаєш знов спробувати свої сили в налаштуванні kerio, зможу трішки допомогти або ж кинути мануал по функціям фаєрволу.
  • 0

#25 m-yarix

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.09.2008 – 14:05

Користуюсь COMODO Firewall Pro. Безкоштовний. Російськомовний інтерфейс. Працює нормально, немає на що скаржитись.
  • 0

#26 Dmitrius

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київський Політех (КПІ). А взагалі з Білої Церкви...

Відправлено 09.09.2008 – 19:54

Eset smart security
Файний антивірус+ легкий у користуванні файрвол, якщо приловчитися ставити правильно правила у інтерактивному режимі(Він при запам'ятовуванні правила виставляє за замовчуванням лише дозвіл на вихідні дані, доводиться переставляти вручну).
  • 0

#27 hakUA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень

Відправлено 07.02.2009 – 22:15

за довгий час користування пк я зрозумів, що ставити навіть самий найкращий антивірус уже на заражений компютер призведе у найкращому випадку до продовження роботи ОС.

Тому тепер завжди при перестановці вінди ставлю (найчастіше Касперський) антивірус.

Тепер вирішив поставити собі ГАРНИЙ firewall+антивір,бо простіше запобігти попаданню віруса,чим займатися його знищенням.

Порадьте найкращий firewall.

Заздалегіть дякую.
  • 0

#28 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 07.02.2009 – 22:27

найкращий тобі не порадять. кожному подобається щось своє, та чи інша функція. я спочатку юзав ZoneAlarm (можна з антивірусом, він у нього на касперському зроблений). правда деколи спостерігав глюки і тормозіння пк (недавно після встановлення останньої версії взагалі вінда до кінця не завантажувалась). також антивірус не можна так настроїти як в касперському. тому прийшлось шукати шось інше. пробував ще Outpost, але чимось він мене не влаштовував (чи тим, що давав доступ в нет підписаним прогам, чи антивірусом, вже не пам’ятаю). зараз використовую безплатний Comodo Internet Security (теж з антивірусом) - ніби нормальний (деякі настройки відключив шоб він не так панікував). можливо вийде нова версія ZoneAlarm, треба буде спробувати :)
  • 0

#29 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 08.02.2009 – 20:43

hakUA, користуйся пошуком перед створенням тем. Усне попередження!
З'єднано.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних