Перейти до вмісту

Перші справжні электрокари от Renault.

Повідомлень в темі: 76

#61 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 19.11.2011 – 05:02

Пріус мінімум 35-36 к доларів новий.
Що це за економія така? Якшо такого класу авто можна купити і за 20.
Це про Україну.

Перегляд дописуAmili (19.11.2011 03:20) писав:

. На на своїй хонді 2002 року мені вистачає 10-ти галонів на більше ніж 280 миль по місту.
Хороші цифри для українського громадянина.
Мені вони ні про що не сказали :)
  • 0

#62 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 19.11.2011 – 11:10

Цитата

Що це за економія така?

Ідея Пріуса в економії пального, з метою зменшення викидів СО2, а не грошей.

оффтоп: Якщо хочеш зекономити ще й гроші, то непоганий варіант Skoda Fabia 1.2 TSI.

Повідомлення відредагував KinoManiak: 19.11.2011 – 11:15

• 0

#63 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2011 – 18:06

Перегляд дописуKinoManiak (17.11.2011 01:01) писав:

Не забагато мороки буде ? Тоді і в електромобіль можна звичайний переробити )
Аж ніяк - можеш подавати водень прямо до карбюратору. Не більше мороки ніж з переобладнанням на газ.
  • 0

#64 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 21.11.2011 – 19:19

Перегляд дописуKinoManiak (19.11.2011 11:10) писав:

Ця ідея працюватиме тільки тоді, коли буде і економія коштів. Бо навряд чи знайдеться багато ідейних борців проти СО2, які згодяться більше заплатити, та ще й отримати авто, яке складніше в обслуговуванні.
  • 0

#65 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4663 повідомлень

Відправлено 22.11.2011 – 01:06

Перегляд дописуKinoManiak (19.11.2011 11:10) писав:

Ні, позиціонують саме як економію коштів.
  • 0

#66 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 01.12.2011 – 17:06

Перегляд допису-=Хаос=- (7.01.2010 19:50) писав:

Десь бачив картинку (вже не знайду), на картинці тіпок типу такий розумний каже я ненаношу шкоду довколишньому середовищу бо моя машина заряджається від електроструму(і быля нього електромобіль в гаражі від розетки заряджається) а на задньому плані стовпи з проводами і йдуть до горизонту а там типу труби з АЕС з валиким викидом взякої гидоти в повітря)))), моя думка як не крути всерівно краще для природи не буде))))
І взагалі Рено гавно а фіат його брат!
маленький лікбез - на АЕС ніяка гидота в атмосферу не потрапляє, там лиш водяний пар. а відходи АЕС потім возять контейнерами.
Наші відходи пафосно вивозять задорого в Росію, а європейські на ничку ввозять в Україну за хабарі.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.11.2011 19:06) писав:

Аж ніяк - можеш подавати водень прямо до карбюратору. Не більше мороки ніж з переобладнанням на газ.
значно більше - водень значно краще протікає крізь щілини, зєднання. треба мати краще обладнання, кращу герметизацію. наші халтурщики на таке не здатні.
  • 0

#67 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.12.2011 – 02:50

Перегляд дописуMr.Ripley (19.11.2011 06:02) писав:

Що це за економія така? Якшо такого класу авто можна купити і за 20.
Це про Україну.

Хороші цифри для українського громадянина.
Мені вони ні про що не сказали :D
Хороші цифри для освідченого українського громадянина. Приблизно: миля - 1,6 км, галон - 3,7 літра. ( в мене колись в школі зошити на останній сторінці якого була таблиця величин, запам"яталося трохи) :)

В шефроле вольт проблеми з акумуляторами. При тестуванні самозагорявся ніби. Проводять розслідування ))

А як вам таке? Пан mim вже постив але його проігнорували.
Зображення

Тесла моторс B) Сайт
Так, от, бачила фото з каліфорнії де вже їздять на таких автівках, правда ціни кусаються...Проте ніби з 2012 року випускатиметься модель за 35 тисяч.

Перегляд дописуMr.Ripley (22.11.2011 02:06) писав:

Ні, позиціонують саме як економію коштів.

А що тут не ясно. В мене є вибір, купити автомобіль за 20 тисяч і щодватижні витрачати 34 долари на бензин чи купити за 25 тисяч і витрачати 34 долари на місяць чи на півтори. Ясно, що буду прагнути купити ту, де більша бензинова економія. Бо ціни на бензин постійно ростуть, а на машині їздитиму найближчих 10 років. Мені здається, що воно окупиться.
  • 0

#68 В'ячеслав

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень
  • Місто:Черкаси

Відправлено 28.01.2012 – 19:39

Перегляд дописуnakingo (7.01.2010 16:36) писав:

Сьогодні натрапив на цікаву статью:

Зображення
«Компания Renault решила захватить рынок электрокаров, и уже к 2011 году готовит 4 автомобиля. Эти авто полностью электрические и с нулевым выбросом СО2, а подзарядка займет всего 3 минуты.

КПД этого двигателя - 90 %, что намного выше КПД двигателя внутреннего сгорания - 25 %. »
Повна статя тут:
Renault атакует электрокарами

А ви, що думаете с цього приводу?
Електична лихоманка набирає обертів. Основна перевага бензинових машин, одночасно - основний недолік ДВЗ. Маючи ККД 40-50% у дизелів і 30-40% у бензинових двигунів, теплові втрати (а це від 50 до 70%) вдається повертати обігріваючи салон автомобіля.

Електромобілю для руху потібно 2,5 кВт електроенергії, на опалення салону потрібно 4 кВт електрики.

Висновок робіть самі. Але все ж на мою думку краще традиційні авто з ДВЗ. Компанія Renault просто йде в ногу з тенденціями і ніякої революційності в електромобілях нема.

Prius то взагалі гидке каченя з двома двигунами. TOP GEAR - англійська автомобільна програма, зобили дослід: по спеціальній трасі їздила TOYOTA Prius, а за нею, а тому ж ритмі, BMW M3 з 4 літровим двигуном. Результат: на одній літрі пріус проїхав 17км, М3 - 19км! От вам і гібрид!
  • 0

#69 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 28.01.2012 – 21:11

http://www.autocentr...iles/39825.html
  • 0

#70 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 28.01.2012 – 22:40

Skoda Fabia Greenline, наприклад, витрату має таку ж, як і Пріус. Але вона дешевша і надійніша. Щодо електромобілів - також не надто надійні, електрика також не безплатна і виробляється не так вже й екологічно )
До-речі, акумулятори Пріусів, та електромобілів та їх виробництво також токсичне.

Повторюсь, як на мене, розглядати як альтернативу ДВЗ зараз варто водневі автомобілі, а не бензинові.

+
http://www.avto-novosti.com.ua/latest-news...-greenline.html

Mu Cephei , погодься, що далеко не всі в штатах купляють Пріуси задля економії, тим більше коли можна купити непогану машинку і за 5000$. В США вже досить давно стало "престижно" дбати за оточуюче середовище і тп. Адже навіщо ще їздити на Пріусах матеріально забезпеченим акторам та артистам ? )

Цитата

Эти авто полностью электрические и с нулевым выбросом СО2

Ось вам нульовий викид СО2 :D

Зображення

Повідомлення відредагував KinoManiak: 28.01.2012 – 22:32

• 0

#71 В'ячеслав

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 29.01.2012 – 15:04

Перегляд дописуKinoManiak (28.01.2012 22:40) писав:

Skoda Fabia Greenline, наприклад, витрату має таку ж, як і Пріус.
Витрата пального Фабією 2,21л/100 ДИЗЕЛЯ, це не 4,3л/100км БЕНЗИНУ у Пріуса. Станом на 2009 рік найекономічнішим автомобілем був HONDA Insight - 3,6л/100км БЕНЗИНУ, станом на 2011 рік най економічнішим автомобілем став Mercedes-Benz F800 з 2,9л/100км БЕНЗИНУ. Варто не забувати, що 3 останні автомобілі - це гібриди, а в гібридів колеса приводяться у рух і електромотором і ДВЗ. Порівнювати дизельні автомобілі і бензинові це абсолютне невігластво! Дизельні і бензинові ДВЗ вірізняються за принципом роботи, паливом, ККД, таговими характеристиками і так далі.

Перегляд дописуKinoManiak (28.01.2012 22:40) писав:

Повторюсь, як на мене, розглядати як альтернативу ДВЗ зараз варто водневі автомобілі, а не бензинові.
Розглядати авто з ДВЗ, які працюють на водні, на мою думку нерозумно. Експерименти показали, що дальність ходу таких машин становить 7-8 км на 80-ти літрах пального. Значно досконаліший спосіб використання водню - це паливні елементи. Проте значний недолік водню це вогненебезпечність. Значно надійніше, коли в баку знаходиться не Н2, який вибухає при наяності кисню, а зріджений газ, якому ще в додачу треба іскру.
На ою думку відмовлятись від ДВЗ нерозумно, тільки із-за того, що вони мають вихлоп, значно розумніше змінити бензин на пропан, у вихлопах якого буде тільки СО2 і Н2О.
  • 0

#72 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 00:34

Водень вибухає при самій лише наявності кисню без іскри ? )

Звичайно це не ДВЗ на водні, а електродвигуни з водневими паливними елементами. Я вже писав, що це вже не експерементальні авто, в штатах вже є заправні станції для них.
  • 0

#73 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4663 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 04:28

Перегляд дописуВ'ячеслав (29.01.2012 15:04) писав:

Станом на 2009 рік найекономічнішим автомобілем був HONDA Insight - 3,6л/100км
Неправда на рахунок найекономічніший.
Переплачуєш за саме авто - це раз.
Як з акумулятором - який його строк служби? Де можна дізнатись конкретну цифру? Наприклад після якого пробігу (приблизно) його треба міняти і скільки коштує новий? Можливо вся та економія і втратиться...

В першу чергу йдеться про екологічність, а не економічність... Ось.
  • 0

#74 В'ячеслав

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 15:53

Перегляд дописуKinoManiak (30.01.2012 00:34) писав:

Водень вибухає при самій лише наявності кисню без іскри ? )

Звичайно це не ДВЗ на водні, а електродвигуни з водневими паливними елементами. Я вже писав, що це вже не експерементальні авто, в штатах вже є заправні станції для них.
Так, водень самозаймається при наявності кисню. В "електричках" на паливних елемантах використовується тепло, яке утворюється при згоранні водню; те тепло перетворюють на електрику, якою живиться елекромотор(и). Прикладом авто, яке уже їздить дорогами Калідорнії, є Honda FCX. На 171 літрі водню під тиском 700 атмосфер, машина проїжджає 450 км.

Перегляд дописуMr.Ripley (30.01.2012 04:28) писав:

Неправда на рахунок найекономічніший.
Переплачуєш за саме авто - це раз.
Як з акумулятором - який його строк служби? Де можна дізнатись конкретну цифру? Наприклад після якого пробігу (приблизно) його треба міняти і скільки коштує новий? Можливо вся та економія і втратиться...

В першу чергу йдеться про екологічність, а не економічність... Ось.
Я писав про ВИТРАТУ ПАЛЬНОГО НА 100км, А НЕ ПРО НАДІЙНІСТЬ ТА ВИТРАТИ НА ЕКСПЛУАТАЦІЮ. Я сам не до кінця розумію смисл у гібридах. Так, вони витрачають менше пального на одиницю пробігу при спокійній їзді, але є одне "але": надійність таких машин нижча, бо окрім ДВЗ, з ладу можуть вийти батареї, блоки управління електродвигунами, і самі електромотори. Як на мене, то гібриди - це машини, які "дають" право сказати їх власникам "Бачиш, я купив Пріуса, я бережу природу". Витрати на утримання таких машин в 2-3 рази більші, ніж на звичайну бензинову машинку.
  • 0

#75 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 30.01.2012 – 21:28

Цитата

Як на мене, то гібриди - це машини, які "дають" право сказати їх власникам "Бачиш, я купив Пріуса, я бережу природу".
В тому вся задумка. В South Park навіть серія про це є ) В США зараз популярно використовувати ідеї екології та здорового харчування/способу життя в маркетингу.

З Вікі, щоб довго не шукати:

Цитата

Гримучий газ (рос. гремучий газ, англ. fire-damp, нім. Knallgas n) – суміш двох об’ємів водню та одного об’єму кисню. При підпалюванні вибухає, в присутності губчатої платини горить. Воднево-кисневе полум’я має температуру до 2800 °C. Використовується для плавки кварцу, платини та інших речовин, різання та зварювання металів.

Цитата

В "електричках" на паливних елемантах використовується тепло, яке утворюється при згоранні водню; те тепло перетворюють на електрику, якою живиться елекромотор(и).
Ніхто водень не спалює. З опису Honda FCX:

Цитата

Водневі двигуни являють собою різновид електродвигунів. Електрика генерується в паливних елементах, де змішують чистий водень і кисень, у результаті чого виробляється необхідна енергія, а як вихлоп виходить звичайна вода.

Гарний сюжет про Honda FCX

• 0

#76 В'ячеслав

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 31.01.2012 – 13:25

Горіння, це те саме, що й окиснення.

Цей сюжет я вже бачив майже рік назад.

Такий вид електромобілів безсумніву був би гарною заміною бензиновим машинам, але що буде, якщо ця машина попаде в аварію? Я сам прихильник Хонди, але чи вирішили хондівці питання про вогнебезпеку незнаю, і саме це заставляє обережно ставитися до таких еле-мобілів.
  • 0

#77 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 31.01.2012 – 20:54

Думаю, час покаже. Ти ж сам казав, що ця Хонда в Каліфорнії вже їздить і поки випадків ніби не було. І принаймні, це ще одна перспективна альтернатива бензиновим авто.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних