Перейти до вмісту

Перші справжні электрокари от Renault.

Повідомлень в темі: 76

#41 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.01.2010 – 23:52

Перегляд допису-=Хаос=- (11.01.2010 17:11) писав:

Чуєш дядя, тут взагаліто про електрокари розмовляють і про їх потужність а не каркають про стовпи. І взагалі краще бути ідіотом і їздити, ніж бути таким розумним як ти і ходити пішки.
Що ви хочете довести? Що поводитися як жлоб на дорозі й ризикувати здоров’ям і життям инших це круто? Ну то розкажіть як ви ще вправно дітей і жінок в черзі відпихуєте.

Одна з причин доріжних заторів - це жлобізм тих, хто виїжджає на перехрестя при напруженому трафіку коли горить жовте світло. Такий кадр перекриває дорогу тим хто їде збоку, при чому сам нікуди теж не їде.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 11.01.2010 – 23:53

• 0

#42 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2011 – 23:05

Цікава тема, наскільки мені відомо то зараз можна замовити ці тачки наперед... цікаво було би дізнатися якусь статистику.....
  • 0

#43 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 00:16

Цитата

Водневе авто — тип транспортного засобу, що для руху послуговуються водневими двигунами, котрі представляють собою різновид електродвигунів.

Перспективніше, ніж звичайний електромобіль.
  • 0

#44 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.11.2011 – 00:38

Перспективно чи не перспективно.
Хотілося б дізнатись ціни? якшо такі авто є. Хоча б приблизно
  • 0

#45 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 01:45

Перегляд дописуMr.Ripley (14.11.2011 00:38) писав:

я про електромобілі
  • 0

#46 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 14.11.2011 – 23:17

Цитата

від 18 тис євро...
  • 0

#47 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 15.11.2011 – 00:20

Не знаю як з електромобілями, але десь рік тому рахував вигоду від гібридів. Сенсу не було взагалі. З електромобілями, напевно ще гірше. Цікаво, як зараз.
  • 0

#48 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 15.11.2011 – 04:51

Перегляд дописуLactarius (14.11.2011 23:17) писав:

від 18 тис євро...
економія називаца
  • 0

#49 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 15.11.2011 – 11:36

А бензин чи газ не вибухають ?

Цитата

Велику перешкоду для впровадження водневої енергетики становить побоювання населення що водень — дуже займистий газ з тих, що спалахують при змішанні з повітрям. Водень дійсно має ліміти спалахування від 4 до 75%. Але це не означає, що витік водню завжди призведе до вибуху. Завдяки дуже малій молекулярній вазі молекули водню, яка дорівнює 2, водень дуже швидко дифундує у повітрі (середня молекулярна маса повітря 29). Тому, широкі ліміти спалхування водню не роблять його використання в замкненому просторі, наприклад, у тунелях або підземних паркінгах, небезпечнішим ніж використання природньго газу.[38] Експеримент з порівняння вибуху водневого та бензинового авто був проведений у 2001 році у Флориді. Він показав, що водень безпечніший, ніж бензин, бо він горить вертикальним струменем, у той час, як бензин розливається підлогою та спалює все, на що він потрапляє.[39] Водень, як і метан, не має запаху, тому витік чистого водню не можна помітити за допомогою нюху.
Норми і стандарти водневого палива є одночасно нормами і стандартами автомобілів та інших стаціонарних і портативних механізмів на паливних елементах. Існують певні норми безпечного поводження з воднем і його зберігання, наприклад, «Вимоги до встановлення стаціонарних систем енергозабезпечення на паливних елементах» від Національної асоціації пожежної безпеки.

Норми і стандарти водневої енергетики були неодноразово названі головною перешкодою її розвитку і розповсюдження. Щоб комерціалізація продуктів, пов’язаних з водневим паливом, стала можливою, потрібно, щоб федеральний та місцевий уряди визнали інший список вимог до побудови, оснащення та технічних норм об’єктів водневої енергетики.[40]

Один із запланованих заходів – впровадити вищі стандарти безпеки через, зокрема, встановлення детекторів водню для швидкого виявлення витоків.[41] За висновками Канадської програми водневої безпеки, водневе паливо принаймні таке ж безпечне, ба навіть безпечніше, ніж природний газ.[42] Європейська комісія підкреслює виняткову важливість відповідної освіти, а також вдосконалення засобів безпеки для розвитку водневої енергетики, і започаткувала першу в світі програму вищої освіти з інженерії водневої безпеки. Очікується, що громадськість зможе використовувати водневі технології в повсякденному житті на принаймні такому ж рівні зручності й безпеки, як сучасні технології на викопному паливі.

Ось тут можна почитати:
http://uk.wikipedia....ki/Водневе_авто

Це не експериментальні технології - в штатах вже поширюються заправки для таких автомобілів, в першу чергу в Каліфорнії.

Повідомлення відредагував KinoManiak: 15.11.2011 – 11:37

• 0

#50 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 15.11.2011 – 22:51

Перегляд дописуMr.Ripley (15.11.2011 04:51) писав:

економія називаца

Причому тут ціна авто? зараз нормальне авто не набагато дешевше. та і це зовсім інші технології, таке важче запустити в маси... Я би хотів мати електромобіль, тому мені в принципі не байдуже майбутнє цього.
  • 0

#51 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.11.2011 – 14:31

електрокари, електрокари, вєліки наше всьо
  • 0

#52 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 15:00

А електровелосипеди ? )
  • 0

#53 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 15:43

Перегляд дописуKinoManiak (16.11.2011 15:00) писав:

А електровелосипеди ? )
це велосипеди на яких їздять роботи?
пайдьот
коли на велосипеді живе людина, то це біовелосипед :happy1:
  • 0

#54 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 19:36

Тут вся проблема в заправках. Як вигадають швидкий спосіб заправки і розроблять інфраструктуру - я 100% куплю собі електромобіль. Однак на мою думку - легше зробити водневі заправки, навіть звичайні автомобілі можна модернізувати під водневе паливо.

Перегляд дописуKatod (16.11.2011 14:31) писав:

електрокари, електрокари, вєліки наше всьо
розкажеш це мені у літню зливу
  • 0

#55 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 20:43

Перегляд дописуPavlo_Taiko (16.11.2011 19:36) писав:

розкажеш це мені у літню зливу
і взимку))
  • 0

#56 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 17.11.2011 – 01:01

Перегляд дописуPavlo_Taiko (16.11.2011 20:36) писав:

Однак на мою думку - легше зробити водневі заправки, навіть звичайні автомобілі можна модернізувати під водневе паливо.
Не забагато мороки буде ? Тоді і в електромобіль можна звичайний переробити )

Перегляд дописуKatod (16.11.2011 16:43) писав:

це велосипеди на яких їздять роботи?
Велосипеди з електромотором на зразок цього.
Зображення

Цікава досить штука, гляньте http://powerbike.ru/
  • 0

#57 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.11.2011 – 05:22

Зараз активно рекламується тойота пріус з проводом і штекером )) Я так зрозуміла, що це електрокар. Тобто вони розширили сім"ю пріуса і там тепер десь 4 нових моделі. Обіцяють, що на весні 2012 надйде в продажу. А ще ніссан ліф, шевроле вольт, тощо. Проблема з зарядними станціями не буде, на скільки мені відомо вже розроблені проекти. Але не впевнена чи вже вони десь побудовані. Можливо у великих містах і є десь. Покищо справжнього електрокара "вживу" тут не бачила або просто не помічала. Проте гібридів на дорогах повно. Думаю, що так само буде і з електрокарами. Люди попробують, розпробують і будуть їздити.
Мене вже тішить хоч те, що нові бензинові моделі мають від 40 миль на галон. Якось економніше все виходить ніби.

П.С. Але велосипед то круто. Я б теж їздила, тільки б був якийсь кондиціонер там прикріплений...бо коли на вулиці +36 при вологості 70-80 то не дуже далеко заїдеш :)

Повідомлення відредагував Amili: 17.11.2011 – 05:24

• 0

#58 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень

Відправлено 17.11.2011 – 10:26

Пріус же також гібридний. Просто найекологічніший з них (наскільки я знаю).
В Україні проблема з електрокарами та гібридами в тому, що можуть бути серйозні проблеми з акумуляторами на наших поганиг дорогам - погано вони це переносять, а ремонт дорогий. Знову ж плюс в сторону водневих електрокарів, які не мають акумуляторів.
  • 0

#59 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 17.11.2011 – 11:06

Плюси гібридів у тому, що для них не треба спеціяльних заправних станцій. Але погано, що вони ефективні тільки в містах.

Цитата

Проте гібридів на дорогах повно.
Є якась державна підтримка при придбанні? У нас я тільки Лексуси гібридні бачив і Пріус два рази. Та вони з нашими цінами не вигідні, не знаю, навіщо їх купують.

Цитата

Мене вже тішить хоч те, що нові бензинові моделі мають від 40 миль на галон. Якось економніше все виходить ніби.
Це вже десь европейські показники. З того, що я в інтернеті бачив, то в мене враження, що для Штатів навмисно роблять авта з витратою в 3 рази вищою, ніж у нас :)
  • 0

#60 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.11.2011 – 03:20

[quote name='Olexandr' date='17.11.2011 11:06' post='732078'

Є якась державна підтримка при придбанні? У нас я тільки Лексуси гібридні бачив і Пріус два рази. Та вони з нашими цінами не вигідні, не знаю, навіщо їх купують.

Це вже десь европейські показники. З того, що я в інтернеті бачив, то в мене враження, що для Штатів навмисно роблять авта з витратою в 3 рази вищою, ніж у нас :)
[/quote]

Доречі, отой новий пріус плаг-ін то теж гібрид, проте матиме 87 миль на галон, ціна на офіційному сайті 32000, на пріус 11 ціна 23000 доларів. То всього навсього на 2 тисячі дорожче за Тойоту Кемрі.
Та державної підтримки напевне немає на таке, хіба що при покупці моделей американського виробника даватимуть щось.

Ну старі американські машини добре бензин жруть. Нові - навіть економніші за японські моделі. Звісно, що чим новіша машина тим краща економія. На на своїй хонді 2002 року мені вистачає 10-ти галонів на більше ніж 280 миль по місту. Заправляюся раз на 2 тижні, бо далеко їздити щодня на роботу, потім ще на навчання ще дальше. Проте форд SUV того ж року братиме напевне в 2 рази більше.

Щодо ефективності в містах - бачила повно пріусів на інтерстейтах, тобто їздять собі спокійно, правда дороги тут ідеальні.

Тому, коли вивчуся і буду мати добру роботу тут, то обов"язково куплю як не гібрид то електрокар. Така собі міні-мрія.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних