Перейти до вмісту

Секс підлітків

Повідомлень в темі: 197

#81 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 28.01.2007 – 14:46

Перегляд дописуShakal (28.01.2007 14:37) писав:

а секс як задоволення власного бажання????
мабуть це і є головне для підлітка)
Напевно твоя правда,але буває і інакше.
  • 0

#82 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 22.03.2007 – 14:37

;) Ну й нормально люди розмножуються... :( .. Якщо чесно секс підлітків я сприймаю цілком нормально, тільки до 16 рочків НІ НІ. А далі вже я думаю можна пробувати. Чому пробувати, тому що коли дівчата починають дуже рано і часто цим займатися, то у них виникають деякі проблеми "по жіночому". А так секс підлітків нормально- безпечний. :angry12:
  • 0

#83 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 22.03.2007 – 15:00

Як на мене, я не бачу в цьому нічого поганого. Байдуже де і коли. Головне, щоб це було з дійсно достойною та відповідальною людиною.
  • 0

#84 Рафаель

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 14.03.2008 – 22:12

Взагаліто це все і від нас залежить, адже від кого малеча дізнається про секс і інше як не від старших але не набагато розумніших ))
  • 0

#85 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 15.03.2008 – 14:17

Нормальне ставлюсь..Але вважаю шо до 16 років навіть не варто порбувати..головне шоб це було з тією людиною,яку кохаєш...А багато тут хто говорять неважливо де і як..Особисто для мене дуже важливо де і як!Тобто шоб це не було десь коло девятиєтажки коло вонючого мусорінка або в парку!Все має бути романтічненько так :happytwo:
  • 0

#86 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6655 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.03.2008 – 14:58

кохання то така річ, особливо у підлітків, що краще б навпаки ні в якому разі не з коханим(-ою).... це в нас з системою освіти вже так склалося, що людина росте поки вчиться.... а раніше в 12 років уже були дорослі - женилися і працювали...
  • 0

#87 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.03.2008 – 15:52

то фсьо інтернет!

надивляться всякого й починають повторювати в реалі!

• 0

#88 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 12:59

Беручи до уваги хоча б явище телегонії можна сказати, що дане явище є не дуже позитивним. Разом із тим потрібно брати до уваги той факт що саме в цей час формується і розширюється свідомість людини і якщо даний секс мав місце в минулому то при усвідомленні зробленого можливе виникнення комплексів неповноцінності, або деморалізація такої людини у зв'язку із необхідністю виправдати таку поведінку. Найгіршим є те, що у випадку деморалізації людини вона починає налаштовувати під себе навколишнє середовище, що становить певну небезпеку для суспільства.

Повідомлення відредагував 100000: 20.03.2008 – 13:10

• 0

#89 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2008 – 16:24

Перегляд допису100000 (20.03.2008 12:59) писав:

Беручи до уваги хоча б явище телегонії

Вам більш робити нема чого, як тільки різні дурниці до уваги брати?
  • 0

#90 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 16:33

Перегляд допису-=VJ=- (20.03.2008 16:24) писав:

Вам більш робити нема чого, як тільки різні дурниці до уваги брати?
Ми можемо взагалі нічого не брати до уваги, але чим більше ми так робимо тим менше з нас толку )))

Повідомлення відредагував 100000: 20.03.2008 – 16:34

• 0

#91 ВОВАН_84

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 18:50

Перегляд дописуGubtor (13.07.2006 23:06) писав:

Нещодавно були проведені анонімні соцопитування серед підлітків на тему першого заняття сексом. Особисто мене вони дещо шокували:

до 11 років сексом займалися 3% підлітків

від 11 до 14 років сексом займалися 21% хлопців і 5% дівчат

а від 15 до 16 років сексом займалися вже 48% хлопців і 24% дівчат.

Так що це таке? Негативний вплив Заходу? Сексуальна еволюція (чи революція)? Чи, можливо, просто погане наглядання батьків? А головне - як з цим боротися?
я думаю все залежить від виховання
в цьому і рішення проблеми
  • 0

#92 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 20:49

Перегляд дописуТітіК (22.03.2007 15:00) писав:

Як на мене, я не бачу в цьому нічого поганого. Байдуже де і коли. Головне, щоб це було з дійсно достойною та відповідальною людиною.
Ти мене шокував своєю відповіддю.
Невже ти, дійсно, вважаеш, що в 11-16 років можна бути відповідальним настільки, як, навіть, в 18-20?
Може для хлопця і байдуже де буде відбуватися сексуальний досвід, та не нормальній дівчині. Ця подія в її житті багато що означає (якщо це вперше). І якщо це буде з таким же малявкою, як і вона, да ще й в під'їзді, то про які приємні спогади може йти річ? Частіше за все, навпаки, травма та негатив.
Підлітки, зазвичай, займаються сексом через цікавість та щоб бути крутим. В віці 11-16 років тіло вже готове для сексуальних стосунків, та морально ні. Неможна сьогоді недооцінювати розвиток молоді, та це ще не означає, що вони готові на все. Якщо вже так хочеться, то хоча б з 16 років, але не з 11 точно. В свій час в 12 я ще в ляльки гралася.
  • 0

#93 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 14.04.2008 – 02:19

Перегляд дописуGubtor (29.07.2006 00:57) писав:

Зараз кожен другий 16-річний уже не цнотливий, а завтра таким може бути кожен 12-річний. Хіба це не проблема?

Дуже важливо уважно читати:

1Проблемою і приводом для для тривоги є НЕ наслідки, до яких призводить секс до 16 років. Турбує саме займаність.
2 Ви закликаєте вирішувати НЕ проблему вагітности без шлюбу, неготовість до батьківства, а знову ж таки незайманість.

Немає конкретних даних про те, що сексуальна освіта у школі спонукає людей до сексу.

Очевидним, що вас турбуює те, про що ви говорите, тобто втрата незайманости.
Ваші дії не спрямовані на раціональне вирішення проблем.
Діти, за яких ви так "турбуєтеся" нормально почуваються у сучасному суспільстві.

Якщо ви говорите про проблему, то для вас вона актуальна, тому давайте вирішувати вашу "проблему".
Чому ВАС турбує те, що за даними соцопитуванні 40% підлітків мали сексуальні стосунки?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 14.04.2008 – 02:41

• 0

#94 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 06:36

Перегляд дописуМанюня (13.04.2008 21:49) писав:

В віці 11-16 років тіло вже готове для сексуальних стосунків

Точно?
  • 0

#95 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 06:38

Перегляд допису-=VJ=- (14.04.2008 07:36) писав:

Точно?
Якщо в 11 років народжують дітей, то що це означає? При незрілому тілі дівчина не зможе виносити дитину.
  • 0

#96 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 14.04.2008 – 08:45

Перегляд дописуМанюня (14.04.2008 07:38) писав:

Якщо в 11 років народжують дітей, то що це означає? При незрілому тілі дівчина не зможе виносити дитину.

Зафіксований випадок коли дівчинка (дівчиною її назвати язик не повертається) народила у віці 7 років (радянська росія 20х років минулого століття) ба навіть у віці 5 (Ліна Медіна народила хлопчика 14 травня 1939 року, Перу). Але це не свідчить про їх фізичну чи моральну готовність до материнства і сексу - то скоріше фізична і медична аномалія і патологія. І те що вони спромоглися завагітніти в цьому віці, зовсім не свідчить про те, що вони здатні виносити і народити здорову дитину, зберегти власне репродуктивне здоров’я і здатність до материнства в подальшому. Навпаки - вагітність і пологи у віці 11-14 років є вкрай небезпечними і проблематичними як для самої молодої матері так і для дитини........... Шанси виносити і народити здорову дитину в цьому випадку дуже мізерні.
Тому думаю використовувати подібний довід у даній темі не варто взагалі.........

Повідомлення відредагував bendera.UA: 14.04.2008 – 08:48

• 0

#97 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 08:55

Цитата

В віці 11-16 років тіло вже готове для сексуальних стосунків
Вважаю, що ідеальним варіантом є момент коли в людини сформована база світогляду, коли людина відчуває у цьому не лише фізичну потребу. Скільки є випадків коли "все починається" із дешевого розводу на секс шляхом грамотного введення в оману, але це не є тим, як це назвають це скоріше калічення майбутньої особистості і виходячи із закономірностей збереження енергії ніщо нікуди не зникає, воно колись про себе обов*язково дасть знати. Як не крути, двері в будинку не варто робити на стелі, а вікна в підлозі, всьому своє місце і свій час.

Всім хто хоче зробити подібну дурницю хочу зробити зауваження, що після цього є велика ймовірність втратити можливість правлильного критичного сприйняття світу. Той момент прийде і в тому, що то дійсно він сумнівів не буде. На все свій час, це не дурний придумав.
  • 0

#98 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 11:22

Перегляд дописуМанюня (14.04.2008 07:38) писав:

Якщо в 11 років народжують дітей, то що це означає?

Якщо виживають при падінні з двадцятого поверху - то що це означає?
  • 0

#99 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 14.04.2008 – 11:36

Ой ну фсьо - затуркали Манюю, що страшне дєло.................

Хоча на справді - все то суто індивідуальне і залежить від гармональних і фізичних особливостей організму. Дехто і справді фізично повніст’ю готовий виносити і народити здорову дитину без шкоди для себе та малечі і в 13 і в 14 років.................. але то швидше виняток ніж правило. А дехто і в 20-25 років (в силу певних причін) ще не "дозрів до цього"...............
Проблема в тому - що вагітність - то "побічне" явище.................. зазвичай підлітки по це навіть і не замислюються - доки не припече. Тут як в тому прислівї - "Чим би дитина не бавилась - аби не завагітніла". Туть ліпше про моральну "підготовленість" підлітків треба говорити............. не лише про дозрівання, але в першу чергу про їх статеве виховання.................. аби тричі перед тим замислились чи варто, а як вже вирішили - то не забули в запалі молодецькому про засоби захисту і контрацепції....................... про це з ними говорити треба а не цюкувати - "ти ще мале - тому сиди й мовчи". Так їм тільки ще більше кортітеме скуштувати от той самий заборонений плод...........
  • 0

#100 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 16.04.2008 – 09:44

флуд видалено
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних