Перейти до вмісту

Секс підлітків

Повідомлень в темі: 197

#21 Доктор Лівсі

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Світ

Відправлено 14.07.2006 – 17:21

2 автор першої теми. Скажу як колишній інтервюер: ніколи не вір гральним автоматам, циганкам на вокзалі і соціологічним опитуванням. Ну який прищавий тінейджер, замучений рукоблуддям, не скаже допитливому дядькові "Так, я займався сексом! І не один раз! І всі дівки кричать "Оу, йєс!"... Тому ці дані песику під хвостика ;) :cry:

Друге. Ну чим тобі не до вподоби вільне ставлення до сексу? Ото ніби тебе хочуть силою женити на колишній повії. Не подобається - не спілкуйся з прихильниками інших думок. Трагедії немає - є стереотипи. Тобто: якщо тобі дівчина скаже, що вона спала з 12 років з стонею мужиків, ти будеш про неї погано думати. А якщо не скаже - то і не подумаєш. Мораль - не бери дурного в голову, а важкого в руки. :lol:

Третє. Ялова - це ще не цнотлива. Зашивання піхви - не відтворення цноти. Порнуха не погана сама по собі, а тільки у ставленні до неї. А заборонене солодке.

І останнє. 2 Пляма. Ти от про школярочку, вагітну у 12 років. Бачив я ту панну на фото - здоровенна така телиця, аж проситься до бугая. Мораль: нема проблеми, є стереотипи.
  • 0

#22 Кукуй

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.07.2006 – 17:22

Перегляд дописуТемний Муня (14.07.2006 14:12) писав:

везе комусь)))
так треба було в неї телефончик взяти)))
нєєє, з таким норовом і ставленням до чоловіків дівчинка може бути не самим привабливим об'эктом для лобизання чи інших стосунків. Вєнєра передається не тільки статевим контактом, а й через слизову оболонку рота. тому я манав такі пригоди
  • 0

#23 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 14.07.2006 – 17:23

якщо логічно подумати, то все у нас є заполітизованим і побудованим лише на банальному бажанні посадити свою дупу в тепле місце і гребти гроші. І мало кого у верхівці цікавить доля "не своїх" дітей. Приймають закони, поправки...а якихось серйозних заходів годі чекати...на жаль...Але частково все у наших руках. Треба думати за наше майбутнє, за наших дітей і їх виховання.
А зараз по можливості необхідно бути розсудливими...і не йти на поводу у "природних інстинктів".
  • 0

#24 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень

Відправлено 14.07.2006 – 17:38

Перегляд дописуДоктор Лівсі (14.07.2006 18:21) писав:

2 Пляма. Ти от про школярочку, вагітну у 12 років. Бачив я ту панну на фото - здоровенна така телиця, аж проситься до бугая. Мораль: нема проблеми, є стереотипи.
видно не ту "телицю" ти бачив! :lol:
Дитина худа і мала і народила в 11 років :cry: . (Не кожна дівчина буде "здоровенною" у 12 років, і взагалі, згадай, що було у твоїй ясній голові в такому віці!).
Щодо моралі: стереотипи є завжди і твоя думка теж є стереотипом, але трішечки новішим.
Так, не можна всіх рівняти під одну лінійку, але ж..мають бути рамки у всьому.

Перегляд дописуКукуй (14.07.2006 18:22) писав:

Вєнєра передається не тільки статевим контактом, а й через слизову оболонку рота. тому я манав такі пригоди
обговорюючи тему статевих стосунків, варто згадати про це...про те, що йдучи за своїми "похітливими бажаннями" не багато людей задумуються про "безпеку". За банальний оргазм можна заробити собі файну "проблему" на все життя. І не варто про це так просто говорити...бо це дійсно реальна проблема...Щоб ви не казали...
  • 0

#25 Доктор Лівсі

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 11:57

Перегляд дописуПл_Я_ма (14.07.2006 18:38) писав:

видно не ту "телицю" ти бачив! :lol:
Дитина худа і мала і народила в 11 років :cry: . (Не кожна дівчина буде "здоровенною" у 12

Значицця, проблема ширицця. Бо з рік тому я читав статейку у "Фактах", де йшлося саме про такий факт. І "нещасна 12річна дівчина" виглядала як дебела тітка. А її "форевелав" - як типовий сільський бик. Чудова пара, і головне - без стереотипів ;)))

Перегляд дописуПл_Я_ма (14.07.2006 18:38) писав:

"Щодо моралі: стереотипи є завжди і твоя думка теж є стереотипом, але трішечки новішим.

Класно сказала! Але про сутність стереотипа краще в книжці почитай :angry1:)) Я маю на увазі ось що: поки хванат цноти не буде знати про існтинний стан справ у дівчини, яка сама по собі є цікавою, але "слабкою на передок", він буде вважати її класною. А якщо дізнається - думка відразу знімиться, в голові купа матюків на її адресу вилізе ітп. Тому навіщо корчити з себе ксьондза? Зустрічатися з "гулящою" дівчиною я б і сам не зміг, але спілкуватися - скільки завгодно. Це її проблеми. ІМХО, перший крок до власної свободи - це повага до свободи оточуючих.
  • 0

#26 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 12:22

Перегляд дописуДоктор Лівсі (16.07.2006 12:57) писав:

Значицця, проблема ширицця. Бо з рік тому я читав статейку у "Фактах", де йшлося саме про такий факт. І "нещасна 12річна дівчина" виглядала як дебела тітка. А її "форевелав" - як типовий сільський бик. Чудова пара, і головне - без стереотипів :cry:))
Класно сказала! Але про сутність стереотипа краще в книжці почитай ;))) Я маю на увазі ось що: поки хванат цноти не буде знати про існтинний стан справ у дівчини, яка сама по собі є цікавою, але "слабкою на передок", він буде вважати її класною. А якщо дізнається - думка відразу знімиться, в голові купа матюків на її адресу вилізе ітп. Тому навіщо корчити з себе ксьондза? Зустрічатися з "гулящою" дівчиною я б і сам не зміг, але спілкуватися - скільки завгодно. Це її проблеми. ІМХО, перший крок до власної свободи - це повага до свободи оточуючих.
ггг...з тобою навіть немає сенсу сперечатись...

Цитата

Стереотип - це думка про особисті якості групи людей, що може бути надмірно узагальненою і неточною. З їхньою допомогою людина сприймає, "класифікує" інших людей по їхній приналежності до тієї або іншої групи, соціально-економічному класу або по їхніх фізичних характеристиках (стать, вік, колір шкіри й т.ін.), наприклад підлітки, жінки /чоловіки, політики, безробітні й т.ін. Стереотипи, у тому числі й гендерні, часто породжують занадто умовне й спрощене уявлення про людей, формують очікування й установки у відношенні інших, сприяють спрощеному сприйняттю й позбавляють вигід, пов'язаних з пізнанням окремої особистості.

Стереотипи усвідомлюються й здобуваються індивідом у ході соціалізації в тій групі, до якої він належить (батьків, приятелів, учителів, ЗМІ й т.ін.). Причому навіть власні уявлення особистості про себе можуть бути тісно зв'язані зі стереотипами.
це щоб Доктору Лівсі було зрозуміло, що я розумію значення стереотипу... :lol:
  • 0

#27 Доктор Лівсі

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 16.07.2006 – 22:03

1. Супер! Вейс мір, якби всі так швидко заглядали у книжку, як ти. Ріспект, пухнаста!
2. І яке відношення має ця купа наукового стилю до давньої&боянистої думки "речі, факт і явища впливають на нас тільки через наше ставлення до них"? В якій групі можна такого насоціалізуватися?...

Повідомлення відредагував Доктор Лівсі: 16.07.2006 – 22:11

• 0

#28 Salt-water drop

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:океану

Відправлено 16.07.2006 – 22:42

Не розумію, чому таку серйозну тему взяли і перетворили на суперечку? В кого більше звивин можете вирішити в приваті.
Те що зараз вагітніють з кожним роком все раніше, то вже не дивує, а от те що таких стає все більше і більше, змушує замислстися... Хіба це нормально, дитина, так дитя, калічить собі життя? То страшенний стресс, я не уявляю собі, як важко може бути тим, з ким таке трапилось. А ви кажете що то нормально, про яку відповідальність можна казати у 13 років? Хай статево ти вже хлопець хоть куди, але ж морально то пусте місце, не сформований. незакінчений... І то не їх провина, такими створила нас природа.
  • 0

#29 anjuta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 02:53

Прошу шановне панство обов'язково прочитати ось це: http://www.untp.kiev...index.php?id=63
  • 0

#30 Доктор Лівсі

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 17.07.2006 – 09:16

Згоден, занос... :lol:
Щодо відповідальності: 11-12річні вагітніють не від ровесників, а від старшого контингенту. Хоча з відповідальністю, ІМХО, там не краще :cry:.
Хоча традиційно в Україні одружувалися не за паспортом, а за комплексним визначенням зрілості (фізіологічна+соціальна). Якщо і з першим, і з другим все гаразд, то чому б і ні?
  • 0

#31 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 17.07.2006 – 09:35

Цитата

Прошу шановне панство обов'язково прочитати ось це: http://www.untp.kiev...index.php?id=63
:cry: ого як воно буває , вперше таке чую . Але з цього випливає що не треба займатись сексом з людьми в яких шкіра не такого кольору як в тебе , бо можуть потім народжуватись діти не того кольору . :lol:
З.І.
ЯК СТРАШНО ЖИТИ ...

Повідомлення відредагував Dema V: 17.07.2006 – 09:38

• 0

#32 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.07.2006 – 12:11

За темою. :lol:
p.s. Осторога, нецензурна мова.
  • 0

#33 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень

Відправлено 18.07.2006 – 12:35

Цитата

Ось і трапляється, що зовні, здавалося б, нормальні і здорові батьки у своїх дітях раптом бачать не себе, а давній «привіт» від якогось фізично-морального виродка...
мди...
інформація для роздумів...як-не-як...
  • 0

#34 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 18.07.2006 – 15:28

інтересно чим вони займалися в 11 років?
  • 0

#35 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 18.07.2006 – 15:43

Перегляд дописуСлавік (18.07.2006 16:28) писав:

інтересно чим вони займалися в 11 років?
в щічку цілувалися.............
  • 0

#36 Integrator

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківська обл.

Відправлено 18.07.2006 – 16:03

Перегляд дописуParsokon (18.07.2006 16:43) писав:

в щічку цілувалися.............

Кожен день по три рази....... І еволюціонували.......
  • 0

#37 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 18.07.2006 – 23:59

Перегляд дописуanjuta (17.07.2006 03:53) писав:

знаєш, я тут наведу одну розповідь моєї одногрупниці.Її вчителька біології розказала їм, що гени першого чоловіка назавжди залишаються в організмі дівчини, і всі її майбутні діти будуть схожі не на її чоловіка ,а на її першого пертнера.потім вона прикалувалася із свого знайомого , що половина Пустомит буде через кілька років схожими на нього. :) Звісно то було неправда, ален дуже вже нагадує оту казочку з того лінка.
  • 0

#38 Славік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.07.2006 – 10:51

Перегляд дописуФАХ (18.07.2006 17:03) писав:

Кожен день по три рази....... І еволюціонували.......
то тепер ЦЕ називається займатися сексом???

Перегляд дописуДоктор Лівсі (17.07.2006 10:16) писав:

поважаю (в контексті ріспект)
  • 0

#39 Integrator

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківська обл.

Відправлено 19.07.2006 – 11:46

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.07.2006 18:14) писав:

а в житті все є наслідком чогось. світ деградує і це очевидно. от тільки цікаво чи зупиниться ця деградація вчасно, або ж для цього ще один льодовиковий період знадобиться щоб вимерли як мамонти.

Світ не дурний, якщо йому буде потрібно то мамонти знову народяться. А якщо добре подумати то можна придумати, що хтось буде за нас думати. Ось так і виховуємось, так живемо і заставляємо переживати тих людей які за нас повинні були думати, а після самі думаємо але думати - не вчитися, інкли буває пізно.
  • 0

#40 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.07.2006 – 20:52

Перегляд дописуKassandra (19.07.2006 00:59) писав:

Її вчителька біології розказала їм, що гени першого чоловіка назавжди залишаються в організмі дівчини, і всі її майбутні діти будуть схожі не на її чоловіка ,а на її першого пертнера.
Мені теж таке не одна людина говорила!!! Не знаю на скільки це правда...але якщо це правда...якось погано виходить...хоча...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних