Перейти до вмісту

Секс підлітків

Повідомлень в темі: 197

#101 Гість_Silva_*

• Гості

Відправлено 14.05.2008 – 09:39

Перегляд дописуGubtor (13.07.2006 23:06) писав:

Нещодавно були проведені анонімні соцопитування серед підлітків на тему першого заняття сексом. Особисто мене вони дещо шокували:

до 11 років сексом займалися 3% підлітків

від 11 до 14 років сексом займалися 21% хлопців і 5% дівчат

а від 15 до 16 років сексом займалися вже 48% хлопців і 24% дівчат.

Так що це таке? Негативний вплив Заходу? Сексуальна еволюція (чи революція)? Чи, можливо, просто погане наглядання батьків? А головне - як з цим боротися?
Не збрешеш-не розкажеш...Особливо це стосується хлопчиків.Бо навіть при анонімному опитуванні їм хочеться бути крутими мачо,які знають що таке секс,алкоголь та сигарети...Хлопчики у підлітковому віці-це окрема розмова...А насправді, коли справа доходить до сексу,то в хлопців значно більше проблем виникає,ніж у дівчат. Бо,хоч і кажуть,що сучка не захоче-кобель не заскоче, та в житті частіше головним фактором є "состояние стояния" ... :rolleyes:
  • 0

#102 ben1to

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Навколо все цікаве........

Відправлено 19.05.2008 – 17:51

Статистика да, але ж просте питання: У кого в 11 років стояв???????? Де логіка, це ж діти!!!!!!!! Дів4ата - не спорю, але хлоп4ики...
Можливо просто кунілінгус, але ні, я цього не казав....... фу пошляк!!!!!!!
  • 0

#103 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мукачево

Відправлено 19.05.2008 – 19:03

Я є підлітком, і вважаю, що дані є трохи завищеними. Принаймні більшість підлітків, яких я знаю в моєму віці, не займались сексом. Може в десь це трохи по-другому.
ben1to, багато у кого в 11 років вже стоїть :D
  • 0

#104 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 19.05.2008 – 19:13

Перегляд дописуSilva (14.05.2008 10:39) писав:

Не збрешеш-не розкажеш...Особливо це стосується хлопчиків.Бо навіть при анонімному опитуванні їм хочеться бути крутими мачо,які знають що таке секс,алкоголь та сигарети...Хлопчики у підлітковому віці-це окрема розмова...А насправді, коли справа доходить до сексу,то в хлопців значно більше проблем виникає,ніж у дівчат. Бо,хоч і кажуть,що сучка не захоче-кобель не заскоче, та в житті частіше головним фактором є "состояние стояния" ... :D
Ну і нехай, у житті всяке буває! :ggggg:
  • 0

#105 Горік

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 27.05.2008 – 10:38

Перегляд дописуben1to (19.05.2008 18:51) писав:

Статистика да, але ж просте питання: У кого в 11 років стояв???????? Де логіка, це ж діти!!!!!!!! Дів4ата - не спорю, але хлоп4ики...
У мене наприклад в 11 уже вставав. Хоча перший секс у мене був у 19 років. А те що уже в дитсадку діти знають що таке секс то в цьому винні ЗМІ. А про те що хлопці люблять похвалитися, навіть коли нічого не було, я згоден. Навіть при анонімних опитуваннях
  • 0

#106 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 27.05.2008 – 15:27

Потрібен якийсь вихід з ситуації, коли тіло вже готове і прагне сексу, а реалізувати нормально це не можливо. Дітям бракує знань, відповідальности.
Заборона і пропаганда мастурбації - це не вихід, треба знайти шлях, як задовольнити природні потреби.
Треба запровадити курси сексуального виховання, де діти під наглядом вчителів отримували б сексуальний досвід. Це зараз і робиться, так що в цьому плані все гаразд.
  • 0

#107 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.05.2008 – 15:59

Друже Пересічний, Ви потішили :rolleyes:

Цитата

Треба запровадити курси сексуального виховання, де діти під наглядом вчителів отримували б сексуальний досвід.
...з цього місця детальніше можна?
  • 0

#108 Пересічний

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 27.05.2008 – 16:10

Перегляд дописуЛастiвочка (27.05.2008 16:59) писав:

Я мав на увазі курс сексуального виховання, який зараз проводиться у школах.
Чи у вас фантазія розігралася і ви уявили, що діти займатимуться сексом під наглядом вчительки? :rolleyes:

Повідомлення відредагував Пересічний: 27.05.2008 – 16:10

• 0

#109 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.05.2008 – 17:26

Перегляд дописуЛастiвочка (27.05.2008 16:59) писав:

Друже Пересічний, Ви потішили :rolleyes:

був один фільм монті пайтон, де таке показуваил, причому курси такі проводились в серйозній католицькій школі:)
  • 0

#110 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.05.2008 – 17:50

Перегляд дописуПересічний (27.05.2008 17:10) писав:

Чи у вас фантазія розігралася і ви уявили, що діти займатимуться сексом під наглядом вчительки? :rolleyes:
Ні, навпаки. Я думала вчителі так сказать, а діти дивляться і повторюють))))Йоли-пали...ну й темка:). Мастурбація відпочиває
  • 0

#111 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 27.05.2008 – 18:56

Перегляд дописуben1to (19.05.2008 18:51) писав:

то якшо не стояв,то тре було до лікаря звернутися, бо то вже проблема. В 11 класі все стоїть як треба, по собі знаю:rolleyes:)
  • 0

#112 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 27.05.2008 – 20:34

Перегляд дописуГорік (27.05.2008 11:38) писав:

У мене наприклад в 11 уже вставав. Хоча перший секс у мене був у 19 років. А те що уже в дитсадку діти знають що таке секс то в цьому винні ЗМІ. А про те що хлопці люблять похвалитися, навіть коли нічого не було, я згоден. Навіть при анонімних опитуваннях
Я що в тому поганого, шо діти знають про секс? Який сенс? То є неприродньо, чи шо?

Перегляд дописуПересічний (27.05.2008 16:27) писав:

Потрібен якийсь вихід з ситуації, коли тіло вже готове і прагне сексу, а реалізувати нормально це не можливо. Дітям бракує знань, відповідальности.
Заборона і пропаганда мастурбації - це не вихід, треба знайти шлях, як задовольнити природні потреби.
Треба запровадити курси сексуального виховання, де діти під наглядом вчителів отримували б сексуальний досвід. Це зараз і робиться, так що в цьому плані все гаразд.

Перегляд дописуПересічний (27.05.2008 17:10) писав:

"Сексуальний досвід" ? В мене тіки одне асоціюється. А щодо курсів: нашо? Нам на уроках ОБЖ і Біології і так все розказують, акселерація як-ніяк:) Про що будуть розказувати? Як одівати гумові пуцконатягачі чи як не захворіти не СПІД? Про це вже мало хто не знає.

Перегляд дописуSlavko (27.05.2008 19:56) писав:

то якшо не стояв,то тре було до лікаря звернутися, бо то вже проблема. В 11 класі все стоїть як треба, по собі знаю:))
Все-все, згортаємось щодо коли у кого стояв, бо як каже моя одна знайома, "пашлятика")).
  • 0

#113 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.08.2008 – 11:49

секс підлітків в 12,13 років-це результат розпущеності,аморальності сучасної молоді.в них немає чітких принципів чи правил,згідно яких вони б жили.це недолік виховання.
батьки все менше звертають увагу на дітей і тому ті так себе поводять..
хоча кожен має право на вибір чи займатися сексом чи ні.мова про гріх тут не йдеться.
особисто я керуюся в житті власними принципами,а не релігійними поняттями типу гріх чи ще щось.релігія-це зомбування.треба реально дивитися на речі.
  • 0

#114 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 11:59

А нашо ці "чіткі правила чи принципи".
Сучасна молодь живе так, як їй подобається, а не обмежує себе.
Хоча секс в 12 це вже занадто.
Та не бачу нічого поганого навіть якшо і в 14, якщо по любові, а не у брудному під'їзді з п'янки.
  • 0

#115 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 12:17

Перегляд дописуDarkSun (20.08.2008 12:59) писав:

Та не бачу нічого поганого навіть якшо і в 14, якщо по любові, а не у брудному під'їзді з п'янки.
в 14 років любов ? :rolleyes: Покоління як в 13-14 років вже напивається як свиня, займатися сексом нормально не може, немає культури.
  • 0

#116 DarkSun

• Користувачі
  • 752 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 12:32

Може ви рахуєте, що в 14 років людина ще недостатньо розвинута, щоб кохати?
Все покоління в загальному теж брати не можна.
Багато і таких, а багато і "культурних", які хоч може і напиваються як свині, та потім з них виростають кваліфіковані спеціалісти, які рухають вперед країну.
Тож не треба сприймати сучасну молодь так однобоко.
  • 0

#117 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.08.2008 – 12:53

Звиняйте за чужинську мову, та "любви все возрасты покорны", і всі це чули сотні разів )
  • 0

#118 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 20.08.2008 – 22:38

"возрасты" то так да не закон
особливо якшо вуйку більше 18 а дєвочці менше
ну про випадки наоборот не буду говорити нічого)))
любов так
але ж не обов*язково любов має асоціюватись з сексом незважаючи на вік
і в хлопців вище 18 є куча фразочок щоб психологчно змусити до цього дитину
до затурканої "даєш або я тебе кину"
до культурної : "Я хочу продовження наших стосунків"
от така фігня
і як правильно підмітили у пятнадцять років людина вже може кохати але в неї ще слабо розвинута сила волі вона рідко коли може встояти
  • 0

#119 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.08.2008 – 19:07

Флуд стерто
  • 0

#120 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 22:20

У багатьох підлітків з 12 до 16 років відбувається різкий і сильний гормональний сплеск. Так, що дах їде в прямому сенсі)...Бажання сексу стає дуже великим. Поради на зразок : терпіть, - це як до спраглого у пустелі : не пий.
Розумної якоїсь альтернативи заспокоєння цього гормонального сплеску ніхто поки що не пропонує. Найлеглим для підлітків і досі є "спробувати секс". А найлегшим для дорослих - цей секс заборонити (що звісно ж не дає бажаного ефекту, а ще й підсилює бажання).
Тому претензії до підлітків необґрунтовані.
Виникає питання : що дорослі фахівці зробили для того, щоб вирішити цю цілком природню психофізіологічну проблему?

Щодо "сексуальних курсів" в школі, то це НМД не вихід (вчителям власне тільки цього й бракувало на їхні мізерні зарплати)).
В деяких країнах дійсно з 12 років вже шлюби укладають і заміж віддають (що я особисто не вважаю правильним).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних