Перейти до вмісту

"Игры Богов", проект Сергія Стрижака

Повідомлень в темі: 58

#21 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.09.2010 – 18:27

Перегляд дописуNeorlandina (15.09.2010 14:38) писав:

ага, а ви значить вищі від цієї мишачої гризні стоїте собі тут такий весь в білому. нєа, ви теж в грі! інакше не відписалися б.

Я тут вже казав одній "всевідаючій" котра починає комент зі слів, "у мене таке враження"...нда..так от, якщо я щось не зрозумів, то, як мінімум, перепитаю, однак не стану подавати своє враження як факт про те, хто там у "грі", а хто поза нею, це ж аж ніяк не каже про індивидум, котрий ніби то десь там, у небі, в білому і пушистому...все набагато прозаїчніше, нас, тисячоліття, не те що розучили Розуміть, нас розучили навіть розуміть як Думати, тисячоліття не вчили як користуватись собою, тобто, власною суттю, адже і як Згадати нас розучили, навіть думати про те як це воно - Згадати, стало невідомістю. Ото ті проХвесори і вчили, (він каже, їм відомо) як же я можу слухати того прожидівського балбеса і погодитись з ним, якщо стиль його розмови нагадує конюха у затурканому колгоспі...який він там у сраці проФФесор?...жид та і все, і стиль мови відповідний, аж пре...з чим він може погодитись?, і чи зустрів хоч хто небудь в житті єврея, котрий зізнався б у своїй неправоті, брехні, інтригах, некомпетентності, навіть коли його фактами придавити...ну хіба що затвором біля уха клацнути, то він почне гнать таке...шо його і НЕ питали...корочч, клац! коло вуха, і потекли сцаки по калошам, ото і той проХвесор, я його обісцяним і бачу, а капловухим воно є авторитет, ішшо би...жиди рулять, а ми, ми так...у нас і мови то ніякої не було, глухонімими жили, он історія, до прикладу, все що від хрещення - написано і розмальовано в усіх цвєтах райдуги, а додати років п*ять (всього то!) раніше...тьомний лєс, начебто нікого і нічого не існувало, ні Людини, ні Віри, ні Богів...жили (чи не жили?) якісь незрозумілі тупорилі істоти...комусь же це треба, блін!..і чого ото воно про нас, а не про єгиптян, чи китайців?, корочч, люди ЗАРАЖЕНІ жидівською туфтою, як правило, гинуть, так було завжди і всюди...такі вони, "Ігри Богів".
  • 0

#22 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.09.2010 – 19:46

Перегляд дописуБезбожник (15.09.2010 19:27) писав:

Я тут вже казав одній "всевідаючій" котра починає комент зі слів, "у мене таке враження"...нда..так от, якщо я щось не зрозумів, то, як мінімум, перепитаю, однак не стану подавати своє враження як факт про те, хто там у "грі", а хто поза нею, це ж аж ніяк не каже про індивидум, котрий ніби то десь там, у небі, в білому і пушистому...все набагато прозаїчніше, нас, тисячоліття, не те що розучили Розуміть, нас розучили навіть розуміть як Думати, тисячоліття не вчили як користуватись собою, тобто, власною суттю, адже і як Згадати нас розучили, навіть думати про те як це воно - Згадати, стало невідомістю. Ото ті проХвесори і вчили, (він каже, їм відомо) як же я можу слухати того прожидівського балбеса і погодитись з ним, якщо стиль його розмови нагадує конюха у затурканому колгоспі...який він там у сраці проФФесор?...жид та і все, і стиль мови відповідний, аж пре...з чим він може погодитись?, і чи зустрів хоч хто небудь в житті єврея, котрий зізнався б у своїй неправоті, брехні, інтригах, некомпетентності, навіть коли його фактами придавити...ну хіба що затвором біля уха клацнути, то він почне гнать таке...шо його і НЕ питали...корочч, клац! коло вуха, і потекли сцаки по калошам, ото і той проХвесор, я його обісцяним і бачу, а капловухим воно є авторитет, ішшо би...жиди рулять, а ми, ми так...у нас і мови то ніякої не було, глухонімими жили, он історія, до прикладу, все що від хрещення - написано і розмальовано в усіх цвєтах райдуги, а додати років п*ять (всього то!) раніше...тьомний лєс, начебто нікого і нічого не існувало, ні Людини, ні Віри, ні Богів...жили (чи не жили?) якісь незрозумілі тупорилі істоти...комусь же це треба, блін!..і чого ото воно про нас, а не про єгиптян, чи китайців?, корочч, люди ЗАРАЖЕНІ жидівською туфтою, як правило, гинуть, так було завжди і всюди...такі вони, "Ігри Богів".

дякую, ваша думка зрозуміла.
хоча ні, не зрозуміла - згодні ви з Трехлебовим та Стрижаком чи ні? я розумію шо єврей/жид - ваше улюблене слово (принаймні за частотою вживання), але я вже заплуталася хто з них жид. ну окрім професора.
у вас купа слів, а конкретики ніякої, самі фантазії. давайте чітко, в двох фразах: згоден/не згоден, тому що ...
мені цікава ваша думка, але стільки читати наразі не можу, на мене ще три переклади чекають.
  • 0

#23 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 15.09.2010 – 20:34

Перегляд дописуNeorlandina (15.09.2010 18:49) писав:

Ра то взагалі власна назва, що означає певне поняття. але це сполучення букв чи звуків не є поняттям, а лише актуалізацією цього поняття. це все умовності, до того ж тимчасові - "Ра" не завжди було "Ра". тому прирівнювати сучасне "Ра"(доречі єгиптологи його все частіше називають "Ре") до сучасного "раз" щонайменше некоректно.

Ну і до чого тут єгиптологи. Що, слово "Раз" вже єгіптянське стало, чи єгиптяне забили першість за словом і поняттям Ра?
Ну тоді безглуздим словам Радуга, Віра, та іншіх с дурним слогом Ра нас навчили греки та жиди, коли хрестили білих мавп на деревах та інших блідих сусліків в степах.

Дивне напруження у Вас на всі ці речі. Що, мозх сопратівляєца? :wacko:
  • 0

#24 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 15.09.2010 – 20:57

Перегляд дописуOdonacer (15.09.2010 21:34) писав:

Ну і до чого тут єгиптологи. Що, слово "Раз" вже єгіптянське стало, чи єгиптяне забили першість за словом і поняттям Ра?
Ну тоді безглуздим словам Радуга, Віра, та іншіх с дурним слогом Ра нас навчили греки та жиди, коли хрестили білих мавп на деревах та інших блідих сусліків в степах.

Дивне напруження у Вас на всі ці речі. Що, мозх сопратівляєца? :wacko:

цікаво, якщо "Ра" - запозичення від "Раз", то куди подівалося "з"? і чому у єгиптян воно було "Ре"?
і ви робите типову помилку, слово "віра" має корінь "вір" та закінчення "а", що є змінним, тут ніяке "Ра" зовсім ні до чого (порівняйте - вірити, вірний).

ніякої напруги, пишіть ще, мені страшенно подобається)))
ви теж скажіть прямо - що ви думаєте про лекції Стрижака, Трехлебова, Задорнова та решти? і коротенько, будьласка - згоден/не згоден. а то все жиди та жиди... я розумію шо вони вам жити заважають, але ж треба про них хоч зрідка забувати.
  • 0

#25 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.09.2010 – 21:53

Перегляд дописуNeorlandina (15.09.2010 20:46) писав:

дякую, ваша думка зрозуміла.
хоча ні, не зрозуміла - згодні ви з Трехлебовим та Стрижаком чи ні?

Я вже питав у однієї формчанки, у якої "враження..." : Трехлебов, це ХТО ? Можеш додати сюди ще і Стрижака...так зрозуміліше ?

Цитата

давайте чітко, в двох фразах: згоден/не згоден,

Давайте чітко визначимось : з ким/чим ?. Я не зрозумів питання, оскільки ані Трехлебов, ані Стрижак мені не знайомі. Принаймі, я про це не заявляв. Вони хто, прошу пані, Боги ?...не чув.

Цитата

я розумію шо єврей/жид - ваше улюблене слово (принаймні за частотою вживання), але я вже заплуталася хто з них жид. ну окрім професора. у вас купа слів, а конкретики ніякої, самі фантазії. давайте чітко, в двох фразах:

Ну дик...бажаючому поананіровать на фотку з голою бабою, немає сенсу говорити шо скоро баба прийде.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.09.2010 – 21:57

• 0

#26 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 15.09.2010 – 23:01

Перегляд дописуБезбожник (15.09.2010 22:53) писав:

Я вже питав у однієї формчанки, у якої "враження..." : Трехлебов, це ХТО ? Можеш додати сюди ще і Стрижака...так зрозуміліше ?

Давайте чітко визначимось : з ким/чим ?. Я не зрозумів питання, оскільки ані Трехлебов, ані Стрижак мені не знайомі. Принаймі, я про це не заявляв. Вони хто, прошу пані, Боги ?...не чув.

Ну дик...бажаючому поананіровать на фотку з голою бабою, немає сенсу говорити шо скоро баба прийде.

Ясно, темою ви не цікавилися жодним чином, як до неї потрапили теж невідомо)))
тут взагалі-то обговорюються ідеї, що їз просувають вищеназвані товариші. дивіться перший пост, там є посилання на відео.

Перегляд дописуOdonacer (15.09.2010 22:53) писав:

Вам приємно жити серед актуалізованих буквосполучень, так і живіть собі. Є куди прагнути, ще трошки і навчитесь спілкуватись двоічним кодом напряму.

Якщо Ви так багато знаєте про свій рідний єбіпєт, то може скажете, чому єгиптяне називали Хор те що у нас було Хер? Може в них з дікцією були проблеми, чи со слухом? Чи може вони Ра з Хером плутали? Бо у нас точно Хора з Хером не переплуталиб. :wacko:

Нормально думаю, є про що замислитись, а де є і чиста пореготати.
Тільки от жиди мені жити не заважають, вони скоріше Вам жити заважають, бо уявляю собі, цеж як важко, вважати себе українцями, а мислити, як жиди єгипетськими категоріями. Отоб я вважав себе літакобудівником, а мислив би як лінгвіст картавий, щож це вийшлоб. Фігня повна. ;)

не було Хор, було Хур, якщо вже про те пішла мова. давайте, знайдіть кумедну аналогію і до цього слова)))
мені, знаєте, до рас-національностей діла нема. мені цікавий лінгвістичний аспект цих дурощів - звідки вони ті руни взяли, звідки таке тлумачення абетки ну і так далі.
Фігня повна, це коли ти про етимологію, а тобі про біблію та жидів.
нудно, відверто кажучи. ніякого розвитку подій - самі вороги та їх прибічники кругом, розказали б про позитивних персонажів. ну я не знаю, билинні богатирі якісь, легендарні пращури, хто у вас там є?
  • 0

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 00:32

Перегляд дописуNeorlandina (16.09.2010 00:01) писав:

Ясно, темою ви не цікавилися жодним чином, як до неї потрапили теж невідомо)))

ШО саме ясно, шановній пані ? Звідки така впевненість ? Телепатія?...мушу розчарувати, пані нічого не зрозуміла.

Цитата

тут взагалі-то обговорюються ідеї, що їз просувають вищеназвані товариші.

О, даааа ! Висувати ідеї, товариші євреї мастаки...наприклад, з одного боку єврей проХвесор, з іншого - єврей Задорнов, а посередині...ги ги, єврей Гордон, і тема відповідна - слов*янські Боги...ну прям єврейська ідея, туди б ще Хазанова і Жванєцького...я ж написав у першому коменті : проект, "спотворити все" працює на всю катушку...ги, жиди не сплять і бабло відпрацьовують, а наївняк вуха настрополив і слухає, а при чому тут Віра?...вона то в іншому: Людина може вірити в Бога тільки ЗНАЮЧИ що він є...ВІДЧУВАЮЧИ його присутність в навколишньому світі...тобто - Людина ВІДАЄ, от і вся "премудрість" Віри, інакше, якщо Віра нав*язана збоку, якоюсь кіношкою-догмою, чи то "бібліями", то вже буде не Віра а релігія, а де релігія - там і фанатизм, ну і рабство, єсстєсно, бо ніякого УСВІДОМЛЕННЯ того у що віриш - немає...тупориле поклоніння, а релігії завжди потрібно тиснути на свідомість, формувати поклоніння, тобто, Бог є ЩОСЬ а ти - гівно...грішне...шось таке, от і вся "новітня ідея", всіляких "Божих Ігрульок", ісходящіх, єсстестно, знову таки...від жидів Трехлебових.

Цитата

дивіться перший пост, там є посилання на відео.

Обіжаєте, пані. Мені це не обов*язково...ну хоч би тому, що маю добру пам*ять і завдяки їй згадую "перл" Задорнова про те, що коли йому хрєново, то найкращим помічником-розрадником для нього є....шоб пані подумала?...КАБАЛЛА...і нафіга ж мені дивитись те відео з цим уродом ?...я таких жидів "прозелітів" котрі молотять під Руських людей, наскрізь бачу...без відео.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.09.2010 – 00:33

• 0

#28 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 13:04

Перегляд дописуNeorlandina (16.09.2010 11:18) писав:

та ну йомайо, Задорнов там фігурує тільки в одному відео. та й то, просто проходив поруч.
але мені ваша ідея зрозуміла - Трехлебов і Задорнов жиди.
Пані, вкотре, все розуміє з точністю до навпаки. Це не моя ідея. Це - факт, причому тут я ? Моя ж "ідея", якщо це можна так назвати, полягає зовсім в іншому : вся ця "многограннАя" шняга, (Ігри Богів в тому числі) котра заполонила простори інету, заполонила душі і розум молодняка, все це, якраз і є ІДЕЯ. І породжена вона тими ж самісінькими силами, котрі свого часу принесли христянство, будували христянські храми, котрі породили більшовизм, котрі, потім, ті храми призивали рушити, короччє, змінювали світ на свій манер, ДЛЯ СЕБЕ, використовуючи довірчивого слов*янина то у вигляді гарматного м*яса БІЛОГО і ЧЕРВОНОГО кольору, то у вигляді безправного колгоспника, працюючого за трудодні, тобто - ДАРОМ, то у вигляді незрозумілої націїї - совєтскій чєловєк, ну і, ти ди. Відтепер ця сила, починаючи з 90-х років (ішшоби, такий бардак, чом не використати ?) почала "продвіжєніє" в душах і в головах бажаючих бути в черговий раз лохами, у вигляді боротьби за Рідну Віру. Зробити це досить просто, варто собі відпустити бороду, одягнути косоворотку, підперезатись мотузком, присвоїти звання вчителя, надане якимсь там тібетським дядьком, і...впєрьод, с пєсней...яка туфта, блін!...ЦЕ ВІРА ? І чим же вона відрізняєЦЦя від того, що є ? Та навіть неозброєним оком видно, що вся ця лабуда, в кінцевому результаті, призведе до того ж самісінького: - якісь довбонуті комуни, організовані натовпом "ісшедшім із городов і вєсей", очолених "месіями" мєлкого пошибу, котрі, по жизні, звичайнісінькі неудачники-аферисти, і шо саме цікаве, майже всі вони жидячої крові ! Ги ги ги. В любому випадку, все це є христянство, тіко вхід через інші двері...от і вся "загадка" відродження Віри Предків.
Нє, пацани, Віра не в "Іграх Богів" і тому подібне, Віра, вона на серці пишеться від наРОДження. Це така тонесенька ниточка, котра сягає хрєн зна куди в минуле, часто невидима, її тіко ВІДЧУТИ можна, і, як наслідок, УСВІДОМИТИ...в цьому Віра. І ніхто, я це стверджую, ніхто вас цьому не навчить, бо неможливо. Ніякі ВІДАЮЧІ ніколи не організовували ніяких довбонутих поселень однодумців, не проштовхували свої "таємні знання" на простори інтернету, не рекламували ті знання, це все шняга і удєл аферистів. ВІДАЮЧІ ДІЛИЛИСЬ ЗНАННЯМИ, але ніколи і нікому їх не нав*язували, оскільки це перетворює Віру в абсурд...в небезпечний абсурд, оскільки з*являється можливість СПОТВОРИТИ, тобто - ДЕЗІНФОРМАЦІЯ. Думайте, пацани, добре думайте, перш ніж сприймати красіве слово за істину...на те вам і голови не плечах.
А "Ігри Богів"...звичайнісінький соціяльний проект, котрих нині аж кишить... світ змінився за останні 20 років, потрібні нові ідеології ОДУРМАНЕННЯ, найліпше це робити "нажімая" на чуЙства потенційних лохів, котрі, за розрахунками організаторів "відродження Віри", програють і підуть до ЦЕРКВИ...от тіко можливо назвуть її не Христовою, а Перуновою...яка жидам різниця?...головне, збережуть свій вплив, ІДЕОЛОГІЮ, і РАБІВ... по любому.
От і вся істина про "слов*янських волхвів"...жидівського походження. Коло замкнулось. Ги ги ги.
  • 0

#29 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 16.09.2010 – 14:01

Перегляд дописуNeorlandina (16.09.2010 14:55) писав:

таки не дають, от бідося...

Охтижприлипучаяка, і не проси губаста мукалка, ти не в моєму вкусі. :brovy:

Крихітка: 10% за порушення пункту 2.2
  • 0

#30 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 15:57

Перегляд дописуBlackvistaspam (16.09.2010 16:52) писав:

Від одинокої дівчини і не такі образи почуеш .Інтелекту не вистачає ,намагаетесь використати ваш арсенал демотиваторів ?Давайте відкривайте ваш смітник наповну,спробуємо витримати ваш напір :brovy: .

шо, я можу і без демів))) Ти хуй.

Вчіть мову калинову: не "одинока" а "самотня", не "почуеш" а "почуєш", не "намагаетесь" а "намагаєтесь".

ЗІ це ж треба, "самотня" це тепер образливе слово... о жахи, а "цнотлива", певне, взагалі нецензурщина.

Крихітка: 10% за порушення пункту правил 2.2.2.

Повідомлення відредагував Крихітка: 16.09.2010 – 18:37

• 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.09.2010 – 17:56

оф.сайт цих ігор

Цитата

Проект ИГРЫ БОГОВ - это последовательно развивающийся сериал фильмов в жанре публицистики, объединённых темой исследования древней и современной славяно-арийской культуры. Каждый фильм сериала имеет конкретную тему и строится на базе общения автора с ведающими людьми и другими источниками.
Проект ИГРЫ БОГОВ - это творческие встречи, лекции, семинары, общественные просмотры с обсуждением фильмов и другие культурные мероприятия, способствующие восстановлению природного потенциала человека.
Цель проекта ИГРЫ БОГОВ - привлечь внимание к ресурсам внутреннего мира человека, узнать, исследовать и сделать известными знания и опыт наших Щуров и Пращуров для восстановления способностей к восхождению по духовному пути эволюции. А также, научиться применять накопленный тысячелетиями опыт в повседневной жизни.

я,кстаті, не вшарила де там розділ "читальня" :brovy: і де там ваще якісь розділи.

і омг, вони зі своїми фільмами їздять по всій Росії і до нас у Севастопіль. прем"єри влаштовують.

Перегляд дописуNeorlandina (16.09.2010 17:42) писав:

нуууу, Рееенаааа, можна я ще пограюся з ним?
я назву його Аполінарій, годуватиму його, гулятиму з ним. я так хотіла собі ручну школоту!
нє, тільки не Аполінарій, в мене то сакральне ім"я. назви його якось простіше. "Мудак", наприклад. нагадує Скруджа з качиних історій. Правд, той Макдак був )))
  • 0

#32 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.09.2010 – 18:51

Neorlandina, Odonacer, Безбожник та Blackvistaspam - 10%
Blackvistaspam - бан на 2 тижні
Трололо видалила.

• 0

#33 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 18:56

Перегляд дописуКрихітка (16.09.2010 19:51) писав:

Neorlandina, Odonacer, Безбожник та Blackvistaspam - 10%
Blackvistaspam - бан на 2 тижні
Трололо видалила.

Ні, ну всі інші - зрозуміло. А Безбожника за що?

Крихітка: 10% за порушення 2.14 .
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.09.2010 – 19:26

група фкантактє
вони там пропагують славяно-арійську націю. і вазмущаюцца щодо :
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

хто знає як цим користуватися?
Зображення

ось тут на 4-ый хвилині цікавий брєд.

Цитата

После аборта, в течение 40 дней, энергия убийства переписывается на мужчину, от которого был зачат плод. Как минимизировать это? как очиститься, восстановиться и женщине и мужчине?
- Когда женщина делает аборт, и если втечение 40 дней мужчина с ней переспал, то информация убийства на этого мужчину переписывается, хоть он отец будет єтого ребенка, хоть НЕ отец. И если после этого мужчина, допустим переспит с другой, которая НЕ делала аборт, то эта информация переписыватеся на ту женщину. И если она забеременеет, от этого мужчины или от другого- неважно- , если плод прикрепится к тому месту , где был абортированный плод, - выкидыш сто% обеспечен. если он в другом месте месте прикрепляется, значит, он будет просто страдать от того, что было тут убийство совершено, хотя эти женщины и не знали друг друга. Все это на полевом уровне, естесственно, происходит.

Трехлебов, "Истинная любовь", або тут, для тих, кого нема вкантактє. там відео майже три хвилини. але так ржачно його слухати. бгг

в тій же групі можна переглянути Домашние беседы с отцом Александром, у кількох частинах по більше,ніжд 100 хвилин. йооопт :brovy:

Зображення
тут вся дискусія
  • 0

#35 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 21:45

Нє, таки коли дитині хочеться іграшку, а у батьків грошей немає, то вона, дитина, сідає у магазині на підлогу, верещить і соває ногами. Вочевидь потрібно повторити частину свого ж ранішого коменту :
...одні недоумки толкають шнягу, інші недоумки (поспішаючи, навипередки, акі тут у форумі) заперечують...он навіть цілі теми створюють у теревенях...всі все знають, але чи ВІДАЮТЬ ? І ШО ЗАПЕРЕЧУЮТЬ А ШО СТВЕРДЖУЮТЬ?...спитати себе самого, слабо ?, звичайно слабо, адже ніхрєна ні заперечують, ні стверджують - тріпотня. Корочч, проект "спотвори все" працює на всю катушку...
Так от, не дивлячись ні на що :..."хто знає як цим користуватись?"...от хочеЦЦя, і все тут, купуй, бо дитині припекло. А про ЩО мова?, мальчікі і дєвочкі? га?..невже так сильно впливає на когось брєд Твердохлебових, що виникає маніакальне бажання довести собі самому, шо той брєд - істина...або ні, але ж, в любому варіанті брєдом воно і залишається і навіть поряд з Вірою і близько не валяєЦЦя...але ж хочеться, аж капає з пісяючого місця, почути від когось : це і є Віра Предків...паранойя, та й годі, шо тут скажеш?...начебто і суспільство не таке вже замкнуто-затуркане в Україні, аби не мати в голові клепки САМОСТІЙНО розрізнити тепле від м*якого, тобто, старий як світ номер : хочеш щось спотворити, організуй шарашку з ідіотів, профінансуй, толкони на інформаційні простори родіни-матушки, і усьо...обов*язково знайдуться бажаючі або повірити, або запитати : "хто знає як цим користуватись?"...але в обох випадках ідіоти свою місію виконують - ЗАЦІКАВИЛО Ж ! З чим і вітаю бажаючих дізнатись : "як цим користуватись". Ги ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.09.2010 – 21:52

• 0

#36 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.09.2010 – 21:57

Перегляд дописуБезбожник (16.09.2010 21:45) писав:

виникає маніакальне бажання довести собі самому, шо той брєд - істина...
ото піди в тих родовєропридурків і запитай.

пс.пиши коротше і поменше демагогії. або не пише вапсчє! бгг

Крихітка: +10% за порушення пункту 2.4
Бан на 3 дні

• 0

#37 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.09.2010 – 23:43

Перегляд дописуSensssorika (16.09.2010 22:57) писав:

ото піди в тих родовєропридурків і запитай.
Запитать ЩО? "скажіть хто небудь як це працює ?". А нафіг мені кудись ковилять копитами, якщо я бачу відповідь тут...нє отходя от каси..по користувачу Sensssorika. Та відповідь у неї на лобі прописана..ги.

Цитата

пс.пиши коротше і поменше демагогії. або не пише вапсчє! бгг

Пару пігулок еленіуму...або випить півлітру олії перед сном...допомогає заспокоїтись.
  • 0

#38 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.09.2010 – 01:28

Перегляд дописуБезбожник (16.09.2010 23:43) писав:

Запитать ЩО? "скажіть хто небудь як це працює ?". А нафіг мені кудись ковилять копитами, якщо я бачу відповідь тут...нє отходя от каси..по користувачу Sensssorika. Та відповідь у неї на лобі прописана..ги.
мєсяц пад касой гарит, а ва лбу звєзда гаріт© ? нє, я не така красіва, але теж царіца, єслі шо. бгг

мене не цікавить як то працює. то було риторичне питання, шо означало "чим РОДіоти тільки не займаються" ;)
але мене тішить як пан ведеться. пиши ще! :brovy:

Перегляд дописуБезбожник (16.09.2010 23:43) писав:

Пару пігулок еленіуму...або випить півлітру олії перед сном...допомогає заспокоїтись.
знаєтє лі, нє нуждаюсь. це ж не я веду балачку як пан, у бабському занудно-довжелезному стилі з купою зітхань і теде. :brovy:

показала мамі тему. мама так серйозно сприйняла спочатку ;) здивувалася: "як 9 дітей? а виховувати їх за що? де ж стільки коштів і часу взяти?" , "мааам, ну ти шо, вони ж фанатікі. всякий там "славянізм", "віра Предків" , бла-бла і прочєє . бгг)))" .
  • 0

#39 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.09.2010 – 10:46

[quote]name='Sensssorika' date='17.09.2010 02:28' post='630722'

мене не цікавить як то працює.[/quote]

Фігня. Цікавить. Неважливо з якого "боку".

[quote]то було риторичне питання, шо означало[/quote]

Означало одне: ЦІКАВІСТЬ

[quote]"чим РОДіоти тільки не займаються" :brovy:[/quote]

Ну дик...в дурдомі ідіоти теж чимось займаюЦЦя...нафіг воно треба нормальні людині?...але ж ні, певні верстви населення "Теревень", вперто, з ЦІКАВІСТЮ, полізуть на огорожу: шо там ідіоти роблять?...а подивившись, сотворять тему "Игры Богов", проект Сергія Стрижака", тобто, мешканці дурдому показали дурневі пальчик, а він і захіхікав.

[quote]показала мамі тему. мама так серйозно сприйняла спочатку :brovy: здивувалася: "як 9 дітей? а виховувати їх за що? де ж стільки коштів і часу взяти?" , "мааам, ну ти шо, вони ж фанатікі. всякий там "славянізм", "віра Предків" , бла-бла і прочєє . бгг)))" .[/quote]

Ну-ну. Я зрозумів. Лави ідіотів вперто зростають, завдяки зусиллям зацікавленої особи, котра тільки но злізла з огорожі дурбудинку, надивишись на "Божественні Ігри" мешканців того закладу. Буває.

Крихітка: 10% за повторне порушення пункту 2.2.1. Далі буде +30%

Повідомлення відредагував Крихітка: 17.09.2010 – 17:50

• 0

#40 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 17.09.2010 – 12:00

Перегляд дописуБезбожник (17.09.2010 11:46) писав:

Фігня. Цікавить. Неважливо з якого "боку".

Означало одне: ЦІКАВІСТЬ

Ну дик...в дурдомі ідіоти теж чимось займаюЦЦя...нафіг воно треба нормальні людині?...але ж ні, певні верстви населення "Теревень", вперто, з ЦІКАВІСТЮ, полізуть на огорожу: шо там ідіоти роблять?...а подивившись, сотворять тему "Игры Богов", проект Сергія Стрижака", тобто, мешканці дурдому показали дурневі пальчик, а він і захіхікав.

Ну-ну. Я зрозумів. Лави ідіотів вперто зростають, завдяки зусиллям зацікавленої особи, котра тільки но злізла з огорожі дурбудинку, надивишись на "Божественні Ігри" мешканців того закладу. Буває.

от доречі не згодна що таку інфу не варто поширювати.
як же "ворога треба знати в обличчя"?
ще десь рік тому мова якось зайшла про ці штуки (я тоді ще не цікавилася), всі хто дивився казали що спочатку подобається, цікаво, а потім розумієш що це гонєво.
загалом, якщо у людини нема імунітету на такі дурощі, то тут вже нічого не допоможе - саме собі шось знайде.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних