Перейти до вмісту

високі підбори та шпильки

Повідомлень в темі: 182

Опитування: як відносимося? (66 користувачів проголосувало)

високі підбори та шпильки для мене це

1. рідкісний випадок (я жінка і у мене болять ноги) (11 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

2. невід"ємний атрибут,люблю висоту(я коза. ой вибачте,жінка) (7 голосів [10.61%])

Процент голосів: 10.61%

3. мені все одно,аби взуття було зручним і подобалося (я кльова жінка) (23 голосів [34.85%])

Процент голосів: 34.85%

4. це гарно,але мені нема куди їх одягати(я ж жінка, де мій принц,хочу на бал!) (3 голосів [4.55%])

Процент голосів: 4.55%

5. це сексуально! (я чоловік!) (5 голосів [7.58%])

Процент голосів: 7.58%

6. це гарно,але "під них" треба підходящі ніжки мати(я чоловік гг) (9 голосів [13.64%])

Процент голосів: 13.64%

7. моя жінка такого не носить,боїться впасти(я законний чоловік.чийсь) (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. я не дивлюся на жіночі ноги,ви про шо?(я дивний чоловік..) (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

9. я жінку свою кохаю (йа zav) (8 голосів [12.12%])

Процент голосів: 12.12%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 14.01.2010 – 20:37

А я люблю шпильки! І ходжу на шпильках з 12 років. Так шо і бігаю спокійно, і по кучугурах лажу без проблем.
До цього просто треба звикнути, і падати вже не будете. Але краще все таки ходіння на шпильках починати влітку, коли хоч під ногами не слизько, і болота не має.
  • 0

#62 Tess

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Донецька обл.

Відправлено 14.01.2010 – 20:39

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.01.2010 21:07) писав:

та власне взуття на високих підборах і розраховане на те, що вас на машинці возять і особливо ходити, а тим більше бігати і не треба.
згодна на 100 %, як раз так і виходить, не мала б можливості їздити на машинці - може також бігала б на низьких підборах на далеку відстань та за маршрутками.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.01.2010 21:07) писав:

а споглядання баришень на шпильках, які перелазять через вкриті кригою двометрові снігові кучугури викликає змішане почуття, в якому боряться заздрість до таких здібностей та шок від тупості панянок, які туди полізли на шпильках ще й з „жіночою” глямурною сумкою-валізою. хоча закрадалась надія, що то лише спосіб клеїти чоловіків. але на жаль поряд їх зазвичай нема.

навряд то дуже добрий спосіб когось "склеїти" :rolleyes: ось на лікарняний потрапити - це найбільш реально....
  • 0

#63 Ne_zlaja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 21:23

А я взуття на підборах тільки в теплі пори року ношу. Не уявляю, як можна по снігу та ожеледиці на шпильках ходити. :rolleyes:
  • 0

#64 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 21:26

Перегляд дописуNe_zlaja (14.01.2010 21:23) писав:

А я взуття на підборах тільки в теплі пори року ношу. Не уявляю, як можна по снігу та ожеледиці на шпильках ходити. ;)
Якраз добре на шпильках в ожеледь. так гальмує.... :rolleyes:
  • 0

#65 Ne_zlaja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 21:43

Перегляд дописуHalka (14.01.2010 21:26) писав:

А я боюсь, що якщо впаду взимку, то зламаю підбори...шкода х буде взуття
  • 0

#66 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 14.01.2010 – 21:59

Перегляд дописуNe_zlaja (14.01.2010 22:43) писав:

А я боюсь, що якщо впаду взимку, то зламаю підбори...шкода х буде взуття
так, а якщо шию - то ніч, шию не шкода
  • 0

#67 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.01.2010 – 00:01

Перегляд дописуHalka (14.01.2010 20:37) писав:

А я люблю шпильки! І ходжу на шпильках з 12 років. Так шо і бігаю спокійно, і по кучугурах лажу без проблем.
До цього просто треба звикнути, і падати вже не будете. Але краще все таки ходіння на шпильках починати влітку, коли хоч під ногами не слизько, і болота не має.
панні ніг не шкода? що ж ви після 30-ти робитимете О_о?

Перегляд дописуTess (14.01.2010 20:39) писав:

навряд то дуже добрий спосіб когось "склеїти" ;) ось на лікарняний потрапити - це найбільш реально....
ну як же ж? хтось точно захоче зловити, притримати, провести.
а як до лікарні — то там купа симпатичних лікарів))

Перегляд дописуHalka (14.01.2010 21:26) писав:

у вас шпильки з шипами? я якби впевнено на підборах почуваюсь, але не в ожеледицю. а шпильки то ващє не уялвляю, в мене на звичайній плитці, якою все місто вкрите вони ковзають, а в тому стані, в якому зараз вулиці то хоч босим ходи, навіть тракторна підошва їде.
  • 0

#68 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 00:20

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.01.2010 00:01) писав:

панні ніг не шкода? що ж ви після 30-ти робитимете О_о?
Ноги не болять, я щодня так ходжу. І після тридцяти мабуть теж каблуки не зніму.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.01.2010 00:01) писав:

у вас шпильки з шипами? я якби впевнено на підборах почуваюсь, але не в ожеледицю. а шпильки то ващє не уялвляю, в мене на звичайній плитці, якою все місто вкрите вони ковзають, а в тому стані, в якому зараз вулиці то хоч босим ходи, навіть тракторна підошва їде.
Якщо взуття їздить на звичайній плитці, то підошва не пристосована до зими. В мене в зимових чобітках підошва не ковзає.
  • 0

#69 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 15.01.2010 – 00:26

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.01.2010 20:07) писав:

а споглядання баришень на шпильках, які перелазять через вкриті кригою двометрові снігові кучугури викликає змішане почуття, в якому боряться заздрість до таких здібностей та шок від тупості панянок, які туди полізли на шпильках ще й з „жіночою” глямурною сумкою-валізою. хоча закрадалась надія, що то лише спосіб клеїти чоловіків. але на жаль поряд їх зазвичай нема.
Гм, це все перелізання виглядає досить граціозно. Можна підійти і провести під руку, цим самим зав'язавши знайомство.
  • 0

#70 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 00:56

Перегляд дописуHalka (15.01.2010 00:20) писав:

Ноги не болять, я щодня так ходжу. І після тридцяти мабуть теж каблуки не зніму.
ну це поки молода))

Перегляд дописуHalka (15.01.2010 00:20) писав:

Якщо взуття їздить на звичайній плитці, то підошва не пристосована до зими. В мене в зимових чобітках підошва не ковзає.
яка зима? я про літо кажу. в нас цим лайном майже все місто вкрите, і воно ковзке. а на літньому взутті зазвичай підошва тонесенька.

Перегляд допису:-) (15.01.2010 00:26) писав:

Гм, це все перелізання виглядає досить граціозно. Можна підійти і провести під руку, цим самим зав'язавши знайомство.
оооооооооот. і таке собі думаю))
але якщо чесно, коли дівчата там перелазили виглядало страшно. вони наче на гінекологчному кріслі були
  • 0

#71 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 10:52

Перегляд дописуЗимова Дівчина (15.01.2010 00:56) писав:

яка зима? я про літо кажу. в нас цим лайном майже все місто вкрите, і воно ковзке. а на літньому взутті зазвичай підошва тонесенька.
Ну тоді взуття не винне, то все плитка.
  • 0

#72 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 13:20

між іншим на склизькій поверхні менш склизько саме на всяких шпильках.
ну чисто теоретично я так думаю - поверхня ковзання менша. так шо вправна шпильщиця по ожеледиці може як на ковзанах бігати.
  • 0

#73 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 15.01.2010 – 13:54

Перегляд дописуHalka (15.01.2010 10:52) писав:

Ну тоді взуття не винне, то все плитка.
Так звичайно ж взуття не винне, але с такими умовами в ньому не дуж погуляєш. Лише з персональним транспортом.

Перегляд дописуNeorlandina (15.01.2010 13:20) писав:

між іншим на склизькій поверхні менш склизько саме на всяких шпильках.
ну чисто теоретично я так думаю - поверхня ковзання менша. так шо вправна шпильщиця по ожеледиці може як на ковзанах бігати.
Як на мене, то справа не в розмiрi поверхнi, а її якостi. А чобiткiв на шпильках!!! З тракторною пiдошвою в життi не бачила. На звичайних з каблуками певний захист є, але то на мiсяць вистачить хiба.
  • 0

#74 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 05.02.2010 – 22:26

Шпильки,звичайно,це дуже гарно і класно.Такі ногі ноги зразу довгі...Але постійно ходити не можна,дуже деформує стопу.
  • 0

#75 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.02.2010 – 14:00

я отаке взуття на підборах люблю(там не все подобається,але я маю на увазі фасон)
  • 0

#76 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.03.2010 – 02:23

Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував Sensssorika: 09.03.2010 – 02:24

• 0

#77 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.06.2010 – 08:29

Зображення Зображення
Зображення
схожі на перші мені Артьом подарув я собі нещодавно придбала. Причому Тьома сказав, шо вони гидесні :rolleyes: А про оті зі стрічками залишається лише мріяти :)

-----------
ой, заве, Вас аж троє!
  • 0

#78 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 08.06.2010 – 09:09

*то мені здається, чи на останньому фото в жінки поморщена п’ята??*

Ну, що ж: душа прагне до прекрасного, а тіло накладає свої обмеження)) Коли вибираю взуття, так тягнеться рука до каблучищів... але тоді я себе стримую, бо воно хоч і красиво, але я в такому довго не находжу. Так, маю трохи взуття на високих підборах. Босоніжки літні - в Німеччині купила. Ще одні доволі відкриті мешти, але на стійкому каблуку, не на шпильці. Осінні чоботи - теж на стійкому. І зимові теж такі маю. Взагалі-то саме до шпильок найбільш схожими є босоніжки, та все ж це не достеменно шпильки. Колись давно зробила дурницю: купила зимові чоботи на шпильці. Натуральній. Типу - до паради. В мене та парада знаєте скільки разів за ен років була? До десяти. Ну його... Вже хотіла була ті чоботи переробити - зі шпильки на платформу або нижчий стійкий каблук, але не знайшла майстерні такої. А шкода чобіт - якби були на нормальній підошві, можна було б ще ходити, зовсім же не зношені...
  • 0

#79 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 08.06.2010 – 11:05

Обожнюю підбори. Це дуже красиво. Особливо люблю шпильки. І якщо щодня в них ходити,то звикаєш,і вже навіть зручно:rolleyes:
  • 0

#80 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 11.06.2010 – 17:11

Тільки кеди і кросовки (влітку китайські шльопки) !!! =)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних