Перейти до вмісту

високі підбори та шпильки

Повідомлень в темі: 182

Опитування: як відносимося? (66 користувачів проголосувало)

високі підбори та шпильки для мене це

1. рідкісний випадок (я жінка і у мене болять ноги) (11 голосів [16.67%])

Процент голосів: 16.67%

2. невід"ємний атрибут,люблю висоту(я коза. ой вибачте,жінка) (7 голосів [10.61%])

Процент голосів: 10.61%

3. мені все одно,аби взуття було зручним і подобалося (я кльова жінка) (23 голосів [34.85%])

Процент голосів: 34.85%

4. це гарно,але мені нема куди їх одягати(я ж жінка, де мій принц,хочу на бал!) (3 голосів [4.55%])

Процент голосів: 4.55%

5. це сексуально! (я чоловік!) (5 голосів [7.58%])

Процент голосів: 7.58%

6. це гарно,але "під них" треба підходящі ніжки мати(я чоловік гг) (9 голосів [13.64%])

Процент голосів: 13.64%

7. моя жінка такого не носить,боїться впасти(я законний чоловік.чийсь) (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. я не дивлюся на жіночі ноги,ви про шо?(я дивний чоловік..) (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

9. я жінку свою кохаю (йа zav) (8 голосів [12.12%])

Процент голосів: 12.12%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.05.2011 – 19:45

ужс!

кста.

+ Legwork

Цитата

спецпрограмма для женщин на каблуках от дизайнеров обуви Victor Chu и Cece Chin совместно с профессиональной танцовщицей Бродвея Kylin Brady. Содержит элементы хатха-йоги, пилатеса и балета.

:unsure:
  • 0

#162 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 09.05.2011 – 19:36

Сьогодні бачила в центрі картину, коли худюща висока дівчина, йшла на шпильках сантиметрів 15-17, мало того в неї ше собачка була така манюнька-манюнька, яка постійно крутилася поміж її худесенькі ноги на шпильочках, і заплутувала їх повідком. Бідна дівчинка не йшла, а просто намагалсь не впасти, і не розтоптати песика своїми шпиляками.
Короче негарно коли височезна худюща дилда, одягає високі шпильки :)
  • 0

#163 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 09.05.2011 – 19:40

Перегляд дописуHalka (9.05.2011 19:36) писав:

Короче негарно коли височезна худюща дилда, одягає високі шпильки :)
коли маленька і товстенька - краще?
негарно - це коли вона йде на них, як на ходулях. тоді така жертва заради краси не виправдовує себе
  • 0

#164 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 09.05.2011 – 19:53

Перегляд дописучорно-біла (9.05.2011 20:40) писав:

коли маленька і товстенька - краще?
негарно - це коли вона йде на них, як на ходулях. тоді така жертва заради краси не виправдовує себе
Якщо в неї ноги довжелезні, а тут ше і шпильки високі, то інакше ніж на ходулях вона йти і не може.
Гарно коли маленька (вони не всі товстенькі), або середнього зросту одягають високі шпильки.

Повідомлення відредагував Halka: 09.05.2011 – 20:12

• 0

#165 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.05.2011 – 20:07

це моя подруга. в неї дооовгі стрункі ноги. вона ходить на підборах. і ходить вона дуже гарно. якшо хтось не вміє, то нічого заздрити, вчіться.
  • 0

#166 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 09.05.2011 – 20:11

Перегляд дописуSensssorika (9.05.2011 21:07) писав:

це моя подруга. в неї дооовгі стрункі ноги. вона ходить на підборах. і ходить вона дуже гарно. якшо хтось не вміє, то нічого заздрити, вчіться.
На фотографії не шпильки а платформа, а я казала не про підбори а саме про шпильки, і якщо хтось не вміє читати то вчіться!
P.S. твоя подруга неорганічно дивиться на високих підборах.
  • 0

#167 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.05.2011 – 20:18

там підбори, просто фото "постановочні", на інших взуття взагалі не видно. шпильки 15-17см - нєчто нєваабразімоє. таке високе взуття роблять на підборах, бо на шпильках взагалі "не ходиться" )))

а подруга працює моделлю. не треба розказувати про "органічно- неорганічно". :)
  • 0

#168 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 09.05.2011 – 20:19

Цитата

Пипец у меня подружка... Пришла ко мне в гости с дочкой (3 года), дочка пошла шариться в коридор, взяла мою босоножку на шпильке - там камушки, красивая - ходила с ней весь вечер, а потом подошла и как звезданет мне ей - как раз шпилькой по ноге... Дырка в колготах, кровища, синяк. Я у нее отняла босоножку и шлепнула по руке, сказала: "больно - нельзя", чтобы поняла. Подруга свалила с криками: "не тронь моего ребенка!"
Всего три дня прошло, а я уже слышала эту историю в виде "дочка легонечко ее ударила туфелькой, а она вырвала у нее туфлю и со всех сил стукнула каблуком по голове, дура ненормальная".
Короче, поздравьте меня, я дура ненормальная, которая бьет детей!
Все смакуют подробности и горят желанием прочитать мне нотацию, какая я дрянь. КМП.
http://killmepls.ru/story/6556
  • 0

#169 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.05.2011 – 06:04

тююю.. бачила. але я щас казала про те, шо 15-17 см взуття здебільшого па умалчанію уродліве і вже точно не призначенне для прогулянок по місту,тим паче з собачкою. і це будь якої баби стосуватиметьсяі, незалежно від її ваги та зросту.

взуття такої "висоти" в основному роблять для "показу". це не обовязково на модні покази, це може бути і на виступ якихось Нєангєлів для багатих дядіньок. пострибали годину-дві, по сцені і всьо. але ж це ппц як для ніг боляче, та й їм за це немаленькі гроші платять.

кілька відео про те, шо не всяке взуття можна одягнути "на вулицю",але ідіотки знаходяться!
хоча,кажуть в такому бігає Лєді Гага, та ж ви самі розумієте, шо вона ні разу не еталон краси,моди і адекватності.
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «

• 0

#170 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.05.2011 – 12:48

i 

Я в шоці, навіть в такій темі флеймлять.
Побачу ще хоч раз тут натяк на флейм - підуть відсотки

• 0

#171 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.05.2011 – 13:43

кому поблювати, а кому і інспірейшн гг

Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення --- Зображення
  • 0

#172 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 11.05.2011 – 14:20

ех, мая галубая мєчта....60 фунтів сволачі коштують.
Зображення Зображення
  • 0

#173 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.05.2011 – 16:37

Перегляд дописуSensssorika (11.05.2011 14:43) писав:

кому поблювати, а кому і інспірейшн гг
Може фоточькі окремо тухельок когось і приваблюють, проте високі підбори виглядають у цілому неприродно у повсякденному житті.
  • 0

#174 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.05.2011 – 12:30

у повсякденному житті- це ше залежить від того яке в кого те "повсякденне життя".
як можна весь час на підборах ходити - я не уявляю. але так само не уявляю як можна постійно ходити у взутті з пласкою підошвою аля "балєтки". у мене в них ноги болять більше,ніж від підборів. ну, це якшо довго ходити. я швидко втомлююся.
я он сукні люблю носити. під них лише підбори і одягати, інакше взуття "нє смотріцца". і нормально виглядає. все там природньо гг
  • 0

#175 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 13:04

Перегляд дописуSensssorika (12.05.2011 13:30) писав:

як можна весь час на підборах ходити - я не уявляю. але так само не уявляю як можна постійно ходити у взутті з пласкою підошвою аля "балєтки". у мене в них ноги болять більше,ніж від підборів. ну, це якшо довго ходити. я швидко втомлююся.
Ви й босоніж, певно, не ходите?..
  • 0

#176 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 12.05.2011 – 13:28

Перегляд дописуzav (12.05.2011 14:04) писав:

ашотакоє
у мене пласкі стопи (вірніше одна))) і я теж не можу довго ходити у пласкому взутті.
оскільки загалом небагато ходжу пішки то більшість повсякденного взуття у мене таки зовсім пласке.
а от те, що призначене для тривалого ходіння - з підйомом. ну там може сантиметри 2-3 того підбору, але тим не менше, він має бути.
  • 0

#177 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.05.2011 – 18:09

Перегляд дописуzav (12.05.2011 14:04) писав:

ой а ви шо там у Києві босі ходите? ухти. а я вот брєзгую. нема в нас таких гарних пейзажів і нормальних доріг(по травичці теж не погуляєш), шоб я по ним своїми босими ніжками ступала. я навіть на наших убогих пляжах босоніж не ходжу - це ж апасна для жизні.
босоніж можу хіба вдома по кімнатах бігати, і то останнім часом все частніше одягаю тапкі. не з пласкою підошвою,звісно.

кста. Нірландіна права, ідеальою "висотою" взуття вважається 2,5 см. шоб стопа трошки піднята була.
  • 0

#178 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 15.05.2011 – 13:48

Зображення
  • 0

#179 Олеська