Перейти до вмісту

Хто що читає в оффлайні

Повідомлень в темі: 1906

#561 Іґор

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Олександрія

Відправлено 04.07.2008 – 00:13

Перегляд дописуRomun (26.06.2008 19:42) писав:

Чому ти думаєш, що я врешті решт повторю твій шлях?

Я знаю, а не думаю.

Таку літературу треба читати дозовано, переварючи, а то може їхати дах, не дивуюсь, що це призвело до спалювання і т.д. Просто від передозування може аж нудити від книжки, це знайоме, не гарячкуй, відклади на пару років, підростеш перечитаєш.

Підрости ти.

Ото дійсно, кожному носу - свої граблі.

А кидатись в крайнощі... Це не характеризує тебе як людину словам якої я повинен беззастережно довіряти.

Згадаєш ще, шо я тобі казав.
  • 0

#562 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень

Відправлено 04.07.2008 – 00:18

Эрик Берн
ЛЮДИ, КОТОРЫЕ ИГРАЮТ В ИГРЫ

Афігенна книжка афігенного автора. Отак читаю її і хочеться сказати словами персонажів саус парку - "сьогодні я багато зрозумів" ;)
  • 0

#563 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.07.2008 – 16:38

Еріх Марія Ремарк "Три товариші", в електронному варіанті.. ;)
  • 0

#564 Flex

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.07.2008 – 23:14

Недавно дочитав "Культ Дереша". Тепер хочу десь пробити "Архе", бо "Поклоніння Ящірці" прочитав вже давненько! Ше зараз маю непрочитану книжечку Стругацьких. Почитую, коли в Real-life вириваюся :happy1:

Я тут недавно перечитував Колобка, і знаєте шо я помітив? Колобок- самий крутий твір, який я читав! Там стільки любові, стільки радості, стільки горя! Колобок- це не простий персонаж! Він уособлює вихід з системи! Непокору діючій владі! Колобка написали Анархісти. Вони хотіли видати цей твір на росповсюдження, але клятим коформістам не сподобався образ такого собі панка повстанця, тому вони вбили Колобка у кінці твору, і видали до друку як дитячу казочку, шоб ше в зародку знищити можливі повстанські наміри потенційних громадян, а саме маленьких дітей, які навіть не підозрували, шо їхні батьки читають не просто звичайну казочку перед сном, а посібник молодого анархіста, перероблений на "кацапський" лад. Отже, якщо вам до рук потрапить ця чудова книжечка, почитайте її уважніше, і тоді ви побачите приховане!!!
  • 0

#565 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 06.07.2008 – 21:46

Читаю книгу "Нецензурний Стус"-спогади про поета.Варто почитати тим,хто цікавиться його творчістю та життєвим шляхом :happy1:
  • 0

#566 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 06.07.2008 – 22:00

Перегляд дописуІґор (4.07.2008 01:13) писав:

Я знаю, а не думаю.

Підрости ти.

Ото дійсно, кожному носу - свої граблі.

Згадаєш ще, шо я тобі казав.

Дякую за попередження. :happy1:

Аякже, подивимось :happy1:
  • 0

#567 Іґор

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 07.07.2008 – 06:52

Дивись же ще когось ненароком не присади на гидоту цю, доки сам не з'ясуєш її справжню брехливу сутність.
  • 0

#568 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 07.07.2008 – 14:04

Перегляд дописуІґор (7.07.2008 07:52) писав:

Дивись же ще когось ненароком не присади на гидоту цю, доки сам не з'ясуєш її справжню брехливу сутність.
Дивні люди. Приходять зі "своєю правдою життя", не знаючи ні трохи інших людей починають проповідувати своє вчення "гидоти", яке опирається не власний негативний досвід.
Я вже книжку давно дочитав і забув, у Вас же спогад переповнений негативу живе й досі, складається враження що у Вас мало не психологічна травма після прочитання залишилася. Проглядається якесь бажання помсти та садизм щодо автора книги, і самого тіла книги як такого. Адекватна поведінка - це здавати книгу в мукулатуру, а за виручені гроші купувати туалетний папір, бо книжний фарба може погано вплинути на Ваш зад.
Присадити можна на наркотики, а не на книжку. Хоча якщо аналізувати Ваші слова, можна прийти до висновку, що для Вас книга була наркотиокм, тобто явно була психологічна залежність, що ще раз підтверджує хід мої думок, щодо отриманої врешті решт Вами психологчної травми від прочитаного.
Ще одне, чого Ви думаєте, що я побіжу нав`язувати книжку ще комусь? У кожної людини є свобода волі і широкий вибір, що читати, а що ні. І на відміну від Вас я нікому не вказую , що є добре читати, а що читати погано, мені якось по барабану хто що читає, до поки не знаходжу (чи вони мене знаходять) однодумців.

Хоча з діалогу можна винести і правильні висновки. До причитання книг які можуть змінювати свідомість слід підходити дуже обережно. Знайомий психотерапевт розказува, що буває люди попадають в ПНД після прочитання скажімо Норбекова, це не означає, що його книги гидота, просто, треба вміти сприймати. Неодноразово зустрічав в мережі розповіді про те (до речі на Теревенях теж така історія є) як після прочитання Кастанеди люди спивалися, ставали алкоголіками. Ось ще один приклад негараздів (хоча я не психіатр, довідки не дам) після прочитання Реріха.

По цьому все сказав, далі суперечку вести не бачу сенсу.

Тепер по темі аби не отримати за флуд:
Дочитав пару книг Дорін Вьорче "Турбота про дітей індиго" та "Ангельська медецина". Чесно кажучи книги не варті заплачених грошей (добре, що я роздруковував, а іншу брав читати безкоштовно :happy1: ) . Інформації відсотків 10% і оболонка з казочок і домислів автора. Хоча, заради 10 % стає в пригоді швидкісний метод читання :happy1:
  • 0

#569 Ti Amo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 07.07.2008 – 14:08

Газети "Вільне Слово", "Факти", "Експрес" - там про політику, останні новинки знаменитостей, спорт :happy1:
  • 0

#570 Іґор

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 08.07.2008 – 05:20

Перегляд дописуRomun (7.07.2008 15:04) писав:

Дивні люди. Приходять зі "своєю правдою життя", не знаючи ні трохи інших людей починають проповідувати своє вчення "гидоти", яке опирається не власний негативний досвід.
Я вже книжку давно дочитав і забув, у Вас же спогад переповнений негативу живе й досі, складається враження що у Вас мало не психологічна травма після прочитання залишилася. Проглядається якесь бажання помсти та садизм щодо автора книги, і самого тіла книги як такого. Адекватна поведінка - це здавати книгу в мукулатуру, а за виручені гроші купувати туалетний папір, бо книжний фарба може погано вплинути на Ваш зад.
Присадити можна на наркотики, а не на книжку. Хоча якщо аналізувати Ваші слова, можна прийти до висновку, що для Вас книга була наркотиокм, тобто явно була психологічна залежність, що ще раз підтверджує хід мої думок, щодо отриманої врешті решт Вами психологчної травми від прочитаного.
Ще одне, чого Ви думаєте, що я побіжу нав`язувати книжку ще комусь? У кожної людини є свобода волі і широкий вибір, що читати, а що ні. І на відміну від Вас я нікому не вказую , що є добре читати, а що читати погано, мені якось по барабану хто що читає, до поки не знаходжу (чи вони мене знаходять) однодумців.

Хоча з діалогу можна винести і правильні висновки. До причитання книг які можуть змінювати свідомість слід підходити дуже обережно. Знайомий психотерапевт розказува, що буває люди попадають в ПНД після прочитання скажімо Норбекова, це не означає, що його книги гидота, просто, треба вміти сприймати. Неодноразово зустрічав в мережі розповіді про те (до речі на Теревенях теж така історія є) як після прочитання Кастанеди люди спивалися, ставали алкоголіками. Ось ще один приклад негараздів (хоча я не психіатр, довідки не дам) після прочитання Реріха.

По цьому все сказав, далі суперечку вести не бачу сенсу.

Тепер по темі аби не отримати за флуд:
Дочитав пару книг Дорін Вьорче "Турбота про дітей індиго" та "Ангельська медецина". Чесно кажучи книги не варті заплачених грошей (добре, що я роздруковував, а іншу брав читати безкоштовно :) ) . Інформації відсотків 10% і оболонка з казочок і домислів автора. Хоча, заради 10 % стає в пригоді швидкісний метод читання :)

Так і не дочитав до кінця. Витримки не вистачило. Ну, зрозумів, у тебе усе гаразд. Це насправді найголовніше. Я дійсно радий за тебе, шо ніякого лиха не сталось.

Та ти не куняй, пильно дивись - оці книгописці нічого іншого не можуть окрім написання книг, а бути усим от для тебе (читача тобто) - так хочецця. От і вдаються до різного роду неетичних аморальних хитростей.
  • 0

#571 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 16.07.2008 – 10:45

Джефф Нун "Брошенные машины"
що хотів, те й отримав :prapor3: психоделічний роман вищої проби, відриває від реального світу не тільки на період читання=))
  • 0

#572 N@TO

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.07.2008 – 15:47

Дочитав недавно Марія Матіос "Нація" і "Солодка даруся", гарно написано
зараз читаю Наталка та Олександр Шевченки "Криваве вбивство у місті лева" читається цікаво, ну і не дивно в рідному місті все відбувається :)
на черзі Чак Палагнюк-Паланик і Волков
  • 0

#573 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.07.2008 – 18:52

"Історія дипломатії" 2-ий том... Класна штука!
  • 0

#574 Knecht

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 20.07.2008 – 14:23

Щойно прочитав "Загадки козацьких характерників" Тараса Каляндрука.Ця книжка стане в нагоді тим,хто цікавиться українською історією,культурою та міфологією,оскільки містить багато маловідомих та роками замовчуваних фактів з історії Київської Русі та козацтва.Також в ній можна знайти порівняння української та індійської міфологій та побачити їх безпосередній зв'язок.Варто прочитати,виклад матеріалу дуже захоплюючий,до того ж добре проілюстрований :)
  • 0

#575 sagitta

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 315 повідомлень
  • Місто:Мельмак

Відправлено 20.07.2008 – 14:31

Ферма "Рай для тварин"
Дж. Оруел

• 0

#576 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.07.2008 – 13:08

Сапковський "Башня Шутов"
  • 0

#577 passion_fruit

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Portugal

Відправлено 21.07.2008 – 13:22

"The House on the Hope Street" Danielle Steel :)
  • 0

#578 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 21.07.2008 – 14:07

ну я читаю, перебуваючи он-лайн останнім часом)
Тре ж якось вбивати час на роботі)
Фредерик Бегбедер
"99 Франков"

доволі кльова книжка для рекламщиків...точніше про них)
  • 0

#579 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 22.07.2008 – 15:18

Теми об"єднано. Флуд видалено
  • 0

#580 Dynkan 113