Перейти до вмісту

Хто що читає в оффлайні

Повідомлень в темі: 1906

#481 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:планети КВН

Відправлено 13.03.2008 – 13:37

Багряний "Огненне коло"
Брехт "Матнка Кураж та її діти"
...ну і Норбекова підчитую для покращення настрою та зняття стресу:cool1:

• 0

#482 Elisatella

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 13.03.2008 – 16:15

Перегляд дописуZiPСоване Дівчисько (4.10.2006 12:41) писав:

Б.А.Воронцов-Вельяминов"Очерки О Вселенной"
Я по цій книжечці читати вчилася.. Букварик мій... :) Досі перечитую знов і знов... Тепер уже в професійних цілях...

Недавно дочитала Темну вежу Кінга... З монітора... Російською.... :cool2: Як тільки відновиться зір і Вежа буде видана українською (чи будь-що інше Кінга) буду перечитувати... :cool1:
  • 0

#483 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 18.03.2008 – 19:48

РЭНД (RAND) АЙН "МЫ-ЖИВЫЕ"
не знайшов в неті українською, та написано вражаюче.
  • 0

#484 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.03.2008 – 19:56

Зараз почала читати "Тигролови" Багряного. Сильна річ.
  • 0

#485 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 18.03.2008 – 20:03

Ото на лекціях читаю з свого комунікатора цікаву книжку Еразма Роттердамського "Похвала глупоті". Дуже цікава книжка. По-перше там часто згадуються еллінські боги :) По-друге там дуже тонко показано які люди тупі. І хоть книжка була написана півтисячоліття назад, таке відчуття що за той час нічого не змінилось.

Повідомлення відредагував Nameless One: 18.03.2008 – 20:03

• 0

#486 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 19.03.2008 – 09:19

Джек-із-Тіні Роджера Желязни - сподобалось :rolleyes: Дуже цікаво спостерігати за "добром" і "злом" серед людей, які мають багато життів. Шкода, що все дуже швидко закінчується, я вже якось звик до значно довших творів...

Зараз почав читати "Крила ночі" Роберта Сільверберга. Шукав у гуглі "емоційний роман" і наткнувся на це =))
  • 0

#487 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 21:22

Читаю роман В. Скотта "Айвенго", правда читаю по другому разу.
  • 0

#488 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.04.2008 – 23:55

Некрономікон і зібрання творів Ніцше 1ий том... Некрономікон мабуть перше світове фентезі... Класно написано: і сюжет є, і дія розвивається, і до реальності наближено... А Ніцше без повної концентрації читати неможливо... Написано дуже тяжкою мовою, принаймні ранні твори...
  • 0

#489 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2008 – 20:42

Генри Лайон Олди "АРМАГЕДДОН БЫЛ ВЧЕРА"

весело, на Стругацьких схоже, з гумором, зі смислом :cool1:
  • 0

#490 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 08.04.2008 – 06:12

Багато всього читаю. У зв’язку з навчанням і для себе. Є дуже кльові книжки, а є такі, що краще б не брала до рук. Хоча всім не догодиш. Гадаю, комусь воно таки подобається. А ось у Джона Стейнбека з його книжками я просто закохалася! :happy1: :happy1: До речі, раджу почитати.
А зараз ось читаю "Братів Земганно" Гонкура. :happy1:
  • 0

#491 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 10.04.2008 – 15:10

Прочитав "Матрен Іден" Лондона, класна книженція, спочатку нуднувата, але після 1/3 стає цікаво, а після половини взагалі чудова. Рекомендую.
  • 0

#492 Катка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 10.04.2008 – 17:06

наткнулась на Ренату Літвінову....ось читаю її "Обладать и принадлежать"....враження поки що двояке, тре до кінця осилити.після Ремарка важкувато читається)
  • 0

#493 barmalini

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 10.04.2008 – 18:23

А я читаю Дхаммападу, збірку висловів Готами Будди.
http://www.dhammapada.kiev.ua/
Авторам перекладу окрема подяка, не так вже й багато зараз можна знайти хороших книжок українською.
  • 0

#494 Karleone

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 11.04.2008 – 20:05

я також читаю на компі. Тільки почав у мене ще й до того ж екран старий і псує очі. Нічого скоро новий куплю 22 дюйма. Читаю Маріо Пьюзо "Хрестний Батько". Також сам пишу твори ось один із них(не дуже вдала маленька стаття мого виробництва):

Любов
Кожна людина в світі любила, любить або ще буде любити, незалежно від віку і статі. Любов — це невід’ємна частинка меню життя. Там так само є Ненависть, Сльози, Злість, Надія, Віра. Але саме Любов є найбільш вживаним серед людей. Це як солодке гарне вино. Люди із великим задоволенням п’ють його, в різних мірах і в різних цілях. Різні випадки бувають. Наприклад, щодо цілі: можливо якась людина і не любить вино, але змушена показати, що задоволена ним. З цього виходить, що це задоволення неправдиве і обманливе, через що потім можуть бути катастрофічні наслідки, які можуть привести навіть до загибелі. А деколи може бути перебір, тобто оп’яніння. Це також має свої наслідки. Але все ж таки є такі люди, які вміють і хочуть насолоджуватись чудесним неповторним смаком вина. Здається, що це боги які пробують напій життя і радості, тому що вони такі веселі і безтурботні. Саме вони будуть завжди любити одне й те ж саме вино до кінця життя. Та ж не винні й ті люди, що люблять пробувати різні сорти вин, і часто шукати рідкісні види, щоб потім і їх любити до кінця днів.
Любити треба розумно, бо потім тебе й та сама любов з’їсть. Чому Ромео і Джульєтта повмирали, тому що любили одне одного, тому що любов спіймала їх і не хотіла відпускати, адже вони самі цього бажали, щоб любов їх уєднала навіки, і вона це зробила і показала, що багато чого може зробити: підняти людину морально і навіть матеріально, або ж принизити, опустити її нижче землі, а той убити може. Не треба її недооцінювати. Вона не розуміє жартів.
Отож любіть, любіть і ще раз любіть... але з розумінням!
  • 0

#495 Waldemar4eg

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 11.04.2008 – 20:10

Зараз читаю Стругацких - Пикник на обочине
  • 0

#496 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 12.04.2008 – 14:12

дочитую дві останні книги з циклу "Вікторія Харінгтон" Девіда Вебера, паралельно читаю "Сьогуна" Джеймса Клавела і "Позитронні роботи" Айзека Азімова
  • 0

#497 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 13.04.2008 – 20:56

Я читаю Акунина (серія про Ераста Фандорина).
Також останнім часом подобається Фредерік Бегбедер, і перечитую Маркеса.
  • 0

#498 Дощ

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Ніжин

Відправлено 13.04.2008 – 23:27

А хто він, оцей от Фредерік Бегбедер? То певне теж магічний реалізм?
Я якось так не зацінив одразу південноамерикантську лру, по типу Маркеса. Але потроху підхожу, але сприймаю все ж більше раціонально, а ніж інтуїтивно.
Мене зараз рве на дрібнюсінькі такі клаптики-ниточки від Прохаська, хоч якщо точніше, то я власне до Прохаська був як картина світу по Ейнштейну і квантовій фізиці - роздроблений, а по Прохаську якась така міфічна, міфологіча єдність повнить мене.
А ще Тарас Федюк. "Транстністрія", "Обличчя пустелі" ну дуже класні вірші.
  • 0

#499 Манюня

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень

Відправлено 14.04.2008 – 07:36

Перегляд дописуДощ (13.04.2008 23:27) писав:

А хто він, оцей от Фредерік Бегбедер? То певне теж магічний реалізм?
Фредерік Бегбедер - популярний провокаційний французький письменник.
  • 0

#500 Малюк Джо

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 16.04.2008 – 16:48

Перегляд дописуribel (27.07.2006 18:06) писав:

Зараз читаю з монітора "Поклоніння Ящірці" Любка Дереша :ggggg: , і принципово не читаю того, що у школі дали "читати на літо"
а мабуть дарма.. Поклоніння Ящірці, то взагалі суперова штука. мені дуже сподобалося, а от те, що в школі задавали перечитував вже в універі... недарма все-таки їх задають..сильні твори. А без знання класичних творів важко бути ерудованою людиною.

а взвгалі мені подобається СучУкрЛіт, та сучасна західна альтернатива. Типу Уелша, Паланіка... Бійцівський клуб прикольно переклали українською))) також фантастика. Мені здається, що не можна книжку замінити монітором... це самобутня річ. Окрім того їх можна читати в транспорті, на пляжі, або коли нет вимкнули))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних