Перейти до вмісту

Хто що читає в оффлайні

Повідомлень в темі: 1906

#1681 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Володимир

Відправлено 18.05.2013 – 11:50

Перегляд дописуZontag (18.05.2013 – 11:26) писав:

ой, а де ви цю підліткову літературу берете?
у мене якраз я тут одна дівчинка-підліток, яка не має і не знає, що читати. читає різні дурниці.
Видавництво Урбіно видає кльові книжки, переважно саме дівчача така література))) дві "Буби", "Маргаритко, моя квітко", "Позолочена рибка", "Енн з Зелених Дахів", "Кава з кардамоном"...я все купую, як тільки виходить))) дуже люблю ця книжки.

Перегляд дописуФабрегас (18.05.2013 – 11:28) писав:

а що вкладається в поняття "підліткова" література?
не знаю, що вкладає п. Zontag, а для мене то книжки, читаючи які, відчуваю гострий жаль, що таких не було в мої 13-16)))
  • 0

#1682 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 18.05.2013 – 12:02

Перегляд дописуElectra (18.05.2013 – 11:50) писав:

не знаю, що вкладає п. Zontag, а для мене то книжки, читаючи які, відчуваю гострий жаль, що таких не було в мої 13-16)))
Гаррі Поттер? )
  • 1

#1683 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень

Відправлено 18.05.2013 – 12:15

Цитата

Гаррі Поттер? )
це само собою)))
але я про ті,що вище писала, "Урбінівські"
  • 0

#1684 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 31.05.2013 – 04:25

давно мала про запас в "шо почитати", а оце недавно натрапила на чийсь дуже схвальний відгук, мені не сподобалося читацьке возвеличення гівна і вирішила прочитати. не шукайте логіки
отже, Метью Стокоу- Корови тіпа классика контркультури(як в жпу класика, Ірвін Уелш - оце кк, а цього Стокоу знать не знаю).

ГГ Стівен - 25річний хлопець, що живе з мамою. Єдине, що їх пов.язує - почуття ненависті один до одного. нє, це не гіпертрофований не пережитий вчасно підлтіковий максималізм це абсолютно свідомо вирощена, я б навіть сказала викохана ненависть з боку обох. Мати з самого наородження сина не відчуває до нього нічого, окрім відрази і ставиться до нього відповідно. Хлопець до пяти років не виходив за межі квартири, ріс з думкою про те який він нікчема, в чому його не лінилася переконувати його кохана матуся. Починається оповідь з якогось прийому їжі- сніданку, здається. Мати готує синові мясо, а хлопець розмірковує наскільки воно бридке; його майже нудить від однієї думки про такий харч. Я навіть спочатку подумала, шо вфн вегетаріанець, але по ходу просто довбо*обом виявився. Родина свариться, починають обзиватися, матір регулярно вставляє фразочки штибу "ах ти ж йо*аний пі*ріла, а ну жери, шо тобі приготувала твоя люба матуся, ти ж не хочеш ї засмутити?" від чого враження про їхні стосунки ще огидніші.

Далі хлопець йде на роботу на МЯСОКОМБІНАТ лол. Там він перемолює вже забитих тварин(корів) на фарш. Його співробітники - такі ж ойбнуті на всю голову як і він: садисти і пдрси. Один чувак - я забула як його звали - все проповідував якусь псевдофілософську муру про звільнення свідомості і свободу через вбивства. Саме він і намагався перевести ГГ він простого "фаршувальщика" до ілітного забивача корів. Під час одного такого досвіду ГГ був виїпаний в зад отим самим проповідником, поки інші забивачі по черзі ахали недобиту з першого разу головним героєм корову, б.ючи її, я так зрозуміла, струмом(арбалет?..) і відрізаючи з ще живої шматки м.яса. ОМГ

Хлопець, по ходу, відчув в собі якусь міць і прийшовши додому вцідив мамі стусана з воплями, мовляв, ска, тепер ти будеш їсти те, шо готуватиму я. А готувати він, я так думаю, не уів, та й матусю хтів якнайшвидше на той світ відправити, тому він просто взяв дві тарілки , насрав на них дві кучки і постави на стіл. Матір сприйняла це як виклик, тому не відмовилася. Фумля, вони справді це їли, блювали і їли, їли і блювали. гівно у творі згадується неодноразово.
Прихований текст
Люсі - це психічно нездорова сусідка і дівчина ГГ. Вона теж соціофоб, весь час сидить у себе в квартирі і переглядає хірургічні відео, час від часу розтинаючи щурів у пошуках якоїсь чорноти, яка , за її думкою, накопичується в кожній людині, і саме та чорнота робить людину нещасною, мріє знайти де та штука знаходиться і вирізати її в себе. Під час одного з побачень попросила Гг вставити їй у зад зонд, щоб він допоміг їй в її пошуках. Ні разу не сексуальна сцена, проте ГГ збудився.
Прихований текст
З Люсі ГГ мріє зачати дитину і створити повноцінну родину, жити разом і тд. Для цього треба позутися мами, яку він під час чергової потасовки вбиває (так їй і тре,счці, вона пісяла на їхнього собаку!!! пес, кста, помирає тоді ж).
На роботі паралельно відбується якась фігня: з ГГ починають заговорювати корови і підбивати його на бунт - допомогти вбити проповідника, помститися за вбитих ним корівоньок.
Після скоєного в ГГ остаточно поїхав дах - він починає змагатися за лідерство з биком. Корови не можуть визначитися хто ж їхній месія, ГГ влаштовує їм кілька вилазок у місто, де корови насолоджуються тим, що забивають копитами насмерть кількох людей. Щоб підкріпити свою значимість в якості духовного провідника, ГГ додумується нагодувати підопічних корів забитих ними людським м.ясом, мовляв, нова історія, тепер ви їх, а не вони вас. Присутня сцена злягання з якоюсь коров.ячою тьолачкою.

Особисте враження: якась повна уйня, по ідеї мало б шокувати читача, але я нічо такого не відчула, зазвчай навіть за подібним маргінальним гівном автор намагається показати хоч якусь мислішку, але тут... більше натхнення пішло на примітивні описи гівна, ніж на оті мислішки.
  • 0

#1685 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 31.05.2013 – 21:23

Перегляд дописуDemoman (29.03.2013 – 14:03) писав:

зараз читаю "Вакуумные цветы" Суенвіка
потім планую "Музыку крови" Біра, "Дюну" Герберта і Стругацьких "Обитаемый остров", "Жук в муравейнике" і "Волны гасят ветер"
дочитав суенвіка і біра
прочитав "Обитаемый остров" стругацьких - дуже сподобалося, "Жук в муравейнике" вже не так зачепив - більше схожий на якийсь sci-fi детектив, а от "Волны гасят ветер" нєасіліл - надто вже він нудний, багато сухих даних і сам тип написання (автобіографія пристарілого Макса Каммерера)шось не затягують, навіть той факт шо тут мають розказати більше про "странников" не заставив мене дочитати навіть до половини
потім мене знову похилило на кіберпанк - прочитав перші дві книжки трилогії "моста" Гібсона ("Виртуальный свет", "Идору") і читаю третю "Все вечеринки завтрашнего дня"
тепер до планів, крім "Дюни" додалися ще "Чума" Камю (хоча хз чи таки читатиму) "Космическая одиссея" Кларка, "Гра престолів" Мартіна, всі оповідання з циклу "Схізматріци" Стерлінга (всього 5) і міркував повернутися до "Атлант расправил плечи" Айн Ренд
хоча хз шо з цього таки прочитається, а шо знову відкладеться
  • 2

#1686 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 03.06.2013 – 09:28

Журнали "LQ". Дотепно, багато хорошого гумору і цікавої інформації з різноманітних сфер. Але сестра каже, що їх уже "прикрили". Тепер почала "Квентин Тарантино. Интервью".
  • 0

#1687 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.06.2013 – 14:17

Шекспір "Отелло"
  • 0

#1688 Electra

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень

Відправлено 11.06.2013 – 12:16

А я внєзапно захоплено прочитала "БОТ" Макса Кідрука.
А потім ще з ним самим поспілкувалася і взагалі очарувалась:) чекаю тепер наступну його книжку.
взагалі,чесно кажучи, не мій жанр, не мій стиль, але сюжет він тааак закручує, що відірватися нереально. Ну й сам автор як особистість симпатичний:)
  • 0

#1689 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 11.06.2013 – 12:29

Перегляд дописуElectra (11.06.2013 – 12:16) писав:

А я внєзапно захоплено прочитала "БОТ" Макса Кідрука.
А потім ще з ним самим поспілкувалася і взагалі очарувалась :) чекаю тепер наступну його книжку.
взагалі,чесно кажучи, не мій жанр, не мій стиль, але сюжет він тааак закручує, що відірватися нереально. Ну й сам автор як особистість симпатичний :)
так, м'ясорубка в нього там конкретна вийшла)
  • 1

#1690 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 11.06.2013 – 13:54

Прочитав книгу "Богородиця у синагозі" - щоденник Віталія Портникова, який він вів з 2000 по 2006 рік на шпальтах газети "Дзеркало тижня". Портников - мій улюблений журналіст, тому зайве говорити, що книга сподобалася. У книзі політична публіцистика поєднується із подорожніми нотатками й описом вражень від побаченого. Шість років промайнули перед очима і в пам'яті мов калейдоскоп. Коли читав постійно намагався пригадати як я сам реагував на ті чи інші події, порівняти. Можливо, саме через ці спогади книга у моєму сприйнятті ніби розпалася на дві частини. Перша (приблизно до Помаранчевої революції) стала таким собі поверненням у дитинство. Здається, коли читав про 2000-2003 роки, на собі відчув одну з причин, чому багато літніх людей мають ностальгію за СРСР. :wink2: Хоча я в ті роки уже був по-підлітковому категорично налаштований проти Кучми і палко підтримував опозицію, зараз виникло бажання бодай на один день повернутися у ті часи. Насамперед тому, що тоді все видавалося простішим, виглядало біло-чорним. Здавалося, що є політики які тягнуть назад, а є ті, котрі бажають змін і руху вперед, потрібно просто підтримати їх. Є море брехні, офіційної пропаганди на телеканалах, а є куток Правди, символом якої для мене тоді було "Радіо Свобода" (Інтернету ще не мав).... Життя розвіяло ці дитячі ілюзії, світ виявився різнокольоровим із великим домішком сірого... Але це розуміння приходить з часом і досвідом розчарувань. У Портникова такий досвід тоді вже був, саме тому я неодноразово ловив себе на думці, що згоден з багатьма його думками тепер, але точно не сприйняв би їх у момент написання.
  • 0

#1691 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.07.2013 – 15:14

Перечитую Марка Аврелія щоб хоч якось відійти від Марка Лутца.
  • 0

#1692 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 18.08.2013 – 15:24

Ден Браун "Інферно"
  • 0

#1693 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 19.08.2013 – 10:33

Прочитав Шкляр "Ключ". Більше сподобалось ніж "Кров кажана".
але так і не збагнув, хто ж йому того ключа дав??? )))
  • 0

#1694 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 19.08.2013 – 11:12

Почала "Поліанну" Елеонор Портер (насамперед зацікавив "принцип Поліанни", яким розжилася психологія саме завдяки цьому роману).
  • 0

#1695 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.08.2013 – 15:21

ой Поліанна - то ж суцільне уняня)
правда, я спершу кіно глянула.

котани, я дочитала Мартіна!
останні дві книги занадто мирні нудні шо капець, ледве подужала.

наразі почала "Альрауне" Ганса Еверса
  • 0

#1696 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 26.08.2013 – 09:49

Панас Мирний "Повія" - варто прочитати всім дівчаткам які прагнуть виїхати на заробітки в країни Європи....
  • 0

#1697 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.08.2013 – 10:36

Перегляд дописуMiguel (26.08.2013 – 09:49) писав:

Панас Мирний "Повія" - варто прочитати всім дівчаткам які прагнуть виїхати на заробітки в країни Європи....
lol okay

домучую останню з існуючих книг серії "Пісня Льоду та Полум*я" Джорджа Мартіна, паралельно почитую Портрет Доріана Грея, який мучу ще з травня, бо люблю в книгах підкреслювати цитати, а Портрет можна весь на цитати розібрати, це втомлює
  • 1

#1698 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 27.08.2013 – 16:23

Перегляд дописуКрихітка (26.08.2013 – 10:36) писав:

lol okay

домучую останню з існуючих книг серії "Пісня Льоду та Полум*я" Джорджа Мартіна, паралельно почитую Портрет Доріана Грея, який мучу ще з травня, бо люблю в книгах підкреслювати цитати, а Портрет можна весь на цитати розібрати, це втомлює
Портрет Доріана Грея - класна книжка! Я його дуже швидко прочитав, мені дуже сподобалося!
  • 0

#1699 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 01.09.2013 – 10:55

Нечуй-Левицький "Микола Джеря"
  • 0

#1700 Miguel