Перейти до вмісту

Степан Бандера...

Повідомлень в темі: 179

#141 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 26.04.2011 – 16:40

Перегляд дописуKinoManiak (3.04.2010 11:10) писав:

bamik
А не виходить тоді, хто всі, хто працював в Україні до 1991 року не заслуговують на пенсію ? )
Всі, хто хто до 1991 року і після співпрацювали з КДБ, Компартією заслуговують на тюрму.
  • 0

#142 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 26.04.2011 – 17:02

Перегляд дописуСонцеслав (26.04.2011 17:40) писав:

Всі, хто хто до 1991 року і після співпрацювали з КДБ, Компартією заслуговують на тюрму.
Якщо ти знаєш про злочин, але не завадив йому, чи не посприяв покаранню за нього, то теж є злочинцем і заслуговуєш тюрми. У нас ВСІ заслуговують тюрми.
  • 0

#143 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 26.04.2011 – 17:02

Цитата

Всі, хто хто до 1991 року і після співпрацювали з КДБ, Компартією заслуговують на тюрму
Чого так мляво? Краще розстріляти. Почни зі своїх батьків, бо хтось з них точно був піонером-комсомольцем. Тобто, співпрацював з компартією :)

Повідомлення відредагував Зварич: 26.04.2011 – 17:04

• 0

#144 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6668 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.04.2011 – 17:20

авжеж, і навіть тих шестирічних дітей , кого в 1991 році встигли по звичці посвятити в жовтенята - теж розстріляти.

Якщо особа є для когось героєм, то тут дуже важливо визначити для кого саме. Якщо для України. тобто держави України... Ось є держава Україна. в ній назначений герой. так що ж цей герой зробив саме для цієї держави. і що ця держава зробила для героя? Хіба ця держава має націонал-соціалістичний устрій? зовсім ні. хіба ця держава сповідує ідеологію своїх героїв? та хіба що Литвина і йому подібних падлюк. Хіба Степан Бандера боровся за створення охлократичної країни з жидами-комуняками при владі? ніяк ні.... то про що ж мова?
  • 0

#145 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 17:24

А Бандера боровся «за» чи «проти»?
  • 0

#146 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 17:43

Перегляд дописуБілий Дракон (26.04.2011 18:02) писав:

Якщо ти знаєш про злочин, але не завадив йому, чи не посприяв покаранню за нього, то теж є злочинцем і заслуговуєш тюрми. У нас ВСІ заслуговують тюрми.
Я намагаюся сприяти покаранню окупантів і пропоную громадськості допомогти мені в цьому.
Пропоную розслідувати діяльність всіх осіб, що були членами Компартії та КДБ.
На момент розслідування пропоную усунути їх із займаних посад для запобіганню перешкоджанню слідству.
Усіх відповідальних за вчинення злочинів - позбавити волі на відповідні терміни. Найвища міра покарання - довічне увязнення.
Для осіб, що були членами піонерських та жовтенятських організацій та не мали реальних важелів впливу на ситуацію в УРСР, достатньо публічного зречення від більшовицької ідеології.
Наприклад.
Я, Сонцеслав, будучи піонером середньої загально освітньої школи, перебуваючи під впливом більшовицької пропаганди, читав уголос вірші про Лєніна, спілкувався в громадських місцях окупаційною російською мовою та платив членські внески в ДОСААФ.
Повністю визнаю свою відповідальність перед українцями за вчинені мною дії на підтримку окупаційної більшовицької влади. Надалі зобовязуюсь відмовитись від прославляння Лєніна та інших ворогів української нації, спілкуватись виключно українською мовою на всій території України та з усіма українцями в усьому світі, здійснювати фінансові внески на зміцнення обороноздатності української нації у розмірі, встановленому на загальнонаціональних домовленостях.
  • 0

#147 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6668 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 17:46

Перегляд дописуСонцеслав (26.04.2011 18:43) писав:

....
Я, Сонцеслав, будучи піонером середньої загально освітньої школи, перебуваючи під впливом більшовицької пропаганди, читав уголос вірші про Лєніна, спілкувався в громадських місцях окупаційною російською мовою та платив членські внески в ДОСААФ.
Повністю визнаю свою відповідальність перед українцями за вчинені мною дії на підтримку окупаційної більшовицької влади. Надалі зобовязуюсь відмовитись від прославляння Лєніна та інших ворогів української нації, спілкуватись виключно українською мовою на всій території України та з усіма українцями в усьому світі, здійснювати фінансові внески на зміцнення обороноздатності української нації у розмірі, встановленому на загальнонаціональних домовленостях...
отак само каже і Литвин та всі інші падлюки. а дії їх різняться від їхніх слів. а ти чим докажеш, що ти не такий як Литвин?
  • 0

#148 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 18:13

Перегляд дописуСонцеслав (26.04.2011 18:43) писав:

Я намагаюся сприяти покаранню окупантів і пропоную громадськості допомогти мені в цьому.
Пропоную розслідувати діяльність всіх осіб, що були членами Компартії та КДБ.
На момент розслідування пропоную усунути їх із займаних посад для запобіганню перешкоджанню слідству.
Усіх відповідальних за вчинення злочинів - позбавити волі на відповідні терміни. Найвища міра покарання - довічне увязнення.
Для осіб, що були членами піонерських та жовтенятських організацій та не мали реальних важелів впливу на ситуацію в УРСР, достатньо публічного зречення від більшовицької ідеології.
Наприклад.
Повністю визнаю свою відповідальність перед українцями за вчинені мною дії на підтримку окупаційної більшовицької влади. Надалі зобовязуюсь відмовитись від прославляння Лєніна та інших ворогів української нації, спілкуватись виключно українською мовою на всій території України та з усіма українцями в усьому світі, здійснювати фінансові внески на зміцнення обороноздатності української нації у розмірі, встановленому на загальнонаціональних домовленостях.
Тобто усе, що ти робиш, це говориш, а результату нема?
  • 0

#149 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 18:30

Перегляд дописуБілий Дракон (26.04.2011 19:13) писав:

Тобто усе, що ти робиш, це говориш, а результату нема?
Звісно на форумі, я тільки спілкуюсь. А що ще можна робити на цьому форумі, окрім писати тексти, викладати фото та відео файли?
  • 0

#150 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 26.04.2011 – 18:32

Громадяни, я благаю, не засирайте тему :)

Я теж з комунізмом не співпрацював, більше того своєю рукою двічі вкидав бюлетень щоб зникла та потворна недоімперія.
Так що як надумаєтеся, видайте мені автоматичну зброю і список "грішників" :P
  • 0

#151 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 18:35

Перегляд дописуshіver2005 (26.04.2011 19:24) писав:

Ну дик "я більше так не буду" не покатить, треба відповідати за вчинки, самі як сказали - тюрмою :P А мені нема чого соромитись, піонером не був, у компартії не був, у співпраці з окупантами задіяний не був :)
Я готовий відповідати за свої вчинки, але не хай мене судять українці, а не бандити. Якщо є ініціативна група, яка хоче розслідувати мої вчинки до 1991 року, готовий повідомити вам свою адресу проживання, буду співпрацювати зі слідством, сподіваюсь, що щиросердне зізнання, полегшить покарання.
Я і так покараний тим, що моєю нацією керують бандити.
  • 0

#152 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 18:42

Перегляд дописуПластун (26.04.2011 19:32) писав:

Громадяни, я благаю, не засирайте тему :P

Я теж з комунізмом не співпрацював, більше того своєю рукою двічі вкидав бюлетень щоб зникла та потворна недоімперія.
Так що як надумаєтеся, видайте мені автоматичну зброю і список "грішників" :ggggg:
Автоматичної зброї поки що нема, є тільки саморобна бомба. Список бандитів, які не можуть бути притягнуті до відповідальності бандитською прокуратурою додамо.
Будете працювати?

Перегляд дописуshіver2005 (26.04.2011 19:35) писав:

Пиши звіти про проділ ану роботу :)
В якій школі ви вивчали українську мову?
В якому словнику ви знайшли слово "проділану"?
  • 0

#153 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 26.04.2011 – 18:42

Перегляд дописуСонцеслав (26.04.2011 19:39) писав:

Автоматичної зброї поки що нема, є тільки саморобна бомба. Список бандитів, які не можуть бути притягнуті до відповідальності бандитською прокуратурою додамо.
Будете працювати?

Нє, бомба - не наші методи, багато шуму - мало ефекту. А стріляю я добре.
  • 0

#154 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 18:43

Перегляд дописуСонцеслав (26.04.2011 19:42) писав:

Будете працювати?

Ну то попрацюй, а ми може тему про тебе створимо, згадаємо кількома дописами.
  • 0

#155 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 18:48

Цитата

Автоматичної зброї поки що нема, є тільки саморобна бомба
Давай адресу, вже виїжджаємо :)
  • 0

#156 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6668 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 19:07

просто напросто треба поділити поняття героя держави і особистого героя, чи кумира певних осіб.
І якщо особа вважає своїм героєм Степана Бандеру, то як мінімум повинна не протирічити його ідеалам своїми вчинками і словами. А також намагатися розвивати націонал-соціалізм. Ну і мочить жидів звісно ж.
  • 0

#157 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 19:31

Перегляд дописуshіver2005 (26.04.2011 20:14) писав:

У 43-й. В якомусь воно і є... заведіть блоґ туди викладайте звіти.
Про минулі вчинки покаявся. Поки іде визвольна боротьба, про поточну діяльність звітую лише перед спільниками. Після перемоги розкажу усім українцям.
Свою адресу повідомлю вам, якщо покажете український словник, складений українцем, де написаний вами російськізм вважається українським словом. А поки що ви не гідні мене судити.
  • 0

#158 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 19:41

Тримай
  • 0

#159 Сонцеслав

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 249 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 19:49

Перегляд дописуЗварич (26.04.2011 20:41) писав:

Ну і? Навіть в львівському говорі нема того слова.
Але ми надто сильно відхилились від теми...
Так от: Степан Бандера - герой української нації чи тільки для українських націоналістів?
  • 0

#160 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 26.04.2011 – 20:02

Перегляд дописуСонцеслав (26.04.2011 20:49) писав:

Так от: Степан Бандера - герой української нації чи тільки для українських націоналістів?
А що таке українська нація?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних