Перейти до вмісту

З днем народження Amili ;)

Повідомлень в темі: 101

#101 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.01.2011 – 06:30

Цілий свій день народження була на роботі. Наробилася страшно, бо працюю фізично. Прийшла додому, шось сльози потекли, а тут зайшла на теревені, вконтактє B) люди понаписували вітань і вірите чи ні, мені стало легше. До біса приємно читати шось гарне в свою адресу. Так шо плакати я перестала ;) Дякую тим, хто не забув, хто забув і кому було просто начхати. Я всеодно всіх люблю і не забуваю, рідко шось пишу, але все читаю ;) Ну і звісно роблю якісь свої судження.
Ластiвочка - дуже дякую
Crazy Bobik - аналогічно дякую
Крихітка - дякую, сонце. Та нікуди не дінуся, просто часу не вистачає. І натхнення тоже. Будні вбивають творчий дух ))) Та й жж, щось останнім часом закинула (просто помітила шо виливаю туди якись негатив. Треба почати писати шось гарне :))
x-man - землякам привіт, тобі бажаю триматися
kavalera - та й гаразд шо не розумієте, а мені все ж таки було настроєпіднімаюче щось таке почитати
FT232BM - дякую
Neorlandina - над сім"єю працюємо, розмножуватися ше не збираємося, але дякую. Щиро поржала (так так :) ) З Новим роком
Вареник
Як народила мама, так і вийшло )) Дякую
DON BASS приємно читати від Вас щось, чомусь проасоціювалося з Францією. Не знаю чому
Зимова Дівчина - щиро вдячна, переборемо. Головне, що разом. І Вам все вдастся.
Amarok дякую
zav влучно. Дякую. Того ж і у новому році Вам :)
bamik дякую
веснянка дякую ще й тут. Цілую

Писала то все опівнадванадцяту ночі. Тому вибачайте, шо може дивно написано. Хочу спати :) Надобраніч.
Всім в новому році бажаю внутрішньої гармонії. Цілую.
  • 0

#102 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.01.2011 – 12:59

Ой, сорі, що з запізненням.

Вітаю, сонце! Нехай все біля тебе буде таким самим сонячним, як ти сама.) Будь!)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua