Перейти до вмісту

Що робити коли дівчина виставляє з кімнати?

Повідомлень в темі: 60

#21 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 29.12.2009 – 22:20

Перегляд дописуГетьман (29.12.2009 21:47) писав:

Виникло нове запитання: як переконати її, що у неї не сосисочні ноги? :yes:
Говори їй постійно, що тобі подобаються саме такі ноги, щоб не треба їй худнути або ше якимись процедурами займатися.
  • 0

#22 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 22:42

Крім комплексів то ше може бути просто бажання побути на самоті. Кожній людині треба почуватися себе вільно в певні інтимні моменти. Для мене переодягання теж такий момент. Хоча були випадки, коли хлопець був присутній при цьому (в поїзді прикривав від сторонніх очей простирадлом..чи просто тримав двері). Бувають різні моменти, інколи потрібна і допомога. Можливо сімейне життя зміниться цю мою позицію. Не знаю.
А щоб вона позбулася такої звички - частіше роби їй компліменти, від серця компліменти. З часом вона звикне до тебе і буде ставитися до цього по-іншому. Принаймні буде казати просто відвернутися в другу сторону )))))) Так як я кажу. гггг
  • 0

#23 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.12.2009 – 22:43

Перегляд дописуГетьман (29.12.2009 17:22) писав:

Шановне Теревенівське товариство, звертаюся до вас із вельми серйозною проблемою. Дівчина, переодягаючись, кожного разу виставляє мене з кімнати. Ніякі мої дії у відповідь не допомагають. Не знаю, не довіряє вона мені, чи що? Не знаю, що робити. Хотілося б дізнатися думку шановних знавців та знавчинь з цього питання, а саме: як добитися можливості залишатися у кімнаті при цьому? Бо відчуваю, що скоро уже не витримаю. Наперед вдячний за допомогу.
я просто відвертаюсь і обіцяю що не буду підглядати

і не підглядаю. В цьому і ключ до успіху - неможна порушувати обіцянку і тоді будуть довіряти і не будуть виставляти з кімнати
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.12.2009 – 22:45

Перегляд дописуВареник (29.12.2009 22:15) писав:

вона може подумати що він хоче сосисок тому і облизує, це не варіант
Вареник,в тебе шо дівчини нема такий брєд писати?...
Жінці приємно,коли її люблять,хочуть. всю. навіть якшо ті ноги криві,але чоловік все одно по них з розуму сходить. лябоффь.
  • 0

#25 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 22:46

Перегляд дописуSensssorika (29.12.2009 22:45) писав:

Жінці приємно,коли її люблять,хочуть. всю. навіть якшо ті ноги криві,але чоловік все одно по них з розуму сходить. лябоффь.
шо падєлать якшо вона сама себе не хоче
  • 0

#26 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 29.12.2009 – 22:50

Перегляд дописуВареник (29.12.2009 21:50) писав:

покажи свої :)
Показав. Не допомогло. Здивовано на мене подивилась.

Перегляд дописуcarry (29.12.2009 21:55) писав:

Кажи: " Я не дивлюся" і тихенько підглядуй, з часом звикне
Не вийде. Немає шпарин у кімнату. А доки не вийду - не переодягається.

Перегляд дописуSensssorika (29.12.2009 22:14) писав:

цілуй їх )))

Перегляд дописуВареник (29.12.2009 22:15) писав:

вона може подумати що він хоче сосисок тому і облизує, це не варіант
Як шкода, що я перед цим не прочитав коментаря Вареника. Він усе передбачив. Хочу ще порад від самого маестро. :yes:

Перегляд дописуAmili (29.12.2009 22:42) писав:

Крім комплексів то ше може бути просто бажання побути на самоті. Кожній людині треба почуватися себе вільно в певні інтимні моменти. Для мене переодягання теж такий момент. Хоча були випадки, коли хлопець був присутній при цьому (в поїзді прикривав від сторонніх очей простирадлом..чи просто тримав двері). Бувають різні моменти, інколи потрібна і допомога. Можливо сімейне життя зміниться цю мою позицію. Не знаю.
А щоб вона позбулася такої звички - частіше роби їй компліменти, від серця компліменти. З часом вона звикне до тебе і буде ставитися до цього по-іншому. Принаймні буде казати просто відвернутися в другу сторону )))))) Так як я кажу. гггг
Зрозумів. Робитиму компліменти. Згодом доповім.

Перегляд дописуФабрегас (29.12.2009 22:43) писав:

я просто відвертаюсь і обіцяю що не буду підглядати

і не підглядаю. В цьому і ключ до успіху - неможна порушувати обіцянку і тоді будуть довіряти і не будуть виставляти з кімнати
Ви напевно досвідчений. Підкажіть, як залишитись у кімнаті у цей час.

Перегляд дописуSensssorika (29.12.2009 22:45) писав:

Я сходжу. Як заставити її повірити, що це так насправді? :)
  • 0

#27 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.12.2009 – 22:50

Перегляд дописуГетьман (29.12.2009 23:49) писав:

Ще раз. Лишаєш камеру на запису, зоорієнтувавши зум, матимеш все в деталях.
  • 0

#28 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.12.2009 – 22:53

Перегляд дописуГетьман (29.12.2009 22:50) писав:

Як шкода, що я перед цим не прочитав коментаря Вареника. Він усе передбачив. Хочу ще порад від самого маестро. :yes:
Я сходжу. Як заставити її повірити, що це так насправді? :)
вибач,але она в тебе цнотлива була?
якшо дівчина збуджена,то вона реагуватиме на поцілунки..ну..еем..скажімо так "її тіло говоритиме з вами".
а так..в неї комплекси. і забагато. або ж ти недостаньо вправний)))

Повідомлення відредагував Sensssorika: 29.12.2009 – 23:06

• 0

#29 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 22:56

Перегляд дописуГетьман (29.12.2009 22:50) писав:

))))) Та який там досвідчений) Просто обіцяю сильно сильно що не буду підглядати, відвертаюсь і не підглядаю)) І наступного разу вже знає що не порушу обіцянку і не виганяє.. Хоча тут не залежить від того що і як робити а залежить суто від характеру дівчини..
Ваша я думаю і мене би виставила)))))))) :yes:
  • 0

#30 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 22:58

але блін мені цікаво, чому як сєкасом займатися то ніхто не стісняєцця, а перевдягнутися так то вже капєц
  • 0

#31 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.12.2009 – 23:11

Флуду немааа...
  • 0

#32 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 23:12

Перегляд дописуВакуОлька (29.12.2009 23:11) писав:

Флуду немааа...
а що був?? я і не помітив.. а то би вже відфлудив))))
  • 0

#33 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 29.12.2009 – 23:28

особисто я також нелюблю переодягатись у присутності когось, така уж в мене натура
це нормальгн явище , несприймайте все так близько
  • 0

#34 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 30.12.2009 – 01:24

Перегляд дописуВареник (29.12.2009 22:58) писав:

але блін мені цікаво, чому як сєкасом займатися то ніхто не стісняєцця, а перевдягнутися так то вже капєц
патамушо сєкасом в більшості в тьомную займаюця
  • 0

#35 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 01:25

Перегляд дописуCastiel (30.12.2009 01:24) писав:

патамушо сєкасом в більшості в тьомную займаюця
хай виключає світло коли передягається - вихід)
  • 0

#36 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 30.12.2009 – 01:47

Фабрегас, ти ж вже майже одружений, а вона ще й досі соромиться переодягатись перед тобою? Як все запущено

Гетьман, зробіть обмін компелсами: вона тобі свій розказала, тепер твоя черга. І домовтесь боротись з ними разом. Ну і так, роби їй компліменти і дивись збудженими очима. А також можеш їй сказати, що вона дурепа, раз так думає. Що це уму ні пастіжима і все в тому роді.
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.12.2009 – 11:44

Перегляд дописуГетьман (29.12.2009 18:14) писав:

Гм... Наче комплексів немає. Таку задачку, думаю, одразу б розв'язав.

Перегляд дописуГетьман (29.12.2009 21:47) писав:

Виявляється, що дівчина соромиться власних "товстих ніг як сосисок" (цитую оригінал), які соромиться показувати у процесі роздягання.
З цих двох фраз можна зробити висновок що загалом дівчина не "товста як сосиска", а лиш "товсті ноги як сосиски". Не думаю що дівчина на стільки дурна, щоб не побачити улестивість. Тут вже все залежить від пана. Одним подобається аби ноги були як сірники і задниця плоска та мала. Іншим подобаються круглі задниці, але вузька талія і вузькі ноги і тд. Якшо пану подобаються такі ноги, а не сірники, то не бачу жодної проблеми. Якщо це справді так, то вона й сама це зрозуміє, без хитромудрих переконувань а простих слів. Головне ті прості слова таки сказати, сказати ненав'язливо. Як варіант: сказати які в якоїсь іншої дівчини худющі ноги, аж не подобається дивитись. Тобто зробити пасивний комплімент. Мені, наприклад, й самому не подобаються сірники з яких випирають кістки. А, і ще одне. Їзда на велосипеді дуже тонізує саме ноги і задницю. Маю знайому яка має розряд КМС по туризму. Хвацька дівка, гг. Але разом з тим не їздила ровером. Коли почала їздити, відразу зауважила позитивні зміни саме верхньої частини ніг :yes:
  • 0

#38 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 31.12.2009 – 12:36

Перегляд дописуyushchenko (29.12.2009 22:50) писав:

Ще раз. Лишаєш камеру на запису, зоорієнтувавши зум, матимеш все в деталях.
Неодмінно. Якщо вдасться - викладу на форумі. :brovy:

Перегляд дописуSensssorika (29.12.2009 22:53) писав:

вибач,але она в тебе цнотлива була?
якшо дівчина збуджена,то вона реагуватиме на поцілунки..ну..еем..скажімо так "її тіло говоритиме з вами".
а так..в неї комплекси. і забагато. або ж ти недостаньо вправний)))
;) Всі колись бували цнотливі.
Так, я недостатньо вправний, до хлопця Кітті-Бон мені дуже далеко.

Перегляд дописуВареник (29.12.2009 22:58) писав:

Так сєкас - це природньо, а тягати на собі купу мертвих рослин/шерсті - це не природньо.

Перегляд дописучорно-біла (30.12.2009 01:47) писав:

Гетьман, зробіть обмін компелсами: вона тобі свій розказала, тепер твоя черга. І домовтесь боротись з ними разом. Ну і так, роби їй компліменти і дивись збудженими очима. А також можеш їй сказати, що вона дурепа, раз так думає. Що це уму ні пастіжима і все в тому роді.
Зробив обмін комплексами. Домовились боротись з ними разом. Зробив 4 компліменти і 3 рази подивився збудженими очима. Сказав що дурепа, раз так думає. І про умуніпастіжима сказав. Але чомусь не допомогло. Переодягнулася коли я спав. :cry:

Перегляд дописуКиря (30.12.2009 11:44) писав:

З цих двох фраз можна зробити висновок що загалом дівчина не "товста як сосиска", а лиш "товсті ноги як сосиски". Не думаю що дівчина на стільки дурна, щоб не побачити улестивість. Тут вже все залежить від пана. Одним подобається аби ноги були як сірники і задниця плоска та мала. Іншим подобаються круглі задниці, але вузька талія і вузькі ноги і тд. Якшо пану подобаються такі ноги, а не сірники, то не бачу жодної проблеми. Якщо це справді так, то вона й сама це зрозуміє, без хитромудрих переконувань а простих слів. Головне ті прості слова таки сказати, сказати ненав'язливо. Як варіант: сказати які в якоїсь іншої дівчини худющі ноги, аж не подобається дивитись. Тобто зробити пасивний комплімент. Мені, наприклад, й самому не подобаються сірники з яких випирають кістки. А, і ще одне. Їзда на велосипеді дуже тонізує саме ноги і задницю. Маю знайому яка має розряд КМС по туризму. Хвацька дівка, гг. Але разом з тим не їздила ровером. Коли почала їздити, відразу зауважила позитивні зміни саме верхньої частини ніг :unsure:
Мені все подобається. Там так все крас(и)іво. :wub: Буду в цьому далі впевнено переконувати. B)
  • 0

#39 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.12.2009 – 12:43

Гетьмане. Хіба це проблема? Ну зачекаєте ви зайву хвилину, та й по всьому :unsure:
  • 0

#40 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 31.12.2009 – 12:52

вибачте, але мені здається, що пан Гетьман - нездара.
і взагалі, доволі страшний тип. певно, та його дівчина боїться його. це ж треба так залякати бідну дівчину. ожахи *плаче*
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних