Перейти до вмісту

Чому я [religio]

Повідомлень в темі: 106

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6637 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.08.2010 – 16:06

назва теми

Цитата

Релігійні погляди форумчан, Життєвий шлях релігійної людини, або атеїста.
релігійна людина чи атеїст? а інші? наприклад агностики?

отже тест:
1)- До якої релігії ви належите?(конкретно) - ні до якої. не виконую жодних ритуалів. просто алкаш, і бухаю без ритуалів і без поводу.
2)- На чому грунтуються ваші релігійні переконання і що є авторитетним джерелом у цих питаннях? - на логіці: причина, слідство, і кому це вигідно.
3)- Чи змінювались релігійні погляди і чому? Так. малим дурним я шукав відповіді на питання про життя. Якось одна банда свідків Єгови пристала. Мужик навів доволі переконливий аргумент, чому непотрібно носити хрестик, чому не потрібно тримати ікони, і т.д... коли я з няв з себе хрестика, ця підла сволота навіть не змогла почекати, а відразу при мені разом зі своєю бандою висміяв мене слабкодухого.
4)- Як ставитесь до людей, що мають інші переконання? - інколи мене забавляє діалог, в якому я можу показати опоненту розбіжності в його переконаннях, загнати його в кут, показати, що він неправий.
Але оскільки я й сам не дуже сильний духом, то не вважаю, що відрізняюся від релігійних людей. Просто вони шукають собі якийсь самообман, а я просто травлюся, і сумніваюся, що краще.
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.08.2010 – 20:18

Теми об"єднано. Флуд та оффтоп видалено.
  • 0

#23 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 16.08.2010 – 22:41

1)- До якої релігії ви належите?(конкретно) - до жодної. віра і релігія - це дві різні речі і вважаю, що сліпо слідувати релігії - це дурістью
2)- На чому грунтуються ваші релігійні переконання і що є авторитетним джерелом у цих питаннях? - мої? ні на чому. див. пит.1
3)- Чи змінювались релігійні погляди і чому? Десь до років так 13 я була чесною і правильною християнкою, потім на півтора роки не вірила взагалі у ніщо і була твердою атеїсткою. цього Різдва мені стало дуже важко на душі, коли всі молились, а я - ні. з тих пір я почала вірити у існування певної вищої матерії, але як називати її - мені все-рівно.
4)- Як ставитесь до людей, що мають інші переконання? - Нейтрально. Основне, щоб вони не починали мені навязувати своє бачення.

Повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 16.08.2010 – 22:46

• 0

#24 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 11:29

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (16.08.2010 23:41) писав:

1)- До якої релігії ви належите?(конкретно) - до жодної. віра і релігія - це дві різні речі і вважаю, що сліпо слідувати релігії - це дурістью
2)- На чому грунтуються ваші релігійні переконання і що є авторитетним джерелом у цих питаннях? - мої? ні на чому. див. пит.1
3)- Чи змінювались релігійні погляди і чому? Десь до років так 13 я була чесною і правильною християнкою, потім на півтора роки не вірила взагалі у ніщо і була твердою атеїсткою. цього Різдва мені стало дуже важко на душі, коли всі молились, а я - ні. з тих пір я почала вірити у існування певної вищої матерії, але як називати її - мені все-рівно.
4)- Як ставитесь до людей, що мають інші переконання? - Нейтрально. Основне, щоб вони не починали мені навязувати своє бачення.
надто часто люди допускають таку помилку. А я вкотре пояснюю, що атеїст - віруюча людина. атеїст вірить що бога немає. а це теж віра. бо без сумнівів і без доказів.
  • 0

#25 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 18.08.2010 – 11:31

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.08.2010 11:29) писав:

надто часто люди допускають таку помилку. А я вкотре пояснюю, що атеїст - віруюча людина. атеїст вірить що бога немає. а це теж віра. бо без сумнівів і без доказів.
Нє, це не віра (як атеїстка кажу і таки з довшим досвідом, бо більше 8 років). Це ствердження типу "пруфлінк або не було" (с). Далеко такому підході до віри.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 18.08.2010 – 11:33

• 0

#26 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 11:57

Перегляд дописуNеmesis (18.08.2010 12:31) писав:

Нє, це не віра (як атеїстка кажу і таки з довшим досвідом, бо більше 8 років). Це ствердження типу "пруфлінк або не було" (с). Далеко такому підході до віри.
Є дві сторони медалі - немає доказів що бог є, але також немає доказів що бога немає. Атеїстам достатньо першої сторони медалі, релігійним людям - іншої сторони медалі. вони не заглядують по іншу сторону медалі, бо їхня віра забороняє їм сумніватися і цікавитися. тому атеїзм - це така ж сама віра. Те що атеїзм не має ритуалів означає лиш те, що атеїзм - не релігія. але всеодно віра.
  • 0

#27 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 12:11

Ну нє, однозначно нє. Якщо я тобі скажу, що китайці з планети Меркурій, ти попросиш посилання в студію, я тобі нічого не дам, значить, ти віриш, що китайці не з планети Меркурій? Нє, не віриш, що вони цієї планети, зупинишся на відомих тобі фактах.
  • 0

#28 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 13:34

Перегляд дописуNеmesis (18.08.2010 13:11) писав:

Ну нє, однозначно нє. Якщо я тобі скажу, що китайці з планети Меркурій, ти попросиш посилання в студію, я тобі нічого не дам, значить, ти віриш, що китайці не з планети Меркурій? Нє, не віриш, що вони цієї планети, зупинишся на відомих тобі фактах.
я можу довіряти іншим людям, які мають докази, що китайці не з Меркурія. Але то довіра. при необхідності я можу дізнатися ті ж докази, які знають ті люди яким я довіряю. Довіра - то дещо інше. І тут же згадаймо, що на доларах сполучених штатів написано "ми довіряємо Богу" :ggggg:
так само наприклад, я можу довіряти рішенню суду, що за наявними доказами вирішив, що підсудний винен чи не винен. підсудний може бути і винен і не винен. Суд вивчає докази і приймає рішення. Я можу довіряти суду, а можу і не довіряти. Але якщо підсудний звинувачується в вбивстві близької мені лудини, а я засліплений жагою помсти, і я вірю що підсудний винен - то мені всеодно начхати на всі ті докази, що доводять, що підсудний невинен, бо я засліплений жагою помсти, і я вірю, що підсудний винен. Аналогічно навпаки.
  • 0

#29 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 14:02

Що я хотіла цим прикладом тобі показати: що віра вимагає якихось абстрактних, метафізичних почуттів, коли ти впевнений, що щось існує, але не маєш на це найменшого доказу. Атеїсти не те, що вірять, що нема якоїсь вищої істоти, атеїсти не маючи реальних доказів, не відчувають хз чого, а сприймають твердження про існування бога/богів без доказів так само як інші твердження в інших галузях життя, що теж не мають доказів. Дочіпляти їм "віру" при такій обстановці трохи несправедливо.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 18.08.2010 – 14:04

• 0

#30 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 20.08.2010 – 15:23

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (16.08.2010 23:41) писав:

Запитання було "Чому я [religio]".
Якщо ти не [religio], то навіщо лізти зі своїми відповідями? ;)
  • 0

#31 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 20.08.2010 – 18:01

Перегляд дописуNеmesis (18.08.2010 15:02) писав:

Що я хотіла цим прикладом тобі показати: що віра вимагає якихось абстрактних, метафізичних почуттів, коли ти впевнений, що щось існує, але не маєш на це найменшого доказу. Атеїсти не те, що вірять, що нема якоїсь вищої істоти, атеїсти не маючи реальних доказів, не відчувають хз чого, а сприймають твердження про існування бога/богів без доказів так само як інші твердження в інших галузях життя, що теж не мають доказів. Дочіпляти їм "віру" при такій обстановці трохи несправедливо.
ти сама зрозуміла те що написала? Віра атеіста в тому, що людина - найвища і наймогутніша істота, і вище людини нікого немає.
  • 0

#32 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 20.08.2010 – 18:45

1)- До якої релігії ви належите?(конкретно) - Іслам.

2)- На чому грунтуються ваші релігійні переконання і що є авторитетним джерелом у цих питаннях? - На логіці. З т. зору теорії імовірності виникнення світу самого по собі, фактично, нереальне. Існують мільйони факторів, при виході значень яких за межі мінімальної похибки, існування світу або ж життя у ньому було б нереальними. А якщо врахувати ще й їх у комбінації.... Стільки нулів після коми, щоб описати імовірність випадкового зародження світу і життя, мабуть, усім китайцям за 100 літ не написати ;) До повчань муфтіїв та шейхів ставлюся із критицизмом. Хоча у тих же татар досить толкова богословська школа (більше до каїрської тяжіє), на відміну від саудитів, цих пальнутих фанатів-боговідступників, які останнім часом мають дуже сильні позиції на Кавказі.

3)- Чи змінювались релігійні погляди і чому? - Пройшов шлях від атеїста до віруючої людини. Вдячний Богу за те, що дав мені зрозуміти, де в житті біле, а де - чорне.

4)- Як ставитесь до людей, що мають інші переконання? - для мене мірилом "іншості" є готовність опонента слідувати загальнолюдським правилам, фактично, спільним для усіх основних релігій. Християни є нашими найближчими "родичами", якщо так можна сказати. Єдине - їм слід очистити віру від "комерційної" складової та диктату церкви, а також поклонятися Богу Єдиному, а не пропроку Іссі. Для мене багато християн значно ближчі, ніж, наприклад, сектанти-салафіти - послідовники Ваххаба ( الوهابية - типу різні там крейзануті таліби і т. п.). З іншого боку, ЗВІСНО, готовий взяти участь у "малому Джихаді", Ґазаваті - цей світ треба очищати від усілякої наволочі типу наркоманів, збоченців, ґвалтівників, словом, від розпусти і гріха. Якщо ми не викорінимо зло - воно обплете нас і поглине: зараз щось подібне і відбувається. Сексуальні девіації вважають нормою, натомість на людей віруючих дивляться, як на диваків. "Естетичний релятивізм" - так це називається по-науковому. По-простому - деградація цінностей шляхом обпльовування ідеалів.
  • 0

#33 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 20.08.2010 – 19:33

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.08.2010 18:01) писав:

ти сама зрозуміла те що написала? Віра атеіста в тому, що людина - найвища і наймогутніша істота, і вище людини нікого немає.
Хто сказав? Я особисто не вважаю, що людина найвища та наймогутніша істота. Ти, мабуть, зустрів одного або двох атеїстів та на їхній основі робиш висновки за всіх.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 20.08.2010 – 19:37

• 0

#34 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 20.08.2010 – 20:38

Перегляд дописуNеmesis (20.08.2010 20:33) писав:

Хто сказав? Я особисто не вважаю, що людина найвища та наймогутніша істота. Ти, мабуть, зустрів одного або двох атеїстів та на їхній основі робиш висновки за всіх.
а ти атеїстка? і в чому ж полягає твій атеізм? вважаєш що інопланетяни кращі за людей проте недостойні називатися богами, чи як?

Перегляд дописуTeren (20.08.2010 19:45) писав:

1)- До якої релігії ви належите?(конкретно) - Іслам.

2)- На чому грунтуються ваші релігійні переконання і що є авторитетним джерелом у цих питаннях? - На логіці. З т. зору теорії імовірності виникнення світу самого по собі, фактично, нереальне. Існують мільйони факторів, при виході значень яких за межі мінімальної похибки, існування світу або ж життя у ньому було б нереальними. А якщо врахувати ще й їх у комбінації.... Стільки нулів після коми, щоб описати імовірність випадкового зародження світу і життя, мабуть, усім китайцям за 100 літ не написати ;) До повчань муфтіїв та шейхів ставлюся із критицизмом. Хоча у тих же татар досить толкова богословська школа (більше до каїрської тяжіє), на відміну від саудитів, цих пальнутих фанатів-боговідступників, які останнім часом мають дуже сильні позиції на Кавказі.
я зрозумів що ти підтримуєш теорію креаціонізму, але не зрозумів чому саме іслам.
  • 0

#35 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 20.08.2010 – 20:44

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.08.2010 21:38) писав:

а ти атеїстка? і в чому ж полягає твій атеізм? вважаєш що інопланетяни кращі за людей проте недостойні називатися богами, чи як?
тобто?
шо ви хочете цим довести?
  • 0

#36 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 20.08.2010 – 21:02

Перегляд дописуDemoman (20.08.2010 21:44) писав:

тобто?
шо ви хочете цим довести?
шо за нах? я тебе питав? щоб ти перепитував, жидяра?
аби ото вмішатися без теми без нічого...

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 20.08.2010 – 21:03

• 0

#37 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 20.08.2010 – 21:05

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.08.2010 22:02) писав:

шо за нах? я тебе питав? щоб ти перепитував, жидяра?
аби ото вмішатися без теми без нічого...
ох лол які ми стресові
слюнями тільки не бризкайте, ок?
  • 0

#38 Немі

• Користувачі
  • 2566 повідомлень

Відправлено 20.08.2010 – 21:26

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.08.2010 20:38) писав:

В абсолютному нігілізмі, тобто стверджую, що не існує яка-небудь всемогутня істота. Чи скоріше, нема на це доказів, а доки нема - не буду видумувати нічого зайвого. І навіть якщо інопланетяни існують, не назву їх богами, їхня фізіологія теж денеде напевне глюкава. Не кажучи вже про нашу. Фізіологічно ми так насправді найслабший вид на цій планеті.

До речі, я писала вже у цій темі, що я атеїстка майже декаду.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 20.08.2010 – 21:33

• 0

#39 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 20.08.2010 – 21:32

1)- До якої релігії ви належите?(конкретно) - До релігії писюна. Писюн є Бог, він завжди зі мною, з ним є маю вічне життя. Бо спочатку був писюн, всьо від нього пішло і всьо від нього стало бути і без нього нічого не буває.

2)- На чому грунтуються ваші релігійні переконання і що є авторитетним джерелом у цих питаннях? - Мої религійні переконання грунтуються саме на писюні, бо він і є сам джерелом істини, віри і переконань без будь яких сумнівів. Я вірю в свого писюна і бажаю, щоб в нього вірили всі кого я люблю.

3)- Чи змінювались релігійні погляди і чому? - Не пам"ятаю які були в мене погляди поки я його не знайшов. Як знайшов і побачив, то погляди в мене всі цілковито від нього і на нього.

4)- Як ставитесь до людей, що мають інші переконання? - Людей? Вони неповноцінні, корочє імпотенти і збочинці.

Повідомлення відредагував Odonacer: 20.08.2010 – 21:43

• 0

#40 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 20.08.2010 – 22:24

Перегляд дописуNеmesis (20.08.2010 22:26) писав:

В абсолютному нігілізмі, тобто стверджую, що не існує яка-небудь всемогутня істота. Чи скоріше, нема на це доказів, а доки нема - не буду видумувати нічого зайвого. І навіть якщо інопланетяни існують, не назву їх богами, їхня фізіологія теж денеде напевне глюкава. Не кажучи вже про нашу. Фізіологічно ми так насправді найслабший вид на цій планеті.

До речі, я писала вже у цій темі, що я атеїстка майже декаду.
та то я просто хочу пояснити значення слова... нігілізм, агностицизм і тому подібні - то вже не атеїзм...

Перегляд дописуDemoman (20.08.2010 22:05) писав:

ох лол які ми стресові
слюнями тільки не бризкайте, ок?
поки трезвий то врівноважений, а як вживу алкоголю, то
"раскачаем этот мир"
П.С. а як зганяю за добавкой, як ото зараз то, тоді і мої повідомлення півгодинної давності, пробивають мене на ха-ха ;)

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 20.08.2010 – 22:25

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних