Перейти до вмісту

Чому я [religio]

Повідомлень в темі: 106

#101 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.09.2010 – 18:10

Перегляд дописуВим’я Короля (4.09.2010 19:05) писав:

Можна для сміху хоч один?

Для сміху можна. Ваше власне існування є доказом наявності Бога.
  • 0

#102 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 04.09.2010 – 18:27

Перегляд дописуОнук Велеса (4.09.2010 19:10) писав:

Для сміху можна. Ваше власне існування є доказом наявності Бога.
Тоді має місце неоднакове трактування термінів у дискусії.
Тут про бога говорилося як про щось надприродне, коротше визначення з вікі.
  • 0

#103 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 04.09.2010 – 18:38

Перегляд дописуВим’я Короля (4.09.2010 19:27) писав:

Тоді має місце неоднакове трактування термінів у дискусії.
Тут про бога говорилося як про щось надприродне, коротше визначення з вікі.

Тут має місце не неоднакове трактування термінів, а різний рівень свідомості.
  • 0

#104 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 04.09.2010 – 18:39

Невірні, слухайте ж мене сюди. Покоряйтеся Енергії, бо вона є все, і ці ваші боги багато їх чи один - це також енергія. Все решта - спосіб управління та заробляння грошей.
  • 0

#105 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 05.09.2010 – 02:13

Перегляд дописуОнук Велеса (4.09.2010 19:38) писав:

Тут має місце не неоднакове трактування термінів, а різний рівень свідомості.
Безперечно, щоб усвідомлювати логічні помилки потрібно мати достатній її рівень.
  • 0

#106 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1575 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 08.09.2010 – 08:33

Перегляд дописуОнук Велеса (23.08.2010 13:35) писав:

Коли мова заходить про випадковіть, завжди чомусь наводиться приклад про цеглину, яка падає на голову, як у випадку про резонанс, коли для прикладу подають роту солдат, що йшли в ногу по дерев"яному місткові, від чого той бідолашний місток і розвалився. І хоча за своє життя я не зустрів нікого, хто б сказав, що йому щось колись впало на голову, ні солдати вже добре століття по дерев"яних містках не ходять, а тим паче, їх не розвалюють, а ці приклади все живуть і подаються.
Ви проти банальних прикладів? а я ні. Навпаки, я часто ними користуюся і люди мене чудово розуміють.
І що смішно - я знаю людину, якій балкон (це, звісно, не цеглина, але...) не впав на голову тільки тому, що вона встигла зреагувати і відскочила :lol:

Перегляд дописуОнук Велеса (23.08.2010 13:35) писав:

Щодо доказів існування Бога. Розумом ви ніколи нічого не знайдете, я це вже говорив і повторю. Для розуму всі докази будуть лише матеріальними об"єктами, створеними людьми. Що, для вас будуть доказами статуї Збруцького ідола чи Терношорської Лади? Чи вам потрібна фотографія з підписом внизу: "Я - Бог, вірте в мене"?
Ніщо не буде для мене доказом існування бога, бо у мене спосіб мислення інакший.
Про те, що я вважаю, що віра чи невіра в бога базується на способі мислення, саме і було в першому реченні мого посту. Решта - розширене пояснення, яке можна було і не читати)

Перегляд дописуПастух (23.08.2010 13:03) писав:

...це не зовсім так, в науці існує багато припущень, гіпотез також на рівні віри, та з часом, із збільшенням доказової бази обєктивних даних, вірна інтерпритація субєктивних, приводить еволюційно, бувають окремі випадки що і революційно до майже повного володіння тим чи іншим явищем чи процесом.
В чому і різниця між вірою і наукою. Наукові припущення або доводяться, або відкидаються. А віра складається з гіпотез і припущень, які не можуть бути доведені. І якщо ненароком одне з "релігійних припущень" раптом буде доведене, то воно одразу з релігійної сфери переходить у наукову і втрачає будь-яку цінність. Бо вірити і знати - це абсолютно різні речі.
  • 0

#107 Demoman

маньячина (chaotic good)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 981 повідомлень
  • Місто:Sadistic Village of Remarkable Misfortune

Відправлено 01.10.2010 – 13:15

Перегляд допису:-) (4.09.2010 19:39) писав:

Невірні, слухайте ж мене сюди. Покоряйтеся Енергії, бо вона є все, і ці ваші боги багато їх чи один - це також енергія. Все решта - спосіб управління та заробляння грошей.
алелуя, брате
Зображення
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних