Перейти до вмісту

Справжні чоловіки - хто вони? І куди поділись?

Повідомлень в темі: 168

#81 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 14:21

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 14:09) писав:

НЕ ВІРТЕ! Ці демотиватори створені навмисно для того, щоб збивати з толку психічно не стійких людей. Якби ,наприклад, Артьом був справжнім чоловіком він би обовязково заумався ЯКУ МЕТУ ПЕРЕСЛІДУВАЛИ ТІ ХТО ВИГОТОВИВ ЦЕЙ ДЕМОТИВАТОР. Тоді б Артьом сказав: "Галю дивися яку нечисть на нас "льють"! Просто комусь вигідно, щоб ми не заводили дітей щоб нас ставало все менше і менше, примітивніших і примітивніших. А потім Прийдуль і скажуть " Продай земельку і квартирку за шісот міліонів векселів" А ти подумаєш, а нашо мені ця земля і квартирка, діточок нема, а за векселі цукерку купити можна. і Продасиш. От так нас Україців буде п'ять міліонів і то це ті раби які в селах зостануться. а кирувати ними будуть нові хазяїни так ЩОБ УКРАЇНЕЦЬ НА УКРАЇНСЬКИЙ ЗЕМЛІ НЕ БУВ ГОСПОДАРЕМ, а лиш срак... лизав.
якби Артьом задумувався про таку фігню- він був би бабою і я б його не кохала гг

Артьом- росіянин,живе у Петербурзі. я теж там житиму. але він,як справжній дурний закоханий,ладен кинути все у Петербурзі і переїхати до мене в Миколаїв. Я таке ціную,але не підтримую. вважаю,що жінка має йти за чоловіком,а не навпаки)))

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 14:17) писав:

То не є "справжні" чоловіки. "Безплідний" чоловік не може бути "справжнім". Дати ефективне потомство задача номер один. А Ваш приклад називається - "Пустозвони".
а давайте розшримо цю думку? якшо чоловік генетично ідеальний,то зв"язувати своє життя з однією жінкою- це просто гріх і кошмар для людства. треба запліднити якомога більше жінок,дати світу якомога більше потомства.
фу.
  • 0

#82 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.12.2009 – 14:26

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 15:21) писав:

а давайте розшримо цю думку? якшо чоловік генетично ідеальний,то зв"язувати своє життя з однією жінкою- це просто гріх і кошмар для людства. треба запліднити якомога більше жінок,дати світу якомога більше потомства.
фу.
Мусульманське суспільство це дозволяє.
  • 0

#83 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.12.2009 – 14:33

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 13:04) писав:

О ! До гермофродіта добрались. Шо й треба було доказать.... автору теми. :prapor3:
Кожен вибире сваю дорогу... Може комусь в гермофродити, а комусь в юмористи. Скільки людей гине через куріння і алкоголь? Можна іти за ручку з своєю дитиною не тримаючи дзикар в зубах і пиво в руках. А якийсь побратим сяде за кермо п'яний і роздушить вас! Тоді так щиро не посміється ніхто.
Давайте, мочіть свої пласкі жарти, якщо серед вас нема людей які задумуються...

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 13:51) писав:

Ага. Тема про мою жінку, я теж так кажу.

Sensssorika написала: ще один такий брєдовий допис- і я не відповідатиму. ща почну хамити і мені навіть соромно не буде.
мова йшла про твою жінку. і ти про неї запитав. і на ці слова я тобі порадила перечитати і зробити висновки. а не про чоловіка. твою жінку цікавить ЛИШЕ бабло.ти сам сказав,шо в вас все так одноманітно. тому, я вважаю ваші стосунки убогими,а жінку твою. жлобовкою. розжовувати далі?
В цій темі обговорюються чоловіки а не жінки.
  • 0

#84 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 14:46

Перегляд дописуManfred (27.12.2009 14:25) писав:

З погляду "чистої" біології (без домішку етики), саме таґ, але те саме можна сказати і про жінок.
не бачу сенсу у розмноженні. для мене головне - це створення сім"ї. і мій чоловік має прагнути того ж.

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 14:26) писав:

Мусульманське суспільство це дозволяє.
ти погано ознайомлений з мусульманським суспільством)
"сім"я", в якй є більше однієї дружини так не так вже й часто зустрічається(в залежності від того,яка це мусульманська країна,щоправда). багатожонство в тих країнах існує не ля того,щоб чоловік міг запліднити комога більше жінок,а об жінка мала змогу народити. бо кількість жінок там переважає над кількістю чоловіків,а народжувати не у шлюбі там заборонено.

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 14:33) писав:

Скільки людей гине через куріння і алкоголь? Можна іти за ручку з своєю дитиною не тримаючи дзикар в зубах і пиво в руках. А якийсь побратим сяде за кермо п'яний і роздушить вас! Тоді так щиро не посміється ніхто.
Давайте, мочіть свої пласкі жарти, якщо серед вас нема людей які задумуються...
ти реінкарнація Петлюри гг

я,мабуть,маю бути дуже нещасною,бо Артьом і палить,і пиво полюбляє. омг! за шо ж мені такі випробовування)
але це все не робить його менш ідеальним)
  • 0

#85 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 14:50

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 15:46) писав:

ти погано ознайомлений з мусульманським суспільством)
"сім"я", в якй є більше однієї дружини так не так вже й часто зустрічається(в залежності від того,яка це мусульманська країна,щоправда). багатожонство в тих країнах існує не ля того,щоб чоловік міг запліднити комога більше жінок,а об жінка мала змогу народити.
Все ж, хай буде, поодинокі факти запліднення багатьох жінок одним чоловіком не є чимось надзвичайним. Більше того, сама фізіологія чоловіка дозволяє це робити чуть не кожний день, чи годину, в залежності від темпераменту. Жінка може зачати життя тільки раз в 9 місяців, й то з величезними проблемами.
  • 0

#86 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 14:51

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 14:10) писав:

По моєму, середовище Сенссоріки цілком зрозуміле і реальне. Тобто, земне. На відміну від Вашого.
Ваш аватар дуже вдало підібраний. Тай і весь образ цілком лаконічний, і відповідає вашому світосприйнятю. Бажаю Удачі!

Брєд. Доморощений брєд.
У мене до Вас питання. Ви написали : "щоб взяти за приклад образ духовно розвиненої людини,". Самі то зрозуміли, що написали ? А якщо написали, то може назовете реальний приклад такої людини в історії ? Бо вона, поки що нікому не відома. Всі з недоліками. Ну хіба що Ви себе мали на увазі. Але чому тоді про Вас не відомо у всьому світі ?
І ще. За Вами "созерцаєцця" така собі вада: приписувати людям те, що Ви ж самі собі і придумали. Ну наприклад оте Ваше : На кого Ви рівняєтесь? Або : "небезпечний для суспільства". А по якому, цікаво, праву ?
А чому Ви власне дратуєтесь? Моя думка, я маю на неї право, і вона важить не більше і не менше ніж Ваша. Я вважаю що Всі ми не досконалі: Ви максималіст що не володіє відчуттям міри. Ваша мова: -"Так шановний, Ви Або ангел, або демон". Я чомусь взяв до голови що маю право вас переконувати... Давайте йти до кращого!
  • 0

#87 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 14:54

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 14:50) писав:

Більше того, сама фізіологія чоловіка дозволяє це робити чуть не кожний день, чи годину, в залежності від темпераменту.
але нашо йому саме ЗАПЛІДНЮВАТИ жінку? та ще й не одну? як на мене,це велика безвідповідальність чоловіка.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 27.12.2009 – 14:54

• 0

#88 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 14:54

Ну це...те ж сАме : приписка власної вигадки про незнайомих людей. І виглядає це, гидкувато.
Ви часом не з іншої планети, шановний ?
Я проводжу аналіз. Не більше і не менше. Приклад не я наводив.
  • 0

#89 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 14:56

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 14:12) писав:

тато не має вищої оствіти. років 10 тому була складна матеріальна ситуація в сім"ї. батькові треба було запити мабуть,так? він тяжко працював. і зараз працює.
мрія в нього була,шоб його доця вчилася у Австрії,бо про це мріяла доця. але дочці все одно на те навчання і на ту австрію,бо здоров"я батька важливіше, до того ж зараз доця вже другу вищу отримує,теж в Україні,має кохану людину- доця виросла.
а батько за 10 років побудував власнийй бізнес,не без маминої допомоги.
От і молодці. Завжди казав " щяста це не те, що маєш чи ні, а те, що відчуваєш чи ні"
  • 0

#90 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 15:00

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 14:21) писав:

якби Артьом задумувався про таку фігню- він був би бабою і я б його не кохала гг
Артьом- росіянин,живе у Петербурзі. я теж там житиму. але він,як справжній дурний закоханий,ладен кинути все у Петербурзі і переїхати до мене в Миколаїв. Я таке ціную,але не підтримую. вважаю,що жінка має йти за чоловіком,а не навпаки)))
Бажаю удачі в усіх починаннях!

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 14:21) писав:

фу.
Посадити насіння мало, його ще треба зростити. Якість кількістю не компенсуєш. Виховання відіграє велику роль.
  • 0

#91 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 27.12.2009 – 15:07

Таааак, від вчорашнього вечора ця тема так розширилася, що не впевнена, чи вдасться мені ще в неї вклинитися...

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 12:24) писав:

Ага, ага. Ото ви, жінки, всі цю пісеньку співаєте : "Вважаю,що чоловікові необхідно відчувати себе ПОТРІБНИМ."
Допоки заміж не вийдете. А тоді пісня міняється : " піди туди, піди сюди, зроби те, зроби це." І при цьому, ще й слова не скажи.

Якщо вже так розбиратися, то в кожного пісенька своя, і після весілля вона змінюється. Чоловіки теж багато чого такого до весілля говорять, чого потім не виконують. Тому всі квити. Висновків з цього можна зробити два: 1) обидвом слід критично сатвитися до того, що вони чують (хоч для закоханих це й важко); 2) треба йти на компроміси: якщо хочеш, щоб виконували те, чого прагнеш ти, мусиш також іти на якісь поступки.

І ще щодо пісеньки. Якщо чоловіки після одруження чують: "піди туди, зроби те", то жінки зазвичай мовчки роблять те, що треба. Бо варити все одно буде жінка (і часто без нагадувань про те, що людині треба їсти, щоб жити), прибирати теж здебільшого вона, і дітьми вона теж більше займатиметься.

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 12:26) писав:

А тяжко дирочку в презервативі зробити?

То не завжди смішно, одна моя подруга напівжартома каже, що колись так і зробить. НАПІВжартома.

І тепер моя думка з цього приводу: згідна з Амілі та Мавкою щодо того, що чоловік має бути захисником для жінки та дітей. Ось для мене важливо, щоб я відчувала, що я НЕ сама. Ось того чоловіка, який дасть мені таке відчуття, буду вважати справжнім. На жаль, саме таке відчуття (що сама) в мене в житті домінує. Не ті чоловіки навколо, мабуть)

Ідеї пана Фрагмента щось складно до мене доходять, тому ще наразі не сперечаюся. А от щодо пана Безбожника, то хочу сказати, що в наш час справжність важко визначати саме бойовою спроможністю чоловіка. Навіть якщо хлопець йде служити в армію, то зазвичай проводить там рік і успішно повертається додому. А показати себе таким чи таким в справжній бойовій ситуації здебільшого можливості немає. Як на мене, в цьому наше щастя (не хотілося б жити в часи, коли повсюди навколо точаться війни). В кожної людини є певний потенціал, часто він може бути просто нерозкритим, оскільки немає відповідних обставин. Тому думаю, що справжні чоловіки таки є навколо нас, хоч те зразу й не впадає в око, бо немає бойових звитяг. Однак життя все ж таки часто влаштовує людям перевірки, коли й визначається - справжній він чи несправжній.
  • 0

#92 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 15:08

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 14:46) писав:

я,мабуть,маю бути дуже нещасною,бо Артьом і палить,і пиво полюбляє. омг! за шо ж мені такі випробовування)
але це все не робить його менш ідеальним)
Ви закохані і це прекрасно. Але Повірте алкоголь і нікотин не додає Артьому "ідеалності" - Це шкода. я думаю Ви бажаєте їму добра... Задумайтесь, чи стане він без них гірший? Немає ніякої доцільності вживати цю отруту, ні харчової - ніякої. А шкода Є.

Повідомлення відредагував Фрагмент: 27.12.2009 – 15:11

• 0

#93 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 15:16

Перегляд дописуManfred (27.12.2009 15:00) писав:

Знову ж таки з погляду "чистої" біольогії та етольогії: у кожного своя функція, вид має підтримувати популяцію, через сильний потяг чоловіків і не менш сильний опір жінок чоловікам, відфільтровуючи таким чином слабких особин.
я терпіти не можу,коли хто починає триндіти про оце "фільтрування". ви ще Гітлера згадайте,читсу арійську расі чи скінхедів.
ні краплі романтики чи любові я в цьому не бачу. ф. низько.бридко.огидно. розмножуйтесь далі.

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 15:08) писав:

Ви закохані і це прекрасно. Але Повірте алкоголь і нікотин не додає Артьому "ідеалності" - Це шкода. я думаю Ви бажаєте їму добра... Задумайтесь, чи стане він без них гірший? Немає ніякої доцільності вживати цю отруту, ні харчової - ніякої. А шкода Є.
я не стану йому цього забороняти. він сам прекрасно розуміє що я думаю з цього приводу. може потім він і кине. все-таки для нього важливо,щоб мені було зручно,щоб я гарно себе почувала і шоб діти були здоровими. на своє власне здоров"я йому начхати. не раз чула від нього жарт "чєм карміть рака в льогкіх?" .
  • 0

#94 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.12.2009 – 15:21

Флуд і офтоп видалено. Сенсоріко і Ющенко, прошу утримуватись від флейму. Ще одна така перепалка і подарую вам по +10
  • 0

#95 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.12.2009 – 15:24

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 15:08) писав:

А які у Вас пропозиції? Пиляти, щоб кинув те все? Так не діє, шановний, не діє. Така революція може відбутися хіба що в свідомості самої людини, а не поза її межами. Хоча підштовхнути іноді можна, тільки обережним з тим треба бути дуже. Мені одного разу вдалося, хоч я й не мала тоді такої мети.

Звісно, що ідеальності не додає. Але ідеальних і немає. В кожного свої помилки. І у Вас теж. Можна (а навіть треба) прагнути бути кращим, та всієї шкоди зі своєї природи все ж не викоріниш.
  • 0

#96 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 15:29

Manfred,я все помітила. просто мені і в голову не приходить розглядати кохання з такої точки зору.
можна ше так: кохання- це складні хімічні реакції в організмі,подібні до тих,шо бувають у людей,які зійшли з розуму. нашо про це думати?
а так чоловіки керуються принципом "всєх баб нє паімєєш,но нада к етаму стрєміцца".
думаю,майже кожен чоловік вважає себе гідним для розмноження,продовження роду і теде. нікому з них і в голову не прийде,що, скоріш за все,він сам придурок.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 27.12.2009 – 15:34

• 0

#97 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.12.2009 – 15:31

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 14:54) писав:

Я проводжу аналіз. Не більше і не менше. Приклад не я наводив.

А ви хто такий, щоб аналізувати внутрішнє життя чієїсь сім*ї ? Хто Вас таким правом наділив, якщо не секрет ? Ви самі ? В такому випадку, шановний, нагадаю Вам про Вами ж створену тему : "Справжній чоловік..."
Навряд чи це той, котрий сповзає, як ота баба, до "аналізу" наприклад того, що чийсь чоловік і батько є "ефективний раб". Це по-перше.
По-друге, Ви вже і не помітили, як самі ж сповзли з теми і перейшли на повчання іншим, про недоліки в їх сімейному житті. Он Вам Katod чимось не догодив, що навіть білу гарячку йому приписали. Зауважу, знову таки, що справжні чоловіки таким не займаються. До того ж : Вас коли небудь учили в школі, що є така річ як, гумор ? Нє ? І що він буває : тонким. (Як ото у Katoda. )
І нарешті. Якщо Ви створили тему і хотіли почути тільки те що Вам хочеться, то з цього треба було і починати. А не переходити на характеристики та критику тих хто палить, чи випиває. Я, наприклад не вживаю алкоголь. І ніколи не вживав. Ну і що ? Я тепер ідеальний ? Фігня. Світ, знав таких курящих і питущих справжніх чоловіків, проти яких ми з Вами, шановний - соплі зелені.
І наостанок. Ви будете не таким як хочете, а як розпорядиться життя та його величність Випадок. Включаючи при цьому і об*єктивні і суб*єктивні фактори. Так буде, хочете ви того, чи ні. При умові, звичайно ж, що Ви коли небудь дійсно станете Справжнім Чоловіком, (чого поки що не видно, одні слова ) який від тих факторів не ховається. Справжній Чоловік не аналізує в таких випадках. Він зустрічає фактори стоячи на ногах і діє. Як і належить. Аналізувати нІколи. Цьому треба було навчитись раніше. На "тренуваннях". З них і треба починати. А коли освоїш, тоді вже і визначатись : чи маю я право займати місце серед Справжніх Чоловіків, чи я тіко теоретичне тріпло ?
  • 0

#98 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 15:58

Перегляд дописуManfred (27.12.2009 15:36) писав:

Скажи, блск., чи погоджуєшся, що людина на якусь частку — тварина, частина тваринного світу?
я теж їм,щоб жити.як і тварини.

а секс..дельфіни роблять це для задоволення. в інших просто- інстинкт. одна річ,коли люди займаються цим для задоволення один одного,а геть інша- інстинктивно. жінка радітиме оргазму,але не тому,що її запліднив "хтось".
  • 0

#99 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 16:06

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 16:07) писав:

То не завжди смішно, одна моя подруга напівжартома каже, що колись так і зробить. НАПІВжартома.
Зрозуміло. Проте це вихід, і не треба його відкидувати. Не буду повторювати банальні речі про материнський інстинкт, і що жінка мріє стати матір'ю, майже кожна. І стримування її в цьому природньому бажанні може позначитись на її ж здоров'ї як психічному так і фізичному, в принципі ці речі взаємопов'язані. І ось тут приходить на допомгу ідеальний чоловік, як вже казала пані Amili, жінка мріє, їй потрібний забезпечений чоловік, з дахом над головою, де б можна було виховати дітей і дати їм шмат хліба. Знову ж материнський інстинкт, чи продовження роду.

Ось він, справжній мужик.

Мужик, щоб заробити на цей ж самий шмат хліба і даху повинен бути сильним і витривалим. Крім того, щоб знайти і втримати більш-менш високооплачуване робоче місце, чи бізнес-нішу, він також повинен бути сильним, і вміти виживати в жорстокому мужському світі. Тобто бути агресивним бійцем. Це також війна, перманентна, з втратами і травмами. Вертаємось до образу бійця. Як би не цинічно чи примітивно це звучало.
  • 0

#100 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 16:13

Перегляд дописуManfred (27.12.2009 16:06) писав:

Коли я правильно Тебе зрозумів, то сяк-так але все ж погоджуєшся, що таки якоюсь мірою людина є твариною, а отже підкорюється всім еволюціям та пов'язаним з ними природнім доборам, чи не таґ? Це зовсім не означає, що лише до них треба все зводити, а лише те, що з цього (наукового) погляду теж можна розглядати питання статі.
я кажу то,шо я думаю,а це суб"єктивно.
в питаннях кохання мене не цікавить наука. наука нічого не розуміє в коханні.

Перегляд дописуManfred (27.12.2009 16:06) писав:

Щодо відокремлення сексу від запліднення — цілком згоден з Тобою, думаю, що і більшість чоловіків мають такі ж почуття, але це вже розгляд з погляду романтики.
чоловіки менш відповідальні в сексуальному плані, бо їм не треба ні народжувати,ні потім виховувати в разі чого дитину.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних