Перейти до вмісту

Справжні чоловіки - хто вони? І куди поділись?

Повідомлень в темі: 168

#61 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.12.2009 – 13:00

Цитата

name='Sensssorika' post='556845' date='27.12.2009 12:31']
ну якшо панові не пощастило,то чого на всіх жінок одразу злитися?
моя мати,на мою думку,аж занадто переживає,коли батько десь затримується. ото дзвонить йому,поки не додзвониться(тато часто буває в таких місцях,де просто мобільний можна викинути- не ловить). мені навіть трошки смішно,коли навпаки,тато мамі дзвонитися не мое,дзвонить мені,питаєде мама і просить дати їй слухавку. на моєзауваження: "шо такоє: може я їй просто передам твої слова?" , тато каже: "нє,я хочу її чути,я за нею скучив".
а вдома тато маму на руках носить. ну це тааак мило)))

Нє, Сенссоріко, панові пощастило. І злості в нього немає. Але це не означає, що пана нікуди не посилають щось зробити.
І так само, до речі, за пана переживають коли він затримується. І хвилювання за нього виказують. А потім знов...та ж пісня. Але пан не злиться. Він тіко лагідно усміхається. Бо вважає себе чоловіком.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.12.2009 – 13:01

• 0

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 13:12

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 13:00) писав:

Нє, Сенссоріко, панові пощастило. І злості в нього немає. Але це не означає, що пана нікуди не посилають щось зробити.
І так само, до речі, за пана переживають коли він затримується. І хвилювання за нього виказують. А потім знов...та ж пісня. Але пан не злиться. Він тіко лагідно усміхається. Бо вважає себе чоловіком.
не бачу в чому проблема? чи пан вважає себе таким прям ідельним? впевнена,що твоя жінка має на що пожалітися)

вс ми маємо якісь "із"яни". але треба вміти співіснути. мене,наприклад,не бісить,коли кохана людина про шось просить. саме просить. а не посилає шось зробити. мене й не посилають. і я такого не роблю)

моя мама частенько свариться,якшо просила тата куити додому хліба,бо йому по дорозі і він якраз додому повертається. а тато іноі забуває,бо в ього по дорозі ще купа справ. забудькуватий він в нас. ну то й шо. любов)

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 13:01) писав:

На цій сторінці йдеться про мою жінку. Одурєть. Значить справжній мужик має бути з цицьками і клітором.
ще один такий брєдовий допис- і я не відповідатиму. ща почну хамити і мені навіть соромно не буде.
мова йшла про твою жінку. і ти про неї запитав. і на ці слова я тобі порадила перечитати і зробити висновки. а не про чоловіка. твою жінку цікавить ЛИШЕ бабло.ти сам сказав,шо в вас все так одноманітно. тому, я вважаю ваші стосунки убогими,а жінку твою. жлобовкою. розжовувати далі?
  • 0

#63 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 13:15

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 13:06) писав:

А дійсно, причом? Ти цнотлива, і сексуальної складової в понятті "справжній мужик" не бачиш. Справжній мужик має бути євнухом.
Рет Батлер. читай "віднесених вітром". шукай там секс.
сексуальні можливості не являються першочерговою складовою справжнього чоловіка. для МЕНЕ.

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 13:13) писав:

А якщо я збрехав?

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 12:44) писав:

сарказм у даній ситуації не сприймаю.

• 0

#64 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 13:15

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 13:08) писав:

не бачу в чому проблема? чи пан вважає себе таким прям ідельним? впевнена,що твоя жінка має на що пожалітися)

вс ми маємо якісь "із"яни". але треба вміти співіснути. мене,наприклад,не бісить,коли кохана людина про шось просить. саме просить. а не посилає шось зробити. мене й не посилають. і я такого не роблю)

моя мама частенько свариться,якшо просила тата куити додому хліба,бо йому по дорозі і він якраз додому повертається. а тато іноі забуває,бо в ього по дорозі ще купа справ. забудькуватий він в нас. ну то й шо. любов)

Та ні. Звичайно ж не ідеальний. Ідеальний той, хто не народився. Щодо жалоб жінки, то навіть якби все було ідеально на Землі, ну от навіть без мацюпусінького недоліку, все рівно, будь яка жінка знайшла б той недолік. У неї така природа. В народі, це називають : загадка жінки.
  • 0

#65 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 13:17

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 13:13) писав:

Угу, ти ще пану розкажи, що діти беруться не з капусти, і навчи ложечкою їсти та шнурки зашнуровувати.
мені все одно на особисте життя чужих людей. я не ставлю під сумнві чиєсь сімейнє щастя. савєт вам,да любофь. я свої думки пишу. як я думаю/маю/хочу.
  • 0

#66 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.12.2009 – 13:17

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 14:15) писав:

Рет Батлер. читай "віднесених вітром". шукай там секс.
сексуальні можливості не являються першочерговою складовою справжнього чоловіка. для МЕНЕ.
Тобто, пристрасть, яка напряму залежить власне від сексуальності чоловіка, для тебе ніщо.
  • 0

#67 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 13:21

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 13:15) писав:

Щодо жалоб жінки, то навіть якби все було ідеально на Землі, ну от навіть без мацюпусінького недоліку, все рівно, будь яка жінка знайшла б той недолік.
за умови якшо вона той недолік шукатиме. якшо захоче знайти- знайде. якшо ЗАХОЧЕ.

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 13:17) писав:

Тобто, пристрасть, яка напряму залежить власне від сексуальності чоловіка, для тебе ніщо.
в мене пристрать залежить від іншого. мене сексуально не приваблюють ідіоти. розшифровувати хто є для мене ідіотом не хочу.
не всі ті,що сексуально "вправні",є для мене ЧОЛОВІКАМИ. вони просто гарні йо@арі.
  • 0

#68 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 13:26

Цитата

name='Sensssorika' post='556868' date='27.12.2009 13:21']
за умови якшо вона той недолік шукатиме. якшо захоче знайти- знайде. якшо ЗАХОЧЕ.

Злоті слова. Я б тіко додав би після фрази : ЗАХОЧЕ і ЩО ЗАВГОДНО.
  • 0

#69 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 13:43

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 13:26) писав:

Злоті слова. Я б тіко додав би після фрази : ЗАХОЧЕ і ЩО ЗАВГОДНО.
тю йопт. не треба шукати,якшо кохаєш. треба завжди пам"ятати,шо сам(а) не ідеальний(а), пам"ятати про свої власні недоліки.

в мого коханого чоловіка навіть недоліки ідеальні,бо ж він коханий)
в нього по всій вартирі провода розкидані.гітари повсюди. і ше купа його "чоловічого" типа інструментів і теде- холостяцька "обітєль" гг. ясна річ,шо таке не може подобатися,але я нічого не сказала,мовчки прибирала в домі,мені ,в принципі, і не важко,просто шо то неестетично і..
так він САМ мені сказав, шо як ми вже житимемо разом(зараз такої нагоди ,на жаль,нема) то він собі окрему кімнату під то всьо облаштує,бо ше не вистачало,шоб я в тих проводах плуталася,чи ше гірше- діти. кумедно,шо він то навіть не сказав,а запитав. наче мені може бути жалко кімнати в його ж квартирі. чудік,блін)

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 13:22) писав:

Давай так. Якщо б тобі було всерівно на чуже особисте життя, ти б не обзивала мою жінку і не вчила жити в даному випадку пана Безбожника, який з жінками любов крутив, коли ти, перепрошую, ще в яйцях бултихалась.
"логіки в дописі не знайдено. повторити?"

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 13:33) писав:

або -рихи. Хи. Логічно йомайо. Зважаючи на твою орієнтацію.
я орієнтуюся по життю не сексуальною орієнтацією,а сірими клітинками.
  • 0

#70 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 13:47

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 14:42) писав:

"логіки в дописі не знайдено. повторити?"
Навіщо?

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 14:43) писав:

тю йопт. не треба шукати,якшо кохаєш. треба завжди пам"ятати,шо сам(а) не ідеальний(а), пам"ятати про свої власні недоліки.

в мого коханого чоловіка навіть недоліки ідеальні,бо ж він коханий)
Справжній чоловік має бути коханим, і все. Чи він там дурний чи бідний, чи ідіот. Така твоя логіка.

я орієнтуюся по життю не сексуальною орієнтацією,а сірими клітинками.
Ранувато, як для твого віку мати таке низьке лібідо.
  • 0

#71 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.12.2009 – 13:50

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 11:39) писав:

або чорні, або зелені,якшо бути точнішою)
живу в російськомовному середовищі. є таке слово "парєнь"- я його не використовую. кажу або "мальчік", або "мужчіна". або "баран"- ну то вже ситуативно. або узагальнююче )
Складне у вас середвище...

шо ви причепился до тієї розпусти? що ви взагалі під тією розмустою роумієте?
не бачу нічого в ній поганого. на мою думку,краще бути маргіналом, ніж читати реп і називати себе композитором- надто це вже вульгарно як на мене.
А давайте ще гірши приклади брати. Сатаністи, вбивці, ман'яки. На кого Ви рівняєтесь? Замість того щоб взяти за приклад образ духовно розвиненої людини, Ви говорите: " ну і що шоя така? Он, гляньте, є ще гірші!". Куди Ви прямуєте з прикладами морально нижчими за ваші? Це шлях моральної диградації.

Сильний чоловік говоритиме спокійно,не вживаюи на письмі таку велику кількість знаків оклику(воскліцатєльних гг)
Якщо вже встряєте в діалог, четайте всі звернення уважніше... Крім того це тема не про мою особистість як приклад.

ой та прям-так. в мне в сім"ї можна вважати,що лідером є мама. Тато в мене трудоголік- все працює і працює,щоб сім"я ніяких матеріальних незручостей не відчувала.але тато завжди рахується з умкою мами,завжди чуть шо- питає в неї поради. шо поробиш,в нас мама сірий кардинал)
Це не мама "сірий карденал", це тато не є ним. Трудоголізм, це ще невсе чо потрібно чоловікові, щоб бути "справжнім". Якщо він(трудоголізм) не обумовлений іншими рисами То ця людина просто ефективний раб.

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 11:46) писав:

Що й потрібно було довести - головне бабло, мані, гроші, бакси шуршащі купюри.
У таких людей немає майбутнього.
  • 0

#72 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 13:51

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 14:50) писав:

Якщо вже встряєте в діалог, четайте всі звернення уважніше... Крім того це тема не про мою особистість як приклад..
Ага. Тема про мою жінку, я теж так кажу.

Sensssorika написала: ще один такий брєдовий допис- і я не відповідатиму. ща почну хамити і мені навіть соромно не буде.
мова йшла про твою жінку. і ти про неї запитав. і на ці слова я тобі порадила перечитати і зробити висновки. а не про чоловіка. твою жінку цікавить ЛИШЕ бабло.ти сам сказав,шо в вас все так одноманітно. тому, я вважаю ваші стосунки убогими,а жінку твою. жлобовкою. розжовувати далі?

Повідомлення відредагував yushchenko: 27.12.2009 – 13:54

• 0

#73 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 13:52

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 13:47) писав:

Справжній чоловік має бути коханим, і все. Чи він там дурний чи бідний, чи ідіот. Така твоя логіка.
якшо хтось здатенпокохати дурну людину- хіба ж я проти? кохайте.в мене є певні інтереси,які я в чоловікові шукаю.
бідний? так. кохана людина мже бути матеріально неолігархічна.
  • 0

#74 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 13:58

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 14:52) писав:

якшо хтось здатенпокохати дурну людину- хіба ж я проти? кохайте.в мене є певні інтереси,які я в чоловікові шукаю.
бідний? так. кохана людина мже бути матеріально неолігархічна.

Ось він ідеал:

мого коханого чоловіка навіть недоліки ідеальні,бо ж він коханий)
в нього по всій вартирі провода розкидані.гітари повсюди. і ше купа його "чоловічого" типа інструментів і теде- холостяцька "обітєль" гг

Повідомлення відредагував yushchenko: 27.12.2009 – 13:59

• 0

#75 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 14:07

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 13:47) писав:

Ранувато, як для твого віку мати таке низьке лібідо.
мене влаштовує і мій вік,і моє лібідо.
мене у майже 15 років(3 місяці зоставалося) згвалтували. це не тільки на лібідо моєму позначилося,це ше й психологічна травма,яка досі не дає мені спокою- нічого не можу зробити,я в більшості випадків просто БОЮСЯ близькості з людиною,і це не обов"язково сексуальна близькість. ну так,я не здатна на бездумнй шалений дикий трах з незнайомцем. хіба шо п"яна буду. або просто з відчаю,шо я така дурна і слабка. але в такому випадку буде трах- не буде пристрасті. от тільки такого в мене не було,не хочу, і вже навряд чи буде- я закохана. Ця людина мене оберігає. я відчуваю себе з ним бажаною коханою жінкою,а не тілом для здоволення його фізичних потреб. мені це важливо.
смійся далі.

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 13:50) писав:

А давайте ще гірши приклади брати. Сатаністи, вбивці, ман'яки. На кого Ви рівняєтесь? Замість того щоб взяти за приклад образ духовно розвиненої людини, Ви говорите: " ну і що шоя така? Он, гляньте, є ще гірші!". Куди Ви прямуєте з прикладами морально нижчими за ваші? Це шлях моральної диградації.
мене не цікавлять приклади,які мене НЕ оточують.ти живеш на кладовищі?
я ні на кого не рівняюсь. хоча нє. в мене прекрасна мама. вона мій ідеал жінки,я на неї рівняюсь.
  • 0

#76 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 14:09

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 15:04) писав:

мене влаштовує і мій вік,і моє лібідо.
мене у майже 15 років(3 місяці зоставалося) згвалтували. це не тільки на лібідо моєму позначилося,це ше й психологічна травма,яка досі не дає мені спокою- нічого не можу зробити,я в більшості випадків просто БОЮСЯ близькості з людиною,і це не обов"язково сексуальна близькість. ну так,я не здатна на бездумнй шалений дикий трах з незнайомцем. хіба шо п"яна буду. або просто з відчаю,шо я така дурна і слабка. але в такому випадку буде трах- не буде пристрасті. от тільки такого в мене не було,не хочу, і вже навряд чи буде- я закохана. Ця людина мене оберігає. я відчуваю себе з ним бажаною коханою жінкою,а не тілом для здоволення його фізичних потреб. мені це важливо.
смійся далі.
А хто сміється, абзац. Приїхали.

Ти в цій темі про "справжнього мужика", і просто цікаво взнати думку сторонньої, далекої представниці протилежної статі. Ось і все.

Співчуваю за тяжкі спогади, але то не справжній мужик, це йому б на зоні одразу довели. Бгг.
  • 0

#77 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 14:09

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 11:54) писав:

не тільки генний рівень цікавить. я б ще сказала,що мені важливо,коли чоловік хоче дітей,оця його турбота про жінку... це так мило.так..приємно..)))
зараз не найду, але нещодавно Артьом показував мемені демотиватор,на якому була оголена вагітна жінка і напис "справжній чоловік намагатиметься змінити в жінці тільк її живіт"
:prapor3:
НЕ ВІРТЕ! Ці демотиватори створені навмисно для того, щоб збивати з толку психічно не стійких людей. Якби ,наприклад, Артьом був справжнім чоловіком він би обовязково заумався ЯКУ МЕТУ ПЕРЕСЛІДУВАЛИ ТІ ХТО ВИГОТОВИВ ЦЕЙ ДЕМОТИВАТОР. Тоді б Артьом сказав: "Галю дивися яку нечисть на нас "льють"! Просто комусь вигідно, щоб ми не заводили дітей щоб нас ставало все менше і менше, примітивніших і примітивніших. А потім Прийдуль і скажуть " Продай земельку і квартирку за шісот міліонів векселів" А ти подумаєш, а нашо мені ця земля і квартирка, діточок нема, а за векселі цукерку купити можна. і Продасиш. От так нас Україців буде п'ять міліонів і то це ті раби які в селах зостануться. а кирувати ними будуть нові хазяїни так ЩОБ УКРАЇНЕЦЬ НА УКРАЇНСЬКИЙ ЗЕМЛІ НЕ БУВ ГОСПОДАРЕМ, а лиш срак... лизав.
  • 0

#78 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 14:10

Цитата

name='Фрагмент' post='556884' date='27.12.2009 13:50']
Складне у вас середвище...

По моєму, середовище Сенссоріки цілком зрозуміле і реальне. Тобто, земне. На відміну від Вашого.

Цитата

Якщо вже встряєте в діалог, четайте всі звернення уважніше... Крім того це тема не про мою особистість як приклад.

Брєд. Доморощений брєд.
У мене до Вас питання. Ви написали : "щоб взяти за приклад образ духовно розвиненої людини,". Самі то зрозуміли, що написали ? А якщо написали, то може назовете реальний приклад такої людини в історії ? Бо вона, поки що нікому не відома. Всі з недоліками. Ну хіба що Ви себе мали на увазі. Але чому тоді про Вас не відомо у всьому світі ?
І ще. За Вами "созерцаєцця" така собі вада: приписувати людям те, що Ви ж самі собі і придумали. Ну наприклад оте Ваше : На кого Ви рівняєтесь? Або : "небезпечний для суспільства". А по якому, цікаво, праву ?

Цитата

Це не мама "сірий карденал", це тато не є ним. Трудоголізм, це ще невсе чо потрібно чоловікові, щоб бути "справжнім". Якщо він(трудоголізм) не обумовлений іншими рисами То ця людина просто ефективний раб.

Ну це...те ж сАме : приписка власної вигадки про незнайомих людей. І виглядає це, гидкувато.
Ви часом не з іншої планети, шановний ?

Цитата

У таких людей немає майбутнього.

Знову та ж сАма вада : " Волга впадає в Каспійське море, як би чого не трапилось".

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.12.2009 – 14:14

• 0

#79 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 14:12

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 13:50) писав:

тато не має вищої оствіти. років 10 тому була складна матеріальна ситуація в сім"ї. батькові треба було запити мабуть,так? він тяжко працював. і зараз працює.
мрія в нього була,шоб його доця вчилася у Австрії,бо про це мріяла доця. але дочці все одно на те навчання і на ту австрію,бо здоров"я батька важливіше, до того ж зараз доця вже другу вищу отримує,теж в Україні,має кохану людину- доця виросла.
а батько за 10 років побудував власнийй бізнес,не без маминої допомоги.
  • 0

#80 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 14:17

Перегляд дописуKatod (27.12.2009 11:57) писав:

у автора теми фрагментарне уявлення про тему:prapor3:
і справжні чоловіки це роботи і аутісти, бо тільки вони неможуть переступити принципів закладених в них, можливість створити логічний ланцюг, який після двох достовірних умов призводить до нелогічної властиво тільки жінці
Що Ви сказали? Це що біла гарячка?Ви не здорові?

Перегляд допису=MAVKA= (27.12.2009 12:06) писав:

мені такі чоловіки не зустрічалися. нажаль.
Чомусь в розмовах про дітей наші "справжні" чоловіки знаходять купу причин проти: відповідальність. фінансове становище і багато-багато іншого.
То не є "справжні" чоловіки. "Безплідний" чоловік не може бути "справжнім". Дати ефективне потомство задача номер один. А Ваш приклад називається - "Пустозвони".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних