Перейти до вмісту

Справжні чоловіки - хто вони? І куди поділись?

Повідомлень в темі: 168

#41 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.12.2009 – 02:43

Перегляд дописуБезбожник (26.12.2009 23:27) писав:

Дивне питання. Така користь дуже легко пояснюється: смерть одного Справжнього Чоловіка-Воїна на полі бою, забезпечує продовження життя кільком (не скажу кому), котрі того поля уникають.
Шановний наводьте приклади. Ато ви наче байку читаєте.

Окрім того, Справжні Чоловіки-Воїни, забезбечили цим істотам можливість сидіти за компом і змагатись в умнічанні про "пушечне м*ясо". А ще задавати питання : яка може бути користь з мертвого Справжнього Чоловіка.
З живого завжди більше. Як ви не розумієте, що Вас використовують. Беруть пушечне мясо з двох боків і роблять венігрет, потираючи руки щитають заробіток за продану зброю. Мені Вас шкода, бо ви щиро вірете що іншого виходу нема.

А про те, бідолашні, і не знають (та і звідки ?), що існує ще така річ як СЛАВА. І що той, загинувший, стає безсмертним, бо на його могилу вдячні люди приходитимуть віками. І дякувати будуть. І квіти покладуть. І пісню складуть. І книгу напишуть. І дітей вчитимуть. А про умніків, які не зрозуміли такої смерті, пам*ятатимуть тіко родичі.
Слава! Безсмертя! Хіба варті ці примарні поняття варті того горя що зазнають навколо! Проте ці родичі будуть і будуть жити їхні діти. За вашою логікою всі достойні згинули в променях слави, А ВСІ МИ ПОРОДИЛИСЬ ВІД ЩУРІВ КАБІНЕТНИХ.

Втім, нічого дивного і нового не сказано. Так було і віки назад : одні захищали, гинучи при цьому, а інші умнічали про "пушечне м*ясо". А поскільки нині, бажаючих поговорити про "пушечне м*ясо" розвелось як у пса блох, то і могили Справжніх Чоловіків занепадають. Немає кому доглядати і поважати. Всі дуже зайняті в пошуках прикладів...справжніх чоловіків.
То давайте всі слави шукати! Гайда за рушниці! Кого стріляти??? А давайте один одного перемочем, а хто залишиться буде про нас віками вірші складати! Тільки Воїни-ЗАХИСНИКИ заслуговують на повагу. Ті що воювали на своїй землі за життя своїх близьких ! Решта Пушечне М'ЯСО. А що слава тілки воякам належить До пам'яників Шевченка віками ходити будуть!

Перегляд дописуAmili (26.12.2009 23:31) писав:

Ех...вже друга сторінка теми і все чоловіки сперечаються про "справжнього чоловіка". :blush:
А Ви активніше - активніше. А то в нас тут чоловіки здебільшого "запалились" темою.

Перегляд дописуAmili (26.12.2009 23:31) писав:

Справжній чоловік - скоріш захисник, аніж власник жінки і сім"ї. Саме до самодостатніх, впевнених в собі чоловіків тягнуться жінки, здебільшого.
Захисник свого генотипу. Тому має спочатку знайти "половинку", потім "зробити" потомсво(багато розуму не потребує), далі "нагодувати". А також найважливіший момент - виховати. Сказати нехай не йде на війну, а зробить все щоб її небуло(переконуючи всяких дурнів, що війна це погано), а то всі кроки марні якщо дитя загине.

Перегляд дописуTeo (26.12.2009 23:39) писав:

справжній чоловік ніколи не скаже, що він справжній чоловік)
Це точно! Самоствердження нідочого коли впевнений.

Перегляд допису=MAVKA= (26.12.2009 23:53) писав:

І насамперед на мою думку справжній чоловік має бути гарним батьком, продовжувачем роду (це і ті якості, які він по спадковості передасть дітям, і моральні якості, і захисник сім"ї і їх можна перераховувати до нескінченності).
Цілком згоден.

Перегляд дописуКава з козявками... (26.12.2009 22:56) писав:

Ну Авторе, всіх не забереш...
Тут скоріше велику роль грає те, що, дехто не помічає за собою якоїсь "несправжності".
А ще більше грає те, що, "справжні" - не можуть змінити світ навколо себе,)
Головним досягненням "рабовласників" вважаю три речі: "раби" перестали критично ставитись до інформації котрою їх "годують"; в "рабів" забрали відчуття міри; підміна понять.

Перегляд дописуКава з козявками... (26.12.2009 22:56) писав:

Жінка царює, але не керує.

Є сім'ї, де жінки не тільки це роблять. І працює, і кирує, і виховує потомство...
  • 0

#42 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 10:41

не вживаю виразу "справжні чоловіки". для мене він або чоловік, або ні.
  • 0

#43 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 11:04

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 10:41) писав:

не вживаю виразу "справжні чоловіки". для мене він або чоловік, або ні.
У всьому є якійсь якісні рівні - МІРИ. Кольори для Вас також або чорні, або білі?
  • 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 11:39

Перегляд дописуФрагмент (26.12.2009 18:30) писав:

Мені боляче що прозрілих мало!!!!! Тому і "кричу", щоб розбудити!!!!!!!Край нема з ким боронити!
та не на форумі кричати треба. принаймні не на цьому)

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 11:04) писав:

У всьому є якійсь якісні рівні - МІРИ. Кольори для Вас також або чорні, або білі?
або чорні, або зелені,якшо бути точнішою)

живу в російськомовному середовищі. є таке слово "парєнь"- я його не використовую. кажу або "мальчік", або "мужчіна". або "баран"- ну то вже ситуативно. або узагальнююче )

Рівень розпусти зростає з деградацією моралі!!!
шо ви причепился до тієї розпусти? що ви взагалі під тією розмустою роумієте?

не бачу нічого в ній поганого. на мою думку,краще бути маргіналом, ніж читати реп і називати себе композитором- надто це вже вульгарно як на мене.

"Сильному" чоловікові не потрібно кидати жінку у полум'я, щоб таким здаватись! Особливо в Європі брак "чоловіків" став проявлятись дуже давно! А Ви значить вивчаєте історію уважно? Тоді пригадайте "Сильну жінку" в українській історії! Наші діди значно пізніше здавали позиції!
Сильний чоловік говоритиме спокійно,не вживаюи на письмі таку велику кількість знаків оклику(воскліцатєльних гг)

Перегляд дописуЄжік_UA (26.12.2009 19:12) писав:

чи є зараз справжні дівчата?... :prapor3:
цнотлиі шо лі? чим справжні дівчата від справжніх жінок відрізняються?

Перегляд дописуБезбожник (26.12.2009 19:25) писав:

До того ж: нафіга справжньому чоловіку ще хтось ?
все-таки думаю,що чоловікові необхідна жінка )))

Перегляд дописуБезбожник (26.12.2009 19:25) писав:

Мораль і є мораль. Вона не деградує. Деградують люди. Моралі до цього ніякого діла немає.
так мораль ж люди і придумали)

Перегляд дописуGlobetrotter (26.12.2009 20:17) писав:

А по темі: подивіться, чому жінки тягнуться до грубих, підстаркуватих, на дорогих машинах. За гроші, - не зовсім. Кажуть, від них променіє магічний дух ЗАВОЙОВНИКА. Може саме вони справжні? Га? Що прекрасна половина скаже, цікаво.
ну я не сказала б шо до грубих чи підстаркуватих тягне..гг
і не зовсім тут вірно про завойовника. зараз не сформулюю правильно думку,хотіла сказати,що такі жінки иожуть шукати в чоловікові батька. тобто не батька для своєї дитини,а людину,яка б про неї піклувалася як батько. це я щодо визначення "підстаркуватий".

Перегляд дописуФрагмент (26.12.2009 21:53) писав:

Але якщо говорити про сім'ю в якій лідер жінка, то це не вона "справжній чоловік", а втакій сім'ї його немає.
ой та прям-так. в мне в сім"ї можна вважати,що лідером є мама. Тато в мене трудоголік- все працює і працює,щоб сім"я ніяких матеріальних незручостей не відчувала.але тато завжди рахується з умкою мами,завжди чуть шо- питає в неї поради. шо поробиш,в нас мама сірий кардинал)

Для мене, наприклад - це герой з "віднесених вітром" - Рет Батлер. Хоча й розумію, що цей герой придуманий письменницею, але в реальному житті намагаюся знайти хоч частину тих якостей, якими наділений цей персонаж.
аналогічно))))
  • 0

#45 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.12.2009 – 11:46

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 12:39) писав:

аналогічно))))
Що й потрібно було довести - головне бабло, мані, гроші, бакси шуршащі купюри.
  • 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 11:54

І насамперед на мою думку справжній чоловік має бути гарним батьком, продовжувачем роду (це і ті якості, які він по спадковості передасть дітям, і моральні якості, і захисник сім"ї і їх можна перераховувати до нескінченності).
не тільки генний рівень цікавить. я б ще сказала,що мені важливо,коли чоловік хоче дітей,оця його турбота про жінку... це так мило.так..приємно..)))

зараз не найду, але нещодавно Артьом показував мемені демотиватор,на якому була оголена вагітна жінка і напис "справжній чоловік намагатиметься змінити в жінці тільк її живіт"
:prapor3:

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 11:46) писав:

Що й потрібно було довести - головне бабло, мані, гроші, бакси шуршащі купюри.
юноша, ви не жєнщіна,вам нє панять,чєво хочет жєнщіна.

Перегляд дописуВакуОлька (26.12.2009 23:57) писав:

Рет Батлер не для всіє є позитивним;)
а він доньку хотів. казав,шо хлопчики нецікаві. зазвичай же чоловіки хочуть сина,к продовжувача роду)

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 01:33) писав:

Хлібом не гудуй - дай гранату кинути! Може вам і сподобалось як холодна сталь пірнає у гарячу плоть, а комусь цього зовсім не хочеться!
фу. а оце мені зовсім не подобається. мужлани <_<
  • 0

#47 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 11:57

у автора теми фрагментарне уявлення про тему:prapor3:

і справжні чоловіки це роботи і аутісти, бо тільки вони неможуть переступити принципів закладених в них, можливість створити логічний ланцюг, який після двох достовірних умов призводить до нелогічної властиво тільки жінці
  • 0

#48 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.12.2009 – 12:06

Цитата

name='Sensssorika' post='556826' date='27.12.2009 11:39']
все-таки думаю,що чоловікові необхідна жінка )))

Сенссоріко, не перевертай. Хто сказав що непотрібна ? Та моя цитата, автору теми, написана в сенсі сказаного ним : "немає з ким захищати". От я і сказав : "а хто ще потрібен справжньому чоловікові ?" Жінка тут не катіт, Сенсорико. То не її справа. Якраз жінку (в тому числі) і треба захищати. А у автора теми, в цій ситуації потрібен ще хтось. Про те і сказано мною.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.12.2009 – 12:09

• 0

#49 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 27.12.2009 – 12:06

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 11:54) писав:

не тільки генний рівень цікавить. я б ще сказала,що мені важливо,коли чоловік хоче дітей,оця його турбота про жінку... це так мило.так..приємно..)))
мені такі чоловіки не зустрічалися. нажаль.
Чомусь в розмовах про дітей наші "справжні" чоловіки знаходять купу причин проти: відповідальність. фінансове становище і багато-багато іншого.
  • 0

#50 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 12:23

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 12:06) писав:

Сенссоріко, не перевертай. Хто сказав що непотрібна ? Та моя цитата, автору теми, написана в сенсі сказаного ним : "немає з ким захищати". От я і сказав : "а хто ще потрібен справжньому чоловікові ?" Жінка тут не катіт, Сенсорико. То не її справа. Якраз жінку (в тому числі) і треба захищати. А у автора теми, в цій ситуації потрібен ще хтось. Про те і сказано мною.
Сенсоріка ще спить)
я зрозуміла твою думку одразу. просто якшо сприймати конкретно цю фразу,без контексту,то,думаю, чоловікові потрібна жінка. без жінки чоловік- не чоловік. я ЦЕ хотіла сказати. чоловік теж яким би він там Брюсом Уїлісом не був- йому теж потрібна турбота. щоб про нього піклувалися,щоб переживали за нього,щоб любили. Вважаю,що чоловікові необхідно відчувати себе ПОТРІБНИМ. жінці так само)

Перегляд допису=MAVKA= (27.12.2009 12:06) писав:

Чомусь в розмовах про дітей наші "справжні" чоловіки знаходять купу причин проти: відповідальність. фінансове становище і багато-багато іншого.
ще зустрінеться. я теж не очікувала,шо мені такий колись зустрінеться. він зі мною змінився. захотів. хоча..може й раніше таким був,але не було жінки,з якою він міг таким бути)

мушу не погодитися. в мене,наприклад, саме Я знаходила причини проти. а він мені: "все в наших руках,сонечко" )))
  • 0

#51 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.12.2009 – 12:24

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 12:15) писав:

Сенсоріка ще спить)
я зрозуміла твою думку одразу. просто якшо сприймати конкретно цю фразу,без контексту,то,думаю, чоловікові потрібна жінка. без жінки чоловік- не чоловік. я ЦЕ хотіла сказати. чоловік теж яким би він там Брюсом Уїлісом не був- йому теж потрібна турбота. щоб про нього піклувалися,щоб переживали за нього,щоб любили. Вважаю,що чоловікові необхідно відчувати себе ПОТРІБНИМ. жінці так само)

Ага, ага. Ото ви, жінки, всі цю пісеньку співаєте : "Вважаю,що чоловікові необхідно відчувати себе ПОТРІБНИМ."
Допоки заміж не вийдете. А тоді пісня міняється : " піди туди, піди сюди, зроби те, зроби це." І при цьому, ще й слова не скажи.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.12.2009 – 12:25

• 0

#52 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 12:26

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 12:54) писав:

юноша, ви не жєнщіна,вам нє панять,чєво хочет жєнщіна.
Ну, так я сижу і уважно записую. Наразі є одне: Бабла хоче. Чекаю на інші пункти.

Перегляд допису=MAVKA= (27.12.2009 13:06) писав:

А тяжко дирочку в презервативі зробити?
  • 0

#53 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 12:31

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 12:24) писав:

Ага, ага. Ото ви, жінки, всі цю пісеньку співаєте : "Вважаю,що чоловікові необхідно відчувати себе ПОТРІБНИМ."
Допоки заміж не вийдете. А тоді пісня міняється : " піди туди, піди сюди, зроби те, зроби це."
ну якшо панові не пощастило,то чого на всіх жінок одразу злитися?
моя мати,на мою думку,аж занадто переживає,коли батько десь затримується. ото дзвонить йому,поки не додзвониться(тато часто буває в таких місцях,де просто мобільний можна викинути- не ловить). мені навіть трошки смішно,коли навпаки,тато мамі дзвонитися не мое,дзвонить мені,питаєде мама і просить дати їй слухавку. на моєзауваження: "шо такоє: може я їй просто передам твої слова?" , тато каже: "нє,я хочу її чути,я за нею скучив".
а вдома тато маму на руках носить. ну це тааак мило)))

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 12:26) писав:

Ну, так я сижу і уважно записую. Наразі є одне: Бабла хоче. Чекаю на інші пункти.
в своєї жінки не пробував запитати? чи там все так одноманітно?
якшо чоловік нічого жінці окрім бабла дати не може- нехай не нарікає.

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 12:26) писав:

А тяжко дирочку в презервативі зробити?
пфф. це підло.
  • 0

#54 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 12:39

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 13:31) писав:

якшо чоловік нічого жінці окрім бабла дати не може- нехай не нарікає.
Так питаю ж, що ще треба на твою думку. 2. На руках носити дома. Носю.

пфф. це підло.
Зробити маленьку підлість заради великої мети - дати життя іншій людині.

Одноманітно, звичайно.
  • 0

#55 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 12:44

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 12:39) писав:

Зробити маленьку підлість заради великої мети - дати життя іншій людині.
я б не хотіла,щоб мене зачали таким шляхом. "Та розумієш,доцю,просто в нас презерватив порвався..ну та ми ж все одно тебе любимо"
пфф.

Одноманітно, звичайно.
нашо тобі така жінка?
сарказм у даній ситуації не сприймаю.
  • 0

#56 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 12:44

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 13:43) писав:

я б не хотіла,щоб мене зачали таким шляхом. "Та розумієш,доцю,просто в нас презерватив порвався..ну та ми ж все одно тебе любимо"
пфф.
Він не порвався, все було заплановано.
  • 0

#57 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 12:45

Так питаю ж, що ще треба на твою думку.
все,що треба МЕНІ, я вже маю. не нарікаю.

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 12:44) писав:

Він не порвався, все було заплановано.
"обоюдно". якшо таким чином,то дірочку робити не треба. більше того- в такому випадку ті презервативи взагалі не використовуються.
  • 0

#58 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 12:49

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 13:44) писав:

нашо тобі така жінка?
Яка така?

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 13:45) писав:

"обоюдно".
І де таке бачила, обоюдно? Більшість шлюбів в теперішній час укладається власне бо не обо- не одно- і вапше ніяк не -юдно. Залетіли називається.
  • 0

#59 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 12:54

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 12:49) писав:

Яка така?
перечита сторінку і спробуй зробити відслідкувати причинно-наслідкові зв"язки. я не корова,щоб кожне слово тобі розжовувати.

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 12:49) писав:

І де таке бачила, обоюдно? Більшість шлюбів в теперішній час укладається власне бо не обо- не одно- і вапше ніяк не -юдно. Залетіли називається.
де статистика? наскільки "більшість"?
  • 0

#60 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 12:56

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 13:45) писав:

все,що треба МЕНІ, я вже маю. не нарікаю.
Блін, Сенсі. Я тебе намагаюсь зрозуміти. А тут, в цій темі, ти шось таке абстрактне вимальовуєш. Лиш би показати себе сексуальною всезнайкою. Хоча якоїсь більш-менш путньої думки не прослідковується.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних