Перейти до вмісту

Справжні чоловіки - хто вони? І куди поділись?

Повідомлень в темі: 168

#21 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2009 – 20:23

Перегляд дописуGlobetrotter (26.12.2009 20:17) писав:

Гарматне м'ясо вони, а не сила.
Саме тому їх шкода. Яка користь з мертвого "справжнього" чоловіка?
  • 0

#22 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 20:30

Перегляд дописуyushchenko (26.12.2009 20:23) писав:

Вони мріють про дорогий катафалк для любимого, щоб спадкоємицею реалізуватись.
Доречно! Та ні перші, ні другі, достойного потомства не дадуть. Природний відбір скаже своє слово, рано чи пізно прийшовши з косою за ними, забире їхні гени як непотріб.

Перегляд дописуyushchenko (26.12.2009 20:25) писав:

Так, м'ясистих культуристів можна експортувати в Зімбабве, чи де там канібали. Підтримка зовнішньоторговельного балансу.
Тема серйозна. Пропоную повернутись.
  • 0

#23 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.12.2009 – 20:32

Перегляд дописуФрагмент (26.12.2009 21:29) писав:

Доречно! Та ні перші, ні другі, достойного потомства не дадуть. Природний відбір скаже своє слово, рано чи пізно прийшовши з косою за ними, забире їхні гени як непотріб.
Ну да. З часом зникне ітелектуальна складова людського гена, еволюція циклічна. Кароч мужик має бути мохнатою, агресивною мавпою.
  • 0

#24 Real Deal

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 20:36

Справжніх чоловіків залишилося рівно стільки, скількі справжніх жінок...
  • 0

#25 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 20:46

Перегляд дописуyushchenko (26.12.2009 20:32) писав:

Ну да. З часом зникне ітелектуальна складова людського гена, еволюція циклічна. Кароч мужик має бути мохнатою, агресивною мавпою.
Це твоя дорога. Ти її сам вибрав. Нею і їди. Нам не подорозі.

Перегляд дописуyushchenko (26.12.2009 20:39) писав:

Порнуха "3 на 1" стверджує зовсім протилежну тезу.
Повернись до теми, якщо є що сказати. Ні, то не мели дурниці, не засмічуй ефір. У дискусії якість кількістю не компенсуєш...

Перегляд дописуReal Deal (26.12.2009 20:36) писав:

Справжніх чоловіків залишилося рівно стільки, скількі справжніх жінок...
Цікава думка... Баланс у всьому!
  • 0

#26 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.12.2009 – 20:57

Флуд видалено. Ющенко, тобі окремий "цьом"... Долі додам %
  • 0

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.12.2009 – 21:37

Цитата

name='Фрагмент' post='556486' date='26.12.2009 20:13']
Ленін і Троцький лакеї рабовласників, шкода людей в яких такий лідер... Лідер не той хто себе таким проголошує,а всі схиляють голови. Лідерів обероють побратими, як на славній Січі.

На всякій "Січі", друже, є і слава і безслав*я. Це стосується і тієї Січі, про яку ти тільки читав. Повірь мені на слові. Я знаю про що говорю. Принаймі, один приклад тієї Січі можу навести : торгували вони нашими дівками тим же туркам точнісінько так, як торгують і сьогоднішні "козаки" України. Це - факт.

Цитата

Чим більше так говорите, тим більше до Вас поваги. Складається враження що Ви знаєте що це таке, так детально описуєте.

Довелось. Але це пусте.

Цитата

Саме тому буду відстоювати думку, що війна це варварство, адже нама нічого цінішого за людське життя.

Неправильно. Ціннішим власного життя, є життя своїх дітей.
Далі. Війна, це та ж політика. Іншими способами. Є такий вислів: "останній аргумент королів". Тобто, гармати. Коли замовкають політики (бо не домовились) ті гармати і починають говорити. Як аргумент. Так було, так є, так завжди буде на Землі. І ще. Якщо в чоловікові зникне варвар - він стане істотою в штанях і не більше того. І знаєте чому ? Тому що на всякого інтелігента завжди знайдеться варвар. Це, по-перше. А по-друге, якщо чоловік перестане природньо бути варваром, то він не зможе завоювати жінки, бо не відатиме про поняття "завойовник". Він зможе тільки купити жінку. А от це вже - повна деградація суспільства.

Цитата

Що до знаків оклику. Мене обізвали крикуном зате, що почав цю тему. Ці знаки невиний сарказм у відповідь.

Я зрозумів. Прийнято. Однак це не аргумент для справжнього чоловіка. Бо, окрім "всєго прочего", він мусить бути ще й витриманим.

Цитата

Один в полі не воїн. А ще є байка про віник

Воїн. Ще й який. А про віник, то не байка а реальна історія про царя Грузії та його синів, котрим він радив зламати віник.

Цитата

А Вас заводить військова романтика? Є час край боронити, а є час мирний(як зараз) для того щоб всіма силами запобігати війні, ростити дітей, кохати дружин.

У військовій службі немає романтики. Там є жорстка дисципліна, влада командира, беззаперечність у виконанні наказу. При умові, що це військовий підрозділ, а не шараш-контора, на кшалт стройбату. Можу додати сюди ще певні психологічні "трюки". Наприклад, коли тебе покарали тим, що заборонили пару неділь одягати форму десантника. А взамін, видали "общевойсковую". З червоними погонами. От ти стоїш в строю : всі одягнуті як треба, а ти як біла ворона. Такий сором - страшніше нІкуди. Заодно, це змушувало свою форму любити і поважати сильніше, ніж бажання піти в самоволку і когось "трахнуть". От така "романтика".
Останнє. Про Ваше : "заводить". По-перше, дійсно бувало і заводило. Екзальтований стан. Без цього не можна було. Ейфорію відчуття звіра в словах не передати. Це треба відчути. Нічого подібного і вищого в своєму житті пережити не вдалось. Я щасливий від того, що пізнав це. Адже пізнав - себе.
І нарешті. Я відношусь (по віку) до покоління, коли не попасти до лав Армії (хвороба і т.п.) було страшним психологічним лихом. Навіть дівки таких обходили стороною.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.12.2009 – 21:41

• 0

#28 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 21:53

Перегляд дописуГетьман (26.12.2009 20:19) писав:

Якщо "справжність" чоловіка - це лідерство - то ви самі відповіли на власне питання. Вони - там, де лідери. Якщо ви не лідер - ви їх побачите хіба мельком на вулиці або на екрані.
Ви мене не вірно зрозуміли. Лідер має мати риси "справжнього чоловіка". Але якщо говорити про сім'ю в якій лідер жінка, то це не вона "справжній чоловік", а втакій сім'ї його немає.

Пане, повірте, більшості не хочеться, щоб їх "будили".
Важко признати, але Ви праві.
Та ящо ми помиляємось(а таке з людьми буває) я хотів би спробувати. Важливо робити все від себе... і вірити...

Ви не захистите. Природа сама дає метод захисту - природній відбір ака відбраковка. Алкоголіків відбраковує цироз печінки, курців - рак легень.
На "бога" надійся... народна мудрість. Себе принаймі, та на дітей повпливаю як зможу, може тут знайдеться хто, тай прислухається...

Вкотре стверджу, що з цієї вашої фрази випливає, що лідером є людина, що усіма керує, в тому числі і вами - керівники держави. Та інші діячі, що організували масові заходи/явища.
Залежить від рівня інтелекту і знань тих хто кирує і тих кими хочуть кирувати. Був би мудріший - неходив би на майдан. Це зараз я знаю що суспільний стрій формується у свідомостях а не на площах і революціях. Високоорганізована і мудра людина не вибире в лідери собі примата. Наші лідери відображення наших потреб.

Хочу посперечатись. Радше надміру моральні люди схильні до розпусти.
до розпусти схильні Аморальні люди.

Княгиня Ольга, Настя Лісовська (Роксолана), Галшка Гулевичівна (заснувала Києво-Могилянську академію), Леся Українка, уже можна Юльку Тимошенко назвати. Це з найвідоміших. Детальніше вивчення історії підкаже вам кількасот інших відомих "сильних жінок".
З. І. Наші діди до цього дійшли, що державність у нас з'явилася ось лише недавно. (і то по суті через відсутність під руку яких "Справжніх чоловіків" інших держав впасти)
Ай молодець! І внас такі часи були. Та що там були - Є! Тобто нема "стравжніх" чоловіків при владі. А ті що є - десь розчинились... Мабуть тому так добре живем.
  • 0

#29 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 26.12.2009 – 22:56

Ну Авторе, всіх не забереш...
Тут скоріше велику роль грає те, що, дехто не помічає за собою якоїсь "несправжності".
А ще більше грає те, що, "справжні" - не можуть змінити світ навколо себе,)

Цитата

Ви мене не вірно зрозуміли. Лідер має мати риси "справжнього чоловіка". Але якщо говорити про сім'ю в якій лідер жінка, то це не вона "справжній чоловік", а втакій сім'ї його немає.
Жінка царює, але не керує.

Повідомлення відредагував Кава з козявками...: 26.12.2009 – 22:59

• 0

#30 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.12.2009 – 23:27

Перегляд дописуФрагмент (26.12.2009 20:23) писав:

Саме тому їх шкода. Яка користь з мертвого "справжнього" чоловіка?

Дивне питання. Така користь дуже легко пояснюється: смерть одного Справжнього Чоловіка-Воїна на полі бою, забезпечує продовження життя кільком (не скажу кому), котрі того поля уникають. Окрім того, Справжні Чоловіки-Воїни, забезбечили цим істотам можливість сидіти за компом і змагатись в умнічанні про "пушечне м*ясо". А ще задавати питання : яка може бути користь з мертвого Справжнього Чоловіка. А про те, бідолашні, і не знають (та і звідки ?), що існує ще така річ як СЛАВА. І що той, загинувший, стає безсмертним, бо на його могилу вдячні люди приходитимуть віками. І дякувати будуть. І квіти покладуть. І пісню складуть. І книгу напишуть. І дітей вчитимуть. А про умніків, які не зрозуміли такої смерті, пам*ятатимуть тіко родичі. Та і то, не довше як до правнуків.
Втім, нічого дивного і нового не сказано. Так було і віки назад : одні захищали, гинучи при цьому, а інші умнічали про "пушечне м*ясо". А поскільки нині, бажаючих поговорити про "пушечне м*ясо" розвелось як у пса блох, то і могили Справжніх Чоловіків занепадають. Немає кому доглядати і поважати. Всі дуже зайняті в пошуках прикладів...справжніх чоловіків.
  • 0

#31 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 23:31

Ех...вже друга сторінка теми і все чоловіки сперечаються про "справжнього чоловіка". :blush:
А жінки..мабуть більшість погодиться, що дівчата сформують образ справжнього чоловіка дещо розпливчасто і узагальнено. Наприклад: рішучий, сміливий, уважний, ТЕРПЛЯЧИЙ, надійний, романтичний, дехто може забажати, щоб він нього тхнуло потом, дехто захоче щоб цигарками, а хтось захоче такого собі метросексуала чи модель з обкладинки журналу.
Для кожної образ справжнього чоловіка буде індивідуальним, залежатиме від стосунків з батьком (шукатимуть або схожих, або протилежність йому) і від власних вподобань (комусь захочеться власну протилежність, хтось шукатиме однодумця).
Для мене справжній чоловік це скоріш за все той, хто зможе не тільки побудувати свою кар"єру, а й поряд з тим бути чудовим батьком та чоловіком. Але справжні чоловіки живуть зі справжніми жінками в якомусь утопічному місті і ми, на жаль, мабуть таких не зустрінемо. Бо ідеалів не існує :)
Справжній чоловік - скоріш захисник, аніж власник жінки і сім"ї. Саме до самодостатніх, впевнених в собі чоловіків тягнуться жінки, здебільшого.
  • 0

#32 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 23:39

справжній чоловік ніколи не скаже, що він справжній чоловік)
  • 0

#33 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 26.12.2009 – 23:46

Перегляд дописуВакуОлька (26.12.2009 21:57) писав:

Флуд видалено. Ющенко, тобі окремий "цьом"... Долі додам %
Мене оцінила справжня жінка, але ніц не додавайте, то в тему.
  • 0

#34 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 26.12.2009 – 23:53

Так, Amli права щодо того, що в кожної жінки свій ідеал справжнього чоловіка.
Для мене, наприклад - це герой з "віднесених вітром" - Рет Батлер. Хоча й розумію, що цей герой придуманий письменницею, але в реальному житті намагаюся знайти хоч частину тих якостей, якими наділений цей персонаж.
І насамперед на мою думку справжній чоловік має бути гарним батьком, продовжувачем роду (це і ті якості, які він по спадковості передасть дітям, і моральні якості, і захисник сім"ї і їх можна перераховувати до нескінченності).
  • 0

#35 Королева

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 23:55

Модним – не таким як усі... ти маєш бути
Модним – щоб заздрили всі... ти маєш бути
Стильним.
Швидким і мобільним, крепким та сильним
Гарним.
Щоб кожна з дівчат про тебе бажала,
Будь-де і коли тільки тобі давала,
Щоб все це мати пора працювати
Досить "шари" у штанях ганяти

Свище – у твоїх кишенях... нема нічого
Свище – в твоїй голові... нема нічого
Пусто
В ній лампочка сяє, навколо муха літає
Лиш думка
Про гарних дівчат, про їх секс-апарат,
Щоб отримати все без зайвих затрат,
Щоб все це мати пора працювати
Досить "шари" у штанях ганяти

Занепокоєння батьків цілком зрозуміле
Не так вони виховували сина
Виріс ледащо і всівся на шию,
Без їх допомоги нічого не вміє
А справжні – хлопці дівчат кохають
А справжні – манери мають
Справжні хлопці

А справжні – манери мають
Справжні хлопці

Повідомлення відредагував Королева: 26.12.2009 – 23:56

• 0

#36 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 23:56

попса якаась
  • 0

#37 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.12.2009 – 23:57

Перегляд допису=MAVKA= (27.12.2009 00:53) писав:

Так, Amli права щодо того, що в кожної жінки свій ідеал справжнього чоловіка.
Для мене, наприклад - це герой з "віднесених вітром" - Рет Батлер. Хоча й розумію, що цей герой придуманий письменницею, але в реальному житті намагаюся знайти хоч частину тих якостей, якими наділений цей персонаж.
І насамперед на мою думку справжній чоловік має бути гарним батьком, продовжувачем роду (це і ті якості, які він по спадковості передасть дітям, і моральні якості, і захисник сім"ї і їх можна перераховувати до нескінченності).
загалом, погоджуюсь... Єдине.. Рет Батлер не для всіє є позитивним:blush:
  • 0

#38 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 27.12.2009 – 00:00

нікуди ми не поділись)) ми тут
  • 0

#39 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 00:10

і я пофлудякаю :blush: сильно не бийте :) хоча то в тему )))

Мотор"ролла - Настоящій мужчіна

Він був настоящім сварщіком
Купляв у кіосках сігарєти
Красиво спілкувався з начальніком
І мав дрібні гроші на то і на ето
Йому пропонували інші ранги
Запрошували бути завоб"єктом
А він тупо парив шланги
Та чекав шо Господь пошанує за ето

Настоящий мужчина не фарбує губи
Настоящий мужчина не знімає каску
Настоящий мужчина не ховає груди
Настоящий мужчина - шо кому не ясно?

Але весною починаються дивні штуки
Бо дівчата стають такі прекрасні
Та в когось починаються душевні муки
Я поясню якшо шота комута не ясно
Настоящий сварщик бере електрод
В той процес він вкладає усього себе
Дуже ніжно торкається як мартовський кіт
І робота кипить і робота іде

Настоящий мужчина не фарбує губи
Настоящий мужчина не знімає каску
Настоящий мужчина не ховає груди
Настоящий мужчина - шо кому не ясно?
  • 0

#40 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 01:33

Перегляд дописуБезбожник (26.12.2009 21:37) писав:

На всякій "Січі", друже, є і слава і безслав*я. Це стосується і тієї Січі, про яку ти тільки читав. Повірь мені на слові. Я знаю про що говорю. Принаймі, один приклад тієї Січі можу навести : торгували вони нашими дівками тим же туркам точнісінько так, як торгують і сьогоднішні "козаки" України. Це - факт.
Між нами різниця що я шукаю в історії корисні, добрі речі, якими можна пишатись, а ви тягнете нечисть... Яка користь з цього?

Довелось. Але це пусте.
Та яке там пусте. Події що сталися за життя сформували вашу особистість. Ви розчарований в житті вояка.

Неправильно. Ціннішим власного життя, є життя своїх дітей.
А я не писав про власне життя, я писав загалом. чи Ви маєте наувазі що труп батька корисніший дітям?

Далі. Війна, це та ж політика. Іншими способами. Є такий вислів: "останній аргумент королів". Тобто, гармати. Коли замовкають політики (бо не домовились) ті гармати і починають говорити. Як аргумент. Так було, так є, так завжди буде на Землі. І ще. Якщо в чоловікові зникне варвар - він стане істотою в штанях і не більше того. І знаєте чому ? Тому що на всякого інтелігента завжди знайдеться варвар. Це, по-перше. А по-друге, якщо чоловік перестане природньо бути варваром, то він не зможе завоювати жінки, бо не відатиме про поняття "завойовник". Він зможе тільки купити жінку. А от це вже - повна деградація суспільства.
Завжди можна домовитись. Правда, варвари невмілість добирати потрібні слова компенсують калібром гармати. Чого її(жінку) завойовувати, вона що фортеця? І що це значить? Силою брати - це згвалтування. Все Вам воякам силою подавай. Любов не завоюєш

Я зрозумів. Прийнято. Однак це не аргумент для справжнього чоловіка. Бо, окрім "всєго прочего", він мусить бути ще й витриманим.
Це жа-арт! А не істерія.

Воїн. Ще й який. А про віник, то не байка а реальна історія про царя Грузії та його синів, котрим він радив зламати віник.
Ну то краще коли захисників більше ніж один в полі

У військовій службі немає романтики. Там є жорстка дисципліна, влада командира, беззаперечність у виконанні наказу. При умові, що це військовий підрозділ, а не шараш-контора, на кшалт стройбату. Можу додати сюди ще певні психологічні "трюки". Наприклад, коли тебе покарали тим, що заборонили пару неділь одягати форму десантника. А взамін, видали "общевойсковую". З червоними погонами. От ти стоїш в строю : всі одягнуті як треба, а ти як біла ворона. Такий сором - страшніше нІкуди. Заодно, це змушувало свою форму любити і поважати сильніше, ніж бажання піти в самоволку і когось "трахнуть". От така "романтика".
Ну зазнали приниження і що, всім тепер через це пройти? Ви своїм дітям кращої долі бажаєте, я думаю...

Останнє. Про Ваше : "заводить". По-перше, дійсно бувало і заводило. Екзальтований стан. Без цього не можна було. Ейфорію відчуття звіра в словах не передати. Це треба відчути. Нічого подібного і вищого в своєму житті пережити не вдалось. Я щасливий від того, що пізнав це. Адже пізнав - себе.
Ну от! Ви суспільно небезпечні! Зловили кайф якось - будете шукати його ще. Хлібом не гудуй - дай гранату кинути! Може вам і сподобалось як холодна сталь пірнає у гарячу плоть, а комусь цього зовсім не хочеться! За всіма гарними словами про війну і силу зброї чути завжди одне: плач матерів, сиріт і вдів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних