Перейти до вмісту

Справжні чоловіки - хто вони? І куди поділись?

Повідомлень в темі: 168

#141 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 28.12.2009 – 15:59

Цитата

name='Фрагмент' post='557435' date='28.12.2009 14:25']
Згоден. Все закономірно. Але якщо ідеалу не існує, це не означає що його непотрібно прагнути. Озерніця. За якими законами живе всесвіт? Вся матерія перевтілюється по мірі розвитку. Якщо ми тут є, і звідкись прийшли, то маєм кудись піти. До нас(людей), наші попередні види еволюціонували бо слухались законів матінки природи, а хто не слухався той гинув. І от в результаті всіх цих перетворень з'явились ми такі розумні з себе, що нехтуємо законами що нас породили. Нам дана воля не для того щоб ми себе нищили. В цьому немає сенсу. Та раз у нас є воля, Ми вільні вибирати по якій дорозі іти. Жити в ладу з природою і прислухатись її, чи згинути як тупікова ланка еволюції. Людство нашого часу схоже на підлітка, що вже багато що може зробити, але не бачить багатьох негативних наслідків що ховаються за цими речами. Матінка(природа) говорить свому підлітку(людству) "не кури бо захворієш", на що чує:"Та що ти мамо розумієш? Мені весело і кайфово" Яке майбутнє у цієї дитини? Нікотин, доречі, погано впливає на розумові здібності також. Багато є прикладів.
У чоловіка раціональне мислення розвинуте краще. Це його робота відслітковувати причинно-наслідкові зв'язки і захищати життя на всіх рівнях. Робота жінки - це пошук собі захисника. Від якості вибору залежатиме безпека і процвітання її потомства.

Вам ще не надоїло скиглити ?

Цитата

Ну Ви дивитеси на реальність з безлічю варіантів - бачите два - говорите про один. Діагноз - безмір'я.

Варіантів усого два, а не безліч. Виглядають вони так:
-коли біда - берись до зброї (а перед тим навчись володіти нею)
-коли мир - іди вкалувати щоб дітей на ноги ставити.
От і всі варіанти. От я, наприклад, відповідаю Вам в переривах між поранням по хазяйству. Або пишу вночі, бо рано прокидаюсь, треба йти до скотини. Ото вибираю на дві три години раніше. До того ж - на пенсії.
А от Ви, патякаючи про справжнього чоловіка, повчаючи цьому інших, звідки маєте скіко часу ? Чи Ви займаєтесь взагалі ? Скіко Вам років ? Ви тут, говорячи з шановною жіночою половиною теревень, розвели з ними такі собі уті-путі про те, як справжній чоловік повинен допомогати і розуміти дружину. Шо він не повинен курити, не повинен випити сто грам і т.п. А того Вам і не відомо, що справжній чоловік це не обговорює. Для нього навіть не існує поняття : допомогти дружині. Вся його діяльність (в тому числі зварити смачний борщ, чи підмести і помити поли в хаті) не розглядається як допомога. І тим більше, як ознака справжнього чоловіка. Це розглядається ЯК НОРМАЛЬНЕ ЯВИЩЕ, шановний. Без усяких намірів сподобатись. Тим більше, без усіляких уті-путі. Виконати так звану "жіночу роботу" роботу, поки кохана, гаряча і пухкенька дружина ніжиться в постілі - є НОРМОЮ, а не заслугою, шановний. Всі Ваші вичитані з чужих думок роздуми про Всесвіт і матерію, нічого не варті до тих пір, поки Ви, замість патякання, не візьмете в руки віника в мирний час, або дрючка - у воєнний.

Цитата

Не бояться тільки дурні. Якщо Ваше життя і здоров'я нічого не варте, Ви нічого не втрачаєте, коли його позбуваєтесь.

Шо це за дурниця ? Ви ж так полюбляєте аналізувати. Де Ви в моєму дописі побачили слова про те : хто боїться, а хто ні ? Де Ви побачили, що я написав : моє життя нічого не варте ? Де Ви побачили мої слова що: я нічого не втрачаю, коли його позбуваюсь ? Тьху млін ! На якогось сектанта попав. Давненько цього не траплялось...але було весело.

Цитата

Моє життя і здоров'я мені дорогі тому я буду завжди боятись наслідків перерахованих Вами факторів. Небоїтеся самі, Ви "герой хоть куди"(чи хочете таким здаватись), то побійтесь про своїх дітей - куріння, алкоголь і бики можуть зашкодити їхньому життю та здоров'ю.

Ну то, бійтесь собі на здоров*я і далі. Хто ж проти ? Щодо страху за дітей. Повторюю, я не вживаю алкоголь взагалі. І не палю. Але це ще не ознака справжнього чоловіка і не ставить мене вище тих, хто щось з названого, вживає. Шоб стати справжнім чоловіком, шановний, це місце треба ЗАВОЮВАТИ. Словами ніхрєна не вийде. Словами завойовують авторитет, буває. Але не місце серед справжніх чоловіків. До того ж : право на таке місце повинно мати реальне підтвердження з боку тих, хто там уже знаходиться. Наприклад, з боку військових Побратимів.
І нарешті, трішечки відкрию Вам очі на реалії життя в сенсі "небезпеки з боку питущих курящих та БИКІВ."
У сьомому класі мою меншу красотулю збила машина на переході біля школи. Водієм була непитуща, не куряща і геть не схожа на бика, жінка. От тоді, я дійсно перелякався. Однак. незважаючи на те, що в той час небо для мене стало чорним у ясну погоду, я тій жінці навіть слова поганого не сказав. Навіть знайшов сили утішити її. І ні копійки не потребував. Це вже нічого не могло змінити. Так що заткніть свої "аргументи" про страхи від курящих биків, коту під хвіст.

Цитата

А що це взагалі за мета - вдарити?

Перемогти себе і свого ворога. Персонально для Вас : жінки, діти, старики - табу.

Цитата

Якщо ваша жінка все може, Ви їй нашо?

Ну це знов..."аналіз" тОго, про що я не писав. Однак, враховуючи побажання трудящих мас, я в неї запитаю.

Цитата

Оце так Вас виховали... То ви справжній вояка
.

Мене так вчили. Справжні чоловіки. І правильно зробили.

Цитата

А що поробляєте у мирний час?

Корову дою, свиням їсти даю, в городі сапаю і т.д. А шо ?

Цитата

Намагаєтесь цей мир знищити?

В мене шо, не всі дома ? Хто Вас так перелякав, шановний ? Ну точно...сектант.

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 15:16) писав:

Дик, то ж була гіпотетична сусідка, який сенс їй співчувати?

Манфреде блін ! ти сказав : "яку саме ". Значить їх декілька. А тепер уже якась : одна і гіпотетична. Шо ти хвостом крутиш ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.12.2009 – 16:09

• 0

#142 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.12.2009 – 17:04

Перегляд дописуБезбожник (28.12.2009 15:59) писав:

Вам ще не надоїло скиглити ?
Якщо Вам так завгодно - то ні.

Варіантів усого два, а не безліч. Виглядають вони так:
-коли біда - берись до зброї (а перед тим навчись володіти нею)
-коли мир - іди вкалувати щоб дітей на ноги ставити.
От і всі варіанти. От я, наприклад, відповідаю Вам в переривах між поранням по хазяйству. Або пишу вночі, бо рано прокидаюсь, треба йти до скотини. Ото вибираю на дві три години раніше. До того ж - на пенсії.
А от Ви, патякаючи про справжнього чоловіка, повчаючи цьому інших, звідки маєте скіко часу ? Чи Ви займаєтесь взагалі ? Скіко Вам років ? Ви тут, говорячи з шановною жіночою половиною теревень, розвели з ними такі собі уті-путі про те, як справжній чоловік повинен допомогати і розуміти дружину. Шо він не повинен курити, не повинен випити сто грам і т.п. А того Вам і не відомо, що справжній чоловік це не обговорює. Для нього навіть не існує поняття : допомогти дружині. Вся його діяльність (в тому числі зварити смачний борщ, чи підмести і помити поли в хаті) не розглядається як допомога. І тим більше, як ознака справжнього чоловіка. Це розглядається ЯК НОРМАЛЬНЕ ЯВИЩЕ, шановний. Без усяких намірів сподобатись. Тим більше, без усіляких уті-путі. Виконати так звану "жіночу роботу" роботу, поки кохана, гаряча і пухкенька дружина ніжиться в постілі - є НОРМОЮ, а не заслугою, шановний. Всі Ваші вичитані з чужих думок роздуми про Всесвіт і матерію, нічого не варті до тих пір, поки Ви, замість патякання, не візьмете в руки віника в мирний час, або дрючка - у воєнний.
Реальність то є простір варіантів. Безкінечний простір. Якщо у вашій свідомості їх тільки два, то це убога свідомість. І таких як Ви завжди будуть використовувати ті укого варіантів дещо більше.

І нарешті, трішечки відкрию Вам очі на реалії життя в сенсі "небезпеки з боку питущих курящих та БИКІВ."
У сьомому класі мою меншу красотулю збила машина на переході біля школи. Водієм була непитуща, не куряща і геть не схожа на бика, жінка. От тоді, я дійсно перелякався. Однак. незважаючи на те, що в той час небо для мене стало чорним у ясну погоду, я тій жінці навіть слова поганого не сказав. Навіть знайшов сили утішити її. І ні копійки не потребував. Це вже нічого не могло змінити. Так що заткніть свої "аргументи" про страхи від курящих биків, коту під хвіст.
Своє дитя Ви ненавчили дивитісь по сторонах. Ту жінку хтось пустив за кермо. От вам наслідки діяльності людей в яких два варіанти " Або віник, або дрючок".
  • 0

#143 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 18:10

Шо це за дурниця ? Ви ж так полюбляєте аналізувати. Де Ви в моєму дописі побачили слова про те : хто боїться, а хто ні ?
Ви писали в дописі №144 Про нелюдський страх. І чому власне нелюдський? Для вас очевидно він не є нормою - значить Ви так не боїтесь. Випливає з Ваших слів думка: "я боюсь - ви ні!" Що тикати Вас носом і далі?

Повторюю, я не вживаю алкоголь взагалі. І не палю.
За що Вам честь і хвала! Мало хто здатен на це в ваш час...

Але це ще не ознака справжнього чоловіка
Це є ознакою: знань, що це шкідливо; сили волі та інтелекту, щоб непіддаватись пропаганді та думці курців.
Я ж неказав, що якщо хтось не курить і неп'є він автоматично стає "мужиком". Ідеал то сукупність рис. Надіюсь з цим розібрались...

Так що заткніть свої "аргументи" про страхи від курящих биків, коту під хвіст.
Це Ви таке робите з моїми аргументами. Ваше право. Та є ризик прогавити небезпеку, і від неї постраждати. Я всьго лиш звертаю увагу. Чому Ви так агресивно до неї ставитесь? Наведу приклад нашої бесіди в іншому світлі.
Припустим, що коли ваша дочка переходила дорогу, по не відомим причинам прогавила небезпеку з боку не адикватного водія. Хтось, спостерігаючи за цим зі сторони вирішив попередити дівчину: "Оглядуйтесь по сторонам!" сказав він. Дівчина згадала як вчив її батько і сказала: "Заткніть свою турботу коту під хвіст!".
Я немаю нічого особистого до Вас, чому ж Ви так вороже налаштовані?
  • 0

#144 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 19:44

Цитата

name='yushchenko' post='557469' date='28.12.2009 15:26']

Скільки проживе? ХЗ. Зазвичай просто варто продемонструвати відсутність страху і нападник відступить, якої б статури він не був.

Автору теми : Ось тут істинно сказано. Слово справжнього чоловіка. І до речі, підтверджено на практиці.

І (Вам же) для подальшого розуміння життя : а от машина хрєн відступить. Та ще й під керуванням жінки. Незважаючи на те, що подія відбулась на "зебрі", біля школи, полюс світфор який горів червоним для водія, плюс те, що вже зупинились шість авто. Аж тоді дитина пішла. І не одна, а втрьох. Іншим дівчаткам повезло. І добре, що так. А тьотя спішила до хворого батька і вирішила проскочити. Але це не завадило пану Фрагмент і тут, ніфіга не знаючи про ситуацію, уже зробив висновок, що дитина була роззявою і погано навчена. Капец блін! Ви, Фрагменте, шось живе чи БОТ ? Заладили як ота прога, про сплошні небезпеки, шо я до корови уже боюсь іти. А раптом Красуня рогом в око штрикне ? бо я її погано виховав ?

Цитата

name='Фрагмент' post='557540' date='28.12.2009 18:10']

За що Вам честь і хвала! Мало хто здатен на це в ваш час...

Ох...спасайте ! За шо мені честь і хвала ? За те шо цигарки і алкоголь для мене - гидке ? Шо в цьому героїчного ?
Он у мене кум сметану ненавидить, бо вона йому гидка, то шо...і йому честь та хвала ? Вранці ж піду, зліплю тобі кумцю пам*ятника із снігу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.12.2009 – 19:45

• 0

#145 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 21:04

Перегляд дописуБезбожник (28.12.2009 19:44) писав:

Автору теми : Ось тут істинно сказано. Слово справжнього чоловіка. І до речі, підтверджено на практиці.
Відсутність страху це симптом для психіатра. Пан мав на увазі хоробрість. Сутички з ворогом(машиною) потрібно уникати, бачачи небезпеки здалека.

І (Вам же) для подальшого розуміння життя : а от машина хрєн відступить. Та ще й під керуванням жінки. Незважаючи на те, що подія відбулась на "зебрі", біля школи, полюс світфор який горів червоним для водія, плюс те, що вже зупинились шість авто. Аж тоді дитина пішла. І не одна, а втрьох. А тьотя спішила до хворого батька і вирішила проскочити.
А-а-а-а! Ну якшо так, то одна може їхати на червоний, збиваючи людей як кеглі, а інша попадатись під колеса усім ідіотам. Аякже! Вона ж на зеленого чоловічка йшла. Все це нівякій мірі не є виправданням у цій ситуації. Є результат. І якби, недай Боже, він був гірший - Вас ніякі пояснення не заспокоїли б.

Але це не завадило пану Фрагмент і тут, ніфіга не знаючи про ситуацію, уже зробив висновок, що дитина була роззявою і погано навчена.
А хто їй винен? Не адикватна машина це не кара Зевса, у вигляді блискавки, що її неможна уникнути. Дорога - це місце підвищеної небезпеки, тому потрібно бути уважними. Я навіть на тротуарі, що лежить обабіч дороги слідкую за всіма автомобілями. Важливо робити все від тебе залежне, щоб зберегти життя і здоров'я. Випадковостей не буває, рівно як і їх жертв - все закономірно. Ми просто можем не помічати цих закономірностей. "Причина і наслідок", у свідомості, дають людині більше шансів на виживання ніж "доля і випадок".

Капец блін! Ви, Фрагменте, шось живе чи БОТ ? Заладили як ота прога, про сплошні небезпеки, шо я до корови уже боюсь іти. А раптом Красуня рогом в око штрикне ? бо я її погано виховав?
Така ймовірнівть є хоч і мала. І це добре, що боїтесь, бо будете обачні і якщо Красуня задумає не добре - ви залишите своє око цілим. От Вам і користь від моїх тверджень. Корову більше не виховуйте - то змарнований час.

Ох...спасайте ! За шо мені честь і хвала ? За те шо цигарки і алкоголь для мене - гидке ? Шо в цьому героїчного? Он у мене кум сметану ненавидить, бо вона йому гидка, то шо...і йому честь та хвала ? Вранці ж піду, зліплю тобі кумцю пам*ятника із снігу.
Річ не про смаки, славу чи героізм - а про безпеку. Ваше "гедке" береже Вам здоров'я, і є прикладом до наслідування. Кумове "гидке" береже здоров'я сметані ))). "Пам'ятник рятівнику сметані" )))

Повідомлення відредагував Фрагмент: 28.12.2009 – 21:34

• 0

#146 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.12.2009 – 22:56

Прохання до учасників суперечки-розмови не переходити на особистості, не опускатись до флейму і не провокувати. тему поки не чищу, надто цікава розмова.. Але попереджую, ще хоч раз побачу сварку чи образи - як мінімум - роздам по 10%, як максимум- закрию тему як таку, що провокує флуд.
  • 0

#147 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.12.2009 – 23:08

Перегляд дописуФрагмент (28.12.2009 13:09) писав:

Це зумовлено тим, що у жінок краще розвинута ліва півкуля мозку, що відповідає зокрема за інтуіцію та балакучість. У чоловіків більше розвинута права півкуля - просторове уявлення, логічні операції.

Злегка переплутав: за логіку відповідає якраз ліва півкуля, права - за емоції.
  • 0

#148 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 23:48

Перегляд дописуTwinkle (28.12.2009 23:08) писав:

Злегка переплутав: за логіку відповідає якраз ліва півкуля, права - за емоції.
Пардон. Маєте рацію. Важливо, що різниця є.

Перегляд дописуВакуОлька (28.12.2009 22:56) писав:

Прохання до учасників суперечки-розмови не переходити на особистості, не опускатись до флейму і не провокувати. тему поки не чищу, надто цікава розмова.. Але попереджую, ще хоч раз побачу сварку чи образи - як мінімум - роздам по 10%, як максимум- закрию тему як таку, що провокує флуд.
Зауваженя приймаю. Будемо старатись!
  • 0

#149 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 11:15

Повторюю, я не вживаю алкоголь взагалі. І не палю. Але це ще не ознака справжнього чоловіка і не ставить мене вище тих, хто щось з названого, вживає.

Згідна - не ознака. Та все ж приємно, що такі чоловіки є. Навіть я алкоголь по мінімуму вживаю...
  • 0

#150 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 11:46

Перегляд дописуTwinkle (29.12.2009 11:15) писав:

Згідна - не ознака. Та все ж приємно, що такі чоловіки є. Навіть я алкоголь по мінімуму вживаю...
навіть ви? та лааадно))))
  • 0

#151 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 14:45

Перегляд дописуTwinkle (29.12.2009 11:15) писав:

Я вважаю, що таке поняття як "культура пиття алкоголю" є хибним. Якщо у Вас є відчуття міри і здатність вчасно зупинитись, то в когось такого "тормозу" може не бути. Зате як явище проведення часу, своїм невинним вживанням в помірних дозах, Ви підтримуєте думку, що без алкоголю відпочинок чи свято може не відбутись як таке. Час висловлювати свою свідому позицію і видкрито заявляти про шкоду алкоголю, як суспільству, так і кожній особистості зокрема. А то дойшло до того, що вживання пива п'ятикласниками є нормою. Що ті діти розуміють? Який відсоток з таких хлопчиків стане "справжніми" чоловіками? Поки у людини немає потомства - вона є "дитиною". А діти і алкоголь - це аморально.
  • 0

#152 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 15:43

Перегляд дописуTeo (29.12.2009 11:46) писав:

навіть ви? та лааадно))))

Ну, якби ти мене знав особисто, то зрозумів би, чому пишу "навіть" :yes: Крім того, маю певні проблеми зі здоров'ям, які зі споживанням алкоголю мало сумісні. Можу пити лише мінімально, але так, власне, і є.

Перегляд дописуФрагмент (29.12.2009 14:45) писав:

Я вважаю, що таке поняття як "культура пиття алкоголю" є хибним. Якщо у Вас є відчуття міри і здатність вчасно зупинитись, то в когось такого "тормозу" може не бути. Зате як явище проведення часу, своїм невинним вживанням в помірних дозах, Ви підтримуєте думку, що без алкоголю відпочинок чи свято може не відбутись як таке. Час висловлювати свою свідому позицію і видкрито заявляти про шкоду алкоголю, як суспільству, так і кожній особистості зокрема. А то дойшло до того, що вживання пива п'ятикласниками є нормою. Що ті діти розуміють? Який відсоток з таких хлопчиків стане "справжніми" чоловіками? Поки у людини немає потомства - вона є "дитиною". А діти і алкоголь - це аморально.

Вже була така тема - обговорення можливості приємно проводити час без алкоголю. Думка про те, що людина є дитиною, доки не має власних дітей, цікава. Тож цікаво: а тим, хто вже має дітей, Ви дозволяєте вживати алкоголь? І в яких кількостях? Аморально (згідно з Вами) - лише діти та алкоголь, значить, дорослим (батькам) можна??
  • 0

#153 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.12.2009 – 21:07

Перегляд дописуФрагмент (28.12.2009 22:04) писав:

Відсутність страху це симптом для психіатра. Пан мав на увазі хоробрість. Сутички з ворогом(машиною) потрібно уникати,
Угу, машина ворог. Може їх по ночам трощити кувалдою, доводячи свою справжню мужність.

Перегляд дописуФрагмент (29.12.2009 15:45) писав:

А діти і алкоголь - це аморально.
Амфетамін ще аморальніше. Яке відношення це має до теми?

Перегляд дописуФрагмент (29.12.2009 15:45) писав:

Я вважаю, що таке поняття як "культура пиття алкоголю" є хибним.
Згідний. Люди спочатку прикидуються культурними, а після пляшки, єдиними культурними словами є "іди", "на", "в".
  • 0

#154 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 21:17

Перегляд дописуTwinkle (29.12.2009 15:43) писав:

Вже була така тема - обговорення можливості приємно проводити час без алкоголю. Думка про те, що людина є дитиною, доки не має власних дітей, цікава. Тож цікаво: а тим, хто вже має дітей, Ви дозволяєте вживати алкоголь? І в яких кількостях? Аморально (згідно з Вами) - лише діти та алкоголь, значить, дорослим (батькам) можна??
Аморальність заключається в тому, що тобі передають гени якісно одного рівня. "Вживаючи" ти їх погіршуєш. Питання: "Чому така людина вирішує, що її потомство варте гірших генів, чим дали їй?" Не аморально - не значить можна. Просто коли вже дав потомство бувши здоровим, теоритично, можеш себе поступово нищити. Так прямої шкоди Вашому генотипу немає. Тут лише потрібно зважити, чи вартий негативний приклад для дітей тої "насолоди" що отримуєш в замін.
  • 0

#155 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 21:30

Перегляд дописуФрагмент (29.12.2009 22:17) писав:

Аморальність заключається в тому, що тобі передають гени якісно одного рівня. "Вживаючи" ти їх погіршуєш. Питання: "Чому така людина вирішує, що її потомство варте гірших генів, чим дали їй?" Не аморально - не значить можна. Просто коли вже дав потомство бувши здоровим, теоритично, можеш себе поступово нищити. Так прямої шкоди Вашому генотипу немає. Тут лише потрібно зважити, чи вартий негативний приклад для дітей тої "насолоди" що отримуєш в замін.
Ги, медицина - ворог генів.
  • 0

#156 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 23:33

Перегляд дописуyushchenko (29.12.2009 21:30) писав:

Ги, медицина - ворог генів.
100%! Нашій медицині не вигідно, щоб ми були здорові. З кого "бабки" здирати будуть? Уявіть, що ми будемо хворіти менше. Скільки грошей втратять ті, хто за ці химерні знаки влади, готовий нас робити "нездоровими". Та взагалі всюди де є гроші можна зустріти парадокси. Тим, що покликані нас годувати, вигідно щоб ми були голоднішими і їли більше; Ті, що нас одягають, хочуть щоб одягу завжди було мало; Ті, що лікують - хочуть щоб ми більше хворіли;
ЦЕ ВСЕ ГРОШІ. ВЕСЬ БІЗНЕС ТО ОБМАН.

Перегляд дописуyushchenko (29.12.2009 21:07) писав:

Угу, машина ворог. Може їх по ночам трощити кувалдою, доводячи свою справжню мужність.
Йшлося про конкретний випадок з машиною, що летить на червоне світло, коли ти ідеш з друзями, по зебрі та щей на зеленого "чоловіка". Репліка була адресована пану так, бо ми про це говорили. Ви просто не зрозуміли. Мав на увазі, що вороги, які хочуть забрати життя, не завжди мають вигляд кримезних воїнів з кулеметами. Інколи це "люб'язні" дамочки на "Лехусах". А справжній чоловік має бачити всі небезпеки. Покликання таке - берегти життя. Захищати.

Перегляд дописуyushchenko (29.12.2009 21:07) писав:

Амфетамін ще аморальніше. Яке відношення це має до теми?
Моральні норми суспільства визначають безпеку кожного його індивідума. Публічне визнання і засудження речей, що являють собою загрозу життю чи здоров'ю окремих людей, є підняття моральних норм. Є люди які вважають, що раз вони хитріші це дає їм право виготовляти "отруту що п'янить", дурити інших заробляючи гроші на їх здоров'ї(житті) і "вбивати" в них вдумчивих опонентів. Уже це, само по собі є аморальним(небезпечним). Крім того деградує вид людський. З цього виходить, що "Справжній" чоловік(тема) має визначати небезпеки також і в стосунках людей між собою(коли один наживається на іншому). Звертати увагу спільноти, і публічно засуджувати, якщо неправді є місце. Хитрість розкривається і перестає бути небезпечною, адже попереджений - значить "озброєний". Непотрібно нікого "піднімати на вила". Насильство до добра не приводить.

Повідомлення відредагував Фрагмент: 29.12.2009 – 23:38

• 0

#157 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 29.12.2009 – 23:39

Перегляд дописуФрагмент (30.12.2009 00:33) писав:

. Хитрість розкривається і перестає бути небезпечною, адже попереджений - значить "озброєний". Непотрібно нікого "піднімати на вила". Насильство до добра не приводить.
А де я тут стверджував, що справжній чоловік має бути тупим?
  • 0

#158 Sone4ko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2009 – 23:45

Дійсно "справжнього чоловіка" знайти в наш час вкрай складно, як на мене я таких не зустрічала, для мене це така собі легенда, міф.
Вони вимерли як бізони і зубри.
Але існує певна каста чоловіків, що приближаються до того ідеалу, який малюємо ми - жінки в своїй уяві.
Як на мене для кожної жінки існує свій "справжній чоловік", і в кожній епосі під цю категорію припадали різні типи чоловіків, від древнього риму до сьогодні.

Повідомлення відредагував Sone4ko: 29.12.2009 – 23:46

• 0

#159 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 00:27

Перегляд дописуyushchenko (29.12.2009 23:39) писав:

А де я тут стверджував, що справжній чоловік має бути тупим?
Що, ще один??? Пане нічого немаю проти Вас особисто. Прошу пробачення, простіть засранцю. Нас просто попереджали, будем сваритись - закриють тему. Ви не писали, а я не казав, що ви писали. Не хочу турбувати переконання пана, щоб пан не розлютився. Я просто наводив приклади, що ви їх люб'язно читаєте. Всі мої слова є субєктивною думкою і на роль істини не претендують. Якшо шо я також людина( нє не БОТ як писав пан "Безбожний"), так шо камінням не кидайте. Всім намагаюсь бути хоч якось корисним, і всіх люблю! Ну якшо не всіх, то через одного точно.

З.И. А якшо шо, Пана цікавить де він писав про тупого мужика , то це допис №23...:yes:

Перегляд дописуSone4ko (29.12.2009 23:45) писав:

Дійсно "справжнього чоловіка" знайти в наш час вкрай складно, як на мене я таких не зустрічала, для мене це така собі легенда, міф.
Вони вимерли як бізони і зубри.
Але існує певна каста чоловіків, що приближаються до того ідеалу, який малюємо ми - жінки в своїй уяві.
Як на мене для кожної жінки існує свій "справжній чоловік", і в кожній епосі під цю категорію припадали різні типи чоловіків, від древнього риму до сьогодні.
Романтичний опис вийшов... Та це правда. Жінка тендітне створіння. Окрім усього чоловікові потрібно "огорнути" теплом ласки свою кохану. Це тепло вона примножить і віддасть дітям. Чоловік задає емоційний тон в сім'ї, жінка цей тон підсилює.

Повідомлення відредагував Фрагмент: 30.12.2009 – 00:10

• 0

#160 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.12.2009 – 19:23

Цитата

name='Фрагмент' post='557596' date='28.12.2009 21:04']

А хто їй винен? Не адикватна машина це не кара Зевса, у вигляді блискавки, що її неможна уникнути. Дорога - це місце підвищеної небезпеки, тому потрібно бути уважними. Я навіть на тротуарі, що лежить обабіч дороги слідкую за всіма автомобілями. Важливо робити все від тебе залежне, щоб зберегти життя і здоров'я. Випадковостей не буває, рівно як і їх жертв - все закономірно. Ми просто можем не помічати цих закономірностей. "Причина і наслідок", у свідомості, дають людині більше шансів на виживання ніж "доля і випадок".

Нє, воно точно БОТ ! Куди дивляться модератори ? Йому одне, а воно знай своє і ні кроку "всторону".
От цікаво : кілька років тому назад, у Києві трапилась трагічна подія. Залишений стояти (КАМАЗ самоскид здається чи ЗІЛ?) зрушив з місця і покотився зі схилу. Люди не те що "правильно" ішли по тротуару, а взагалі знаходились на зупинці, інші на лавках відпочивали і т.п. І от той КАМАЗ пішов їх чавити. Я точно не пам"ятаю, але здається жертв було багато. От чим ті люди винні в своїй "необрежності" раз у БОТа Фрагмент "все закономірно" бо : "випадковостей не буває?" Це ж треба таке бовкнуть ? Шо воно за прога, блін ?

Цитата

Така ймовірнівть є хоч і мала. І це добре, що боїтесь, бо будете обачні і якщо Красуня задумає не добре - ви залишите своє око цілим. От Вам і користь від моїх тверджень. Корову більше не виховуйте - то змарнований час.

О ! прокинувся контролер. Прога намагається зреагувати на окремі букви і фрази...
Та не переживайте вже так. Око на місці і боятись я не боюсь. Уже і пошуткувать не можна. Красуня передавала привіт у вигляді протяжного муууу.

Цитата

Річ не про смаки, славу чи героізм - а про безпеку. Ваше "гедке" береже Вам здоров'я, і є прикладом до наслідування. Кумове "гидке" береже здоров'я сметані ))). "Пам'ятник рятівнику сметані" )))

Гм....а марить як людина.

Аби я був впевнений, що веду мову з живим суЩєством, то повторю те, що вже казав : скіко б Ви тут не розповсюджували власних (підкреслюю, власних) теорій про Всесвіт і"безкінечність варіантів у просторі", до тих пір, поки Ви не візьмете в руки віника і не допоможете дружині реально, всі Ваші "безкінечні" варіанти у "безкінечному просторі" з "безкінечністю виборів" нічого не варті в питанні становлення Вашої особи, як справжнього чоловіка.
Я розумію, що написав це у повітря, але ж і в електроніці бувають чудеса. Мало лІ шо ?

Перегляд дописуManfred (29.12.2009 16:22) писав:

Хвостом не кручу, просто ніяк не міг припустити, що Ви важливі рішення про себе лишаєте вирішувати сусідці, тепер бачу, що не припускав цього марно, такі вони "справжні чоловіки" :unsure:

От тут ти Манфреде і попався. Виявляється, ти сам собі "вирішальщик" : справжній ти чоловік чи ні ? Прально, Манфреде ? А раз так, то мені цікаво...яким чином практично ти це вирішуєш ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.12.2009 – 19:19

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних