Перейти до вмісту

Справжні чоловіки - хто вони? І куди поділись?

Повідомлень в темі: 168

#121 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.12.2009 – 22:52

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 15:31) писав:

А ви хто такий, щоб аналізувати внутрішнє життя чієїсь сім*ї ? Хто Вас таким правом наділив, якщо не секрет ? Ви самі ? В такому випадку, шановний, нагадаю Вам про Вами ж створену тему : "Справжній чоловік..."
Щось Ви зовсім розійшлися. Та я поясню. Шановний співрозмовник сам навів приклад, я зауважив що приклад невдалий, і пояснив чому. А Вас це не стосується і це Ви ніхто, щоб встрявати І, О БОЖЕ, виступати захисником всіх "знедолиних".

Навряд чи це той, котрий сповзає, як ота баба, до "аналізу" наприклад того, що чийсь чоловік і батько є "ефективний раб".
"сповзають до аналізу" всі . Ваші "перли" є продуктом аналізу моїх відповідей. Хіба Ви говорите просто так, щоб говорити? Без затримки на обдумання?Якщо так - то це діагноз.

По-друге, Ви вже і не помітили, як самі ж сповзли з теми і перейшли на повчання іншим, про недоліки в їх сімейному житті. Он Вам Katod чимось не догодив, що навіть білу гарячку йому приписали. Зауважу, знову таки, що справжні чоловіки таким не займаються. До того ж : Вас коли небудь учили в школі, що є така річ як, гумор ? Нє ? І що він буває : тонким. (Як ото у Katoda. )
Шановний пане "по-перше-по-друге-по-третє" це у Вас проблеми з гумором. Зі мною пожартували - я пожартував у відповідь. на мові вояків це зветься "Око за око".

І нарешті. Якщо Ви створили тему і хотіли почути тільки те що Вам хочеться, то з цього треба було і починати. А не переходити на характеристики та критику тих хто палить, чи випиває. Я, наприклад не вживаю алкоголь. І ніколи не вживав. Ну і що ? Я тепер ідеальний ? Фігня. Світ, знав таких курящих і питущих справжніх чоловіків, проти яких ми з Вами, шановний - соплі зелені. І наостанок. Ви будете не таким як хочете, а як розпорядиться життя та його величність Випадок. Включаючи при цьому і об*єктивні і суб*єктивні фактори. Так буде, хочете ви того, чи ні. При умові, звичайно ж, що Ви коли небудь дійсно станете Справжнім Чоловіком, (чого поки що не видно, одні слова ) який від тих факторів не ховається. Справжній Чоловік не аналізує в таких випадках. Він зустрічає фактори стоячи на ногах і діє. Як і належить. Аналізувати нІколи. Цьому треба було навчитись раніше. На "тренуваннях". З них і треба починати. А коли освоїш, тоді вже і визначатись : чи маю я право займати місце серед Справжніх Чоловіків, чи я тіко теоретичне тріпло ?
Висказались? От і добре. Я не прагну вашого визнання, так що заспокойтесь. "Ідеальний" чоловік - це сукупність багатьх рис, яким потрібно повчитись.
Я хотів почути думку інших, яким має бути така людина, та аргументувати всі пункти. Паління та алкоголь негативно сказується на поведінці та генотипі усіх. Це інструменти поневолення. Користі з них ноль. Ви визнали себе соплею зеленою, проти дядька, що п'є і курить. Це ваше самовизначення. Я з цим непогоджуюсь. І наостанок. Якійсь мудреці сказав:"Слабкий віриті в долю і випадок - сильний в причину і наслідок". У вас свій Ідеал притримуйтесь його немаю на меті вас переконувати. Єдине, закликаю до дискусії в якій народжується істина. Наводьте АРГУМЕНТИ. Бо від сварки толку мало. Назвіть яка користь від цигарок і алкоголю!

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 16:49) писав:

Отже, справжній чоловік має бути агресивним?)
Частинка правди. Природою обумовлений вищи, ніж у жінки, рівень тестостирону. Завдяки якому Чоловік має кращу реакцію6 та ще ряд особливостей, зокрема підвищену агресивність. Та якщо присутній інтелект, то він недасть цій агресивності і твариним інстинктам накоїти лиха. "Сила інтелекту не в поривах, а в непохитному спокої." слова Л.ТОЛСТОЙ.

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 17:07) писав:

Хіба жінка і діти є суперниками справжньому мужику?
Суперників шукають справжні БИКИ. Справжний чоловік не шукає собі суперників. Він шукає товаришів і однодумців.

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 17:12) писав:

Тепер десь приблизно зрозуміло. Але якщо він буде брутальним, п'яним і волохатим для суперників, яким він тоді буде для жінки та дітей і чи можна це поєднати в одній людині?
У ющенка свій ідеал справжнього чоловіка. Його персонаж якби міг то в печері жив би )))

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 17:22) писав:

Той хто перший, той і заплідник. Шо тут думать ? Поки той фермер-домосєд збереться виповзти зі своєї ферми, мисливець уже скрізь побував.
Мисливець в такому випадку аморальний гад...

Перегляд дописуAmili (27.12.2009 20:19) писав:

Все ж таки чоловіка можна назвати "справжнім чоловіком" лише після прожитого життя разом, зробивши такий висновок з його вчинків і досягнень. А то всі герої на словах, а на ділі ...
Чоловік може стати справжнім лише у комплексі з жінкою, яка відповідно повинна намагатися досягнути ідеалу справжньої жінки в спільному з ним житті. Діти - найголовніше для обох. А все решта - досягнення мети спільного життя: дати нормальний старт для своїх дітей.
Мудрі слова. Читайте всі, які чоловіки потрібні.

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 21:25) писав:

Дарма Ви так іронізуєте. Я всього лиш намагаюся Вам довести, що проповідуючи життя без куріння та алкоголю як ознаку справжності чоловіка, Ви тут нікого не переконаєте. Кожна людина має свою голову на плечах і так насправді, то лише найближчі могли б якось вплинути. Та й то треба шукати особливий підхід.

Ось вчора була у мене ситуація: була я на дні народження у своєї подруги. Зайшли посидіти в кафе, опинилися в залі для курців. З усієї компанії (а нас було семеро) курить лише наречений іменинниці. Як тільки ми зайшли до залу, він сказав: "Фу, як накурено!" А я відповіла: "А ти до цього зараз долучишся", на що моя колежанка тут же дьоргнулася: "Настя! Не починай!", хоч я й близько не збиралася його критикувати. Просто вказала йому на непослідовність в його ж словах та діях.

І наостанок, щоб не виходило оффтопом: як уже зазначала Амілі, для деяких жінок те, що чоловік курить, буде, власне, показником його чоловічності. Тому дехто навіть не намагатиметься робити ніяких кроків в напрямку до виправлення цього.
Я просто хотів би, щоб від наших роздумів була якась користь. От яка користь з куріння? А які негативні наслідки? Якщо ти куриш, толку ноль, і це тебе поволі вбиває, це ознака "чоловічності"? Це ознака або "неосвітченості"(допомогти можна), або слабкої сили волі(складніший варіант), або тупості(зарадити дуже важко).

Повідомлення відредагував Фрагмент: 27.12.2009 – 22:58

• 0

#122 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 27.12.2009 – 23:20

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 22:52) писав:

У ющенка свій ідеал справжнього чоловіка. Його персонаж якби міг то в печері жив би )))

Одного разу одній панні з Форуму дуже сподобалася ідея, що я живу в печері і погляди у мене "печерні". Тому у нас з паном Ющенком повний ажур :prapor3:

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 22:52) писав:

Я просто хотів би, щоб від наших роздумів була якась користь. От яка користь з куріння? А які негативні наслідки? Якщо ти куриш, толку ноль, і це тебе поволі вбиває, це ознака "чоловічності"? Це ознака або "неосвітченості"(допомогти можна), або слабкої сили волі(складніший варіант), або тупості(зарадити дуже важко).

Хм. Ви вперто не хочете бачити, до чого я веду. Треба все ж коротко по пунктах.
1. Стереотипи та асоціації на те й стереотипи та асоціації, що логічного пояснення їм немає. Перші - бо так прийнято, другі - бо "мені так здається". Логічності в них може не бути, але нікому Ви нічого не доведете. Тому якщо хтось вважатиме куріння чимось от таааааким "чоловічим", то хоч кіл на голові теши - а для них воно буде так. При цьому вони можуть навіть погоджуватися, що це є шкідливим.
2. Щодо пункту про користь куріння. А хто Вам сказав, що люди роблять лише те, що корисно? Звісно, тих, хто не робить, можна назвати дурнями, але таких більшість. Людина часто керується принципом "мені це приємно", а не "мені це корисно".
3. Ще раз Вам скажу: у мене дуже великі сумніви з приводу того, що Ви тут когось зможете наставити на путь істинний в цьому питанні. Я б сказала, що в більшості випадків причиною тому є людська інертність, а цьому протистояти надзвичайно важко.
4. І питання, яке мене вже давно цікавить: чому в темі про справжнього чоловіка така зацикленість на курінні? Таке враження, що інших аспектів обговорювати не можна.
  • 0

#123 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 23:48

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 23:20) писав:

1. Стереотипи та асоціації на те й стереотипи та асоціації, що логічного пояснення їм немає. Перші - бо так прийнято, другі - бо "мені так здається". Логічності в них може не бути, але нікому Ви нічого не доведете. Тому якщо хтось вважатиме куріння чимось от таааааким "чоловічим", то хоч кіл на голові теши - а для них воно буде так. При цьому вони можуть навіть погоджуватися, що це є шкідливим.
А ніхто і не казав, що буде просто. Та все ж якщо є шанс то я маю мету його використати. Надіюсь, що власне самолюбство не дозволить їм схилити голову і признати свою нікчемність, те що хочуть, але не можуть кинути. Правда ж одна і коли задумуєшся, то до неї приходиш.

2. Щодо пункту про користь куріння. А хто Вам сказав, що люди роблять лише те, що корисно? Звісно, тих, хто не робить, можна назвати дурнями, але таких більшість. Людина часто керується принципом "мені це приємно", а не "мені це корисно".
Навколо повно речей, що приносять задоволення, не завдаючи шкоди здоров'ю. Куріння убога розвага і задоволення там мало. Більшість курять навіть по тупішій причині - звичка.

3. Ще раз Вам скажу: у мене дуже великі сумніви з приводу того, що Ви тут когось зможете наставити на путь істинний в цьому питанні. Я б сказала, що в більшості випадків причиною тому є людська інертність, а цьому протистояти надзвичайно важко.
Переконання може протистояти.

4. І питання, яке мене вже давно цікавить: чому в темі про справжнього чоловіка така зацикленість на курінні? Таке враження, що інших аспектів обговорювати не можна.
А то хтось зациклився на курінні. Деякі люди, вважають чо паління це неодмінний атрибут "спровжнього" чоловіка. Намагаюсь заперечити. Та ніщо не заважає Вам наводити інші приклади...

Повідомлення відредагував Фрагмент: 27.12.2009 – 23:51

• 0

#124 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 00:18

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 23:48) писав:

А то хтось зациклився на курінні. Деякі люди, вважають чо паління це неодмінний атрибут "спровжнього" чоловіка. Намагаюсь заперечити. Та ніщо не заважає Вам наводити інші приклади...

Отже, висновок такий: Ви не курите, я не курю, Ви не вважаєте куріння атрибутом чоловічості, я теж, отже, про що ми тут з Вами сперечаємося?)) Зійдемося на тому, що це я некультурно втрутилася у Вашу розмову з Сенсорікою.

А щодо мене, то я вже один пункт свого бачення справжнього чоловіка виклала, але Ви, очевидно, його пропустили - це допис № 94 цієї теми.
  • 0

#125 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 00:48

Перегляд дописуTwinkle (28.12.2009 00:18) писав:

Отже, висновок такий: Ви не курите, я не курю, Ви не вважаєте куріння атрибутом чоловічості, я теж, отже, про що ми тут з Вами сперечаємося?)) Зійдемося на тому, що це я некультурно втрутилася у Вашу розмову з Сенсорікою.
То я не про Вас. А Розмова спільна і є надбання кожного. Ми і так тут один одного перекрикуєм ))). Так що вмішуйтесь собі(і нам, надіюсь) на здоров'я. Виж робите це люб'язно...

Перегляд дописуTwinkle (28.12.2009 00:18) писав:

А щодо мене, то я вже один пункт свого бачення справжнього чоловіка виклала, але Ви, очевидно, його пропустили - це допис № 94 цієї теми.
Пропустив і гірко каюсь :prapor3:
  • 0

#126 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 01:19

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 15:07) писав:

Якщо вже так розбиратися, то в кожного пісенька своя, і після весілля вона змінюється. Чоловіки теж багато чого такого до весілля говорять, чого потім не виконують. Тому всі квити. Висновків з цього можна зробити два: 1) обидвом слід критично сатвитися до того, що вони чують (хоч для закоханих це й важко); 2) треба йти на компроміси: якщо хочеш, щоб виконували те, чого прагнеш ти, мусиш також іти на якісь поступки.
Так. Обіцянки до весілля мало значать. Подружнє життя на обіцянках не побудуєш. Стосунки піддаюця значно більшим випробуванням в шлюбі.

І ще щодо пісеньки. Якщо чоловіки після одруження чують: "піди туди, зроби те", то жінки зазвичай мовчки роблять те, що треба. Бо варити все одно буде жінка (і часто без нагадувань про те, що людині треба їсти, щоб жити), прибирати теж здебільшого вона, і дітьми вона теж більше займатиметься.
Задача чоловіка зробити так, щоб жінці це не здавалось невдячною рутиною.

І тепер моя думка з цього приводу: згідна з Амілі та Мавкою щодо того, що чоловік має бути захисником для жінки та дітей. Ось для мене важливо, щоб я відчувала, що я НЕ сама. Ось того чоловіка, який дасть мені таке відчуття, буду вважати справжнім. На жаль, саме таке відчуття (що сама) в мене в житті домінує. Не ті чоловіки навколо, мабуть)
Сто процентів не ті! Я ж і кажу вимираючий вид.

Ідеї пана Фрагмента щось складно до мене доходять, тому ще наразі не сперечаюся. А от щодо пана Безбожника, то хочу сказати, що в наш час справжність важко визначати саме бойовою спроможністю чоловіка. Навіть якщо хлопець йде служити в армію, то зазвичай проводить там рік і успішно повертається додому. А показати себе таким чи таким в справжній бойовій ситуації здебільшого можливості немає. Як на мене, в цьому наше щастя (не хотілося б жити в часи, коли повсюди навколо точаться війни). В кожної людини є певний потенціал, часто він може бути просто нерозкритим, оскільки немає відповідних обставин. Тому думаю, що справжні чоловіки таки є навколо нас, хоч те зразу й не впадає в око, бо немає бойових звитяг. Однак життя все ж таки часто влаштовує людям перевірки, коли й визначається - справжній він чи несправжній.
"Справжній" чоловік насамперед старатиметься бою недопустити. Звичайно коли ворог топчить рідну землю, хоробрість незавадить. Та війна, якою ми звикли її вважати, це пережиток історії. Ми мирний народ. А заклики брати рушницю, то ще одине намагання перебити тих мужчин, що зостались. "Книжку до рук" брати треба. Щоб розбиратись якими технологіями нас зараз "луплять". Надворі не чути пострілів гармат, та мремо ми негірше. А емігрують скільки? Їх можна біжанцями назвати. Де захисники? Курять, п'ють, на дискотеках гоцають або в армії марнують час, щитаючи дні до дембеля.
  • 0

#127 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 28.12.2009 – 02:52

Цитата

name='Фрагмент' post='557131' date='27.12.2009 22:52']
Щось Ви зовсім розійшлися. Та я поясню. Шановний співрозмовник сам навів приклад, я зауважив що приклад невдалий, і пояснив чому. А Вас це не стосується і це Ви ніхто, щоб встрявати І, О БОЖЕ, виступати захисником всіх "знедолиних".

Та нє, шановний . Це Ви тут розійшлись. Наприклад, (чого не робить справжній чоловік, а тріпло), роздаєте всім поради і характеристики:

"Якщо вже встряєте в діалог, четайте всі звернення уважніше... Крім того це тема не про мою особистість як приклад."
Оце Ви написали на адресу жінки. Та будь яка баба, за оте "встряєте" Вас не те що справжнім, взагалі за мужика не сприйме. Хіба що, за великорозумне тріпло.
І до того ж : от я взяв і створив тему. Хтось з теревенчан відгукнувся. А візьми та й ляпни : "якщо ти вже встряєш"...тьху блін ! Шось мене підвернуло, піду за хату. Потім допишу...

Ну от...тамам. Їдем далі :
" Як ви не розумієте, що Вас використовують."

" Мені Вас шкода, бо ви щиро вірете що іншого виходу нема"

" Складне у вас середвище..."

" Сатаністи, вбивці, ман'яки. На кого Ви рівняєтесь?"

" Замість того щоб взяти за приклад образ духовно розвиненої людини, Ви говорите: " ну і що шоя така?"

" Куди Ви прямуєте з прикладами морально нижчими за ваші? Це шлях моральної диградації."

Це все Ваші цитати. Мені цікаво : Вас давно... не били ногами ? Шо це за непрохане апостольство ? І куди тут (після такого демагогічного шквалу тріпологічних повчань) можна приліпити поняття : справжній чоловік ?...тьху блін ! опьять занудило, де моє відро ?

Цитата

на мові вояків це зветься "Око за око".

А Ви шо, воювали ? Звідки знаєте ? "Око за око" це не у вояків. Це написано, трошки для інших верств населення і трошки не в тому "військовому статуті". У вояків дещо інші тези. Не смішіть мене ще більше. Воно і так смішно.

Цитата

Висказались? От і добре. Я не прагну вашого визнання, так що заспокойтесь. "Ідеальний" чоловік - це сукупність багатьх рис, яким потрібно повчитись.

Шось я не поЙняв. В темі Ви написали : "Справжні чоловіки - хто вони? І куди поділись?", а тут уже : " Ідеальний чоловік" ?....Нє... Ніфіга не поЙняв.

Цитата

Я хотів почути думку інших, яким має бути така людина, та аргументувати всі пункти.

Брехня. Вас не цікавить думка інших. Ви називаєте це "встряванням у розмову". Вас цікавить тіко власна думка-самолюбування.

Цитата

Паління та алкоголь негативно сказується на поведінці та генотипі усіх. Це інструменти поневолення. Користі з них ноль.

Ну...це те ж сАме. Додайте це до своїх же цитат вище. Достали Ви людей своїм повчанням. Аж закурить захотілось, хоч і не палю.

Цитата

Назвіть яка користь від цигарок і алкоголю!

А хрєн його знає ?...цікаво, а яка користь від Вашого словесного поносу в темі про Справжніх Чоловіків" ?
шось мене теє..знов... до відра потягло

Цитата

Суперників шукають справжні БИКИ.
Справжний чоловік не шукає собі суперників.

Якже вони ті бики, Вас перелякали, я бачу. З іншого боку, якщо чоловік не шукає суперників, то він ні бик, ні чоловік. Непорозуміння.

Цитата

Він шукає товаришів і однодумців.

От там, в протистоянні, їх і знаходять : ТОВАРИШІВ.
І уже не сумніваються в них. Все провірено. Буває, що провірено перед ликом смерті. Кращої рекомендації не існує. А от те, про що Ви пафосно прорекли, то ще НЕ товариші. То просто знайомі люди.

Цитата

Я просто хотів би, щоб від наших роздумів була якась користь. От яка користь з куріння? А які негативні наслідки? Якщо ти куриш, толку ноль, і це тебе поволі вбиває, це ознака "чоловічності"?

Нє...я пас пацани. Хоч і не курю...здуріть можна від нудоти читаючи оце.

Цитата

Це ознака або "неосвітченості"(допомогти можна), або слабкої сили волі(складніший варіант), або тупості(зарадити дуже важко).

Це ознака, що автор теми - нарцис. Вперше бачу, що в того ж курця Ейнштейна був такий високий рівень тупості.

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.12.2009 – 03:00

• 0

#128 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 10:23

Перегляд дописуФрагмент (28.12.2009 01:19) писав:

Задача чоловіка зробити так, щоб жінці це не здавалось невдячною рутиною.

Ось ми й дійшли спільно до ще однієї риси справжнього чоловіка: він не дозволить жінці самій тягти на собі всю хатню роботу.

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 09:11) писав:

Мій зять (чоловік сестри) майже слово-у-слово казав пару років тому, а тепер демонструє силу своїх м'язів та свої "бійцівські чесноти" безпосередньо на ній, на своїй "коханій" дружині :prapor3:

Я теж таких прикладів знаю немало. Отже, справжній чоловік - той, в якого слова не розходяться з ділом.
  • 0

#129 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 12:12

Перегляд дописуБезбожник (28.12.2009 02:52) писав:

Та нє, шановний . Це Ви тут розійшлись. Наприклад, (чого не робить справжній чоловік, а тріпло), роздаєте всім поради і характеристики:

"Якщо вже встряєте в діалог, четайте всі звернення уважніше... Крім того це тема не про мою особистість як приклад."
Оце Ви написали на адресу жінки. Та будь яка баба, за оте "встряєте" Вас не те що справжнім, взагалі за мужика не сприйме. Хіба що, за великорозумне тріпло.
І до того ж : от я взяв і створив тему. Хтось з теревенчан відгукнувся. А візьми та й ляпни : "якщо ти вже встряєш"...тьху блін ! Шось мене підвернуло, піду за хату. Потім допишу...

Ну от...тамам. Їдем далі :
" Як ви не розумієте, що Вас використовують."

" Мені Вас шкода, бо ви щиро вірете що іншого виходу нема"

" Складне у вас середвище..."

" Сатаністи, вбивці, ман'яки. На кого Ви рівняєтесь?"

" Замість того щоб взяти за приклад образ духовно розвиненої людини, Ви говорите: " ну і що шоя така?"

" Куди Ви прямуєте з прикладами морально нижчими за ваші? Це шлях моральної диградації."

Це все Ваші цитати. Мені цікаво : Вас давно... не били ногами ? Шо це за непрохане апостольство ? І куди тут (після такого демагогічного шквалу тріпологічних повчань) можна приліпити поняття : справжній чоловік ?...тьху блін ! опьять занудило, де моє відро ?

А Ви шо, воювали ? Звідки знаєте ? "Око за око" це не у вояків. Це написано, трошки для інших верств населення і трошки не в тому "військовому статуті". У вояків дещо інші тези. Не смішіть мене ще більше. Воно і так смішно.

Шось я не поЙняв. В темі Ви написали : "Справжні чоловіки - хто вони? І куди поділись?", а тут уже : " Ідеальний чоловік" ?....Нє... Ніфіга не поЙняв.

Брехня. Вас не цікавить думка інших. Ви називаєте це "встряванням у розмову". Вас цікавить тіко власна думка-самолюбування.

Ну...це те ж сАме. Додайте це до своїх же цитат вище. Достали Ви людей своїм повчанням. Аж закурить захотілось, хоч і не палю.

А хрєн його знає ?...цікаво, а яка користь від Вашого словесного поносу в темі про Справжніх Чоловіків" ?
шось мене теє..знов... до відра потягло

Якже вони ті бики, Вас перелякали, я бачу. З іншого боку, якщо чоловік не шукає суперників, то він ні бик, ні чоловік. Непорозуміння.

От там, в протистоянні, їх і знаходять : ТОВАРИШІВ.
І уже не сумніваються в них. Все провірено. Буває, що провірено перед ликом смерті. Кращої рекомендації не існує. А от те, про що Ви пафосно прорекли, то ще НЕ товариші. То просто знайомі люди.

Нє...я пас пацани. Хоч і не курю...здуріть можна від нудоти читаючи оце.

Це ознака, що автор теми - нарцис. Вперше бачу, що в того ж курця Ейнштейна був такий високий рівень тупості.
Та що Ви так зосередились на моїй особистості? Якщо тут і є "тріпло" то це ви. Я свої думки прив'язую до аргументів, а "понос" то Ви демонструєте. Я показав дещо альтернативний, для Вас, варіант "справжнього" чоловіка і чітко аргументував. Вас це вразило, бо ці ідеали розбігались з рисами вашого "супер героя". А сприйнято це було на особистий рахунок тому, що таким героєм для Вас, є Ви самі. Хіба може людина з ніком БЕЗБОЖНИК порадити чи сказати щось корисне. Ваші слова малозначимі.

Перегляд дописуTwinkle (28.12.2009 10:23) писав:

Ось ми й дійшли спільно до ще однієї риси справжнього чоловіка: він не дозволить жінці самій тягти на собі всю хатню роботу.

Я теж таких прикладів знаю немало. Отже, справжній чоловік - той, в якого слова не розходяться з ділом.
Ще дві неодмінні риси "справжнього" чоловіка.
  • 0

#130 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 12:17

як на мене справжній чоловік/жінка поняття абстракні, пан Фрагмент намагається вивисти єдину форму буття "справжнім" чоловіком, хоча забуває що про ту "справжність" можуть судити лише жінки, відповідно і поглядів на питання буде безліч. Зрештою варто враховувати норми часу.
  • 0

#131 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.12.2009 – 12:31

Перегляд дописуDynkan 113 (28.12.2009 12:17) писав:

про ту "справжність" можуть судити лише жінки
золоті слова)

з гопніками ж теж хтось зустрічається. "відсидів? маладєц! красаааавчіік! ну ти мужиик! я твоя,бери мене всю!"
ужс)))
  • 0

#132 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 12:49

Перегляд дописуФрагмент (26.12.2009 17:13) писав:

Справжній мужчина - це, передусім, воїн-захисник, хранитель, оберіг. Окрім фізичної сили(спритність, витривалість, швидка реакція) в ньому мають бути присутні сили духовні(інтелект, мудрість, психічне здоров'я). Про таких жінки кажуть:"Як за кам'яною стіною". Справжній чоловік здатен не тільки фізично захистити і нагодувати своє потомство, свою сім'ю, але й бути надійною моральною підтримкою. Вміння знаходити потрібні слова в усіх життєвих незгодах, дати мудру пораду, щоб заспокоїти своїх близьких - завжди вирізняло таких людей.
На моє глибоке переконання, справжні чоловіки знаходяться під загрозою вимирання. Спробую пояснити свою думку.

Так сталося, що з давніх-давен були люди("рабовласники"), які хотіли наживатись за рахунок інших("рабів"). Їхньою головною зброєю стала хитрість. Справжні чоловіки, ЗАХИЩАЮЧИ себе, свою сім'ю, рід, край, країну, намагались не дати їм цього зробити. Історія переповнена фактами боротьби: як "рабів" з "рабовласниками"(повстання, революції, страйки, бунти), так і "рабовнасників" між собо...............

Не мало сказано. І на дану тему готовий писати ще дуже багато... Якщо, звичайно, когось зацікавив...

P.S. Дякую користувачеві "Бажана" за ідею для створення теми!!! :prapor3:
якийсь рафінований сферичний чоловік виходить..
а навіщо справжність ?? для кого справжність ??
для держави ? має бути тупим накачним воїном , гарматним мясом
для жінки ? має бути красивим на ЇЇ жіночу думку, заробляти любиити дітей чи БУДЬ_ЩО інше але на ЇЇ думку.
для матері ? слухняним, добрим милим чи будь-що інше на МАТЕРИНСЬКУ думку...

тобто ІДЕАЛІЗМ тут як на мене зайвий... можна розглядати справжнього чоловіка для КОНКРТЕТНИХ потреб (якщо б так сказати)

нікуди вони звичайно не поділись.... <_< думаю що така тема в кінці середньовіччя звучала б так " кди подівалися справжні чоловіки в обладунках? чому ніхто не носить кольчуги?" ;) ;)
еволюція та революція єтіть його маму.. :)
  • 0

#133 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 12:54

Цитата

name='Manfred' post='557355' date='28.12.2009 09:11']
Себе складно оцінювати, суб'єктивно — 50:50%.

Це як ? одна нога на фермі а друга в сусідській шафі ? Шось ти Манфреде крутиш. Ти сусідки запитай, вона точно тобі скаже.

Цитата

Мій зять (чоловік сестри) майже слово-у-слово казав пару років тому, а тепер демонструє силу своїх м'язів та свої "бійцівські чесноти" безпосередньо на ній, на своїй "коханій" дружині :prapor3:

Манфреде, анекдот пам*ятаєш ?:

- Ти ж обіцяв на мені женитись !
- Ну мало шо я на тобі обіцяв
  • 0

#134 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 13:07

Цитата

name='Фрагмент' post='557401' date='28.12.2009 12:12']
Я свої думки прив'язую до аргументів, а "понос" то Ви демонструєте. Я показав дещо альтернативний, для Вас, варіант "справжнього" чоловіка і чітко аргументував. Вас це вразило, бо ці ідеали розбігались з рисами вашого "супер героя". А сприйнято це було на особистий рахунок тому, що таким героєм для Вас, є Ви самі. Хіба може людина з ніком БЕЗБОЖНИК порадити чи сказати щось корисне. Ваші слова малозначимі.

Де Ви шо показали ? Які нафіг аргументи ? Які ще в дідька можуть буть варіанти ? Варіант один - або ти чоловік, або тріпло. Окрім Вашого нелюдського страху перед курінням, горілкою, і биками, я не побачив більше нічОго. Ну хіба що ще, "повчання" українському народу.

Цитата

name='Manfred' post='557417' date='28.12.2009 13:01']
Не шукайте чорної кішки у темній кімнаті, особливо, коли її там нема ©
Я зі собою відвертий і щирий, і жодних опіній сусідок не потребую, вона мене бачить зовні лише те, що я показую, а я себе зі середини з думками, сумнівами і намірами.

Ну шо тут сказати ? Мені жаль твою сусідку.

Цитата

От тільки чого варті всі ці "високі" слова про "захисника", який не може їй спричинити жодного зла, коли все це виявляється брехнею?

То то ж анекдот про твого зятя, Манфреде. Слова ж захисника (а не тріпача) ніколи не розходяться з ділом. Він навіть не обіцяє жінку або дитину НЕ вдарити. У нього, справжнього чоловіка, поняття : вдарити слабке від природи створіння, навіть в підсвідомості немає.

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.12.2009 – 13:10

• 0

#135 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 13:09

Перегляд дописуDynkan 113 (28.12.2009 12:17) писав:

як на мене справжній чоловік/жінка поняття абстракні, пан Фрагмент намагається вивисти єдину форму буття "справжнім" чоловіком, хоча забуває що про ту "справжність" можуть судити лише жінки, відповідно і поглядів на питання буде безліч. Зрештою варто враховувати норми часу.
Часто буває, що жінка сама не знає, чого вона хоче. Жінки більш емоційні, тому такі слова як "любов" для них значать більше ніж для нас. Це зумовлено тим, що у жінок краще розвинута ліва півкуля мозку, що відповідає зокрема за інтуіцію та балакучість. У чоловіків більше розвинута права півкуля - просторове уявлення, логічні операції. Ми більш раціональні. Вони більш творчі. Жінка створена щоб дати життя та вдихнути в нього ЛЮБОВ. Чоловік створений щоб це життя захистити. "Форми буття" може бути багато, головне щоб вони справлялись з своїми задачами. Для цього потрібні деякі риси...Всіх нас розсудить Господь Бог, чи Матінка Природа (кому що ближче). Ми всі прийшли згідно законів природного відбору, всі і по цим законам підемо далі. Тільки дороги можуть бути різними..
  • 0

#136 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 13:16

Перегляд дописуФрагмент (28.12.2009 13:09) писав:

Часто буває, що жінка сама не знає, чого вона хоче. Жінки більш емоційні, тому такі слова як "любов" для них значать більше ніж для нас. Це зумовлено тим, що у жінок краще розвинута ліва півкуля мозку, що відповідає зокрема за інтуіцію та балакучість. У чоловіків більше розвинута права півкуля - просторове уявлення, логічні операції. Ми більш раціональні. Вони більш творчі. Жінка створена щоб дати життя та вдихнути в нього ЛЮБОВ. Чоловік створений щоб це життя захистити. "Форми буття" може бути багато, головне щоб вони справлялись з своїми задачами. Для цього потрібні деякі риси...Всіх нас розсудить Господь Бог, чи Матінка Природа (кому що ближче). Ми всі прийшли згідно законів природного відбору, всі і по цим законам підемо далі. Тільки дороги можуть бути різними..

Дурниця. Книжкова дурниця. І книжка та, написана холостяком.
Жінка ЗАВЖДИ знає, чого вона хоче. Інша справа, що ми, чоловіки, хрєн здатні оте "ЗАВЖДИ" зрозуміть.
Щодо раціональності чоловіка, це теж туфта. В питанні раціональності Жінка може посперечатись хоч з чортом, не те що з чоловіком, і виграє ту дуель. Лєгко.

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.12.2009 – 13:19

• 0

#137 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 13:48

Цитата

name='Manfred' post='557425' date='28.12.2009 13:21']
Отже, віштовхуючись від Вашої ж логіки: справжній чоловік має бити лише сильніших за себе, у такому разі скажіть скільки він проживе?
Нє, Манфреде, воно трошки не так. Супротивник має бути достойним. Сила справжнього чоловіка полягає не тільки в об*ємі м*язів і вмінню їх скорочувати (це тільки один з факторів), але і в наявності волі. Це такий собі внутрішній світ. Щоб цей світ в собі відкрити, потрібно багато вчитись. І при цьому навчанні отримати безліч "стусанів". Витерпіти.
А вже потім : коли зав*язується така собі войнушка, коли приходить екзальтований стан, то поняття хто сильніший а хто слабший - щезає. Ти стаєш роботом-автоматом. Ти вже не зовсім людина. Вовчара. Ти сам - небезпечна зброя. І твої дії не обдумуються, бо немає на це часу. Обдумування на кшалт : (переможу чи ні?) (він сильніший чи я?) не існує. Ти вже навчений, залишилось тільки діяти. Будь який сумнів у власній волі - і ти труп.
Існує закон : скільки б осіб не були учасниками бойні - смерть на всіх ТІЛЬКИ ОДНА. І кого вона вибере, це тільки їй відомо. От так, Манфреде, і знаходять відповідь на твоє питання: хто скіко проживе.

Цитата

Яку саме?

Котра щебече найвеселіше, і очима стріляє найкраще. Манфреде, не темни.
  • 0

#138 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 14:25

Перегляд дописуivansstef (28.12.2009 12:49) писав:

якийсь рафінований сферичний чоловік виходить..
а навіщо справжність ?? для кого справжність ??
для держави ? має бути тупим накачним воїном , гарматним мясом
для жінки ? має бути красивим на ЇЇ жіночу думку, заробляти любиити дітей чи БУДЬ_ЩО інше але на ЇЇ думку.
для матері ? слухняним, добрим милим чи будь-що інше на МАТЕРИНСЬКУ думку...
тобто ІДЕАЛІЗМ тут як на мене зайвий... можна розглядати справжнього чоловіка для КОНКРТЕТНИХ потреб (якщо б так сказати)
нікуди вони звичайно не поділись.... :prapor3: думаю що така тема в кінці середньовіччя звучала б так " кди подівалися справжні чоловіки в обладунках? чому ніхто не носить кольчуги?" <_< ;)
еволюція та революція єтіть його маму.. ;)
Згоден. Все закономірно. Але якщо ідеалу не існує, це не означає що його непотрібно прагнути. Озерніця. За якими законами живе всесвіт? Вся матерія перевтілюється по мірі розвитку. Якщо ми тут є, і звідкись прийшли, то маєм кудись піти. До нас(людей), наші попередні види еволюціонували бо слухались законів матінки природи, а хто не слухався той гинув. І от в результаті всіх цих перетворень з'явились ми такі розумні з себе, що нехтуємо законами що нас породили. Нам дана воля не для того щоб ми себе нищили. В цьому немає сенсу. Та раз у нас є воля, Ми вільні вибирати по якій дорозі іти. Жити в ладу з природою і прислухатись її, чи згинути як тупікова ланка еволюції. Людство нашого часу схоже на підлітка, що вже багато що може зробити, але не бачить багатьох негативних наслідків що ховаються за цими речами. Матінка(природа) говорить свому підлітку(людству) "не кури бо захворієш", на що чує:"Та що ти мамо розумієш? Мені весело і кайфово" Яке майбутнє у цієї дитини? Нікотин, доречі, погано впливає на розумові здібності також. Багато є прикладів.
У чоловіка раціональне мислення розвинуте краще. Це його робота відслітковувати причинно-наслідкові зв'язки і захищати життя на всіх рівнях. Робота жінки - це пошук собі захисника. Від якості вибору залежатиме безпека і процвітання її потомства.

Перегляд дописуБезбожник (28.12.2009 13:07) писав:

Варіант один - або ти чоловік, або тріпло.
Ну Ви дивитеси на реальність з безлічю варіантів - бачите два - говорите про один. Діагноз - безмір'я.

Окрім Вашого нелюдського страху перед курінням, горілкою, і биками, я не побачив більше нічОго. Ну хіба що ще, "повчання" українському народу.
Не бояться тільки дурні. Якщо Ваше життя і здоров'я нічого не варте, Ви нічого не втрачаєте, коли його позбуваєтесь. Моє життя і здоров'я мені дорогі тому я буду завжди боятись наслідків перерахованих Вами факторів. Небоїтеся самі, Ви "герой хоть куди"(чи хочете таким здаватись), то побійтесь про своїх дітей - куріння, алкоголь і бики можуть зашкодити їхньому життю та здоров'ю.

То то ж анекдот про твого зятя, Манфреде. Слова ж захисника (а не тріпача) ніколи не розходяться з ділом. Він навіть не обіцяє жінку або дитину НЕ вдарити. У нього, справжнього чоловіка, поняття : вдарити слабке від природи створіння, навіть в підсвідомості немає.
А що це взагалі за мета - вдарити?

Перегляд дописуБезбожник (28.12.2009 13:16) писав:

Дурниця. Книжкова дурниця. І книжка та, написана холостяком.
Жінка ЗАВЖДИ знає, чого вона хоче. Інша справа, що ми, чоловіки, хрєн здатні оте "ЗАВЖДИ" зрозуміть.
Щодо раціональності чоловіка, це теж туфта. В питанні раціональності Жінка може посперечатись хоч з чортом, не те що з чоловіком, і виграє ту дуель. Лєгко.
"Дурниця тай Дурниця" Що це за відповіді. Ваші думки аргументовані чимось, якщо так то чим? У Вас всі навколо дурні а Ви правий? А чому так не задумувались? Якщо ваша жінка все може, Ви їй нашо?

Перегляд дописуБезбожник (28.12.2009 13:48) писав:

Нє, Манфреде, воно трошки не так. Супротивник має бути достойним. Сила справжнього чоловіка полягає не тільки в об*ємі м*язів і вмінню їх скорочувати (це тільки один з факторів), але і в наявності волі. Це такий собі внутрішній світ. Щоб цей світ в собі відкрити, потрібно багато вчитись. І при цьому навчанні отримати безліч "стусанів". Витерпіти.
А вже потім : коли зав*язується така собі войнушка, коли приходить екзальтований стан, то поняття хто сильніший а хто слабший - щезає. Ти стаєш роботом-автоматом. Ти вже не зовсім людина. Вовчара. Ти сам - небезпечна зброя. І твої дії не обдумуються, бо немає на це часу. Обдумування на кшалт : (переможу чи ні?) (він сильніший чи я?) не існує. Ти вже навчений, залишилось тільки діяти. Будь який сумнів у власній волі - і ти труп.
Існує закон : скільки б осіб не були учасниками бойні - смерть на всіх ТІЛЬКИ ОДНА. І кого вона вибере, це тільки їй відомо. От так, Манфреде, і знаходять відповідь на твоє питання: хто скіко проживе.
Оце так Вас виховали... То ви справжній вояка. А що поробляєте у мирний час? Намагаєтесь цей мир знищити?

Повідомлення відредагував Фрагмент: 28.12.2009 – 14:35

• 0

#139 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.12.2009 – 15:26

Перегляд дописуManfred (28.12.2009 14:21) писав:

Отже, віштовхуючись від Вашої ж логіки: справжній чоловік має бити лише сильніших за себе, у такому разі скажіть скільки він проживе?
Якщо відштовхнутись від протилежної логіки, то справжній чоловік має бити слабшого. Тобто жінок і дітей включно.

Скільки проживе? ХЗ. Зазвичай просто варто продемонструвати відсутність страху і нападник відступить, якої б статури він не був.

Перегляд дописуФрагмент (28.12.2009 15:25) писав:

У чоловіка раціональне мислення розвинуте краще. Це його робота відслітковувати причинно-наслідкові зв'язки і захищати життя на всіх рівнях. Робота жінки - це пошук собі захисника. Від якості вибору залежатиме безпека і процвітання її потомства.
Ви вже чомусь стаєте на мою позицію, яку висловив спочатку теми.
  • 0

#140 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 28.12.2009 – 15:34

Перегляд дописуyushchenko (28.12.2009 15:26) писав:

Якщо відштовхнутись від протилежної логіки, то справжній чоловік має бити слабшого. Тобто жінок і дітей включно.
Не потрібно нікого бити. Чому стоїть таке питання?

Перегляд дописуyushchenko (28.12.2009 15:26) писав:

Скільки проживе? ХЗ. Зазвичай просто варто продемонструвати відсутність страху і нападник відступить, якої б статури він не був.
Відсутність страху - ознака дурості. Може Ви мали на увазі присутність хоробрості? Якби ж всі нападники тікали коли тупнеш ногою...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних