Перейти до вмісту

Справжні чоловіки - хто вони? І куди поділись?

Повідомлень в темі: 168

#101 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 27.12.2009 – 16:17

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 16:06) писав:

Зрозуміло. Проте це вихід, і не треба його відкидувати. Не буду повторювати банальні речі про материнський інстинкт, і що жінка мріє стати матір'ю, майже кожна. І стримування її в цьому природньому бажанні може позначитись на її ж здоров'ї як психічному так і фізичному, в принципі ці речі взаємопов'язані. І ось тут приходить на допомгу ідеальний чоловік, як вже казала пані Amili, жінка мріє, їй потрібний забезпечений чоловік, з дахом над головою, де б можна було виховати дітей і дати їм шмат хліба. Знову ж материнський інстинкт, чи продовження роду.

Ось він, справжній мужик.

Мужик, щоб заробити на цей ж самий шмат хліба і даху повинен бути сильним і витривалим. Крім того, щоб знайти і втримати більш-менш високооплачуване робоче місце, чи бізнес-нішу, він також повинен бути сильним, і вміти виживати в жорстокому мужському світі. Тобто бути агресивним бійцем. Це також війна, перманентна, з втратами і травмами. Вертаємось до образу бійця. Як би не цинічно чи примітивно це звучало.

Так от власне: він прагне досягнути відповідного матеріального становища, щоб могти забезпечити жінку та дітей, а вона просто хоче дитину. Конфлікт інтересів. І от цікаво: хто з них справжній?
  • 0

#102 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 16:20

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 16:17) писав:

Так от власне: він прагне досягнути відповідного матеріального становища, щоб могти забезпечити жінку та дітей, а вона просто хоче дитину. Конфлікт інтересів. І от цікаво: хто з них справжній?
нема конфлікту. думаю,якшо обоє хочуть дітей,то обоє ж хочуть,щоб діти ні в чому не "нуждалісь".конфлікт визріває тоді,коли один із цих пунктів кимось одним ігнорується.
  • 0

#103 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.12.2009 – 16:27

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 17:17) писав:

Хи, інстинкт продовження роду є справжнім, він притаманний як чоловіку так і жінці. Природня агресивність мужика є запорукою збереження власної території, жінки, сім'ї, де вони зможуть спокійно займатись вихованням, і випадку чого чоловік захистить, піде заб'є мамонта, чи на будову пахати, де йому дадуть папірчик, за який можна купити шматок свіжозамороженого мамонта в "Сільпо".
  • 0

#104 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.12.2009 – 16:34

Перегляд дописуManfred (27.12.2009 16:21) писав:

Ну, як Тобі сказати, моя дружина народила практично у мене на руках, і наразі я виховую разом з нею нашу дитину.
я мала на увазі самця-заплідника.
  • 0

#105 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 16:36

Перегляд дописуSensssorika (27.12.2009 17:34) писав:

я мала на увазі самця-заплідника.
Сусіда тіпа. Ги-ги.
Аналіз ДНК досить дороге задоволення, і не обов'язково жінці казати правду своєму чоловікові.
  • 0

#106 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 16:49

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 16:27) писав:

Хи, інстинкт продовження роду є справжнім, він притаманний як чоловіку так і жінці. Природня агресивність мужика є запорукою збереження власної території, жінки, сім'ї, де вони зможуть спокійно займатись вихованням, і випадку чого чоловік захистить, піде заб'є мамонта, чи на будову пахати, де йому дадуть папірчик, за який можна купити шматок свіжозамороженого мамонта в "Сільпо".

Отже, справжній чоловік має бути агресивним?)
  • 0

#107 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 16:54

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 17:49) писав:

Отже, справжній чоловік має бути агресивним?)
Так, і брутальним, п'яним, волохатим. Грррррррррррр. :prapor3:
  • 0

#108 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 17:01

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 16:54) писав:

Так, і брутальним, п'яним, волохатим. Грррррррррррр. :prapor3:

Хм. Але ж напевне не в стосунку до жінки, дітей?
  • 0

#109 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 17:07

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 18:01) писав:

Хм. Але ж напевне не в стосунку до жінки, дітей?
Хіба жінка і діти є суперниками справжньому мужику?
  • 0

#110 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 17:12

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 17:07) писав:

Хіба жінка і діти є суперниками справжньому мужику?

Тепер десь приблизно зрозуміло. Але якщо він буде брутальним, п'яним і волохатим для суперників, яким він тоді буде для жінки та дітей і чи можна це поєднати в одній людині?
  • 0

#111 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 17:15

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 18:12) писав:

Тепер десь приблизно зрозуміло. Але якщо він буде брутальним, п'яним і волохатим для суперників, яким він тоді буде для жінки та дітей і чи можна це поєднати в одній людині?
Після битви він замучиться, стане ніжним, тверезим, епілюється і т.п.
  • 0

#112 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.12.2009 – 17:22

Перегляд дописуManfred (27.12.2009 17:17) писав:

Якось не доводилося зустрічати таких. Як на мене, чоловіки всі різні, але коли дуже грубо, то їх можна поділити на дві великі спільноти:
  • Мисливці;
  • Фермери.
Перші, це ті, яким тре гнатися за новою здобиччю весь час, бо колишнє вже не приваблює, тоді, як другі, навспак є вельми сталими у стосунках, однолюби та домосіди. "Самець-заплідник" на котрих більше схожий по-Твоєму?

Той хто перший, той і заплідник. Шо тут думать ? Поки той фермер-домосєд збереться виповзти зі своєї ферми, мисливець уже скрізь побував.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.12.2009 – 17:23

• 0

#113 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 17:26

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 18:22) писав:

Той хто перший, той і заплідник. Шо тут думать ? Поки той фермер-домосєд збереться виповзти зі своєї ферми, мисливець уже скрізь побував.
І навіть в шафі у фермера.
  • 0

#114 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 17:30

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 17:12) писав:

А дуже просто це поєднати. Він бо є їхній захисник. Він є той, для кого вони є сенсом його життя. Він є той, хто заради них на все готовий, включаючи пожертву власного життя. В цьому суть його любові до них. Що може бути вище ? Як же він може їх чимось образити ? Це ж неможливо.
Не треба плутати "волохатого" ідіота і справжнього чоловіка-бійця. Це зовсім різні речі.

Перегляд дописуyushchenko (27.12.2009 17:26) писав:

І навіть в шафі у фермера.

Само собою.

МАНФРЕДЕ, а до якої категорії ти себе відносиш, цікаво ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.12.2009 – 17:36

• 0

#115 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 17:40

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 17:30) писав:

А дуже просто це поєднати. Він бо є їхній захисник. Він є той, для кого вони є сенсом його життя. Він є той, хто заради них на все готовий, включаючи пожертву власного життя. В цьому суть його любові до них. Що може бути вище ? Як же він може їх чимось образити ? Це ж неможливо.
Не треба плутати "волохатого" ідіота і справжнього чоловіка-бійця. Це зовсім різні речі.

Та я й не плутаю. В нас мова, властиво, йшла про брутального, волохатого і п'яного, а такого я асоціюю лише зі стусанами для жінки, яка невчасно обід під носа подала. У мене ідеал трохи інший)

Повідомлення відредагував Twinkle: 27.12.2009 – 17:42

• 0

#116 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 17:46

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 17:40) писав:

Та я й не плутаю. В нас мова, властиво, йшла про буртального, волохатого і п'яного, а такого я асоціюю лише зі стусанами для жінки, яка невчасно обід під носа подала. У мене ідеал трохи інший)

Так то ж Yushchenko алегорично каже. Принаймі, не наскільки ж буквально.
Чого ото жіночки зі Львова такі лякливі і мають такі хворобливі асоціації ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.12.2009 – 17:47

• 0

#117 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 18:05

Перегляд дописуБезбожник (27.12.2009 17:46) писав:

Так то ж Yushchenko алегорично каже. Принаймі, не наскільки ж буквально.
Чого ото жіночки зі Львова такі лякливі і мають такі хворобливі асоціації ?

Хм. Видається, що Ви мене до кінця не зрозуміли. Як, втім, і Ющенка.
  • 0

#118 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 20:19

Все ж таки чоловіка можна назвати "справжнім чоловіком" лише після прожитого життя разом, зробивши такий висновок з його вчинків і досягнень. А то всі герої на словах, а на ділі ...
Чоловік може стати справжнім лише у комплексі з жінкою, яка відповідно повинна намагатися досягнути ідеалу справжньої жінки в спільному з ним житті. Діти - найголовніше для обох. А все решта - досягнення мети спільного життя: дати нормальний старт для своїх дітей.
  • 0

#119 Фрагмент

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.12.2009 – 21:07

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 15:24) писав:

А які у Вас пропозиції? Пиляти, щоб кинув те все? Так не діє, шановний, не діє. Така революція може відбутися хіба що в свідомості самої людини, а не поза її межами. Хоча підштовхнути іноді можна, тільки обережним з тим треба бути дуже. Мені одного разу вдалося, хоч я й не мала тоді такої мети.
Пиляти нівякому випадку не треба. Є багато цікавих матеріалів що розповідають про шкоду нікотину та алкоголю. Моя майбутня(тоді ще) дружана палила, було важко, та разом ми змогли це подолати. З її слів зараз вона почувається набагото краще. І чим більше проблем пережито разом, тим дорожче стає тоби людина. Від цього виграють усі.

Перегляд дописуTwinkle (27.12.2009 15:24) писав:

Звісно, що ідеальності не додає. Але ідеальних і немає. В кожного свої помилки. І у Вас теж. Можна (а навіть треба) прагнути бути кращим, та всієї шкоди зі своєї природи все ж не викоріниш.
Непереймайтесь. Нам усім дуже далеко до ідеалу. А куріння це не його вибір. Його переконали що це потрібно.
  • 0

#120 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 21:25

Перегляд дописуФрагмент (27.12.2009 21:07) писав:

Непереймайтесь. Нам усім дуже далеко до ідеалу. А куріння це не його вибір. Його переконали що це потрібно.

Дарма Ви так іронізуєте. Я всього лиш намагаюся Вам довести, що проповідуючи життя без куріння та алкоголю як ознаку справжності чоловіка, Ви тут нікого не переконаєте. Кожна людина має свою голову на плечах і так насправді, то лише найближчі могли б якось вплинути. Та й то треба шукати особливий підхід.

Ось вчора була у мене ситуація: була я на дні народження у своєї подруги. Зайшли посидіти в кафе, опинилися в залі для курців. З усієї компанії (а нас було семеро) курить лише наречений іменинниці. Як тільки ми зайшли до залу, він сказав: "Фу, як накурено!" А я відповіла: "А ти до цього зараз долучишся", на що моя колежанка тут же дьоргнулася: "Настя! Не починай!", хоч я й близько не збиралася його критикувати. Просто вказала йому на непослідовність в його ж словах та діях.

І наостанок, щоб не виходило оффтопом: як уже зазначала Амілі, для деяких жінок те, що чоловік курить, буде, власне, показником його чоловічності. Тому дехто навіть не намагатиметься робити ніяких кроків в напрямку до виправлення цього.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних