Перейти до вмісту

Помер Володимир Турчинський

Повідомлень в темі: 33

#21 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2841 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.12.2009 – 23:05

Перегляд дописуSensssorika (16.12.2009 23:02) писав:

ну я не знала й о Трахтенберг "того". якось не цікавлюся чужим життям. і смертю гг
де цей актор грав? :happy1:
http://www.kinopoisk.../people/544117/
  • 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.12.2009 – 23:15

ви шо справді ТАКЕ дивитися?! :happy1:
  • 0

#23 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 27.12.2009 – 03:11

Чув, що помер після переливання, чи то пак очищення крові. У мене виникає питання, від чого від очищався? Якщо від стероїдів, які дозволили йому стати популярним, то копійка йому ціна...
  • 0

#24 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.12.2009 – 05:56

Перегляд дописуКобзар112 (27.12.2009 03:11) писав:

Чув, що помер після переливання, чи то пак очищення крові. У мене виникає питання, від чого від очищався? Якщо від стероїдів, які дозволили йому стати популярним, то копійка йому ціна...
копійка ціна, це коли ЧУВ ДЗВІН але незнаю де він..
а ще копійка ціна коли про щомь медичне чи наукове говорять "я чув"..

очищення крові яке проходив Турчинський омоложенням називається суто технічно .. це вид переливання коли кров очищається ззовні тіла в проточному стані, насичується свіжими компонентами і навіть вітамінами.... очищається від мертвих клітин можливих бляшок та часточок еритроцитиів і всякої фігні...
не входить до косметичного переліку омолождення, хоча багато клінік мають це в свому асортименті..

так само немає медичного заключення ( вірніше немає В медичному заключенні) відомостей про те що саме ЦЯ процедура спричинила смерть.

Сам Турчинський не відкидав вживання протеїну, але вживання стероїдів було неодноразово відкинуто..
Я розумію що ніхто не признається, але може досить лінтюхам та хлюпікам бачити в кожному качку пожирателя стероїдів.

Дякую.
З,І, різницю між протеїном та стероїдами тут пояснювати не вважаю за потрібне. є гугля чи яндекс..
  • 0

#25 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.12.2009 – 08:03

Перегляд дописуivansstef (27.12.2009 05:56) писав:

очищення крові яке проходив Турчинський омоложенням називається суто технічно .. це вид переливання коли кров очищається ззовні тіла в проточному стані, насичується свіжими компонентами і навіть вітамінами.... очищається від мертвих клітин можливих бляшок та часточок еритроцитиів і всякої фігні... не входить до косметичного переліку омолождення, хоча багато клінік мають це в свому асортименті..

Ага, бляшечок, часточок.
Перше і головне завдання плазмафереза - очистка плазми крові від токсинів.

так само немає медичного заключення ( вірніше немає В медичному заключенні) відомостей про те що саме ЦЯ процедура спричинила смерть.

А його ще досі взагалі нема. Хіба що додали, що у нього панкреатит був - ще одне свідчення вживання анаболіків.

Я розумію що ніхто не признається, але може досить лінтюхам та хлюпікам бачити в кожному качку пожирателя стероїдів.

А може просто не треба розповідати, що такими, як Турчинський, стають без стероїдів? :blush:
Оце - найбільший силач свого часу, українець Іван Піддубний

Зображення

Петро Крилов

Зображення

Ганс Шварц

Зображення

Костянтин Микуль

Зображення

Це все - м"язи, накачані без стероїдів, бо їх тоді ще просто не винайшли. Різницю видно?
  • 0

#26 Завада

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 09:44

Перегляд дописуivansstef (27.12.2009 06:56) писав:

так само немає медичного заключення ( вірніше немає В медичному заключенні) відомостей
Заключення й не могло бути, бо українською мовою - не заключення, а висновок. :prapor3:
  • 0

#27 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 15:53

Перегляд дописуZavada (27.12.2009 09:44) писав:

Заключення й не могло бути, бо українською мовою - не заключення, а висновок. :prapor3:
це зауваження змінює суть ?
чи то просто аргументів немає і потрібно було вимахнутись ?
злив зарахований...

Перегляд допису-=VJ=- (27.12.2009 08:03) писав:

1Ага, бляшечок, часточок.
Перше і головне завдання плазмафереза - очистка плазми крові від токсинів.

2А його ще досі взагалі нема. Хіба що додали, що у нього панкреатит був - ще одне свідчення вживання анаболіків.

3А може просто не треба розповідати, що такими, як Турчинський, стають без стероїдів? <_<

4Це все - м"язи, накачані без стероїдів, бо їх тоді ще просто не винайшли. Різницю видно?

1. токсини не значить стероїди. токсини є у кожної людини ( можливо окрім новонародженої(
2. та я й не намагаюсь знатйи ..ю і панкреатит - не є прямим свідченням вживання анаболіків..

3. прошу вказати де я таке писав ?

4. Згадала бабка як дівкою була.. Ваші фотографіїї і аргументи як і решта, недолуго-недоречні...
Кстаті о птічках.. різниці не видно...
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 16:13

Перегляд дописуivansstef (27.12.2009 15:53) писав:

токсини не значить стероїди. токсини є у кожної людини ( можливо окрім новонародженої(

Ви збираєтесь відмазуватись від кожної фрази - натомість я не збираюсь сперечатись в темі про померлу людину. Хочете вірити, що він в житті їх до рота не брав і вся ота туша була розгодована виключно протеїнчиком - на здоров"я, Ваші проблеми.
  • 0

#29 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 16:29

Перегляд допису-=VJ=- (27.12.2009 16:13) писав:

Ви збираєтесь відмазуватись від кожної фрази - натомість я не збираюсь сперечатись в темі про померлу людину. Хочете вірити, що він в житті їх до рота не брав і вся ота туша була розгодована виключно протеїнчиком - на здоров"я, Ваші проблеми.

я ще раз питаюсь? (для особливо обдарованих стараюсь) прошу вказати де я писав про свою ВІРУ в те що Турчинський не вживав стероїдів ??
паноньку.. букви українські читати уміємо ?? може допомогу потрібно в розумінні українського тексту ?? Ви кажіть.. знайдемо , допоможемо...
  • 0

#30 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.12.2009 – 20:32

він займався для себе тому і не було сенсу в стероїдах і т.д. оскільки він ніколи не виступав на змаганнях...
Він є автором багатьох посібників, де розповідається про правильне харчування, як правильно займатись і він був не дурний!

Сам починав займатися вивчаючи його відеокурс, багато чого допомагає і зараз.
  • 0

#31 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 21:37

Перегляд дописуАвантюрист (27.12.2009 20:32) писав:

оскільки він ніколи не виступав на змаганнях...

Угу...

мастер спорта по борьбе дзюдо
кандидат в мастера спорта по вольной и классической борьбе
Обладатель Кубка России по американскому футболу
Неоднократно принимал участие в мировых первенствах среди самых сильных атлетов планеты — «World’s Strongest Man».
Был признан самым сильным атлетом России 1998 года по версии профессиональной лиги «Интерстронг»

Зовсім не виступав.
  • 0

#32 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 22:09

Перегляд допису-=VJ=- (27.12.2009 21:37) писав:

Зовсім не виступав.
з бодібілдингу я мав на увазі.

стероїди дають в більшості випадків рельєф і об"єм, а не силу.

Але:

Цитата

- Меня часто спрашивают, употребляю ли я стероиды. А как вы думаете? Выжимать под 300 кг на гречневой каше и мясе? Я учился в институте физкультуры и защищал много рефератов на эту тему, так что знаю, что может быть, если грамотно с ними обращаться. У нас как думают: «Конечно же, западные спортсмены употребляют стероиды, а наши – нет». Вы что, с ума сошли?

Владимир никогда не отрицал, что для того, чтобы достичь максимальных силовых показателей, употреблял медицинские препараты, но отойдя от активных тренировок, прекратил делать это. Поэтому так называемые стероиды вряд ли могли быть причиной смерти Турчинского.

Все таки для ТАКОГО результату ПО-ЛЮБОМУ треба стероїди.

Повідомлення відредагував Авантюрист: 27.12.2009 – 22:07

• 0

#33 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 22:14

Перегляд дописуАвантюрист (27.12.2009 22:09) писав:

Все таки для ТАКОГО результату ПО-ЛЮБОМУ треба стероїди.

Власне я про це і казав.
Стосовно причини смерті - вона вже офіційно визнана: інфаркт.
А от на серце вже могло вдарити все: і стероїди, і навантаження, і робочий графік. До того ж у нього, здається, нещодавно сина підрізали - ще й це, мабуть, додалося. От все в купі і гепнуло одного дня.
  • 0

#34 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 22:17

Цитата

По предварительному заключению специалистов, 46-летний Владимир Турчинский скончался от острой коронарной недостаточности.

«При вскрытии у Владимира Турчинского обнаружился еще и ряд сопутствующих заболеваний, которые характерны для людей с ослабленным сердцем. На данный момент понятно, что его смерть не носит криминального характера», - рассказали в следственных органах. Об этом сообщает LifeNews.

Однако, по мнению лечащего врача «Динамита» Сергея Теребова, сердечный приступ мог вызвать новый гормональный препарат, который Турчинский начал применять около двух недель назад. «Это большой человек, который сам себя поддерживает. Владимир ходит в «качалку» и постоянно находится на гормонах. Когда он пришел ко мне 3 недели назад, рассказал, что возникла парадоксальная реакция на препарат. Ему стало плохо. Дело в том, что он стал применять какой-то новый препарат. Он обещал мне привезти аннотацию, но она вроде затерялась. Володя пожаловался на вялость, на то, что стал больше уставать», - рассказал Теребов.

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua