Перейти до вмісту

Сходини i наслiдки

Повідомлень в темі: 149

#41 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.12.2009 – 11:06

Перегляд дописуphobos (14.12.2009 11:02) писав:

Не бачив у пані і раніше особливого бажання.
а ви і не могли бачити))) і особисто ВИ - не побачите. а якщо сходини таки будуть, то я свої чоботи під подушку ховатиму, як в потязі, щоб часом хто не потягнув...дурдом якийсь....
Даруйте за емоційність, але ситуація настільки безглузда - в голову не вкладається...Мо варто було одразу в міліцію заявити? але тоді певно для всіх це був шок

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 14.12.2009 – 11:08

• 0

#42 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 14.12.2009 – 11:50

Не читала всього, бо і так часу не маю, скажу тільки одне (бо все ж таки мені пояснили ситуацію, знаю в чому прикол): Якобзе, співчуваю, гадсько вийшло, але хай ніхто не думає наївно, що фотоапарат повернуть. Підозрюю, що його вже продано.
  • 0

#43 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 11:55

Ситуація з фотиком мене спочатку розсмішила - я думала це чийсь поганий жарт. Я не бачила суботніх теревенчан, тільки на фотках, думаю проте, що ті, хто був присутній два дні на сходинах, давно визначили коло підозрюваних. Гетьмане, дарма ти так, ти не був там і не знаєш, тому моралізаторство твоє тут ні до чого:)
ПЕСЕ. В цій ситуації винні теревені. Однозначно. Мабуть, таки варто ті сходини було робити таємними.
  • 0

#44 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 14.12.2009 – 11:59

Перегляд дописувеснянка (14.12.2009 11:55) писав:

Ситуація з фотиком мене спочатку розсмішила - я думала це чийсь поганий жарт. Я не бачила суботніх теревенчан, тільки на фотках, думаю проте, що ті, хто був присутній два дні на сходинах, давно визначили коло підозрюваних. Гетьмане, дарма ти так, ти не був там і не знаєш, тому моралізаторство твоє тут ні до чого:)
ПЕСЕ. В цій ситуації винні теревені. Однозначно. Мабуть, таки варто ті сходини було робити таємними.
Гетьман не моралізує ні в якому разі. Гетьман спілкується із непричетними до факту пропажі людьми із намаганням з'ясування їхньої мотивації приймати ту чи іншу сторону.
  • 0

#45 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 14.12.2009 – 12:07

Перегляд дописуjakobz (14.12.2009 09:20) писав:

Знайомі є, навіть дуже знайомі)) Та він запропонував послугу -прийдуть і поб.ють)))
Не хочу, бо на 100% не впевнений в особі) А заяву писати, це лиш лишня морока
Знайомі то добра справа, але заяву в такому разі писати - необхідно. І чим швидше, тим краще. Буде заява - буде рух органів, без них тут не обійтись.

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 11:59) писав:

Гетьман не моралізує ні в якому разі. Гетьман спілкується із непричетними до факту пропажі людьми із намаганням з'ясування їхньої мотивації приймати ту чи іншу сторону.
Які тут можуть бути сторони? Те що сталося, однозначно неприйнятно.
  • 0

#46 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 14.12.2009 – 12:07

Перегляд дописуphobos (14.12.2009 13:05) писав:

Знайомі то добра справа, але заяву в такому разі писати - необхідно. І чим швидше, тим краще. Буде заява - буде рух органів, без них тут не обійтись.
нє, я не хочу офіційно це штовхати) Побалакаєм, а потім забудем. Бо ж зіпсую життя людині, якшо зловлять.
  • 0

#47 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.12.2009 – 12:09

Перегляд дописуjakobz (14.12.2009 00:37) писав:

так от, думаю це таки тре винести на загальний розгляд. На останнiх сходинах у Львовi у мну сперли фотоапарат. при чому хтось iз теревенчан. чогось трошки шкребе саме вiд даного факту, хоча напевно то навчить не довiряти нiкому.ги, вже якась та наука)
Хотiлося б сказати багато розумних слiв на рахунок даного випадку, та думаю все i так всiм ясно.
Тож в данiй темi хочу почути просто про те, якi всi чеснi i файнi. от )
Ну не довiряти нiкому паганий варiант. Просто є люди перевiренi, а є новi. Та I власне речi коштовнi таки краще пильнувати, особливо там де є новi люди. Та I чесно кажучи тре було одразу чесно обшукати не лише хату, а i речi присутнiх. Неприємно звичайно, але питання було б вичерпаним. Хоча розумiю, що порада даремна, бо вже нiц не змiнити.
Якобзу щиро спiвчуваю як добрiй i надзвичайно чудовiй людинi, яка найменше цього заслуговує. Але все в нашому життi повертається, тому ця втрата буде вiдшкодована чимось iншим.

А сходини будуть. От тiльки новеньким тепер буде складнiше очевидно.

Як згадаю залежi фототехнiки на Київських сходинах яка лишалась навiть без нагляду i не зникала, ця ситуацiя починає виглядати ще бiльш дикою.
  • 0

#48 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 14.12.2009 – 12:14

тема демагогічна ібо нічого не прояснить, але побалакати ніхто не заважає, просто так, щоб висновки на майбутнє зробити.
Якобз, нетре називати тут імен, уяви собі, що ця людина не винна, а ти тут звинуватив його в крадіжці, це як виглядає?
  • 0

#49 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 14.12.2009 – 12:17

Яяясно, зробіть ще Якобза винним у цьому всьому)
Тема потрібна, бо якщо чесно, до цієї події навіть не спало б нікому на думку, що таке можливо. А оскільки таки можливо, то хай людям відкриє очі, що не всі білі та пухнасті.
  • 0

#50 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 12:21

Перегляд дописуNеmesis (14.12.2009 12:17) писав:

Яяясно, зробіть ще Якобза винним у цьому всьому)
Тема потрібна, бо якщо чесно, до цієї події навіть не спало б нікому на думку, що таке можливо. А оскільки таки можливо, то хай людям відкриє очі, що не всі білі та пухнасті.
те, що не всі білі і пухнасті і так понятно, просто на майбутнє уважнішим тре бути. а робити когось винним на форумі ніхто не має права. ми можем хіба осудити цю подію.
  • 0

#51 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.12.2009 – 12:22

Перегляд дописуБогуслав (14.12.2009 12:14) писав:

тема демагогічна ібо нічого не прояснить, але побалакати ніхто не заважає, просто так, щоб висновки на майбутнє зробити.
Якобз, нетре називати тут імен, уяви собі, що ця людина не винна, а ти тут звинуватив його в крадіжці, це як виглядає?
Та ну. То ж не звинувачення, то пiдозра лише.
  • 0

#52 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 12:27

Перегляд дописуjakobz (14.12.2009 12:07) писав:

нє, я не хочу офіційно це штовхати) Побалакаєм, а потім забудем. Бо ж зіпсую життя людині, якшо зловлять.
Ти ба.. він за людину переживає. Може якраз навпаки, заставиш її схаменутися вчасно, доки не скоїла якогось більшого зла.
Хоча зазвичай такі справи вирішуються простіше, після першого ж виклику в міліцію винний повертає майно, а власник забирає заяву (то з власного досвіду).
  • 0

#53 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 12:27

Перегляд дописуЗимова Дівчина (14.12.2009 12:22) писав:

Та ну. То ж не звинувачення, то пiдозра лише.
а на що основується підозра? думаю звинуватити можна усіх, хто був на сходинах у тій квартирі, просто декого добре знають і не підозрюють, але це не доказ їх невинності. хочу сказати що від підозри до звинувачення не далеко. але це знову ж таки демагогія. Якобз, співчуваю. пропоную скинутись форумом на новий фотік, хоч частину витрат покриєм.
  • 0

#54 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 14.12.2009 – 12:32

Підозрювати можна усіх, а потім аналізом фактів можна поступово відкидати "кандидатів".
  • 0

#55 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 14.12.2009 – 12:37

Перегляд дописуБогуслав (14.12.2009 13:27) писав:

а на що основується підозра? думаю звинуватити можна усіх, хто був на сходинах у тій квартирі, просто декого добре знають і не підозрюють, але це не доказ їх невинності. хочу сказати що від підозри до звинувачення не далеко. але це знову ж таки демагогія. Якобз, співчуваю. пропоную скинутись форумом на новий фотік, хоч частину витрат покриєм.
нєт, ізвольтє від фінансової допомоги, сам впораюся)
  • 0

#56 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 12:39

Перегляд допису†Fallen Angel† (14.12.2009 12:32) писав:

Підозрювати можна усіх, а потім аналізом фактів можна поступово відкидати "кандидатів".
бляха-муха, яким макаром ви це робити будете?
  • 0

#57 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 14.12.2009 – 12:39

Перегляд дописуphobos (14.12.2009 12:07) писав:

Які тут можуть бути сторони? Те що сталося, однозначно неприйнятно.
Поки що я бачив уже дві сторони:
1. Категоричне неприйняття того, що трапилося із бажанням лінчувати злодія.
2. Висловлення невпевненості про те, що фотоапарат насправді був вкрадений через незнання деталей або через деякі сумніви.
Відповідно, далі з обговоренням можуть з'являтись нові припущення та нові сторони обговорення.
  • 0

#58 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 12:42

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 12:39) писав:

2. Висловлення невпевненості про те, що фотоапарат насправді був вкрадений через незнання деталей або через деякі сумніви.
Дуже правильна заувага, відповідно думаю при наявній інформації про всі деталі друга сторона перейде в першу.
  • 0

#59 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 14.12.2009 – 12:42

а що, якобз хоч приблизно не згадає коли він востаннє бачив фотік? Ніхто не згадає хто коли поїхав і чи мав сумку або рюкзак?
  • 0

#60 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.12.2009 – 12:43

Перегляд дописуЛастiвочка (14.12.2009 01:19) писав:

давно Юрко хотів того фотіка
Якобз- Юра?!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних