Перейти до вмісту

Сходини i наслiдки

Повідомлень в темі: 149

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 14.12.2009 – 09:41

Перегляд дописуAmarok (14.12.2009 03:55) писав:

хммм, це неодноразово доводить, що абсолютно нікому не можна довіряти...
думаю розвязати цю проблему можливо лише за допомогою особистого допиту підозрюваних і методу виключення...
співчуваю власнику втрати.
Тобто заява до міліції кермує.
  • 0

#22 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 14.12.2009 – 09:43

Перегляд дописуzav (14.12.2009 02:41) писав:

Тобто заява до міліції кермує.

вихожить що так... інакше як по доброму уникнути брехні...
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 09:53

Перегляд дописуКрихітка (14.12.2009 08:35) писав:

Зараз у цій темі відпишуться всі присутні на тих сходинах щось типу "який гад той злодій!"))
Мені особливо подобається загальний осуд цього аноніма, й ще згадується вислів "на злодії капелюх палає"©.

Перегляд дописуjakobz (14.12.2009 09:20) писав:

Знайомі є, навіть дуже знайомі)) Та він запропонував послугу -прийдуть і поб.ють)))
Не хочу, бо на 100% не впевнений в особі) А заяву писати, це лиш лишня морока
Суть заяви не в знаходженні фотоапарату, а в неупередженості слідства - не буде "особистого спілкування", відповідно буде менше непотрібних сварок, більше діла.

Перегляд дописуjakobz (14.12.2009 09:20) писав:

Обставини такі - фотік зник із квартири, нтеревенчан не було. Звідси і впевненість. Ну хіба барабашка якийсь ))
Сподіваюсь, все ж не "із", а "в" - загубити щось у хаті цілком можливо, насправді, я би не відкидав імовірності перебування фотоапарату в тій хаті у незвичному місці. Або хтось не поцупив, а випадково взяв, що й сам не знає, просто кишені ще не вивертав, бо речі не прав... різне ж трапляється.
  • 0

#24 Sergik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Leopolis

Відправлено 14.12.2009 – 10:13

те що тема винесена в загал я вважаю правильним кроком, це буде попередженням про те що неможна довіряти нікому. а те що кожні наступні сходини будуть інші і всі будуть один на одного дивитися вовчими очима і з підозрою в цьому я впевнений. а ще після такого мало хто з нових людей захоче приходити на майбутні сходини.
  • 0

#25 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 14.12.2009 – 10:14

Перегляд дописуzav (14.12.2009 10:53) писав:

Сподіваюсь, все ж не "із", а "в" - загубити щось у хаті цілком можливо, насправді, я би не відкидав імовірності перебування фотоапарату в тій хаті у незвичному місці. Або хтось не поцупив, а випадково взяв, що й сам не знає, просто кишені ще не вивертав, бо речі не прав... різне ж трапляється.
квартиру перевернули, фотокамери нема. Спалах і фотік лежали в різних місцях, зникли разом))
Крім того Нікон D70, в кишеню не влізе:)
  • 0

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 14.12.2009 – 10:17

Перегляд допису=MAVKA= (14.12.2009 08:22) писав:

Той, хто це зробив, прирік всі наступні сходки бути тверезими і всі цінності тримати міцно в руках і не відпускати.
Ну так, всі були такі бухі, прям в глибокому наркозі...

Цитата

...і всі цінності тримати міцно в руках і не відпускати
а я думаю : навряд чи схочеться йти взагалі на будь-які сходини

Цитата

а ще після такого мало хто з нових людей захоче приходити на майбутні сходини
а я схиляюсь до думки, що це робота когось з тих нових

думаю собі тут над ситуацією: а мо таки добряче тра було пошукати в квартирі?мо де в якій шафці-поличці? поговорити з господарями - мо знайдуть?
  • 0

#27 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 14.12.2009 – 10:25

Люблю я загальні фрази. Ні, щоб сказати про конкретні підозри.
Наразі враження таке, що тема створена щоб розвести драму.
Колись частину нашого класу звинувачували у тому, що ми вкрали дві дорогі книжки по давньогрецькій міфології. Виявилось, що це не ми. Але нічого, я досі пригадую з якою радістю світилися очі нашої заучки, коли вона казала: "ви - група злодіїв". Але я ще спостерігатиму, у якому руслі піде тема.

З. І. Пригадую, як кумедно розслідувалися кримінальні справи згідно із "Руською Правдою". Зараз іде схожий процес.
  • 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 10:31

Гетьман
чого загальні? я думаю ті, хто там був - розуміють про що мова. І так само добре, що сказали про це уголос. Нема чого прикидатись що все так класно у нас
  • 0

#29 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 11:25) писав:

Люблю я загальні фрази. Ні, щоб сказати про конкретні підозри.
Наразі враження таке, що тема створена щоб розвести драму.
Колись частину нашого класу звинувачували у тому, що ми вкрали дві дорогі книжки по давньогрецькій міфології. Виявилось, що це не ми. Але нічого, я досі пригадую з якою радістю світилися очі нашої заучки, коли вона казала: "ви - група злодіїв". Але я ще спостерігатиму, у якому руслі піде тема.

З. І. Пригадую, як кумедно розслідувалися кримінальні справи згідно із "Руською Правдою". Зараз іде схожий процес.
Гетьмане, ви як завше хочете довести свою геніяльність. Так, ми вже знаємо шо ви ботан, не треба знову це показувати.
витягнув це не для того, шоб помогли знайти. Якшо скажу конкретні підозри то шо це змінить? Ви крикнете" Фу, який поганий хлоппчик, нононо!!"?
  • 0

#30 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 10:25) писав:

Дуже влучно сказано
  • 0

#31 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 14.12.2009 – 10:33

Може попробувати відновити хід подій тут?
  • 0

#32 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 10:35

А як на рахунок варіанту: спитати в господарів квартири ще раз? Мо він лежить там десь на якійсь полиці?
  • 0

#33 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 14.12.2009 – 10:37

кому треба засовувати фотоапарат на якусь полицю? Та і сплах пропав, а він не був з фотіком.
  • 0

#34 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 10:39

Перегляд дописуЛастiвочка (14.12.2009 10:31) писав:

Гетьман
чого загальні? я думаю ті, хто там був - розуміють про що мова. І так само добре, що сказали про це уголос. Нема чого прикидатись що все так класно у нас
Ті, хто там був і так розуміють про що мова. А, оскільки тема створена, то, думаю, це було з якоюсь іншою метою. Що я зараз і пробую з'ясувати.

Перегляд дописуjakobz (14.12.2009 10:31) писав:

Гетьмане, ви як завше хочете довести свою геніяльність. Так, ми вже знаємо шо ви ботан, не треба знову це показувати.
витягнув це не для того, шоб помогли знайти. Якшо скажу конкретні підозри то шо це змінить? Ви крикнете" Фу, який поганий хлоппчик, нононо!!"?
Пане, я не аналітик (вони - генії, бо і складати і розв'язувати задачки уміють). Я логік. Я задачі створювати не умію, натомість розв'язувати умію та люблю. Задачку ви створили. Винесли на загал.
Якщо ви скажете конкретні підозри - це нічого не змінить ні для підозрюваних (ібо на них і так сходинчани усі пальцьом тицяють), ні для вас. Я тицяти пальцьом і казати "поганий хлопчик" не буду ібо я людина цинічна.
А запитання про причину створення теми все ж залишається відкритим.
Також логічними були б ваші звинувачення, вам дозволяється скілько завгодно критикувати теревені та сходини бо ви - жертва. І висловлювати свою думку та враження. Натомість дописати я вирішив сюди не через вас, а через емпатичних (співпереживаючих) особистостей, яких тоннами налетіло в тему.
  • 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 10:49

Перегляд дописуSergik (14.12.2009 10:13) писав:

те що тема винесена в загал я вважаю правильним кроком, це буде попередженням про те що неможна довіряти нікому.
Ну, оце дійсно відкриття.

Перегляд дописуjakobz (14.12.2009 10:14) писав:

квартиру перевернули, фотокамери нема. Спалах і фотік лежали в різних місцях, зникли разом))
Я ж не в курсі справи - сподівався мова про щось невеличке...
Щиро співчуваю.

Перегляд дописуЛастiвочка (14.12.2009 10:31) писав:

чого загальні? я думаю ті, хто там був - розуміють про що мова.
Гетьман на це й натякає, що виключно присутнім на сходинах і зрозуміло - всі решта тупо розгублені.

Перегляд допису†Fallen Angel† (14.12.2009 10:33) писав:

Може попробувати відновити хід подій тут?
Ну, так, принаймні проржемось, ги.
  • 0

#36 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 10:50

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 11:39) писав:

А запитання про причину створення теми все ж залишається відкритим.
Також логічними були б ваші звинувачення, вам дозволяється скілько завгодно критикувати теревені та сходини бо ви - жертва. І висловлювати свою думку та враження. Натомість дописати я вирішив сюди не через вас, а через емпатичних (співпереживаючих) особистостей, яких тоннами налетіло в тему.
ии, ну критики від мене в бік ні теревенчан, ні самого порталу не було і напевно не буде. тема створена хз для чого, аби була.
Та для все ж таки задоволення ваших потреб - підозрюю тільки Сина Перуна.
  • 0

#37 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.12.2009 – 10:50

Перегляд дописуjakobz (14.12.2009 10:14) писав:

От до сьогоднішнього дня чогось думала шо той фотік в квартирі загубився. Серйозно. І все тому, що раніше бачилася зі всіма, хто був на сходинах. Серед присутніх був мій дуже добрий друг, його відкинула зразу...і так по одному відкинулися всі. Більшість же ж працюючих була. Не хочеться вірити, що таке могло трапитися. Скоріш за все, це помилка, про яку шкодує той, хто це зробив.
І я навіть не знаю на кого думати, та й зрештою і не хочу.
Самосуд дуже небезпечна річ.
Все ж таки варто дати ту справу відповідним органам.
  • 0

#38 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 11:02

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 10:39) писав:

.... І висловлювати свою думку та враження. Натомість дописати я вирішив сюди не через вас, а через емпатичних (співпереживаючих) особистостей, яких тоннами налетіло в тему.
Ви ж в тому числі прилетіли, щоб аби щось встрілити :) тіпа:ось я такий вумний а всі решта - ідіоти... :happy1:
А те, що таке питання обговорюється, навіть сам факт - спільноті варто знати! І не тре тут затикати комусь рота, бо кожен має право на висловлення своїх думок, роздумів, оскільки Юрко давно на форумі, людина товариська і більшість його знає в реалі тому дозвольте дізнатись ....
  • 0

#39 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 14.12.2009 – 11:02

Перегляд дописуSergik (14.12.2009 10:13) писав:

те що тема винесена в загал я вважаю правильним кроком, це буде попередженням про те що неможна довіряти нікому. а те що кожні наступні сходини будуть інші і всі будуть один на одного дивитися вовчими очима і з підозрою в цьому я впевнений. а ще після такого мало хто з нових людей захоче приходити на майбутні сходини.
Нові люди і так не дуже бувають на сходинах, крім того вони, швидше за все, і не читатимуть цієї теми. А щодо підозр і вовчих очей то з таким настроєм краще взагалі на сходинах не з’являтися, просто варто бути обережнішим.

Перегляд дописуЛастiвочка (14.12.2009 10:17) писав:

а я думаю : навряд чи схочеться йти взагалі на будь-які сходини
Не бачив у пані і раніше особливого бажання.

Перегляд дописуГетьман (14.12.2009 10:39) писав:

Ті, хто там був і так розуміють про що мова. А, оскільки тема створена, то, думаю, це було з якоюсь іншою метою. Що я зараз і пробую з'ясувати.
Думаю все досить просто. Ситуація відома багатьом і давно обговорюється в приватах, так що обговорення її тут - логічний крок. Крім того, це стане засторогою на майбутнє.
  • 0

#40 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 14.12.2009 – 11:05

Перегляд дописуЛастiвочка (14.12.2009 11:02) писав:

Ви ж в тому числі прилетіли, щоб аби щось встрілити :) тіпа:ось я такий вумний а всі решта - ідіоти... :happy1:
А те, що таке питання обговорюється, навіть сам факт - спільноті варто знати! І не тре тут затикати комусь рота, бо кожен має право на висловлення своїх думок, роздумів, оскільки Юрко давно на форумі, людина товариська і більшість його знає в реалі тому дозвольте дізнатись ....
Панно, я прилетів щоб поспілкуватись з вами. Бо мені цікаво з вами спілкуватись. А ідіотизм оточуючих я доводжу не на словах, а на результатах дій.
Питання обговорюється - це добре. Я висловлюю пану Якобзу повагу за сміливість уголос наголосити на усвідомленні того, що реальність - вона інша, аніж Інтернет. А з вами, панно, я хочу посперечатися, що і роблю. І рота вам не затикаю, навпаки, прагну нових повідомлень від вас з метою відповісти згодом і на них.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних