Перейти до вмісту

- - - - -

True Launch Bar


В цій темі немає відповідей

#1 phobos

    Дивний незнайомець

  • Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2601 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Павутина

Відправлено 09.12.2009 – 17:16

  • 10
True Launch Bar - це заміна для стандартної Quick Launch bar.
Всі функції, які є в Quick Launch, також доступні в True Launch Bar. Незважаючи на це, True Launch Bar повністю сумісна з Quick Launch, тому що вона використовує ту саму папку для ярликів. Але є одна велика різниця. True Launch Bar дозволяє комбінувати ярлики в групи. Ця функція виглядає як спливаючі меню. Це прискорює роботу з ярликами і заощаджує вільне місце на робочому столі.

True Launch Bar повністю підтримують функцію Windows "Drag & Drop". Можна легко створювати нові меню з допомогою правого кліку на True Launch Bar і вибору "Create menu". Після створення нового меню, можна в нього перетягнути ярлики.

Можна призначати "гарячі клавіші", щоб запускати програми з True Launch Bar. Так само можна додавати роздільники, щоб було зручно групувати ярлики за тематикою всередині меню або на самій панелі.

Control Panel (Панель керування), Printers (Настройки принтерів), Network (Установки мережі)... і багато інших папок. Їх можна розмістити у True Launch Bar за допомогою віртуальних папок.
Зображення

True Launch Bar також підтримує плагіни (plugins).
Можна легко додавати кнопки, такі як Mail Monitor (Контроль пошти), Weather Monitor (Контроль погоди), Winamp Control (Керування плеєром Winamp) та багато інших.
Зображення

Можна змінити зовнішній вигляд True Launch Bar використовуючи шкури (skins).

True Launch Bar дозволяє назавжди забути про кнопку "Пуск" (Start Button).

Встановлення:
True Launch Bar використовує таку саму технологію як і Quick Launch. Це означає, що у True Launch Bar немає виконуючого файлу (exe). Щоб відкрити True Launch Bar, зробіть правий клік мишкою на порожньому місці taskbar (панелі завдань), вкажіть на Toolbars і виберіть True Launch Bar з меню.
Зображення
__________________________________
Реєстрація для жителів країн СНД безкоштовна.

Домашня сторінка
Сторінка для завантаження
Бібліотека плагінів.
Прибирання кнопки "Пуск"Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних