Перейти до вмісту

Аналіз бігбордів


Повідомлень в темі: 35

#1 katapulta

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 667 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 07.12.2009 – 19:57

 • 35
Зображення

Після важкої перемоги помаранчевих сил, після наполегливої боротьби політтехнологів та журналістів з владним адмінресурсом за свідомість громадян, Україна знову стоїть перед виборами. Влада, здобута в результаті наступних виборів, завдяки вдалому розкладу в парламенті для деяких кандидатів з потенціалом може стати практично необмеженою. Вибори 2010 року вирішать, кому належатиме найбільший шматок економічного пирога держави, розподілять на користь переможця сфери кланового впливу, бізнес у регіонах, визначать зовнішньополітичний курс країни. Ці вибори стануть тестом або на демократичність української нації, або ж на її слабохарактерність та недозрілість. П’ять років тому світ побачив, як український народ виступив проти призначеного намісника, чиновника з кримінальним минулим, тому міжнародна спільнота буде шокована неадекватністю українців, якщо більшість виборців проголосує за В.Януковича.

Ці вибори однозначно не стануть грандіознішими чи істотнішими за вибори- 2004, проте можуть значною мірою визначити майбутнє України, абсолютно не зважаючи ні на минулу революцію, ні на становлення громадянського суспільства, ні на Майдан. Перемогою на них дехто зможе вказати цілій нації на її даремні зусилля, наївність та глупоту.

Незважаючи на важливість результатів виборів та наявність достойних кандидатів, переважна більшість передвиборних програм та форм ведення агітації кандидатів в президенти є надзвичайно слабкими, непрофесійними та малоефективними. Передвиборчі гасла та лозунги розраховані на найнеосвіченіші та найменш критичні категорії населення, знайти які можна у великій кількості, мабуть, лише десь у Африці. Примітивізм та столітня застарілість «технологій» могли мати ефект десь у КНДР чи Кубі, але не в «розбалуваному» політологічними «фішками» українському електораті, що має альтернативні джерела інформації. Інколи агітаційні кампанії деяких кандидатів виглядають настільки примітивними та наївними для ХХІ століття, що виникає запитання, а чи не дурять політиків хитрі політологи, витягуючи з товстосумів гроші?

Не вдаючись у глибокий аналіз всіх видів передвиборчої агітації усіх кандидатів, пропоную зупинитися на аналізі лише всім добре відомих бігбордів, чи то пак бігмордів, як їх влучно назвали українців в 2004-у році. Саме вони якнайкраще свідчать про професійний примітивізм як кандидатів у президенти, так і їх команди.

Наприклад, «молода, освічена і здорова людина» - А.Яценюк, незважаючи на величезний обсяг фінансової підтримки, досить невдало обрав стиль своєї пропаганди. Його «камуфляжні» бігборди зливаються з темно-кольоровим фоном вулиць і їх майже не помітно. Не кажучи вже навіть про несумісність назви «Фронт змін» та військового кольору з бюрократичним характером молодого япі. Гасла на його бігбордах є надзвичайно банальними, дуже загальними, давно набридливими українському електорату, навіть примітивними. Вони дуже нагадують столітні гасла часів УНР та Центральної Ради, проте значно їм поступаються. Те, що нам потрібне все нове, чесне і молоде, «боєздатна армія» та «продуктивне село», нікого не дивує і не змушує замислитися. Кожен українець ці речі добре знає і тому не бачить лідера, який би виявив інтелектуальні якості, щоб піднятися над масам і очолити націю. Голосувати за ті ж самі примітивні гасла, які може сказати будь-який сусід, ніхто не буде, оскільки електорат завжди віддає перевагу освіченим та розумним політикам, які формулюють оригінальні лозунги та закликають до неординарних ідей. Практика західноєвропейських виборів показує, що тамтешні робітники та фермери більше голосують за освічених юристів та інтелігентів, яких вважають розумнішими за себе та своїх кандидатів з профспілки. Ніхто і ніколи не захоплювався примітивом і не голосував за такі політичні сили. Виникає навіть справедливе запитання: а чи не дурять молодого і «освіченого» Арсенія Петровича хитрі ділки-політтехнологи, одержуючи величезні зарплатні, особливо не напружуючись на роботі? А якщо не дурять, то чому «освічений» А.Яценюк викидає величезні кошти на неефективні, сірі та примітивні рекламні щити, які ніяк не збільшують його популярність? Чи не совісніше було б витратити ці гроші на ті самі інвестиції для малого бізнесу чи «нової індустріалізації», до якої він так закликає?

Досить незрозумілою і дивною є рекламна кампанія «мудрого», «поміркованого центриста» та науковця В.Литвина. Його жовті бігборди з його переляканим обличчям та стрілкою, поверненою в інший бік, просто вражають. До того ж часто буває, що ця червона стрілка вказує на сусідній бігборд іншого кандидата. Те, що «лише Литвин» і «тільки Йому», якось не сприймається більшістю виборців і не діє навіть на жінок. Політична вага Володимира Михайловича не настільки велика, що б вести агітацію в такій імперативній формі, це викликає в більшості випадків сміх та нерозуміння. Невже «експерти» в штабі В.Литвина не змогли придумати чогось кращого? Адже ідея поміркованого центриста на фоні багатьох дискредитованих політиків могла б стати унікальною та дієвою. Дивлячись на жовті, наївні та малоефективні бігборди, мимоволі згадуються діти з соціальних реклам, яким терміново потрібні кілька тисяч доларів на операцію, і їм їх ніхто не дає, бо невдахи-політики викидають на вітер мільйони, щоб піти в політичне небуття.

Досить смішною і водночас сумною є незрозуміла реклама на бідбордах О.Тягнибока, який репрезентує націоналістичні сили. Невже серед українських патріотів на Заході не знайшлося розумних організаторів та творчих людей? На його розмитих рекламних щитах зображено щось незрозуміле, видно лише половину літер, які зливаються з фоном. Те, що у «них» влада і гроші, але «нас більше», було актуальним в часи селянських повстань проти кріпацтва, але виглядає безглуздим в умовах молодої демократії. А про те, що з «нашого боку – Тягнибок», студенти розказують анекдоти і наводять аналогії з Камасутри. Можливо і є в Україні поділ на два табори – олігархів та народ, але те, що на нашому боці саме О.Тягнибок, звучить якось недовірливо, безпідставно та лицемірно і до того ж примітивно. Трохи давніше, ВО «Свобода» розвішувала по Львову бігборди з написом «Українці, бережіть себе», які наштовхували на думку, що у штабі Тягнибока нікому вже навіть придумати нормальний заклик, який би змусив задуматися львів’ян, емоційно на них вплинути та без комедії, підсвідомо навести асоціацію з потрібним кандидатом.

Практика свідчить, що більшість громадян дивляться на рекламний щит не більше 4 секунд, то ж невже не можна хоча б чітко написати літери гасла, щоб їх хтось з пенсіонерок міг прочитати, їдучи в маршрутці? Непрофесійна, марнотратна та бездарна рекламна кампанія найвідомішого українського націоналіста просто засмучує, коли бачиш, як сотні тисяч гривень шарпає вітер і дощ на відверто примітивних рекламних щитах, в той час як вони, ці гроші, потрібні зараз бідним і хворим дітям з дитячих притулків та інтернатів.

Банальні агітаційні лозунги В.Януковича про те, що він «за людей» і «для людей», «почує кожного» і «врахує думку», свідчать про вибір його штабом філософії дешевого популізму убогого колгоспного характеру. На кількох львівських бігбордах В.Януковича хтось із дотепників у гаслі «Почую кожного» виправив у слові «Почую» літеру «ч» на іншу, популярнішу літеру, також з кінцевої частини алфавіту. Можливо, це навіть краще засвідчило про справжнє ставлення проросійського лідера до людей.

Американські та російські політтехнологи попрацювали з іміджем Віктора Федоровича, навчили його по суті відповідати на запитання журналістів, але нездатні вигадати хоча б одного серйозного і важливого для українців гасла – короткої формули загально важливої ідеї та заклику до дії. На такі бігборди не ведуться навіть собаки на вулицях, не кажучи вже про високоосвічену та інтелектуально розвинуту українську націю, з огляду на величезний та небачений для Європи відсоток громадян з вищою освітою.

Оригінально почала свою кампанію Ю.Тимошенко, але пізніші гасла про те, що працює зовсім не Вона, а Україна, і що переможе Україна, свідчать про інтелектуальний застій в головах її політтехнологів. Якщо монополізацію ідеї любові та серця українці якось сприйняли спокійно, то асоціація себе з Україною виглядає як егоїстичне завищення самооцінки. Гасло «Вона - це Україна» дуже схоже на п’яну фразу розніженого і жорстокого тирана – французького короля Людовіка XIV і в повній мірі відповідає тоталітарним замашкам характеру Леді Ю. Хоча в порівнянні з її виборчими гаслами ще більш невигадливими виглядають бігборди С.Тігіпка та А.Гриценка.

Гасло Гриценка «Перший непрохідний» взагалі нікому, крім експертів та політично обізнаних людей, незрозуміле, тож для кого і в інтересах кого пан Гриценко викидає на електоральний вітер десятки тисяч гривень? Невже нема кому ці гроші пожертвувати чи, якщо шкода, навіть вкласти в «нещасні» українські банки?

Таким чином виборча ідеологія практично всіх кандидатів в президенти є надзвичайно бездарною та непрофесійною. Схоже, політики та їх піарщики вважають українців за убогу біомасу, яка сприйматиме всі їх слова як найвищу істину. Вони навіть не піклуються створити гідні українського народу ідеї та гасла, підкидаючи нам примітив з минулих виборчих кампаній.

Можливо, з огляду на поширене в Україні кумівство, політики понабирали собі в штаби не експертів, а своїх родичів та знайомих? А може ці так звані експерти настільки відірвані від реалій українського життя, що за бокалом «Хенесі» не бачать, які гасла актуальніше розмістити на багатометрових рекламних щитах? А може просто потішаються з тупуватих українських політиків, відпочиваючи на роботі і заробляючи королівські гонорари? Відповідей на те, чому виборча кампанія на українських вулицях ведеться так примітивно, може бути дуже багато, і щодо кожного штабу вони можуть бути правильними.

Залишається лише без відповіді запитання, чи заслуговують такі примітивні кандидати в президенти очолювати велику державу, якщо навіть достойного гасла та ідеї дати народу не здатні?

Валерій Майданюк

#2 Wеbеr

  цинічний бандера

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6047 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 07.12.2009 – 20:00

Цікава тема. А мені подобаються Президентські білборди...
 • 0

#3 katapulta

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 667 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 07.12.2009 – 20:22

Бо вони грамотно продумані і не висосані з пальця, не несуть привітивізму й подвійних дурнуватих значень. Тому +1 <_<
 • 0

#4 Wеbеr

  цинічний бандера

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6047 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 07.12.2009 – 20:36

Навіть отакий витвір ворогів Президента виглядає доволі симпатично.
 • 0

#5 Гетьман

  I am forsaken (c) Sylvanas

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2480 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Leopolis novus

Відправлено 07.12.2009 – 20:54

Щозанафік? А де похвала Віктору Андрійовичу? Непорядок <_<

Перегляд дописуЮст (7.12.2009 20:36) писав:

Навіть отакий витвір ворогів Президента виглядає доволі симпатично.
Зображення
Йа знав!!! Це він, я недаремно його зняв тоді в Ірані :happy1:
 • 0

#6 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 07.12.2009 – 21:17

Перегляд дописуkatapulta (7.12.2009 20:22) писав:

Бо вони грамотно продумані і не висосані з пальця, не несуть привітивізму й подвійних дурнуватих значень. Тому +1 :happy1:

Бугога :)
Це ж треба вміти - щоб в одному реченні усі слова були брехливі :happy1: Цьому, мабуть, довго навчатися.

"З Ющенком пов"язана поява гривні" - брехня, гривня була введена Указом Кучми. З Ющенком пов"язано два падіння гривні - оце правда, але ж хто напише :D

"піднесення економіки" - яке? Якщо його послухати - то у нас же суцільна руїна, звідки піднесення? Знову брехня. З того ж розряду і "підвищення боєздатності армії".

"Відродження села" - то селяни просто дотягтися до нього не можуть, бо давно б повільно вбили за таке "відродження".

Як він відстоює національні інтереси - ми вже побачили за ці п"ять років. Висмоктане з непристойного місця "тому що патріот", "тому що любить" і "тому що вчить" повністю в стилі політики Ющенка по зливанню України під Януковича, не вистачає хіба що "тому що послідовний" і це був би найправдивіший бігморд".

Одним словом КГ/АМ.
І це ще не згадуючи про те, що половина тих морд на бігмордах - працівники рекламної агенції, яка розробляла ці бігморди. Навіть тут суцільна брехня.

Перегляд дописуГетьман (7.12.2009 20:54) писав:

Щозанафік? А де похвала Віктору Андрійовичу? Непорядок <_<

Та тут вся гілка - суцільні дифірамби :happy1:
 • 0

#7 СВІ†ЛОНОСНИЙ

  http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2386 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з Небес

Відправлено 07.12.2009 – 21:31

Його «камуфляжні» бігборди зливаються з темно-кольоровим фоном вулиць і їх майже не помітно. Не кажучи вже навіть про несумісність назви «Фронт змін» та військового кольору з бюрократичним характером молодого япі.

Плвністю з вами згоден. Раніше бігморди відображали брехню, адмінресурс і внутрішню боротьбу. Зараз таке враження, що мене і адекватних українців просто ігнорують. А вибори націлені як ви правильно сказали на повністю некритичне тупоголове бидло.

З иншого боку, якщо поспілкуватися з оточуючими людьми, то починаєш розуміти, чому вони вибрали таку рекламу.


Цитата

Його «камуфляжні» бігборди зливаються з темно-кольоровим фоном вулиць і їх майже не помітно. Не кажучи вже навіть про несумісність назви «Фронт змін» та військового кольору з бюрократичним характером молодого япі.--

Це умисний хід. Колись дивився мультик "Рокове життя", там пан Жаба репуха балотувався у мери. Його піарщики сказали, що в нього і так чудовий імідж, але бракує однієї деталі. В нього не було плечей, тому вони пошили йому костюм з підплічниками.

Яценюк справляє враження не тільки япі, а як то кажуть в народі ганчірки, або розмазні. І цю слабкість намагаються компенсувати військовими мотивами, рішучими закликами, які часон навіть стают схожі на нацистські. Тому це підкладні плечі для сопливого кролика.
 • 0

#8 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.12.2009 – 21:37

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.12.2009 21:31) писав:

Тому це підкладні плечі для сопливого кролика.
Бгг. Тобі все не дає покою грип.
Маячня.

Навіть чорний піар лишається піаром, робить людину помітною.

Зараз Світлососний на особистості перейде.Ггг.
 • 0

#9 СВІ†ЛОНОСНИЙ

  http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2386 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з Небес

Відправлено 07.12.2009 – 21:40

Перегляд дописуЮст (7.12.2009 20:00) писав:

Цікава тема. А мені подобаються Президентські білборди...
До речі. Ці бігборди ще якось мені не попадали на очі.
Я розумію, що Ющенко якраз асоціюється більше з невиконанням тих обіцянок, що проголошені на рекламі. Я розумію, що політиків судять по діях, а не по бігібордах. Але оскільки тут мова про бігборди, то ці бігборди дійсно шедевр порівняно з рештою провальних і беззмістовних гасел.

Ще я б назвав доволі непоганим хід Тимошенко. Але від нього відгонить обманом, відчуваєш, що тебе обдурюють, але роблять це майстерно, а не примітивно. Вся її компанія "вони - вона" була спрямована на те, щоб створии контраст між Юлькою і владою. Дуже зручна позиція, люди завжди незадоволені владою і прагнуть змін. Але зараз не 2004 рік і "Вона - це і є вони". Вона так само непрацює та вса инше, адже це вона при владі в одній з найчисельніших політичних сил. От коли це починаєш розуміти, то з’являєтсья відчуття фальшу і лицемірства.
 • 0

#10 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.12.2009 – 21:43

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.12.2009 21:40) писав:

До речі. Ці бігборди ще якось мені не попадали на очі.
Я розумію, що Ющенко якраз асоціюється більше з невиконанням тих обіцянок, що проголошені на рекламі. Я розумію, що політиків судять по діях, а не по бігібордах. Але оскільки тут мова про бігборди, то ці бігборди дійсно шедевр порівняно з рештою провальних і беззмістовних гасел.

Ще я б назвав доволі непоганим хід Тимошенко. Але від нього відгонить обманом, відчуваєш, що тебе обдурюють, але роблять це майстерно, а не примітивно. Вся її компанія "вони - вона" була спрямована на те, щоб створии контраст між Юлькою і владою. Дуже зручна позиція, люди завжди незадоволені владою і прагнуть змін. Але зараз не 2004 рік і "Вона - це і є вони". Вона так само непрацює та вса инше, адже це вона при владі в одній з найчисельніших політичних сил. От коли це починаєш розуміти, то з’являєтсья відчуття фальшу і лицемірства.
Яка фіг різниця? Її гасла народ знає, хоч і з гуморної сторони, на це і було розраховано.
 • 0

#11 СВІ†ЛОНОСНИЙ

  http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2386 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з Небес

Відправлено 07.12.2009 – 21:48

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 21:37) писав:

Бгг. Тобі все не дає покою грип.
Маячня.

Навіть чорний піар лишається піаром, робить людину помітною.

Зараз Світлососний на особистості перейде.Ггг.
До цього я ловив хід процесів у твоїх двох нервових вузликах. Але цьог разу ти себе перевершив. Здається, що навіть ти не здатен ляпнути таку відверту маячню і офтоп.

Відкрийся, які талановиті політтехнологи так уміло просувають твою кандидатуру на пост Т-Гальмо? <_<

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 21:37) писав:

Бгг. Тобі все не дає покою грип.
Маячня.

Навіть чорний піар лишається піаром, робить людину помітною.

Зараз Світлососний на особистості перейде.Ггг.
До цього я ловив хід процесів у твоїх двох нервових вузликах. Але цьог разу ти себе перевершив. Здається, що навіть ти не здатен ляпнути таку відверту маячню і офтоп.

Відкрийся, які талановиті політтехнологи так уміло просувають твою кандидатуру на пост Т-Гальмо? :happy1:

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 21:43) писав:

Яка фіг різниця? Її гасла народ знає, хоч і з гуморної сторони, на це і було розраховано.
О, впізнаю роботу нервового вузлика. А де другий? Спить?
 • 0

#12 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.12.2009 – 21:51

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.12.2009 21:48) писав:

До цього я ловив хід процесів у твоїх двох нервових вузликах. Але цьог разу ти себе перевершив. Здається, що навіть ти не здатен ляпнути таку відверту маячню і офтоп.

Відкрийся, які талановиті політтехнологи так уміло просувають твою кандидатуру на пост Т-Гальмо? <_<


До цього я ловив хід процесів у твоїх двох нервових вузликах. Але цьог разу ти себе перевершив. Здається, що навіть ти не здатен ляпнути таку відверту маячню і офтоп.

Відкрийся, які талановиті політтехнологи так уміло просувають твою кандидатуру на пост Т-Гальмо? :happy1:


О, впізнаю роботу нервового вузлика. А де другий? Спить?
Хи-хи. Я що казав. Ти примітив світлососний, занадто легко передбачуваний.

По темі:

Бігборди можуть бути хоч чорними, лиш би звернули на себе увагу, хай народ говорить які вони некрасиві. Говорять ж про кандидата, що і потрібно.
 • 0

#13 СВІ†ЛОНОСНИЙ

  http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2386 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з Небес

Відправлено 07.12.2009 – 21:52

*в сторону*

Я хочу сказати, що поширена серед бидла думка про рекламу "ну раз ти говориш про неї (навіть критично), то значить на це і було розраховано" не завжди відповідає дійсності. Тобто це типове спрощення в пласкому вумі складнішого явища. Так, для популярних особистостей, виконавців, митців скандальний і навіть негативний імідж може бути корисним. Але не для політиків.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 07.12.2009 – 21:58

 • 0

#14 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.12.2009 – 21:54

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.12.2009 21:52) писав:

*в сторону*

Я хочу сказати, що поширена серед бидла думка про рекламу "ну раз ти говориш про неї (навіть критично), то значить на це і було розраховано" не завжди відповідає дійсності. Так, для популярних особистостей, виконавців, митців скандальний і навіть негативний імідж може бути корисним. Але не для політиків.
Угу. А тіпа у політиків в Україні позитивний імідж. Бгг, розсмішив, дякую.
 • 0

#15 СВІ†ЛОНОСНИЙ

  http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2386 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з Небес

Відправлено 07.12.2009 – 21:55

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 21:51) писав:

Хи-хи. Я що казав. Ти примітив світлососний, занадто легко передбачуваний.

По темі:

Бігборди можуть бути хоч чорними, лиш би звернули на себе увагу, хай народ говорить які вони некрасиві. Говорять ж про кандидата, що і потрібно.

Ну що ж ти хочеш, якщо тебе можна тільки або ігнорувати, або тільки говорити, який ти Т-Гальмо. <_<

Вибач, але ти не в ту тему агітувати за себе прийшов.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 07.12.2009 – 21:55

 • 0

#16 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.12.2009 – 21:56

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.12.2009 21:55) писав:

Ну що ж ти хочеш, якщо тебе можна тільки або ігнорувати, або тільки говорити, який ти Т-Гальмо. <_<
Та чхати я хотів, що ти говориш. Шукаю логіку в твоїх словах, і щось не тойво...
 • 0

#17 СВІ†ЛОНОСНИЙ

  http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2386 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з Небес

Відправлено 07.12.2009 – 22:04

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 21:54) писав:

Угу. А тіпа у політиків в Україні позитивний імідж. Бгг, розсмішив, дякую.
Ну якби нервових вузликів було більше двох, то ми б поговорили про більшу кількість можливих варіяцій іміджу в різній мірі. Тобто більш позитивний, позитивніший чи негативніший по відношенню до когось.
Атак, ну то звісно. Існує тільки два: позитивний і негативний. Все, більше немає.

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 21:56) писав:

Та чхати я хотів, що ти говориш. Шукаю логіку в твоїх словах, і щось не тойво...
Так чого ти тут флудиш, якщо не тайво? Іди вчи логіку, я твоєму клонові уже це порадив.

Перегляд дописуyushchenko (7.12.2009 21:56) писав:

Та чхати я хотів, що ти говориш. Шукаю логіку в твоїх словах, і щось не тойво...
Так чого ти тут флудиш, якщо не тайво? Іди вчи логіку, я твоєму клонові теж це радив.
Розминайте свої два вузлики.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 07.12.2009 – 22:04

 • 0

#18 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6980 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.12.2009 – 22:07

Перегляд допису-=VJ=- (7.12.2009 21:17) писав:

"З Ющенком пов"язана поява гривні" - брехня, гривня була введена Указом Кучми. З Ющенком пов"язано два падіння гривні - оце правда, але ж хто напише <_<
теж бугога :happy1:
Кучма став прем'єр міністром в 1993 році, а перші гривні надруковані в Канаді були в 1992 році. Де був Кучма, коли їх придумували?
 • 0

#19 СВІ†ЛОНОСНИЙ

  http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2386 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:з Небес

Відправлено 07.12.2009 – 22:12

Перегляд допису-=VJ=- (7.12.2009 21:17) писав:

Бугога <_<
Одним словом КГ/АМ.
Ваша критика не в тему, адже обговорюється не ваше особисте сприйняття політики Ющенка, а його плакати. Мені може не подобатися політика Тимошенко, але я вважаю її бігборди доволі вдалими. Я теж бачу, що декілька плакатів Ющенка неправдиві. Але в них принаймні є якась думка.

Логічне мислення починається від абстрагування. Абстрагування це наступний ступінь сприйняття, який іде після враження. Ви поки що далі враження не просунулися. Або щось змушує вас сильно реагувати, або у вас бракує навику мислити логічно, а не як дитина враженнями. Підключайтеся до розмови по темі.


Ще раз повторю.
Для поливання помиями, для кожного політика є окрема тема. Тут говорять про роботу ПОЛІТТЕХНОЛОГІВ.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 07.12.2009 – 22:14

 • 0

#20 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.12.2009 – 22:15

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.12.2009 22:04) писав:

Ну якби нервових вузликів було більше двох, то ми б поговорили про більшу кількість можливих варіяцій іміджу в різній мірі. Тобто більш позитивний, позитивніший чи негативніший по відношенню до когось.
Атак, ну то звісно. Існує тільки два: позитивний і негативний.
А тепер починаєш думати. Дивно, як для тебе.

Головне ж увагу привернути, отут власне найбільша негативність чи позитивність іміджу є вирішальною, особливо для України, поділеної на манеру "Голосую, щоб там-тим малину перепсувати".


Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.12.2009 22:04) писав:

Так чого ти тут флудиш, якщо не тайво? Іди вчи логіку, я твоєму клонові теж це радив.
Розминайте свої два вузлики.
Ги, за свої подумай. Блін стоп... було б чим.

Повідомлення відредагував yushchenko: 07.12.2009 – 22:16

 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних