Перейти до вмісту

Швейцарці проголосували проти мінарету, або ісламізація Європи


Повідомлень в темі: 42

#41 Максим Залізняк

  Частий гість

 • Користувачі
 • PipPipPip
 • 36 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 15:34

Перегляд дописуMaryan (26.12.2009 12:18) писав:

Я думаю, що таки ненавидите, якісь негативні емоції таки присутні. Так само зараз і "праві" партії Європи, що вкладають в свої програми максимально допустимі обмеження прав імігрантів. Але реально вони просто стараються виїхати на ненависті Європейців до імігрантів. І так само час від часу хтось із політиків таки робить скандал необережним висловлюванням когось таки просто ненавидить, або просто висловлювання на межі. Останнє здається було від голови німецького бундесбанку Німеччини, здається звучало так: "араби Німеччини не достатньо ефективні". А ця ненависть не є раціональною, про це і доказ референдум у Швейцарії. Замість реальної можливості вирішення проблем з іміграції навіть без порушення прав імігрантів вибрали просто вираження ненависті. Я логіки "спочатку 4 потім 14 і т.д." не простежую, це безглузда фобія. Власне кажучи те яким плакатом була заклеєна Швейцарія під час референдуму все показує:

Зображення
Я відношусь до них настільки добре, наскільки вони цього заслуговують. Ще раз повторяю, що швейцарці не винні,що рівень безробіття у Боснії 25-50 %, а країни Африки та Азії живуть за межею бідності. Проте Швейцарія їх приймає, а натомість отримує повну неповагу до своїх звичаїв і традицій. Мечеті, то їм ніхто не заборонив будувати,отже їхні права ніяким чином не порушуються.Мусульмани складають у містах лише 4-5 % . Тому будівництво мінаретів - це порушення прав швейцарців.

Заклик муедзина на молитву


Якби в Швейцарії дозволили будівництво мінаретів, мінаретів стало б більше. По - моєму чітка логіка.
Щодо плакату, то він просто показує, що станеться з країною, якщо не заборонити мінарети.
 • 0

#42 Maryan

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 217 повідомлень

Відправлено 27.12.2009 – 14:35

Перегляд дописуМаксим Залізняк (26.12.2009 15:34) писав:

Ще раз повторяю, що швейцарці не винні,що рівень безробіття у Боснії 25-50 %, а країни Африки та Азії живуть за межею бідності. Проте Швейцарія їх приймає, а натомість отримує повну неповагу до своїх звичаїв і традицій.

Бачите, ви теж вірите міфу ніби потік імігрантів просто не можуть зупинити і з гуманності дозволяють жити в країні. Ще раз для вас: швейцарці свідомо пускають стільки імігрантів скільки їм це потрібно щоб покривати дефіцит пенсійного фонду і держбюджету, це саме стосується і інших розвинутих країн. Імігранти працюють на швейцарську економіку, в особливій мірі на швейцарських пенсіонерів. Імігранти - це гості котрим зобов'язані. Якщо когось пускаєш в країну свідомо, то потрібно надати їм почуватись комфортно. Просто кількість бажаючих в'їхати дуже велика, і це дозволяє країні поводитись настільки нагло.

На референдум можна винести обмеження кількості дозволів на постійне проживання щороку, більш жорсткіші правила отримання віз, зменшення пенсій, все це допоможе змешити кількість імігрантів. Але цього ніхто не зробить, бо жити гарно хочеться. Нещодавно Швейцарія приєдналася до Шенгену, тільки робить кроки назустріч іміграції.

За десятки років міграції 4 мінарети, значить 14 буде десь через 100 років? Це фобія, а не логіка боятись мінаретів. Всі від єврейських до християнських організацій Швейцарії закликали голосувати проти, нація все одно повела себе як бидло.
 • 0

#43 Самотня

  Писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 483 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Раша

Відправлено 29.12.2009 – 11:01

Правильно зробили, що заборонили. Європа - це Європа, ісламські країни - це ісламські країни. Не можна мішати різні культури та релігії.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних