Перейти до вмісту

Швейцарці проголосували проти мінарету, або ісламізація Європи

Повідомлень в темі: 42

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 20.12.2009 – 01:44

Перегляд дописуMaryan (19.12.2009 14:12) писав:

Швейцарці як і Європа і весь розвинутий світ якраз дуже зобовязані імігрантам. Думаєте імігрантам дозволяють вїзд із гуманізму чи просто не можуть іміграцію фізично зупинити? Просто розвинуті країни мають видатки котрі не можуть покрити, особливо зі сторони пенсійного забезпечення.

Нам це теж скоро світить.
Зараз один працюючий оплачує 90% пенсії пенсіонера. Через п"ять років кількість зрівняється. Фактично єдине, що втримує нашу пенсійну систему від краху, як це не цинічно - дуже мала тривалість життя пересічного українця.
  • 0

#22 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 20.12.2009 – 03:31

Перегляд дописуМаксим Залізняк (19.12.2009 16:22) писав:

Ну ти для тих правильних арабів теж підлотина немита вапшєто, не абальщайся особо.
Пишу спеціально зрозумілою для вас мовою.
Ти не пишеш а копіюєш. Я цьому не дивуюсь. Дивуюсь іншому - звідки ви беретеся, такі довбойоби?
Богуслав. образа. нецензурщина. +10

Перегляд дописуsivil (19.12.2009 11:00) писав:

Молодці швейцарці! Не вистача для повного щастя мінаретів мусульманам у Швейцарії - чемодан, вокзал;- у світі чимало країн, де основою законодавства є шаріат. В Італії заборонили розпяття в школах за позовом мусульманки, обмежують встановлення різдвяних ялинок, скоро вимагатимуть знести собори у європейських містах... Спробуй сказати мусульманам в Індії, Пакистані, Афганістані про толерантність, віротерпимість і т.д.
Товариш розповідав, як йому в Алжирі на вулиці мало не заїхали по пиці лише за те, що йшов і жував жуйку, а в них, виявляється, Рамадан, вони не їдять від сходу до заходу сонця.
Ось, іще один.
  • 0

#23 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6648 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.12.2009 – 09:40

Попробували б вони проголосувати проти сінагоги - відразу б там знайшлись і терористи, і хімічна зброя, і вічно нейтральну швейцарію ввели б міжнародний контингент навести порядок.
  • 0

#24 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.12.2009 – 09:58

Цитата

Швейцарці проголосували проти мінарету, або ісламізація Європи
Заборона культових споруд однієї з релігій навряд чи припинить її поширення. Тобто сенсу не бачу.
Ну хіба замулювання очей рядовим швейцарцям, зберігаючи пейзаж без мінаретів - ніби все добре та ісламізації не відбувається.

Перегляд допису-=VJ=- (20.12.2009 01:44) писав:

Зараз один працюючий оплачує 90% пенсії пенсіонера. Через п"ять років кількість зрівняється. Фактично єдине, що втримує нашу пенсійну систему від краху, як це не цинічно - дуже мала тривалість життя пересічного українця.
Кримські татари нас спасуть.

Повідомлення відредагував yushchenko: 20.12.2009 – 09:57

• 0

#25 Максим Залізняк

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 20.12.2009 – 19:33

Перегляд дописуIA32 (20.12.2009 03:31) писав:

Дивуюсь іншому - звідки ви беретеся, такі довбойоби?
Ось, іще один.
Ти, що лічильник для довбойобів? Якщо так, то почни рахувати з себе і не чіпай нормальних людей.

Богуслав. нецензурщина. +10
  • 0

#26 Ne_zlaja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.12.2009 – 21:41

Перегляд допису-=VJ=- (20.12.2009 01:44) писав:

Ага, а ми все чекаєм і чекаєм ту пенсійну реформу. коли ж вона нарешті буде завершена? А поки що маємо що маємо - низьки пенсії і невиправдані льготи.
  • 0

#27 Real Deal

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 18:58

Нарешті ! Будемо важати що швейцарці взялися за розум !? Зображення
  • 0

#28 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.12.2009 – 19:01

Перегляд дописуReal Deal (21.12.2009 18:58) писав:

Нарешті ! Будемо важати що швейцарці взялися за розум !? Зображення
Я вже хвилюватись почав за цю недолугу, бідненьку країну. Ху, як бальзам на душу.
  • 0

#29 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 19:24

Перегляд дописуМаксим Залізняк (20.12.2009 19:33) писав:

Ти, що лічильник для довбойобів? Якщо так, то почни рахувати з себе і не чіпай нормальних людей.
Дарагой, я лічильник, ти довбойоб, останнім негоже вказувати першим, не ваша ж справа, ваша - стукатися головою об стіну ісступльонно, ненавидіти нігерів, арабів, чурок тощо. Тож не відволікайся.

Богуслав. образа. нецензурщина. флейм. +10
  • 0

#30 Максим Залізняк

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 22.12.2009 – 15:18

Перегляд дописуIA32 (21.12.2009 19:24) писав:

Дарагой, я лічильник, ти довбойоб, останнім негоже вказувати першим, не ваша ж справа, ваша - стукатися головою об стіну ісступльонно, ненавидіти нігерів, арабів, чурок тощо. Тож не відволікайся.
З ботами все ясно. Дурно сперечаюсь. А нігерів, арабів, чурок я не ненавиджу. Хай в себе дома будують мінарети і не лізуть в справи християн. Швецарція не повинна відповідати за конфлікти на Балканах, в яких винні албанці,боснійці,серби,хорвати і звичайно американці, а також за процеси глобалізації, які негативно впливають на взаємовідносини між різними народами.
  • 0

#31 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 22.12.2009 – 19:38

Перегляд дописуМаксим Залізняк (22.12.2009 15:18) писав:

З ботами все ясно. Дурно сперечаюсь. А нігерів, арабів, чурок я не ненавиджу. Хай в себе дома будують мінарети і не лізуть в справи християн. Швецарція не повинна відповідати за конфлікти на Балканах, в яких винні албанці,боснійці,серби,хорвати і звичайно американці, а також за процеси глобалізації, які негативно впливають на взаємовідносини між різними народами.

Так народжується тоталітарщина. Мала людина із купою комплексів яка тільки мріє коли появиться людина, що допоможе зробити щось людям котрих вона ненавидить. Щоправда самі ненависці часто стають жертвами їх улюблених шизиків при владі.
  • 0

#32 Максим Залізняк

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 23.12.2009 – 20:51

Перегляд дописуMaryan (22.12.2009 19:38) писав:

Так народжується тоталітарщина. Мала людина із купою комплексів яка тільки мріє коли появиться людина, що допоможе зробити щось людям котрих вона ненавидить. Щоправда самі ненависці часто стають жертвами їх улюблених шизиків при владі.
Те, що ти написав, є нісенітницею. Думаю, що ти і сам повинен це розуміти. Тому не будемо переходити на особисті образи,а висловлюватись по темі.
Мусульманам,враховуючи їхню нетерпимість до всіх інакомислячих, не вдастця спокійно влитись в європейське суспільство. Інтеграція мусульман в європейське суспільство з прийняттям європейських цінностей є єдиним цивілізованим виходом з цієї ситуації.
  • 0

#33 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 24.12.2009 – 16:19

Перегляд дописуМаксим Залізняк (23.12.2009 20:51) писав:

Те, що ти написав, є нісенітницею. Думаю, що ти і сам повинен це розуміти. Тому не будемо переходити на особисті образи,а висловлюватись по темі.
Мусульманам,враховуючи їхню нетерпимість до всіх інакомислячих, не вдастця спокійно влитись в європейське суспільство. Інтеграція мусульман в європейське суспільство з прийняттям європейських цінностей є єдиним цивілізованим виходом з цієї ситуації.

Те, що я написав є витягом із одної статті про тоталітаризм з Української Правди, не можу зараз знайти лінк, але деякі рядки тексту запам'ятались. Говорити про цивілізований вихід із ситуації після фраз про ненависть до "чурок" це брєд. Цивілізованим є поважати права та свободи інших людей. Цивілізованим є жити по своїм доходам, а не використовувати імігрантів для покриття своїх витрат, як це роблять розвинуті країни.
  • 0

#34 Максим Залізняк

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 25.12.2009 – 18:18

Цитата

Цивілізованим є поважати права та свободи інших людей.
Так, якщо вони поважають тебе. Але яким чином будівництво мінаретів сприяє цьому? Мінарет - це вежа, з якої муедзин закликає прийти на ранкову і вечірню молитву.Заклик на ранкову молитву лунає зі сходом сонця, тобто приблизно о 5,6 чи 7 годині, коли більшість людей ще міцно сплять. Муедзин за допомогою гучномовця будить майже ціле місто,де більшість є християнами. Це ще один фактор, який спричинить конфронтацію корінних жителів і приїжджих. Заборона мінаретів буде сприяти консолідіції швейцарців і мусульман

Цитата

Цивілізованим є жити по своїм доходам, а не використовувати імігрантів для покриття своїх витрат, як це роблять розвинуті країни.
Звичайно.А ще було б набагато розумніше набирати іммгрантів з країн Східної Європи, які ближчі за релігією та культурними традиціями.

Повідомлення відредагував Максим Залізняк: 25.12.2009 – 18:41

• 0

#35 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 25.12.2009 – 19:03

Перегляд дописуМаксим Залізняк (25.12.2009 18:18) писав:

Так, якщо вони поважають тебе. Але яким чином будівництво мінаретів сприяє цьому? Мінарет - це вежа, з якої муедзин закликає прийти на ранкову і вечірню молитву.Заклик на ранкову молитву лунає зі сходом сонця, тобто приблизно о 5,6 чи 7 годині, коли більшість людей ще міцно сплять. Муедзин за допомогою гучномовця будить майже ціле місто,де більшість є християнами. Це ще один фактор, який спричинить конфронтацію корінних жителів і приїжджих. Заборона мінаретів буде сприяти консолідіції швейцарців і мусульман

Звичайно.А ще було б набагато розумніше набирати іммгрантів з країн Східної Європи, які ближчі за релігією та культурними традиціями.

Я вас розчарую, напевно не знайдете жодного Європейця з розвинутих країн, котрий ненавидячи мусульман думає щось добре про поляків чи українців. Ксенофобія у розвинутих країнах Європи дуже сильна, її відчуваєш коли лишаєшся там трошки на довший термін.

У Швейцарії всього 4 мінарети, робити з цього поводу цілий референдум повна маячня. Дуже сумніваюсь що у Швейцарії навіть цим чотирьом мінаретам дозволили із гучномовців щоранку будити міста. Ви вже і так сказали, що вами керує ненавить до мусульман і "чурок", вкласти сюди яку небудь раціональність дуже важко.

Впевнений, що з чаркою та більш близькому колу однодумців ви швидко перейдете на більш радикальні пропозиції і вислови по ненависних вам людей. І ніфіга не будете навіть згадувати про цивілізованість, розумніший вихід і т.п. Це ймовірно також стосується значної частини європейців. Завжди є у всіх країнах незалежно від їхнього рівня розвитку люди котрі знаходять причини ненавидіти інших людей по релегійних, національних, соціальних та інших ознаках. До чого це призводить ми вже бачили з історії.

Повідомлення відредагував Maryan: 25.12.2009 – 19:05

• 0

#36 Максим Залізняк

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 25.12.2009 – 23:22

Перегляд дописуMaryan (25.12.2009 19:03) писав:

Я вас розчарую, напевно не знайдете жодного Європейця з розвинутих країн, котрий ненавидячи мусульман думає щось добре про поляків чи українців. Ксенофобія у розвинутих країнах Європи дуже сильна, її відчуваєш коли лишаєшся там трошки на довший термін.

У Швейцарії всього 4 мінарети, робити з цього поводу цілий референдум повна маячня. Дуже сумніваюсь що у Швейцарії навіть цим чотирьом мінаретам дозволили із гучномовців щоранку будити міста. Ви вже і так сказали, що вами керує ненавить до мусульман і "чурок", вкласти сюди яку небудь раціональність дуже важко.

Впевнений, що з чаркою та більш близькому колу однодумців ви швидко перейдете на більш радикальні пропозиції і вислови по ненависних вам людей. І ніфіга не будете навіть згадувати про цивілізованість, розумніший вихід і т.п. Це ймовірно також стосується значної частини європейців. Завжди є у всіх країнах незалежно від їхнього рівня розвитку люди котрі знаходять причини ненавидіти інших людей по релегійних, національних, соціальних та інших ознаках. До чого це призводить ми вже бачили з історії.
Я й не сумніваюсь, що в розвинутих європейських країнах переважно негативне відношення до мігрантів, які працюють в основному на низькокваліфікованих роботах. Проте потрібно розуміти, що мігранти - християни не породжують тих проблем, що їх породжують мусульманські мігранти.

Чому маячня? Сьогодні 4, завтра 14 і т.д. А ще я не казав, що ненавиджу мусульман і "чурок". Просто для мене дивно залишатися до цього питання байдужим.З історії ми знаєм, що українці приймали завжди активну участь у захисті Європи від мусульманських загарбників. Найвідоміші приклади:
а) Хотинська битва, де Петро Сагайдачний розбив удвічі більшу турецько-татарську армію.
б) допомога при облозі Відня в 1683 році, після чого став відомий Юрій Кульчицький.
в) Чигиринські битви.
Також слід відмітити численні напади козаків на турецькі і татарські міста з метою визволити невільників протягом 3-4 століть.

Що до мене,то я не п'ю алкогольні напої і не збираюсь цього робити. Близького кола однодумців у мене поки що немає, а пояснити свої погляди 2 моїм друзям - азербайджанцям чи будь-кому іншому я завжди готовий.

Щодо ісламізації Європи, то в цьому звичайно частково винні і європейські країни, які не контролюють свою демографічну політику. Європа тихо вимирає, а Україна перший кандидат, адже в нас найвищий коефіцієнт депопуляції у світіі. Я проти такого " тихого вимирання".
Ще я сильно сумніваюсь, що мусульмани проти того, що ними закривають бюджетні дірки. Більше 50 % мігрантів у Швейцарії є югославські біженці.
  • 0

#37 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.12.2009 – 23:52

Чомусь араби, турки, африканці неїдуть шукати кращого життя в Китай, Індію, Бразілію, а валять потоком у Європу.Більше того, активно намагаються встановити свої правила гри по-турецьки і водночас вимагають матеріальну підтримку по-європейськи.Відкрите лицеміря.Приліз в чужий монастир -грай за його правилами.
Чогось ти туди ліз, щось тебе приваблювало.А спроба змінити устав, і зробити його арабським, змінить сам монастир, а отже зникне те, що арабів сюди і приваблювало, те чого не було в Туреччині, Алжірі.Таким чином самі мусульмани і постраждають, втративши свій welfare.Чим довше сидітимуть і задовільнятимуться тим, що мають -тим довше для них буде ця лафа, але як почнуть розбудовувати тут Туркестан, тут же лафа і закінчиться.Бо тут вже почнеться Туркестан, а яка лафа в Туркестані?
За що боряться, на то і напоряться.
  • -1

#38 Maryan

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 12:18

Перегляд дописуМаксим Залізняк (25.12.2009 23:22) писав:

А ще я не казав, що ненавиджу мусульман і "чурок".

Я думаю, що таки ненавидите, якісь негативні емоції таки присутні. Так само зараз і "праві" партії Європи, що вкладають в свої програми максимально допустимі обмеження прав імігрантів. Але реально вони просто стараються виїхати на ненависті Європейців до імігрантів. І так само час від часу хтось із політиків таки робить скандал необережним висловлюванням когось таки просто ненавидить, або просто висловлювання на межі. Останнє здається було від голови німецького бундесбанку Німеччини, здається звучало так: "араби Німеччини не достатньо ефективні". А ця ненависть не є раціональною, про це і доказ референдум у Швейцарії. Замість реальної можливості вирішення проблем з іміграції навіть без порушення прав імігрантів вибрали просто вираження ненависті. Я логіки "спочатку 4 потім 14 і т.д." не простежую, це безглузда фобія. Власне кажучи те яким плакатом була заклеєна Швейцарія під час референдуму все показує:

Зображення

Повідомлення відредагував Maryan: 26.12.2009 – 12:34

• -1

#39 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 26.12.2009 – 12:49

Уф...глобалізація - зло, чурки - зло, мусульмани - зло. А мусульмани думають, що зло - швейцарці, зло - американці, зло - українці. Людьми в своїй масі маніпулюють за допомогою страхів, за допомогою патріотичних закликів, які діють на патріотів і які думають, що воюють за свою країну. Україна вже давно не наша, вже навіть найбільшу українську біржу купили наші сусіди-браття, в селах сільські голови незаконно скуповують землі, виганяють дитячі музичні школи з приміщень і купують собі ці ділянки в самому центрі міста за дешево. Вам чурки вороги? араби? мусульмани? євреї? Та подивіться, що самі українці роблять зі своєю державою, а потім тикайте пальцями в інших.
Світ повинен розвиватися дальше, глобалізація - один зі шляхів подальшого розвитку. Населення буде змішуватися дальше, хочемо ми цього чи ні. Стара добра Європа пускає мігрантів не лише через економічні питання, вони розбавляють свою кров, яка генетично близька до виродження та й з іншої сторони завжди будуть ті, на кого влада зможе тикнути пальцем і зробити "козлом відпущення". І народ підтримає, тільки за.
Допоки люди будуть зневажливо ставитися до інших, до того часу вони не знатимуть що таке мир. В нас теж є релігія - і люди теж б"ються між собою і між різними парафіями.
  • 0

#40 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.12.2009 – 13:25

люди - зло, убий усіх людей:blush:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1