Перейти до вмісту

Оператор Київстар / Beeline

Повідомлень в темі: 38

#21 Гість_bisalter_*

• Гості

Відправлено 13.04.2010 – 13:33

Перегляд дописучорно-біла (9.04.2010 15:16) писав:

SiGrey,
я так розумію ви з києвстаром знаєтесь особисто, товаришуєте, може у вас навіть міцніші стосунки ( це вже таке), так от, скажи йому, щоб перестав мені надсилати смс з текстом "Вітаємо вас в Італії, бла-бла-бла", бо це якось вже підхарило
виключ автоматичну настройку мережи в роумінгу :-)
  • 0

#22 bla-bla-bla

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 09:35

До речі, стосовно дзвінків забугор.
Чтогось все стало втридорого... Вапсче очуметь.
Добре, що скайп є, ато для тарифів КС треба було б ставати Рокфеллером :)
  • 0

#23 nikki82

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 10:29

Чесно кажучи, я щось "недопоняла" їхню акцію -50% - там все якось ніби і солоденько розисано.ю але разом з тим дуже незрозуміло. Боюсь, що з часом виявиться багато нюансів. як завжди в принципі... Щось КС останнім часом геть зіпсувся...
  • 0

#24 Valdis

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 12:18

так КС ніколи й не був дешевим оператором, навпаки їхні менеджери завжи на своїх виступах казали "ми компанія яка надає якісні послуги"... але чесно кажучи, я великої різниці між їх послугами і послугами МТС не відчуваю, точніші взагалі не відчуваю різниці, хоча КСом користуюсь все рідше..
  • 0

#25 Krassa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 15.04.2010 – 12:26

http://proit.com.ua/.../12/154654.html
наскільки я зрозуміла, що погрози АМКУ Київстару були просто пустим звуком і Київстар як завжди залишається при своєму, тарифі знижувати не буде, штрафувати його також ніхто не буде ((((
  • 0

#26 blonda

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 15:32

дуже шкода що не будуть щтрафувати, я б їх за таке нагле підвищення цін взагалі на деякий щас лишила ліцензії, чи що там в мобільному світі лішають <_< тоді не будуть так зажиратися <_<
  • 0

#27 Raster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 18:15

А толку штрафувати? вони потім ці втрати все одно за рахунок своїх абонентів відшкодують.... це ж київстар.
  • 0

#28 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 23.04.2010 – 14:54

«Київстар» пропонує новий тариф «Свобода»

У новому тарифі відсутня плата за з'єднання, а щоденна абонплата становить всього 6 грн. Щодня абонент буде одержувати 100 нетарифікованих хвилин для здійснення вихідних дзвінків у мережі «Київстар» і 30 нетарифікованих хвилин для вихідних дзвінків на номери фіксованого та мобільного зв'язку інших українських операторів. Списання кожної окремої нетарифікованих хвилин здійснюється в першу секунду кожної хвилини розмови.

Вартість вихідного дзвінка всередині мережі «Київстар» понад щоденного обсягу нетарифікованих хвилин складе 0,25 грн. / хв, а в мережах фіксованого та мобільного зв'язку інших українських операторів - 0,75 гр. / хв.

Усі тарифи наведені в гривнях, з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості послуг без урахування ПДВ.
  • 0

#29 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 16:49

Акційний пакет «СтарСвіт Оптимальний» для контрактних абонентів «Київстар»

Український оператор мобільного зв'язку «Київстар» повідомив, що відтепер окрім клієнтів передплаченої форми обслуговування та клієнтів DJUICE акційний пакет «СтарСвіт Оптимальний» можуть підключити контрактні клієнти. Абоненти отримують 100 пакетних хвилин для дзвінків за кордон протягом місяця. На дзвінки поширюється посекундна тарифікація. Щомісячна абонентна плата за користування пакетом становить 10 грн.

Вартість хвилини розмови в такому пакеті складає:

* 1 грн. - Дзвінки в Росію;
* 2 грн. - Дзвінки до Грузії, країни СНД, Європи, Північної Америки;
* 3 грн. - Інші країни.

За умовами акційного пакету клієнтові нараховується 100 пакетних хвилин з терміном дії до кінця календарного місяця, в якому був замовлений пакет. У наступному місяці нараховується новий обсяг пакетних хвилин, а попередні невикористані хвилини анулюються. Нарахування пакетних хвилин відбувається щомісяця до кінця дії акційного пакету або до відключення акційного пакету за бажанням клієнта. Плата за з'єднання при використанні пакету стягується згідно з умовами тарифного плану.

Абоненти «Київстар» отримують 5000 Мб нічного мобільного інтернету за 49 грн.

Оператор мобільного зв'язку «Київстар» оголосив про введення нового акційного пакету даних «Вільний Інтернет Нічний» для всіх абонентів. Обсяг трафіку в пакеті складає 5000 Мб при щомісячній абонентській платі 49 грн. Використовувати цей трафік можна з 00:00:00 до 8:00:00 ранку тільки в мережі «Київстар». Одночасно з акційним пакетом «Вільний Інтернет Нічний» клієнти мають можливість підключити і користуватися пакетами даних: «Інтернет 20», «Інтернет 100», «Інтернет 1000», «Вільний Інтернет». При цьому днем буде витрачатися трафік звичайних пакетів даних, а вночі - в першу чергу трафік пакету «Вільний Інтернет Нічний».

Підключити пакет даних «Вільний Інтернет Нічний» можуть всі абоненти «Київстар» до 31 липня 2010. Для цього клієнт передплаченої та контрактної форм обслуговування досить використовувати команду * 121 * 5000 * 1 #. Підключення та відключення пакетів даних також можливо за коротким номером 477 * 83 * (для контрактних абонентів), 466 * 43 * (для передплачених абонентів) або через систему самообслуговування "Мій Київстар" / "Мій DJUICE«. Бізнес-клієнти мають додаткову можливість звернутися в центри обслуговування клієнтів та відділи по роботі з бізнес-клієнтами.
  • 0

#30 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 21.10.2010 – 09:56

Антимонопольний Комітет України схвалив угоду з об'єднання ВимпелКому і Київстару

"Вимпелком Лтд.", Міжнародний оператор телекомунікаційних послуг, оголосив, що Антимонопольний Комітет України (АМКУ) прийняв рішення залишити в силі схвалення операції з об'єднання активів ВАТ "Вимпелком" і ЗАТ "Київстар GSM". Це дасть "Вимпелком Лтд." можливість приступити до практичної реалізації інтеграції наших операцій в Україну, що дозволить створити на українському ринку потужну платформу для подальшого зростання і реалізації всіх заявлених раніше синергій на ринку України.

5 жовтня 2009 найбільші акціонери ВАТ "Вимпел-Комунікації" Telenor і Altimo прийняли рішення об'єднати "Вимпелком" і "Київстар" у рамках нової компанії "ВимпелКом Лтд.". 9 лютого 2010 "Вимпелком Лтд." запустив пропозицію про обмін, яке були підтримано більшістю його акціонерів. У результаті операції було обміняно близько 97% звичайних акцій ВАТ "Вимпелком". 21 квітня пропозицію "Вимпелком Лтд." про обмін акцій та американських депозитарних акцій (АДА) ВАТ "Вимпелком" було успішно завершено. Однак, 22 квітня 2010 року рішення про схвалення операції Антимонопольним Комітетом Україні було припинено.
  • 0

#31 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.06.2011 – 08:02

Перегляд дописуValdis (15.04.2010 13:18) писав:

так КС ніколи й не був дешевим оператором, навпаки їхні менеджери завжи на своїх виступах казали "ми компанія яка надає якісні послуги"... але чесно кажучи, я великої різниці між їх послугами і послугами МТС не відчуваю, точніші взагалі не відчуваю різниці, хоча КСом користуюсь все рідше..
В Україні вартість розмов у GSM операторів найнижча в Європі, навіть в Росії вартість дзвінків вища. КС має 24.6млн абонентів, і встановлює досить високі тарифи, через те, що люди не бажають переходити до інших, дешевших операторів. Користувався КС в 2003-2005 роках, потім перейшов на МТС та Life. Хоч зараз знову купив пару пакетів Djuice, та КС - тарифи дійсно вищі порівняно з конкурентами.
  • 0

#32 ХуЛіГан

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., м.Донецьк., вул. Хрещатик 1a

Відправлено 07.10.2011 – 11:38

поміняли тарифний план "PLUS" без згоди,
сказали активуючи стартовий пакет Ви погодилися з тим, що Київстар може самовільно змінювати тарифи...
дякую за довіру чи як там їх шеф говорить ?:P і довіряй таким, в умовах тарифного плану писало має необмежений термін дії. ;)
  • 0

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.10.2011 – 11:53

Перегляд дописуArmando (26.06.2011 09:02) писав:

В Україні вартість розмов у GSM операторів найнижча в Європі, навіть в Росії вартість дзвінків вища. КС має 24.6млн абонентів, і встановлює досить високі тарифи, через те, що люди не бажають переходити до інших, дешевших операторів. Користувався КС в 2003-2005 роках, потім перейшов на МТС та Life. Хоч зараз знову купив пару пакетів Djuice, та КС - тарифи дійсно вищі порівняно з конкурентами.

Тут причина не в тому, що люди не хочуть переходити на інших операторів. КС має найпотужнішу мережу покриття. Особливо зазначу сільську місцевість України. В більшості випадків там є покриття КС, а от інші оператори, відсутні.І я таких рйонів знаю немало, особисто. Таким чином, будучи монополістом, КС і тримає високу вартість дзівнків. Я, наприклад, з задоволення перейшов би на той же МТС, оскільки дуже часто дзвоню до Росії...майже щодня, але покриття, тю тю.
  • 0

#34 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 08.10.2011 – 11:59

Запропонуй емтеешникам поставити в себе у садку базову станцію. І покриття матимеш і скидки тобі зроблять на дзвінки в Росію.)
  • 0

#35 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.10.2011 – 12:41

Перегляд дописуПацюк (8.10.2011 12:59) писав:

Запропонуй емтеешникам поставити в себе у садку базову станцію. І покриття матимеш і скидки тобі зроблять на дзвінки в Росію.)

Ба який ти розумний, гризун. А гірку, висотою метрів двісті, у моєму садку, ти, особисто, емтеешникам часом не насипеш ?...(безкоштовно, єсстно), бо я в низині живу і навряд чи мій садок їм впаде в око. Так що, чекаю тебе в гості...з великою лопатою і тачкою.

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.10.2011 – 12:42

• 0

#36 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 08.10.2011 – 12:52

Перегляд дописуБезбожник (8.10.2011 13:41) писав:

Ба який ти розумний, гризун. А гірку, висотою метрів двісті, у моєму садку, ти, особисто, емтеешникам часом не насипеш ?...(безкоштовно, єсстно), бо я в низині живу і навряд чи мій садок їм впаде в око.
Так ти пожертвуєш своїм садком і хатою заради дзвінків колишній коханці з Росії?

Цитата

Так що, чекаю тебе в гості...з великою лопатою і тачкою.
Все. накрився безбожників садок і хата. Тепер точно прийде до Маківки на практику. Або поїде до колишньої коханки. В Росію. І зможе спілкуватися вже абсолютно безплатно. ;)
  • 0

#37 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 25.10.2011 – 19:22

Діджус дає хороший тариф 5 копійок, в мене набагато менше стало йти на поповнення.
  • 0

#38 abn

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.01.2012 – 23:48

З ***абонентам передплаченого зв’язку *** надаватиметься послуга «Збереження номера».

Послуга підключається автоматично й безкоштовно абонентам, у яких до закінчення терміну дії номера залишилося менш ніж 6 місяців (2 КС). Після підключення послуги термін дії номера продовжується на 1 місяць.

Абонентна плата за користування послугою становить 15 грн. на місяць з урахуванням ПДВ. Додатково стягується збір до ПФ у розмірі 7,5% вартості без урахування ПДВ.

У разі, якщо на рахунку буде недостатня сума для зняття абонентної плати, послуга буде підключена за спеціальною акційною ціною, що дорівнює залишку коштів на рахунку.

Якщо коштів на рахунку не буде, послуга цього місяця не надаватиметься.

Перевірити термін дії номера можна, набравши на клавіатурі телефону *114# і виклик.

Подати заявку на відключення послуги ви можете за допомогою IVR 477*75.

тепер до суті... мені з'їло гроші з дов номерів білайн і одного кс.
це явний лохотрон.
от задумайтеся, що це за корисна річ,котра вмикається за 6 міс. до дати блокування номера?
більше того, жоден абонент не знає про таку послугу, поки не пропадуть гроші.

так от. як мені повернути гроші. покарати, Київстар.... куди мені звернутися??? мені бракує слів... на грабують...

як мені звернутися до органів із "захисту прав споживачів" ??? чи ще кудись. нехай оштрафують той Київстар. так більше тривати не може.

п.с. мене вбила фраза - послуга буде підключена автоматично і безкоштовно, коли вам залишиться менше 6 міс.
http://mobile.beeline.ua/ua/services/servi...6c-40a43806e1ad
  • 0

#39 Friedrich

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 17.08.2012 – 14:16

всім привіт !

Порекомендуйте будь-ласка тариф на діджусі для дзвінків на різні оператори...
ДЯКУЮ
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних