Перейти до вмісту

Демокради знищують залишки збройних сил

Повідомлень в темі: 46

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.12.2009 – 10:55

Перегляд дописуДобронрав (3.12.2009 10:42) писав:

При наявності ядерної зброї державні витрати на утримання звичайних збройних сил можуть бути значно менші, оскільки загроза зовнішньої агресії зменшується майже до 0. Крім того відпадає необхідність вступати в чужі військові союзи, які доволі ненадійні
МУХАХА!
Комуніст!
Північна Корея - "всех уб'ю - адин астанус!"©.
p.s. Читайте "Спецприз" Суворова до остаточного просвітлення.
  • 0

#22 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 03.12.2009 – 11:24

Цитата

name='zav' post='545257' date='3.12.2009 01:24']
Дякую, що підтвердили абсолютну схожіть рідновірства з рештою релігій, а то не всі в'їжджають у цю просту думку, ги.
Та нема за шо. Однак, як хто не здатен розрізнити могутність держави і релігію - то його власні проблеми. І пов"язані вони з іншою областю: намаганням перевернути простеньку чужу думку з ніг на голову. Такий собі "нев"їзд" у потрібні ворота.

Цитата

Угу, я вже бачу могутній Пакістан, й особливо могутню Північну Корею - сплю й бачу!

От і я ж про те. Кожному "ясновидцю" по ночам здається, що Корея з ядерною зброєю така собі засранка, а 47-ми міліонна Україна без неї, це щось. Сомалійці такий нічний діагноз підтверджують.

Цитата

p.s. Це ніфіга не новина, що ви затятий комуняка, але що комуняки мають спільне з рідновірами такі цікавинка, бґґ.

А для мене новина. Інколи жаль, що не мав того квитка. Втім, не бачу великої різниці, коли хтось в певних питаннях підтримує комуніста симоненківця, з тими, хто з піною коло рота підтримує комуніста Ющенка, (ZAV, наприклад) який має так багато спільного з юдаїзмом.
Сплю - й не бачу !
  • 0

#23 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 03.12.2009 – 11:51

Перегляд дописуzav (3.12.2009 10:55) писав:

МУХАХА!
Комуніст!
Північна Корея - "всех уб'ю - адин астанус!"©.
p.s. Читайте "Спецприз" Суворова до остаточного просвітлення.
Суворов британський лакей, і він замовчує багато чого в своїх книгах, саме краще в нього це "Очищення" там де викривається ленінське жидівство
  • 0

#24 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 11:57

До речі, ZAVe, як Ваша ласка, чи не могли б ви перерахувати комуністичні уряди США, Англії, Франції, Ізраїлю, які так полюбляють термоядерну зброю ? Бо я шось ті уряди упустив. Мабіть картоплю на городі саджав.

ДОБРОНРАВЕ ! То ZAV просто не курсі дєла, що той же Суворов з комуністів. Тому і радить його читати. В мене підозра, що пан ZAV якраз і є комуністом, котрий специфічним (давно відомим) способом на контрастах, проводить передвиборчу агітацію.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.12.2009 – 12:02

• 0

#25 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 03.12.2009 – 12:05

Перегляд дописуБезбожник (3.12.2009 11:57) писав:

До речі, ZAVe, як Ваша ласка, чи не могли б ви перерахувати комуністичні уряди США, Англії, Франції, Ізраїлю, які так полюбляють термоядерну зброю ? Бо я шось ті уряди упустив. Мабіть картоплю на городі саджав.

ДОБРОНРАВЕ ! То ZAV просто не курсі дєла, що той же Суворов з комуністів. Тому і радить його читати. В мене підозра, що пан ZAV якраз і є комуністом, котрий специфічним (давно відомим) способом на контрастах, проводить передвиборчу агітацію.
Даремно ви так. У Франції президентом був комуністЬ - Міттеран. Він зараз за це несамовито чіплятиметься. Або бовкне ще якусь дурницю. Або порадить читати Суворова. Сумніваюсь, що ви більш твердолобий, угу.
  • 0

#26 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 12:11

Перегляд дописуГетьман (3.12.2009 12:05) писав:

Даремно ви так. У Франції президентом був комуністЬ - Міттеран. Він зараз за це несамовито чіплятиметься. Або бовкне ще якусь дурницю. Або порадить читати Суворова. Сумніваюсь, що ви більш твердолобий, угу.

Дякую, Гетьмане. Закладений гумор у твоєму допису оцінив. Кажу про це щиро, без сарказму.
Як хтось такий тврдолобий, най собі доказує, що Мітеран комуніст. Для мене ж, це просто развлекуха, а не тврдолобість, бо надворі дощ періщить.
  • 0

#27 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 03.12.2009 – 12:37

Не переходимо на особистості!
  • 0

#28 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 12:44

Перегляд дописуДобронрав (3.12.2009 10:42) писав:

При наявності ядерної зброї державні витрати на утримання звичайних збройних сил можуть бути значно менші, оскільки загроза зовнішньої агресії зменшується майже до 0. Крім того відпадає необхідність вступати в чужі військові союзи, які доволі ненадійні.

Наївність деяких людей не може не дивувати.

Перегляд дописуКотяра (3.12.2009 10:50) писав:

треба взяти за приклад Швейцарію, там демократія але в армії служить усе чоловіче населення і за вишколом одні з найкращих бійців, та й за озброєнням також

Ви б хоч специфіку Швейцарії оцінили, в плані оборони та захоплення, перш ніж таке писати.
Я вже промовчу про єдність її народу.
  • 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 12:47

Перегляд дописуДобронрав (3.12.2009 11:51) писав:

Суворов британський лакей, і він замовчує багато чого в своїх книгах, саме краще в нього це "Очищення" там де викривається ленінське жидівство
Ми тут не Суворова обговорюємо, і навіть не льоніна, а вашу дурницю про непотрібність армії при наявності термоядерного заряду у підвалі. Тому "Спецприз" таки читатйте наполегливо! Почніть з останньої частини глави 3.

Їм можна, ібо вони віддавна воюють із комуняками, і в обличчі сучасної Московії теж.

Суворов-то з комуняк, але ......ь їх завзято.
p.s.

Перегляд дописуГетьман (3.12.2009 12:05) писав:

Чіпляються вже вони, тож я не маю потреби, ги.
  • 0

#30 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 03.12.2009 – 13:13

Перегляд допису-=VJ=- (3.12.2009 12:44) писав:

Наївність деяких людей не може не дивувати.
Ви б хоч специфіку Швейцарії оцінили, в плані оборони та захоплення, перш ніж таке писати.
Я вже промовчу про єдність її народу.
В Швейцарії капітали всіх правлячих еліт, її навіть Гітлер не чіпляв і зовнішніх ворогів в неї нема, а ми маємо

Повідомлення відредагував Добронрав: 03.12.2009 – 13:13

• 0

#31 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 13:16

Перегляд дописуДобронрав (3.12.2009 13:13) писав:

В Швейцарії капітали всіх правлячих еліт, її навіть Гітлер не чіпляв і зовнішніх ворогів в неї нема, а ми маємо
У Бельгії були також капітали, проте тудою двічі пройшлися світовими війнами.
  • 0

#32 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 13:26

Перегляд дописуzav (3.12.2009 12:47) писав:

Ми тут не Суворова обговорюємо, і навіть не льоніна, а вашу дурницю про непотрібність армії при наявності термоядерного заряду у підвалі. Тому "Спецприз" таки читатйте наполегливо! Почніть з останньої частини глави 3.

А хто ж того Суворова підкинув у тему, як не Ви ? А взагалі, кумедно виглядає, коли одна і та ж особа з одного боку радить автора не обговорювати, а з іншого, наполегливо радить читати "Спецприз" того ж автора. Ще й додає пораду читати з останньої глави. Хто ж так книжки читає ?

Цитата

Їм можна, ібо вони віддавна воюють із комуняками, і в обличчі сучасної Московії теж.

Еге ж. То-то вони, (США, Англія) підписавши відповідні документи на найвищому рівні, боролись з "гітлерівськими комуністами" разом з союзником...московією. Так, так. А ще сьогодні, США разом з московією, знову таки підписавши відповідні документи, вперто співробітничають в питанні американських військ в Афганістані. Цікава у них війна. І, до речі. Ви стверджуєте, що вони воюють ? Шось я не помітив, щоб на московію впала аби хоч ржава гайка від ядерної бомби, кинутої з Б-29. Зате на сьогоднішньго союзника, Японію, таких бомб шардибахнули аж дві. Цікава вона, та "війна проти московії".

Цитата

Суворов-то з комуняк, але ......ь їх завзято.
p.s.

Я зрозумів, зрозумів, Вашу думку Заве: "він з комуністів... але все рівно, читайте".

ПС. А Гетьман таки провидець. Бо порада читати Суворова ( як Гетьман і предрік) все ж таки прозвучала у пана ЗАВа... з третьої глави.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.12.2009 – 13:31

• 0

#33 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 13:39

Перегляд дописуБезбожник (3.12.2009 13:26) писав:

А хто ж того Суворова підкинув у тему, як не Ви ? А взагалі, кумедно виглядає, коли одна і та ж особа з одного боку радить автора не обговорювати, а з іншого, наполегливо радить читати "Спецприз" того ж автора. Ще й додає пораду читати з останньої глави. Хто ж так книжки читає ?
Ви би слідкували за власною писаниною, адже я раджу таки твір, а не автора. Хочете обговорити твір? Пречудово! "Спецприз" - надзвичайна книзя. Добронрав, судячи з його дописів, узагалі книжок не читає, то най хоч останню частину третьої глави "Спецпризу" подужає.

Еге ж. То-то вони, (США, Англія) підписавши відповідні документи на найвищому рівні, боролись з "гітлерівськими комуністами" разом з союзником...московією. Так, так. А ще сьогодні, США разом з московією, знову таки підписавши відповідні документи, вперто співробітничають в питанні американських військ в Афганістані. Цікава у них війна. І, до речі. Ви стверджуєте, що вони воюють ? Шось я не помітив, щоб на московію впала аби хоч ржава гайка від ядерної бомби, кинутої з Б-29. Зате на сьогоднішньго союзника, Японію, таких бомб шардибахнули аж дві. Цікава вона, та "війна проти московії".
А що ж москалі так галасують, коли США згадують ПРО?.. Якщо вони так товаришують, то чого хвилоюватися? А вереску щоразу наче "міравайа скорбь".

Я зрозумів, зрозумів, Вашу думку Заве: "він з комуністів... але все рівно, читайте".
У радянському союзі усі були комуняками, то тепер нікого нее читати? Нє, ну, що йолопа Солженіцина не читати, але про деяких інших можна посперечатися.

ПС. А Гетьман таки провидець. Бо порада читати Суворова ( як Гетьман і предрік) все ж таки прозвучала у пана ЗАВа. З третьої глави.
То ви будете шукати відмазки чи таки відкриєте книзю? А то такі сміливі, тіко книзя вас лякає чомусь, бґґ.
  • 0

#34 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 13:55

Перегляд дописуzav (3.12.2009 13:39) писав:

То ви будете шукати відмазки чи таки відкриєте книзю? А то такі сміливі, тіко книзя вас лякає чомусь, бґґ.
Мені, пане, несамовито рекомендували Ремарка. І досі рекомендують. Я досі не прочитав його жодної книги. А чому? Ібо по людях, що вельми люблять цитувати, бачу, що книжок краще не читати. Задля збереження здорового глузду, гИ.

Тепер по темі: ракети "Скад" знищити варто. Бо, справді, у сучасних реаліях вони неефективні, а можуть бути хіба використані яко провокація "демократичними" державами. Це як людина, що стоїть посеред вулиці із здоровецькою ломакою. Вона нею нікого не гримне, натомість імовірність, що її поб'ють збільшується.
Але при цьому слід було б оновлювати озброєння. Зокрема, і ядерне. Але це уже тоді, коли "ми прийдемо до влади" (с)
  • 0

#35 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 14:11

Перегляд дописуzav (3.12.2009 13:39) писав:

Ви би слідкували за власною писаниною, адже я раджу таки твір, а не автора. Хочете обговорити твір? Пречудово! "Спецприз" - надзвичайна книзя. Добронрав, судячи з його дописів, узагалі книжок не читає, то най хоч останню частину третьої глави "Спецпризу" подужає.

З яких це пір у літературі обговорюють твір автора, не говорячи про самого автора ? Шось новеньке.
Щодо пана ДОБРОНРАВА, то випад про те чи він читає, чи ні, виглядає жалюгідним. Це навіть не смішно. Ну хіба що Вам, смішно. А ще, це підкреслює власний світогляд і хворобливе самолюбування собою.

Цитата

А що ж москалі так галасують, коли США згадують ПРО?.. Якщо вони так товаришують, то чого хвилоюватися? А вереску щоразу наче "міравайа скорбь".

Це не аргумент по суті теми. Бо США так само галасують по інших питаннях. На те вони і союзники.
Якщо два великі рівносильні ведмеді зустрічаються в лісі, вони ніколи не б"ються між собою. Вони просто, погарчавши, ділять територію. При цьому, на забувають кромсати вздовж і поперек більш слабких медведиків. Цю істину, ЗАВе, знають навіть північні корейці. Так само, як знають її зулуси, хоч там зроду не було ведмедів.

Цитата

У радянському союзі усі були комуняками, то тепер нікого нее читати? Нє, ну, що йолопа Солженіцина не читати, але про деяких інших можна посперечатися.

Помилочка. З різницею в 230 мульйонів одиниць. Найвища кількість комуняк в союзі рівнялась 20 чи 22-м мільйонам. Решта населення були :робітники, колгоспники, та "творча інтелегенція". А також - дітвора. Це, при населенні в 250 мульйонів. Або, іншими словами, в часи Пугачової при Брєжнєві. Ознайомтесь зі статистикою. Ворога треба знати і вивчати, ЗАВе. Читання тільки комуніста Суворова тут не допоможе.

Цитата

Це теж, не аргумент по суті теми.
  • 0

#36 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 15:10

Перегляд дописуГетьман (3.12.2009 13:55) писав:

Мені, пане, несамовито рекомендували Ремарка. І досі рекомендують. Я досі не прочитав його жодної книги. А чому? Ібо по людях, що вельми люблять цитувати, бачу, що книжок краще не читати. Задля збереження здорового глузду, гИ.
По-перше, ви піймалися на хиттрість нелюда Атеїста Безбожника, ібо я не радив читати вам ані автора, ані навіть в цілому твора, а лише кінець третьої глави.
По-друге, мені Ремарка теж радили, я, здається, навіть почав, але зрештою лінь перемогла. От.

Перегляд дописуБезбожник (3.12.2009 14:11) писав:

З яких це пір у літературі обговорюють твір автора, не говорячи про самого автора ? Шось новеньке.
Охохо, як ви файненько зливаєте тему, давайте обговоримо це ретельніше, гигиги.
Тобто замість сприйняття аргумента ви бутете обговорювати автора цього аргумента, причому репутація автора може знищити аргумент, яким би правдивим він не був, так? Дуже по комуняцькі, ви мну не розчарували ні на мить! Так тримати!!1

Щодо пана ДОБРОНРАВА, то випад про те чи він читає, чи ні, виглядає жалюгідним. Це навіть не смішно. Ну хіба що Вам, смішно. А ще, це підкреслює власний світогляд і хворобливе самолюбування собою.
Ви псіхольоґ чи хто? Хоча, навіть як і не псіхольоґ, усе одно мені приємно поговорити про себе самого! Пешіть подробиць про мене ше, обов'язково!

Це не аргумент по суті теми. Бо США так само галасують по інших питаннях. На те вони і союзники.
Якщо два великі рівносильні ведмеді зустрічаються в лісі, вони ніколи не б"ються між собою. Вони просто, погарчавши, ділять територію. При цьому, на забувають кромсати вздовж і поперек більш слабких медведиків. Цю істину, ЗАВе, знають навіть північні корейці. Так само, як знають її зулуси, хоч там зроду не було ведмедів.
Шота я проґавив, нагадайте, будь ласка, по яких це питаннях США галасують залякуванням ядерною зброєю?..
А, тобто ви, манюньке крисоведмежа, вирішили теж погарчати у сварці цих двох вищезазначених косоголовихлапих? Ви би так і написали, що абміційні дуже, що вам заздрісно - я би не заперечив, ги.

Помилочка. З різницею в 230 мульйонів одиниць. Найвища кількість комуняк в союзі рівнялась 20 чи 22-м мільйонам. Решта населення були :робітники, колгоспники, та "творча інтелегенція". А також - дітвора. Це, при населенні в 250 мульйонів. Або, іншими словами, в часи Пугачової при Брєжнєві. Ознайомтесь зі статистикою. Ворога треба знати і вивчати, ЗАВе. Читання тільки комуніста Суворова тут не допоможе.
Ви мені ще що поясніть: чого це раптом "комуняку", за вашиим свідченням, Суворова решта комуняк звинувачую у зраді ще й дві сметрні кари йому присудили?Це якийсь хитромудрий плян СССР та Велікобританії, чи що? І чому Великобританія прихистила "комуняку" Суворова теж незле дізнатится - розповісте?

Це теж, не аргумент по суті теми.
Злив зараховано, дякую.
  • 0

#37 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 03.12.2009 – 16:12

Перегляд дописуzav (3.12.2009 15:10) писав:

По-перше, ви піймалися на хиттрість нелюда Атеїста Безбожника

Опьять не в ті ворота.
Щодо "атеїзму" Безбожника, з цим можна познайомитись у темі : "царство боже".

Цитата

, ібо я не радив читати вам ані автора, ані навіть в цілому твора, а лише кінець третьої глави.

Більшої дурниці, ніж така порада і придумати важко. Самі то, зрозуміли що порадили ? Вже хоч би ту третю главу цілою порадили. А то: "з КІНЦЯ".

Цитата

По-друге, мені Ремарка теж радили, я, здається, навіть почав, але зрештою лінь перемогла. От.

То ото ж.

Цитата

Охохо, як ви файненько зливаєте тему, давайте обговоримо це ретельніше, гигиги.

Обговоримо ЩО ? Хтось пропонував обговорити автора і його твір ? Я такого не пропонував.

Цитата

Тобто замість сприйняття аргумента ви бутете обговорювати автора цього аргумента, причому репутація автора може знищити аргумент, яким би правдивим він не був, так? Дуже по комуняцькі, ви мну не розчарували ні на мить! Так тримати!!1

Якого аргумента ??? Та ще й "правдивого" ?

Цитата

Ви псіхольоґ чи хто? Хоча, навіть як і не псіхольоґ, усе одно мені приємно поговорити про себе самого! Пешіть подробиць про мене ше, обов'язково!

Та ні. Псіхольог той, хто знає про кожного незнайомця геть усе на світі. Наприклад - хто читає книжки, а хто не читає. При цьому, забуваючи хоч би вибачитись перед користувачем ДОБРОНРАВ за хамство.

Цитата

Шота я проґавив, нагадайте, будь ласка, по яких це питаннях США галасують залякуванням ядерною зброєю?..

Судячи по всьому, Ви багато чого прогавили. Нагадувати безглуздо, бо починати треба здалеку. Ну хоч би з 60-х років. А воно мені ото, як Ви кажете, ліньки. Та й нецікаво. Прошманайте вже якось самі в інеті щодо верещання американців. Коли лінь пройде.

Цитата

А, тобто ви, манюньке крисоведмежа, вирішили теж погарчати у сварці цих двох вищезазначених косоголовихлапих? Ви би так і написали, що абміційні дуже, що вам заздрісно - я би не заперечив, ги.

Я нічого не вирішив. Це Ви так вирішили. Я ж, на відміну від Вас, виказав власну точку зору щодо ядерної зброї України. І не більше того. А от Вашої власної точки зору, при всьому бажанні, знайти у дописах неможливо. Її там немає. По причині відсутності ВЗАГАЛІ.

Цитата

Ви мені ще що поясніть: чого це раптом "комуняку", за вашиим свідченням, Суворова решта комуняк звинувачую у зраді ще й дві сметрні кари йому присудили?

А Ви що, з тієї РЕШТИ, раз так добре обізнані ? Я, наприклад, вважаю, що НЕ всі його звинуватили. Така думка абсолютно прийнятна, поскільки в кожній зграї завжди є як сторонники, так і противники певної особи. Комуняки в цьому - не виняток. До того ж, те що Суворов комуніст - є не моє свідчення. Це відомо кожному, хто читав не тільки "Спецприз", починаючи з КІНЦЯ третьої глави.

Цитата

Це якийсь хитромудрий плян СССР та Велікобританії, чи що? І чому Великобританія прихистила "комуняку" Суворова теж незле дізнатится - розповісте?

Прихистила, бо ідеологічно було вигідно. Тоді. А тепер, вважаючи на зміну ситуації - той Суворов їм по барабану. От і вся суть в боротьбі ідеологій. А розповісти я можу про ближче для українців. Наприклад, про видачу пачками совєтам, вояків УПА з боку згаданої Вами Великої Британії та США. Аякже, союзники. Ото той "злив" на користь СРСР і зарахуйте їм.

ПС. І теє...ЗАВе, ви тут вплели Великобританію в тему. То я Вам відкрию невеличку таємничку - ми говоримо про термоядерну зброю. Нею володіє Англія, а не Великобританія.

Повідомлення відредагував Безбожник: 03.12.2009 – 16:16

• 0

#38 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.12.2009 – 18:45

"Демокради знищують залишки збройних сил, Світове жидівство і демокради знищують потенційні носії ядерної зброї"

Маячня якась.
Щось не ясно хто кого знищує: Чи то носії знищують жидівство, чи то жидівство носіїв.
  • 0

#39 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 10.12.2009 – 15:41

Перегляд дописуШАХІСТ (3.12.2009 10:48) писав:

Нас роблять голими... А ми ще радіємо
все просто - ви голими їх сильніше збуджуєте :ggggg:
  • 0

#40 Максим Залізняк

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 18.12.2009 – 17:35

Тому всіх демокрадів потрібно усунути від влади. Сильна армія - це запорука сильної держави .
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних