Перейти до вмісту

Хто, як вранці прокидається?

Повідомлень в темі: 124

#81 Душа

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.02.2010 – 12:56

ну по-різному...
інколи зразу виключаю будильник(шоб нікого не будив), лежу ше хв 4, а потім встаю
а буває, шо чую крізь сон як шось тарабанить і довго не можу роздуплитися, шо це мій будильничок)))
а ше (це буває рідко), встаю за годину до тогно як дзенькає телефон)
  • 0

#82 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 21.02.2010 – 13:18

Перегляд дописуSensssorika (18.02.2010 19:16) писав:

плюнула на всіх і все і вже тиждень вранці я сплю.
Ну і правильно - здоровя понад все, його ні за які гроші не купиш.Якщо вам потрібно встати в будь який час доби без негативних емоцій робіть наступне. Усвідомте що ви точно прокинулись. Наступна фаза - підніміть вгору одну руку або опустіть з ліжка одну ногу. Маєте вибір, це вже деякаскладова комфорту. Далі підніміть другу руку або опустіть з ліжка другу ногу. Основний принцип поступовість нарощування висоти, що приводить до плавного збільшення тиску крові, вихід з печінки, як депо крові додатковоїкількості крові для повноцінного забезпечення обмінних процесів в організму в цілому. Тільки при хорошому самопочуттіможете сісти на краю ліжка. Сидячи, перед тим як встати , підніміть вгору одну руку, потім другу, потім опустивши обі руки плавно встаньте. Освоївши таку технологію ви без проблем і негативних емоцій будете вставати в будь який час доби. Цим способом користуюсь понад 30-ть років.
  • 0

#83 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 21.02.2010 – 13:23

зараз коли прокидаюсь то вже навулиці світло більш менш... то вже легше.. а коли було темно то дуже важко
  • 0

#84 Ім'я якої не називають

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Київ - велике село.

Відправлено 24.02.2010 – 20:58

Не люблю годинники, а особливо будильники. В них є щось зловісне. Тож перша реакція зранку на музику з телефона, від якої вже через пару днів тебе нудить, не надто адекватна: намагаючись ледве розплющеними очима намацити на поличці телефон, тикаючи у манюсінькі клавіши, виключити будильник, який довбень, з кожним разом все голосніше пілікає. І врешті-решт вдупляючись, що це не телефон, а довбаний пульт від тєлєка, зповзаючи з ліжка єдині слова, які спадають на думку, стосуються цього ж самого будильника, а слова не надто ввічливі. Ну ось ніби і все...

Повідомлення відредагував Шипа: 24.02.2010 – 21:01

• 0

#85 пульс землі

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 24.02.2010 – 21:03

під "Утро Полины" на будильнику. Далі пробігаючи мимо компа непомітним рухом великого пальця правої ноги запускається вінда (а саме плеєр з музикою в стилі "сосєді-вєшайтєсь-падонкі!!!".

Душ
Кава
АААА!!!!-Шо-Вдіти!!!
косметика
Надвір
  • 0

#86 nadija.koloda

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 11:05

Зазвичай мені та чоловікові вставати одночасно, тому коли просинаємось вітаємо один одного з новим днем і повільно вилізаємо з під ковдри.
Але декілька разів було велике западло. Киця залізла на пузіко та почала мурчати, ми її гладили і своїм мурчанням вона нас обох усипила, відповідно обидва проспали, підірвались за 10-15 хв до виходу....чистимо зуби, в рюкзак кидаємо бутерброди... спрінт крос до роботи =)
  • 0

#87 EvolutionAndrew

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:Chernowitz

Відправлено 25.02.2010 – 21:34

Прокидаюсь
В душ
Ім
Зуби чищу
Знов спати
  • 0

#88 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 25.02.2010 – 21:51

часто прокидаюся за декілька хвилин до акт. будильника
  • 0

#89 Подоляночка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 01.03.2010 – 22:00

Ранок...В тій супокійній ранковій тиші ще все тке чисте та незаймане... навіть в найбільшому місті ти зранку відчуєш ту свіжісь...всі вчорашні незгоди залишились там, в темряві ночі...Але вже світанок...Росяний серпанок прикрив землю... та так легко, ніби боячись що вона ось може прокинутись...Ні! Не прокидайся, поспи ще хвильку, попереду такий напружений день...
Коли прокидаєшся зранку, і бачиш всю цю красу, то розумієш... то розумієш, що ти ж теж є частинкою цієї неповторності, і тоді так хочеться творити, кохати, врешті жити...
Взуваєш свої старенькі *тапочки і йдеш у ванну... Холодний душ... Ти відчуваєш, як кожна краплинка проходить крізь тебе,як поволі оживає кожний сантиметр твого тіла... Все прокидається.

Повідомлення відредагував Подоляночка: 01.03.2010 – 22:01

• 0

#90 Noir

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 22:56

Встаю після третього будильника,
обіцяючи собі, що сьогодні точно ляжу спати в 10 годині, не пізніше.
швидко п"ю чай, збираюсь, вдягаю навушники і бігом з дому)
  • 0

#91 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 01.03.2010 – 23:01

6.00
Будильник.
Грьобаний будильник.
Грьобаний будильник я ж тебе виключив.
Таки виключив.
СКБЛ! Вже 10-та! Бть, проспав. :ggggg:
А ну його.
Телефон.
Грьобаний телефон.
Вийнята батарея таки допомагає.
Двері.
Хтось стукає і дзвонить в двері.
Якого Х?
Мать вашу, щоб підписатися за покази лічильника будили мене так?
  • 0

#92 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.03.2010 – 09:16

Якщо я знаю,що вставати треба,бо це важливо-деколи встаю до будільніка.А взагалі в ліжку залежуватись зранку не люблю,встаю відразу.
  • 0

#93 Вісник

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Донбас

Відправлено 09.04.2010 – 02:05

Дуже важко починається мій день. Я лягаю близько третьої ночі, а о шості ранку слід вставати. Потім вдень уривчасто відпочиваю. Будильник на телефоні ставлю у режим «Дрімаю» після кожного дзвінка разів з 5. А останнім часом від систематичного недосипання часто взагалі встаю запізно...
  • 0

#94 Зіганутий цейво

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 14:00

15-20 хвилин звонить телефот, поки я його не вимикаю( то мене так коже день з ранку будять ) Я навпомацки підкурюю сігарету, тоді скуривши її піднімаюсь з ліжка, йду накухню, теж навпомацки ставлю каву, і поки вонам готується йду в варнну , вмиваюсь, чищу зуби .... під час того яще зазвичай додивля юсь який сон, бо це все роблю з закритими , очима , далі вертаюсь на кухню, п*ю каву, скурюю ще одну сігарету , тоді нарешті починаю прокидатись ...а далі вдіваюсь ще раз п*ю каву , скурюю сігарєту і вихожу з дому...
  • 0

#95 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.04.2010 – 17:46

ой...прокидатися зранку так важко для мене(
я ставлю будильник десь на 6:30( так як нічого не встигаю потім і завжди роблю все в останній момент)
потім будильник через кожні 10-15 хв повторюється
я його виключаю
і все-таки встаю потім
ше трішки поніжившись у ліжечку
ех...не люблю я зранку прокидатись..люблю поспати
  • 0

#96 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 18:49

після того як почав щодня зранку бігати о шостій - встаю без проблем
  • 0

#97 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.04.2010 – 18:55

прокинулась годину тому.
  • 0

#98 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 11.04.2010 – 19:00

Прокидаюсь під стандартний будильниковий тон нокії 5130. Тепер я аж пересмикуюсь, коли його випадково чую.
  • 0

#99 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 19:39

Краще спитайте, хто як вранці засинає :lol: Я наприклад засинаю після того, як вимикаю будильник і будильник на телефоні) потім засинаю ще декілька разів (кожні 10 хв повтору дзвінка)) Сон виходить неспокійний, але постійно щось зранку сниться.
  • 0

#100 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 19:42

іноді ставлю на будильник замість мелодії Радіо Рокс скількитотам ФМ)))
дуже прикольно було прокидатися під музику Пінк Флойд, причому так було два дні підряд.
а потім якийсь гундосний дядько був - новини типу. тому поставила собі просто мелодію.

взаглі мені подобаються ранки, окрім понеділка, четверга та п.ятниці - треба рано вставати.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних