Перейти до вмісту

Хто, як вранці прокидається?

Повідомлень в темі: 124

#121 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 22:48

З дитинства пам’ятаю прокидання під звуку металевої розбовтаної дверної ручки, якою гатила мама.
Спроби прикрутити ту ручку різноманітними ґвинтами, щоб не так гриміла ні до чого не призводили, мама все одно її розхитувала і гриміла.
Паралельно ручковій доріжці йшов звуковий ряд в якому можна було почути оцінку моєму жалюгдному існуванню. Про те, що я не гожуся підошв моїх однокласників, як вони уже отримують дипломи, а я нікчема, що я буду чистити їм унітази і т.п.

Зараз, якщо потрібно кудись не запізнитися з ранку, то можу крутитися усю ніч, а коли дзвенить будильник, хочеться прибити себе і все що існує на світі за те, що не вдавалося заснути.
  • 0

#122 vfktymrf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 17.09.2010 – 22:02

прокидаюсь без будильника,але піднятись ліньки,тому долежую до останнього,а потім оперативно збираюсь на пари :brovy:
  • 0

#123 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 19.09.2010 – 15:25

Цього навчального року винайшла чудовий спосіб 100% прокинутись вранці. Після третього дзвінка будильника навпомацки знаходжу навушники, вмикаю дууууже енергійну і гучну музику. Прокидаюсь на другій хвилині пісні і вже далі не спиться зовсім.
  • 0

#124 Ma)(imuM

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 20.09.2010 – 02:37

Коли навчавсь у школі - любив поспати,як кіт! (Не даремне мене так дівчина називає :-) ) Прокинутись за 10-15хв швидко одягнутись і т.д. за 7 хв долетіти до школи(1,2км) і як завжди запізнитись! Весь 10 і 11 клас постійно запізнювався на перший урок. Зі мною нічого не могли зробити...))) Може, це тому що лягав о 2-й ночі?.. ;-) Ну не можу по-іншому,я сова!

Зараз навчаюсь в ВНЗ і роблю так: перед тим як лягти спати наводжу будильник на наступні 7-8 годин сну,т.є. даю організму стільки поспати і плюс 5-10хв.(Нормальній людині,щоб виспатись потрібно ще 5хв. (с) Укрбаш)
За цей час я прокидаюсь бадьорим і з гарним настроєм-я легко встаю і не ходжу ні сонний,ні закумарений...якраз той що треба! Разом з тим мені не сняться кошмари, і просто сни дуже рідко сняться(я їх просто не пам'ятаю). Я прокидаюсь з свіжою головою,яка готова поглинати інформацію,що для мене дуже важливо!
  • 0

#125 Ma)(imuM

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 24.09.2010 – 21:45

Щоб вранці прокинутись,треба ставити будильний не на 5 хв. раніше,а на шафу (с) Укрбаш
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних