Перейти до вмісту

неприємний запах з роту

Повідомлень в темі: 69

#61 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 862 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 05.07.2016 – 18:51

Перегляд допису_Ex (05.07.2016 – 17:05) писав:

а мені качеля металева така на 4 місця, цілий такий столик літаючий з металеивх труб і навіть держаки теж з труб, добряче почистила рот "від каменю" в дитинстві, як смальдикнуло в рєпу, - одлетів на метр і нічого й не відчув, тіке калюжу крови виплюнув і півтора передніх зуба, які щойно виросли - корінні зуби, так красіві не криві і косі! Зображення такшо в роті у мене як у справжнього домбабвійського орка (ну або в канадійскього хокеїста - не хочеться себе порівнювати з орками). *грусна історія.
Тааак, історія дійсно грусна, але так класно описано, що не втрималась від сміху, вибачте )) В теперішній час багато можна поправити. От я після сварки з чоловіком, як трохи остигла, то пригадую, що він мені "зуби купив", коронки тобто, от починаємо сміятись та й попускає :)
  • 1

#62 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5913 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.07.2016 – 22:43

"Зуби купив"... А ті, що були свої, - вибив?
  • 0

#63 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5913 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 08.07.2016 – 08:08

Стоматолог назвала сім несподіваних причин неприємного запаху з рота

http://nv.ua/ukr/sty...ota-165295.html

Цитата

За словами американського стоматолога Тіни Гіанакополус, на виникнення неприємного запаху з рота впливає не лише те, що людина їсть і як вона чистить зуби.
Несвіже дихання – це проблема, і причини її появи слід шукати й усувати, а не просто маскувати запах за допомогою жувальної гумки, пише Men's Health.
Сім причин неприємного запаху з рота такі:
1. Прийняття певних медикаментів. Ліки для підвищення кров'яного тиску, антидепресанти та антигістамінні препарати можуть мати побічні ефекти у вигляді сухості та неприємного запаху порожнини рота. Якщо лікар прописав вам такі таблетки, просто пийте більше води.
2. Голод. Їжа допомагає виробленню слини. Сухість ротової порожнини може супроводжуватися неприємним запахом.
3. Інфекція порожнини рота. Інфекції виникають через велику кількість бактерій у роті. Бактерії можуть провокувати появу запаху сірки.
4. Неправильне чищення зубів. Через те, що більшість людей чистить зуби абсолютно неправильно, частинки їжі залишаються у ротовій порожнині, прискорюють ріст бактерій і викликають запалення. Тіна Гіанакополус рекомендує чистити зуби два рази на день протягом двох хвилин, тримаючи щітку горизонтально під кутом 45 градусів.
5. Ви забуваєте про язик. Важливо чистити не тільки зуби, але і язик. На язику, як і на будь-якій іншій ділянці ротової порожнини, живуть і процвітають бактерії. Придбайте в аптеці скребок для язика і акуратно очистіть його.
6. Зуби мудрості. Зуби мудрості та частина десни, яка їх покриває, стають зборищем залишків їжі і бактерій. Внаслідок чого і розвивається неприємний запах.
7. Карієс. Нелікований карієс зубів може викликати неприємний запах, оскільки структуру зуба роз'їдають бактерії. Якщо ви помітили несвіжість дихання, відвідайте стоматолога.
Шо за маячня - то якраз усі сподівані причини. І найлегші для подолання. А ось паразити...
  • 1

#64 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 959 повідомлень
  • Місто:Пуп Землі

Відправлено 09.07.2016 – 17:31

Перегляд дописуWеbеr (08.07.2016 – 08:08) писав:

http://nv.ua/ukr/sty...ota-165295.html

Шо за маячня - то якраз усі сподівані причини. І найлегші для подолання. А ось паразити...
Ще одна причина - хронічний тонзиліт. Ну і куріння я б додала.
Гній у мигдаликах дуже смердючий. Хоча навіть з такою хворобою можна взагалі не смердіти, якщо полоскати горло двічі на день хоча б водою з содою, сіллю, чи фурациліном.

Перегляд допису_Ex (05.07.2016 – 17:05) писав:

а мені качеля металева така на 4 місця, цілий такий столик літаючий з металеивх труб і навіть держаки теж з труб, добряче почистила рот "від каменю" в дитинстві, як смальдикнуло в рєпу, - одлетів на метр і нічого й не відчув, тіке калюжу крови виплюнув і півтора передніх зуба, які щойно виросли - корінні зуби, так красіві не криві і косі! Зображення такшо в роті у мене як у справжнього домбабвійського орка (ну або в канадійскього хокеїста - не хочеться себе порівнювати з орками). *грусна історія.
Да, _Ех, душераздірающа історія. Так, щоб зрівняти рахунок по історіях, я теж розкажу про свою пригоду з гойдалкою) Правда, менш травматичну.
Моя подрУжка дуже любила кататись стоячи, дуже смілива була, але я б сказала - необережна. І дуже любила кататись з кимось, наприклад зі мною, яку вважала за боягузку, бо мені не подобалось таке небезпечне катання. Але я іноді таки погоджувалась. І одного разу, отак сильно удвох розкатавшись (а вона дуже хотіла зробити сонечко, тобто мертву петлю я б сказала :ggggg:), я раптом неочікувано для себе опинилась на землі, нічого не пам'ятаючи. Ось я була на гойдалці і в ту ж мить розумію, що лежу долілиць на землі з піском у роті, хоча піску поряд не було, я лежала на камінцях, навіть не на травичці!), а піском виявився мій розкришений молочний зуб.. да, да, схожа історія, але не така страшна, і зуб не передній, хоча стрес сільнєйший. Мені казали, що я летіла, як вертоліт, смішно мабуть було. Але після того мені чомусь не смішно з отаких, як твоя історій, і з Тома і Джері чомусь не смішно - а ось це справді смішно, що мені не смішно)))

Повідомлення відредагував серпиня: 09.07.2016 – 17:46

• 1

#65 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 862 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 09.07.2016 – 19:16

Перегляд дописусерпиня (09.07.2016 – 17:31) писав:

Да, _Ех, душераздірающа історія. Так, щоб зрівняти рахунок по історіях, я теж розкажу про свою пригоду з гойдалкою) Правда, менш травматичну.
Моя подрУжка дуже любила кататись стоячи, дуже смілива була, але я б сказала - необережна. І дуже любила кататись з кимось, наприклад зі мною, яку вважала за боягузку, бо мені не подобалось таке небезпечне катання. Але я іноді таки погоджувалась. І одного разу, отак сильно удвох розкатавшись (а вона дуже хотіла зробити сонечко, тобто мертву петлю я б сказала :ggggg:), я раптом неочікувано для себе опинилась на землі, нічого не пам'ятаючи. Ось я була на гойдалці і в ту ж мить розумію, що лежу долілиць на землі з піском у роті, хоча піску поряд не було, я лежала на камінцях, навіть не на травичці!), а піском виявився мій розкришений молочний зуб.. да, да, схожа історія, але не така страшна, і зуб не передній, хоча стрес сільнєйший. Мені казали, що я летіла, як вертоліт, смішно мабуть було. Але після того мені чомусь не смішно з отаких, як твоя історій, і з Тома і Джері чомусь не смішно - а ось це справді смішно, що мені не смішно)))
Тааак, що одна історія, що друга! Тут, Серпине, аж мороз по шкірі від "піску у роті"! Але дивись, інтуїція таки підказує, її треба слухатись, хоч часто на нас давлять!

А мені за зуби навіть нема ніякої крутої історії ((( Звичайна дитяча хворобливість, потім вагітності, анемія, брак кальцію, напевно... Ааа, у 7-му класі мені рвали постійний зуб без уколу, ото було, мій теперішній дентист мало не розплакався, як почув. Значить, таки можна додати до душераздірающіх :) Але мораль звідси: багато проблем можна призупинити і поправити, якщо знати як, ну і мати добрих лікарів.
  • 1

#66 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 959 повідомлень

Відправлено 09.07.2016 – 21:47

Перегляд дописуAquarius-ka (09.07.2016 – 19:16) писав:

Тааак, що одна історія, що друга! Тут, Серпине, аж мороз по шкірі від "піску у роті"! Але дивись, інтуїція таки підказує, її треба слухатись, хоч часто на нас давлять!
Ой не кажіть, що правда те правда!

Перегляд дописуAquarius-ka (09.07.2016 – 19:16) писав:

А мені за зуби навіть нема ніякої крутої історії ((( Звичайна дитяча хворобливість, потім вагітності, анемія, брак кальцію, напевно... Ааа, у 7-му класі мені рвали постійний зуб без уколу, ото було, мій теперішній дентист мало не розплакався, як почув. Значить, таки можна додати до душераздірающіх :) Але мораль звідси: багато проблем можна призупинити і поправити, якщо знати як, ну і мати добрих лікарів.
Хочу _Еха ще заспокоїти, що не він перший, не він останній, ще буває, що діти б'ютья між собою і зуби один одному вибивають, знаю такі історії, а потім батьки ждуть, поки перестануть рости, щоб коронки можна було поставити, бо дітям ж ніби не кладуть, ну колись не клали. Зараз багато чого виправляється, звісно небезкоштовно, навіть кредити знаю беруть на це, щоб цілу наприклад щелепу вставити і щоб не почувати себе хокеїстом.
  • 1

#67 серпиня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 959 повідомлень

Відправлено 11.07.2016 – 11:17

Перегляд дописуWеbеr (08.07.2016 – 08:08) писав:

Почитала кілька статей в неті і можна узагальнити причини поганого запаху до 3: захворювання ЛОР-органів (тонзиліт, фарингіт, аденоїди, бронхіт, синусит, гайморит), органів травлення та неправильна гігієна.
От стаття така нічо http://vidpoviday.co...ni-i-likuvannya

Корою дуба добре полоскати, але не лише зуби, а й горло.

Повідомлення відредагував серпиня: 11.07.2016 – 11:24

• 0

#68 Prittygirl11

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 26.09.2016 – 16:44

користуйтеся нормальними зубними пастами. Та хімія теж дає запах і різні бактерії. Краще натуральні компоненти плюс має бути приємний смак зубної пасти - наприклад барбарис або зелений чай. Важко такі знайти, але бачила що фірми Заб і паста і ополіскувач є.
  • 0

#69 renatka

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 27.09.2016 – 13:23

Багато з ким навіть тяжко розмовляти через цю проблему. То думаю що варто все таки порадитись з стоматологом і не тільки пасту а й ополіскувач використовувати. Попередній коментар зацікавив бо не чула ще пасти Забб, по ходу якась нова
  • 0

#70 Prittygirl11

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 27.09.2016 – 13:44

такий ополіскувач подобається дуже зі смаком кориці, мяти і ванілі, і паста теж така є - то все однієї фірми Забб
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних