Перейти до вмісту

Чи є в Україні незалежні журналісти?

Повідомлень в темі: 56

Опитування: Чи є в Україні незалежні журналісти? (37 користувачів проголосувало)

є?

1. Ні (12 голосів [32.43%])

Процент голосів: 32.43%

2. Їх і не буде... (3 голосів [8.11%])

Процент голосів: 8.11%

3. А навіщо? (5 голосів [13.51%])

Процент голосів: 13.51%

4. так (17 голосів [45.95%])

Процент голосів: 45.95%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 P.S.

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 05.07.2006 – 09:40

Справжніх професіоналів своєї справи мало у будь-якій професії. Амінь.
  • 0

#22 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2006 – 17:47

Є незалежні журналісти, тільки не довго вони тримаються на своєму місці, бо рано чи пізно настає час, коли те, що вони пишуть не подобається начальству, або "не вписується у формат" газети, журналу, радіо, каналу інших медіа...
І професійні є, але їх теж мало. І не завжди професійний та незалежний синоніми, проте здебільшого.
Але в нас досі звільняють "незручних" журналістів, і закривають "незручні" газети.
Щодо Скрипіна. Так пішов він з каналу, ну і що? Хлопчик здібний, знайде інше місце для реалізації своїх можливостей.
Він звичайно стерво(в житті), ще те, але журналіст класний.
Хамство?!! Та не думаю. Просто він дозволяв собі не боятися задавати непрості запитання непростим людям, дозволяв собі зупинити будь-кого якщо той несе маячню, а не відповідає на поставлене питання. Він завжди вільно відчував себе в ефірі, хтоб не сидів поруч. (Останні ефіри правда занадто нервовий був, але...).
І не поспішайте так...Україна ще досі не може називатися Незалежною, а ви вже і журналістів хочете усіх незалежних.
  • 0

#23 dzerkalo

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 10.07.2006 – 09:38

Він звичайно стерво(в житті),

Ти особисто з ним знайома? Якщо ні, то не смій говорити дурниці про одного з найталановитішого журналіста України.
  • 0

#24 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.07.2006 – 14:09

Перегляд дописуpatriot_u (10.07.2006 10:38) писав:

Він звичайно стерво(в житті),
Ти особисто з ним знайома? Якщо ні, то не смій говорити дурниці про одного з найталановитішого журналіста України.
а це її особиста думка і ти немаєш право взагалі їй щось вказувати.
  • 0

#25 Море Почуттів

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 15:12

Які незалежні журналісти? ;) Таких не буває. Всі залежать хоча б від свого редактора.
Можу таке впевнено казати бо сама мала до цього відношення.
Приходиш до редактора/директора/боса/шефа він тобі каже пиши те і те, так і так. Хоч головою об стінку бийся :) та нікому твоя правда не потрібна... Дуже прикро...дуже...
  • 0

#26 P.S.

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 11.07.2006 – 15:26

Перегляд дописуМоре Почуттів (11.07.2006 16:12) писав:

Які незалежні журналісти? ;) Таких не буває. Всі залежать хоча б від свого редактора.
Приходиш до редактора/директора/боса/шефа він тобі каже пиши те і те, так і так. Хоч головою об стінку бийся :) та нікому твоя правда не потрібна... Дуже прикро...дуже...

Так завжди відбувається коли ти новачок і нічого сама робити не вмієш... саме тому досвідчений редактор підбирає тему, яку ти в принципі можеш "потягнути", а коли навчишся генерувати ідеї і самотужки робити матеріали, які будуть працювати на тираж видання, то ніякий редактор тобі не указ... бо ти профі і робота тобі завжди знайдеться.... Я багато зустрічав початківців, яким не вистачило таланту, наснаги, терпіння та впертості і вони кинувши журналістику нарікали, що їх звільнили за "не такі" погляди...і не потрібно вбачати у цьому довгу руку масонських змовників...

Повідомлення відредагував P.S.: 11.07.2006 – 15:27

• 0

#27 dzerkalo

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 11.07.2006 – 17:45

а це її особиста думка і ти немаєш право взагалі їй щось вказувати.

Безумовно це її думка і я повинен її поважати.
АЛЕ!
Якщо я особисто знайомий з Вахтаном Кіпіані, то я можу стверджувати, що він "такий", "такий," "такий"...

А наскільки я розумію "пані" не те що не знайома з Романом, а і щодного разу з ним не спілкувалась, тому говорити про людину непристойні речі мені здається певною мірою некоректно.

• 0

#28 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 04.09.2006 – 12:25

ви обоє в чомусь праві... вона не спроста має таку думку, мабуть, щось у діях Романа їй не сподобалося... і ти правий, що не коректно так висловлюватися про людину, не знаючи її особисто...

хоча це форум і тут ми "теревенимо" :( то чом би й ні :yes:
  • 0

#29 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 06.10.2006 – 21:30

Може й є. але вони довго не будуть такими, бо інакше лишаться без роботи(в кращому випадку), тому й змушені певною мірою підстроюватися під когось :angry:
  • 0

#30 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 14.10.2006 – 09:40

patriot_u

Цитата

стоп. наявність у Ромчика таланту я не відкидала. в цьому я впевнена і вважаю його одним з найкращих в Україні.

Цитата

Безумовно це її думка і я повинен її поважати.
АЛЕ!
Якщо я особисто знайомий з Вахтаном Кіпіані, то я можу стверджувати, що він "такий", "такий," "такий"...
який зв'язок між знайомством з Кіпіані і тим яким є Скрипін в житті? хм..

Цитата

А наскільки я розумію "пані" не те що не знайома з Романом, а і щодного разу з ним не спілкувалась, тому говорити про людину непристойні речі мені здається певною мірою некоректно.
непристойні речі? о жах..як я посміла?! :)
і повірте пані має причини так казати. але кричати про них тут не бачу потреби.
ukrainer

Цитата

ви обоє в чомусь праві... вона не спроста має таку думку, мабуть, щось у діях Романа їй не сподобалося... і ти правий, що не коректно так висловлюватися про людину, не знаючи її особисто...
по-перше це публічна людина. давайте ще Товариство захисту гідності Януковича створимо. Адже мало хто з нас його особисто знає. то ж не можна про нього каку казати. ай ай ай.
по-друге малася на увазі поведінка Романа Скрипіна як людини, а не як журналіста. як до журналіста претензій ніяких.
по-третє...нічого не коректного в своїх словах не бачу.

щодо теми...думаю у наших журналістів все ж таки більше можливостей та шансів аніж у сусідських

Цитата

БОЯЛИСЯ — ТОМУ Й УБИЛИ
В’ячеслав ІЗМАЙЛОВ
(«Новая газета» (Москва))
http://www.zn.kiev.u...show/618/54799/

• 0

#31 Dual

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 14.11.2006 – 01:05

Професіонали, фахівці — це ті, котрі вдало конкурують з іншими.
Незалежних абсолютно не існує, а розумних, котрі мають власну думку трохи є...
Одинаків теж немає, а різних угрупувань досить багато.
Гонгадзе святим не був, був достатньо різким, кар’єристом і авантурником... Це не є зовсім поганими рисами, але його не врятувало...
  • 0

#32 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 11:56

Мені теж цікаво, ще зараз працює Роман Скрипін, і як його можна знову повернути на екран телевізору? :rolleyes:
Мені байдуже, який у нього характер, але його завжди було цікаво дивитися, він сумлінно виконував свою роботу. Нажаль в Україні такі люди не цінуються, треба щоб обов*язково лизав чийсь зад. :D
  • 0

#33 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 10.07.2007 – 02:26

Для усіх фанаток. )))

Романа Скрипіна призначено рік тому медіа-директором інформаційного агентства «РБК-Україна».
  • 0

#34 maybe*

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень
  • Місто:українське місто Київ

Відправлено 10.07.2007 – 22:49

Перегляд дописуРольник (10.07.2007 03:26) писав:

Для усіх фанаток. )))

Романа Скрипіна призначено рік тому медіа-директором інформаційного агентства «РБК-Україна».
о до кацапів побіг?
  • 0

#35 Рольник

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 219 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 00:02

та якщо так розібратися, то в Україні просто зашкальний відсоток кацапських інвестицій.
  • 0

#36 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 11.07.2007 – 01:06

Є але не багато... :)
  • 0

#37 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 16.07.2007 – 20:13

Перегляд дописуStuff (3.07.2006 18:26) писав:

Немає незалежних журналістів, не було і не буде..Вони постійно фінансово залежні від когось(видавців, редакторів, чи просто зацікавлених сторін)..аж смішно, коли вони переконують всіх у своїй святості , при тому звинувачуючи свою братію в залежності від когось..
Залежність від редактора не має майже ніякого відношення до того, що мають на увазі, коли говорять про незалежну журналістику. Більше того, скажу, що можна працювати у виданні/на каналі, який комусь належить і бути особисто незалежним. Справа не у власності, а в позиції людини.

Перегляд дописуP.S. (4.07.2006 17:19) писав:

Непотрібно міряти всіх однією міркою йдучи на поводі у стереотипу про журналістів, як продажних брехунів...бо їй Богу ви не знаєте і десятої частини того, що доводиться пережити журналісту, щоб ви, шановні, мали собі розвагу навечі по ящику...
:) Не звертайте уваги, головне бути чесним перед собою, та ви, напевно, і самі знаєте :)

Перегляд дописуМоре Почуттів (11.07.2006 16:12) писав:

Які незалежні журналісти? :) Таких не буває. Всі залежать хоча б від свого редактора.
Приходиш до редактора/директора/боса/шефа він тобі каже пиши те і те, так і так. Хоч головою об стінку бийся :P та нікому твоя правда не потрібна... Дуже прикро...дуже...
То спробуй піти до іншого редактора перед тим як головою об стінку битися!

Повідомлення відредагував Руденька: 16.07.2007 – 20:11

• 0

#38 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 16.07.2007 – 20:15

Так само як свобода - поняття відносне, так і журналістика відносно незалежна :P . А взагалі, чим важливіша твоя посада, тим більше йдеш на компроміси...
  • 0

#39 U_ra_na

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 03.08.2007 – 16:58

Перегляд дописуpatriot_u (3.07.2006 14:02) писав:

Хто знає, де зараз Роман Скрипін?
Чим він займається після того як пішов з 5 каналу?

Роман Скрипін з серпня минулого року займає посаду медіа-директора в інформагентстві "РБК-Україна". Шкода, що він зник з горизонтів ТБ :)
  • 0

#40 dzerkalo

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 03.08.2007 – 18:46

ефіри в нього були класні, рвав усіх, люди мокрі виходили зі студії...:)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних