Перейти до вмісту

секс через веб-камеру

Повідомлень в темі: 162

Опитування: займались колись таким? (81 користувачів проголосувало)

так, ні, збираюсь…

1. так (13 голосів [13.40%])

Процент голосів: 13.40%

2. ні (32 голосів [32.99%])

Процент голосів: 32.99%

3. хотів/хотіла б (13 голосів [13.40%])

Процент голосів: 13.40%

4. це не може замінити реального сексу (39 голосів [40.21%])

Процент голосів: 40.21%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.11.2009 – 14:56

Nana (29.11.2009 00:09) писав:

Так, автор молодець :happy1:
Секс – це акт між реальними партнерами і в реальному часі, який вже там Інтернет і камера? Воно ніколи не замінить реальних відчуттів. Але коли знаходишся з коханим на відстані, то не бачу нічого поганого в тому, щоб показувати (ну другим словом тут не назвеш) щось по камері одне одному, але я не про мастурбацію. Потім в реальному житті можна повторити.
ну якби тут від розкутості певно залежить. або від того яким було спільне життя до розлуки. чи то я така збочена, чи то тема надто знайома)))

Злодюжка (29.11.2009 02:23) писав:

а можна взагалі якщо і розлуки нема розійтись по кімнатам и пот**хатись по вебкамері.

Вебкамера - найкраща контрацепція
ага дешево і сердито)))

Teo (29.11.2009 12:30) писав:

гг так це бот?)
не перший і не останній. згадайте оргазмувальника)))

Sensssorika (29.11.2009 14:10) писав:

просто мені звичайне користування веб-камерою..ну ніяково мені чогось)
як може бути ніяковим звичайне користування камерою з людиною яка тебе і так чудово знає?
  • 0

#42 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.11.2009 – 15:08

Зимова Дівчина (29.11.2009 14:56) писав:

як може бути ніяковим звичайне користування камерою з людиною яка тебе і так чудово знає?
елементарно. внутрішні комплекси. якби людина була меня ніким,то на офіційному рівн я могла говорити. а так..я витримую погляд в свої очі лие безпосередньо знаходячись поряд з тою людиною. в усіх інших випадках-нє.
я навіть на фотографіях уникаю показувати очі.
  • 0

#43 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 29.11.2009 – 15:11

Sensssorika (29.11.2009 15:08) писав:

елементарно. внутрішні комплекси. якби людина була меня ніким,то на офіційному рівн я могла говорити. а так..я витримую погляд в свої очі лие безпосередньо знаходячись поряд з тою людиною. в усіх інших випадках-нє.
я навіть на фотографіях уникаю показувати очі.
хм цікаво. а мені важко довго не бачити очей. і вважаю хамством коли зі мною розмовляють, а в очі не дивляться)))
  • 0

#44 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.11.2009 – 15:29

Зимова Дівчина (29.11.2009 15:11) писав:

хм цікаво. а мені важко довго не бачити очей. і вважаю хамством коли зі мною розмовляють, а в очі не дивляться)))
пфф..так я теж в очі дивлюся. іле не люблю коли дивляться в мої(більшість людей). і коли це вживу- я ше розумію. а от інтернетне- мене якось.. :happy1:
  • 0

#45 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 29.11.2009 – 20:41

lady (22.11.2009 00:45) писав:

така ситуація, коли ви з вашим партнером вимушено розлучатись на довгий період. достатньо довгий, аби скучити за ласкою.
трошки врятувати ситуацію з задоволенням ваших бажань може відео-зв’язок по скайпу.
що скажете на такий варіант виходу з ситуації?

Не сприйміть те що скажу, моїм претендуванням на істину. Це мій погляд, і не більше.
Отже, що є людина ? Істота. Досить багатогранна. Розуміючи свою Суть, (адже -розумна) вона завжди дійде до певних висновків. Їх дуже багато. Один із них, є відповідь на питання: Я керую тілом, чи тіло керує Мною ?
З моєї точки зору, сьогодні, ми бачимо, що керує тіло. А от людини - не видно. Її кудись запхнули...ну, хто керує тілом, той розуміє - куди. Тіло сьогодні в ціні. Буває, дуже в високій ціні. Як свинина на базарі. М"ясо. Достатньо мати певні "параметри" (нав"язані !!!) і ти уже забезпечений(на) матеріально. Отже - тіло в ціні.
А яка ж ціна людини ? Її Суті ? А ніяка. Вона - не в ціні. Тому і жорстокість, і злочинність (насилля, вбивства практично ні за що) такі високі. І кінця цьому не видно. Це - страшна річ і ми (в майбутньому) матимемо жорстоку розплату за таке. Вірніше не ми, а наші діти чи внуки. При цьому, доводити цю істину сьогодні (для більшості дівчаток та хлоп"яток) безглуздо. Ними керує тіло. Хто винен ? Звісно ж - вони самі. Але і старше покоління приклало до цього руку. Не розуміючи і не бачучи при цьому, майбутню розплату.
До чого це я ? До віртуального сексу. Я розумію, Ви можете сказати : я ж не зраджую і не хочу зраджувати коханому. Ніби то логічно виглядає. Але це дуже хибна думка. Така собі "відмазка". Ну, нехай Ви - так в цьому впевнені. Таким чином, веб камера включена - "процес пішов". Однак, окрім Вас, є міліони хлопчиків та дівчаток з несформованим світоглядом. І вони також мають цю можливість. Чи не одна це з причин, по якій нині, дівчатам так важко вибрати нареченого без певних збоченських відхилень, котрі принижують гідність Жінки ? Чи не приносить це певні психологічні та фізіологічні проблеми обом сторонам "процесу" на майбутні сексуальні відносини в РЕАЛІ ? Ви спитаєте, а що робити: хочу ж !? А коханий - далеко і надовго. Ну то, зверніться туди, про що я сказав вище : до Власної Суті, котра і повинна керувати Вашим тілом, а не навпаки. Це зовсім легко, повірте мені, при умові, що Ви дійсно Кохаєте вашого чоловіка. Це підреслить Вашу Надійність на його сподівання на Вашу Вірність, під час тимчасової розлуки. А от будь який секс З НИМ ЖЕ віртуально, таку впевненість в ньому вбиватиме. Повільно і вперто, але вбиватиме. Він матиме дуже багато сумнівів про які і не скаже Вам. Один із таких сумнівів виглядає приблизно так : "ну сьогодні за мною по камері, А ЗАВТРА ?". А ще ось така : "чого це в неї виникають бажання, коли мене немає поряд (?), немає чим зайнятись ?". Це - є Суть чоловіка, повірте мені, щоб і хто б, Вам не говорив. В кінцевому результаті, пізно чи рано, задовольняючи своє тіло, а не Суть, ви наживете собі - НЕДОВІРУ від коханого.
Щодо сексу та веб камери,( загалом). Секс - штука суперова, чого тут носом крутить. Де я ним тіко не займався, від юності починаючи. І в кукурузі було, і в річці, (прямо в воді !) і на лодці, і під стіною будинку на вул Щербакова в Києві, і в парку, і під грушою на пирії, і навіть на гранітному фундаменті коли зводили свій будинок. "Корочє говоря", все залежало від того, що коли обох "припікало", не до вибору місця було, бо....бо припекло, блін ! І ніяка "вража морда" не доведе мені, що при совєтах сексу не було. Ніфіга, пацани, це у вас тепер сексу немає, а у нас він якраз і був ! Аж кущі тріщали ! Тому і дітей було повно ! А ви шо думали, шо, секс це суходрочка по вебкамері ? Нє. Це трохи не те. Чи не рискує хто з "вебкамерників" побачивши ту "дірку" (вибачте жінки за вислів) в реалі, довго і безпонтово питать у себе : шо то воно, і шо з ним робить ? Не в "смислє" встромить, а в сенсі - Секс. Та так, щоб пока ти кончиш, партнерша має не вдавати задоволення (вони майстрині), а разів п"ять, як мінімум, вона повинна устигнути побувати на Місяці, на Марсі, ну і.....на інших планетах Сонячної системи. В цьому СЕКС, пацани !!! І мистетство сексу ! І тоді, вранці, "лучєзарний", неймовірний погляд вам забезпечено. Ну а заодно - "кофє в постель".
І останнє. Як хто думає, що вірт.секс це новина - той помиляється. При тих же совєтах, як відомо, було повно обществєнних срачів. Безплатно, до речі. (Передбачаючи певні ізвращьонні думки політпродвинутих, поясню, я веду мову про Секс.) Ну так от, щодо тих забігаловок. Вони були і цегляні і з дощок, з чого вони тіко не були. Ото зайдеш, а там дірки в стінах. І певні, неправильні пацани, у ті дірки наблюдають процес пісяння та какання певною жєнской особью. Цікаво ж, блін !!! Ми, з дружком, колись такого застали за процесом. То воно, бідне літало між стінами, поки не знайшло п"ятий вугол, якого там "отродясь" не було.
Ну і яка ж різниця між діркою у срачі при совєтах, з більш продвинутою технічно - вебкамерою ? А ось у чому : що те, що друге, вигадане людством зовсім для ІНШИХ потреб.
Ну а хто не згоден, будь ласка, купіть краще перфоратори та шеренгами і колонами - по туалетах. Свердліть дірки і повірте мені, ця вебкамера обійдеться набагацько дешевше. Адже витрати тіко на перфоратор. Ніякого компа, обладнання, тим паче.... програмного забезпечення.
Успіхів вам.
  • 0

#46 lady

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 29.11.2009 – 21:04

Безбожник (29.11.2009 20:41) писав:

А коханий - далеко і надовго. Ну то, зверніться туди, про що я сказав вище : до Власної Суті, котра і повинна керувати Вашим тілом, а не навпаки. Це зовсім легко, повірте мені, при умові, що Ви дійсно Кохаєте вашого чоловіка. Це підреслить Вашу Надійність на його сподівання на Вашу Вірність, під час тимчасової розлуки. А от будь який секс З НИМ ЖЕ віртуально, таку впевненість в ньому вбиватиме. Повільно і вперто, але вбиватиме. Він матиме дуже багато сумнівів про які і не скаже Вам. Один із таких сумнівів виглядає приблизно так : "ну сьогодні за мною по камері, А ЗАВТРА ?". А ще ось така : "чого це в неї виникають бажання, коли мене немає поряд (?), немає чим зайнятись ?". Це - є Суть чоловіка, повірте мені, щоб і хто б, Вам не говорив. В кінцевому результаті, пізно чи рано, задовольняючи своє тіло, а не Суть, ви наживете собі - НЕДОВІРУ від коханого.
1. А у випадку, якщо цього потребує саме партнер, а не партнерка? А вона лише хоче допомогти йому розлуку пережити.
2. А як Ви вважаєте він би поїхав, кинувши її одну, якби не довіряв?

Nana (29.11.2009 00:09) писав:

Так, автор молодець ;)
Секс – це акт між реальними партнерами і в реальному часі, який вже там Інтернет і камера? Воно ніколи не замінить реальних відчуттів. Але коли знаходишся з коханим на відстані, то не бачу нічого поганого в тому, щоб показувати (ну другим словом тут не назвеш) щось по камері одне одному, але я не про мастурбацію. Потім в реальному житті можна повторити.
Звичайно можна і треба повторити. Та і не кажу я про те, що це має бути так само, як реальний секс. Це все одно, що пластикові фрукти.
Але ж як варіант багатьма любимого сексу по-телефону чому б ні?
От наче ніхто ніколи не питав партнера „А що на тобі зараз?“ смскою чи під час розмови.

Zuzik (23.11.2009 10:20) писав:

В цьому голосуванні має бути мульти-вибір!
Скажімо "Так", "Хотів би" і "Не замінить повноцінного сексу" :happy1:
Можливо і так. Але вже не знаю як змінити ще не розібралась як тут що. Та і вже пізно мабуть?
  • 0

#47 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 29.11.2009 – 21:09

ей, опитні, хто уже кінчав через вебку?
  • 0

#48 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.11.2009 – 21:11

Саляма (29.11.2009 21:09) писав:

ей, опитні, хто уже кінчав через вебку?
Щось не перелітає через вебку, напору нема.
  • 0

#49 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 29.11.2009 – 21:28

[quote name='lady' date='29.11.2009 21:04' post='544168']
[quote]1. А у випадку, якщо цього потребує саме партнер, а не партнерка? А вона лише хоче допомогти йому розлуку пережити.
2. А як Ви вважаєте він би поїхав, кинувши її одну, якби не довіряв?

1. LADY, шановна, відповідь на твоє питання закладена у моєму допису. Вона дуже проста - "поміняйся" місцями з коханим і все. І ще. Розлуку переживають не так. Подібним чином, просто задовольняють похіть, не думаючись, чи приємно це партнеру ? Така собі планка-шкала ЦІНИ до коханої людини. А ще, це часто є така собі лапша. Бо якщо я такий нестриманий, не здатний себе контролювати, якщо я не здатен згадувати свою кохану як ОСОБИСТІСТЬ, а тіко те, що у неї між ногами (вибач), то я "завтра" піду на пошуки реалу.

2. Щодо поїхав, то це ДУЖЕ часто є не довіра а НЕОБХІДНІСТЬ.
  • 0

#50 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 30.11.2009 – 08:13

Цитата

це не може замінити орального сексу
афтар, добав ще цей варіант голосування!
  • 0

#51 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 30.11.2009 – 11:18

Голосування замінено на багатоваріантне.
  • 0

#52 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 30.11.2009 – 11:41

Перегляд дописуlady (29.11.2009 21:04) писав:

От наче ніхто ніколи не питав партнера „А що на тобі зараз?“ смскою чи під час розмови.
я не питала... :happy1:
щось зі мною не так?
*схлипує*
  • 0

#53 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 30.11.2009 – 15:05

Перегляд дописуБезбожник (29.11.2009 21:41) писав:

Чи не одна це з причин, по якій нині, дівчатам так важко вибрати нареченого без певних збоченських відхилень, котрі принижують гідність Жінки ?
У всьому винуваті вебкамери.

"чого це в неї виникають бажання, коли мене немає поряд (?), немає чим зайнятись ?".
А ви хочете як у совдепії, щоб бажання виникало по команді, рівно о 10.00 коли чоловік уже у ліжку.
І звідки у вас цей стереотип, що сексом займаються від нема чого робити? Видно не дуже цікавий у вас шлюбний досвід.

Секс - штука суперова, чого тут носом крутить. Де я ним тіко не займався, від юності починаючи. І в кукурузі було, і в річці, (прямо в воді !) і на лодці, і під стіною будинку на вул Щербакова в Києві, і в парку, і під грушою на пирії, і навіть на гранітному фундаменті коли зводили свій будинок. "Корочє говоря", все залежало від того, що коли обох "припікало", не до вибору місця було, бо....бо припекло, блін !
А в інтернеті не було ;)

Та так, щоб пока ти кончиш, партнерша має не вдавати задоволення (вони майстрині), а разів п"ять, як мінімум, вона повинна устигнути побувати на Місяці, на Марсі, ну і.....на інших планетах Сонячної системи. В цьому СЕКС, пацани !!!
Якщо ви такий майстер, то звідки так гарно обізнані з приводу жіночої симуляції оргазму? :happy1:

Цитата

Ото зайдеш, а там дірки в стінах.
То ви просто не викупили що з тими дірками робити.

Цитата

А ось у чому : що те, що друге, вигадане людством зовсім для ІНШИХ потреб.
Ви цього не обїрунтували. А досвід інтернету свідчить, що для всіх потреб люди цого нормально застосовують.

Повідомлення відредагував Ганна панна: 30.11.2009 – 15:05

• 0

#54 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.11.2009 – 16:06

Перегляд дописуГанна панна (30.11.2009 15:05) писав:

У всьому винуваті вебкамери.

А ви хочете як у совдепії, щоб бажання виникало по команді, рівно о 10.00 коли чоловік уже у ліжку.
І звідки у вас цей стереотип, що сексом займаються від нема чого робити? Видно не дуже цікавий у вас шлюбний досвід.

А в інтернеті не було ;)

Якщо ви такий майстер, то звідки так гарно обізнані з приводу жіночої симуляції оргазму? :happy1:

То ви просто не викупили що з тими дірками робити.

Ви цього не обїрунтували. А досвід інтернету свідчить, що для всіх потреб люди цого нормально застосовують.

1. Де ти побачила звинувачення веб камер ????

2. Там вказано для "політично продвинутих" : мова іде про секс а не про мої бажання щодо совдєпії. І трахався я по бажанню, а не по команді, повірь мені на слові.

3. Нафіга мені інтернет, як засіб для сексу ? Для сексу існують жінки. Чи мо вже інтернет переважає ? Співчуваю, якщо тебе трахають тіко віртуально.

4. Про симуляцію жіночого оргазму відомо навіть сліпоглухонімим. До того ж, якщо я жінку поважаю і як особистіть і як партнера в сексі, то вважаю своїм ОБОВ"ЯЗКОМ вивчити всі складові, котрі приносять їй реальне задоволення, а не симуляцію. Для цього, ще з давніх давен, існувало безліч корисних порад в літературі. Це по перше. А ще, для цього ж, у людей є така особливість : говорити між собою розуміючи одне одного. Тобто - мова.
І використовуючи її, ти можеш дуже легко пізнати вподобання твого партнера. Нічого такого сороміцького в цьому немає. Це - нормально. Ти цього не знала ? Знову - співчуваю. В цьому ж сенсі : я не писав, що я такий "майстер". То не мені оцінювати. Ви мене з кимось переплутали. Основна думка мого допису полягає в тому, що по-перше: в сексі, замінити жінку нІким і нІчим. По-друге : жінку і її почуття в сексі потрібно розуміти, задовольняти і поважати. А не міняти на сурогатний секс.

5. Помилочка. Я вже давно все "викупив". Про це, знову ж таки давно, вже сказано партнершами. Ти ж, знову мене з кимось переплутала щодо "дірок". А як така грамотна, то просвіти мене : що маю зробити з тією діркою, бачучи її в екрані монітора ???

6. Ох.....спасайте ! Не обгрунтував чого ? Шо трахати потрібно живих жінок ? Та це аж пре з мого допису ! Чи мо тут некрофіли позбирались ? Жінка ДЛЯ СЕКСУ в моніторі - та ж сама мертвечина, що і в гробу. Шо тут не зрозумілого ? Які ще обгрунтування потрібні ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.11.2009 – 16:11

• 0

#55 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.12.2009 – 13:44

тему не читав, назву не вкурив
  • 0

#56 Пазитивный_котЭ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 20:06

ой же брєд)))
який в дупу секс через веб-камеру???!!!)))
тема просто "вбила")))
  • 0

#57 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.03.2010 – 20:09

Перегляд дописуПазитивный_котЭ (3.03.2010 20:06) писав:

який в дупу секс через веб-камеру???!!!)))
краще це не уявляти... в дупу... вебкамеру...брр :happy1:
  • 0

#58 Пазитивный_котЭ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 20:38

астряк...
  • 0

#59 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 03:15

Знайшов класний сайт знайомств через вебкамеру woome.com точніше це сайт мене знайшов своїм спамом.
Вони насправді від гугла, але приховують.
Є в них така веб рулетка shufflepeople.com де тобі в пару випадають незнайомці.
Так от, кожен 4й хлопець дрочить.
Хто з дівчат не бачив як дрочити прутня ідіть учитися.

Хотів там знайти велики тітьки, але для цього мабуть треба вебкамеру, бо зі мною ніхто не хоче чатитися.
  • 0

#60 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 14.03.2010 – 03:22

COM-порт пакручє буде.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних