Перейти до вмісту

Царство боже

Повідомлень в темі: 38

#21 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.11.2009 – 13:44

Перегляд дописуManfred (30.11.2009 11:12) писав:

Гаразд, я Вас зрозумів, Біблія для Вас не є авторитетним джерелом. У такому разі назвіт, блск., мені свої більш авторитетні джерела з яких Ви робите вище висновок про "зачиненість" раю?
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Манфреде! Я жодним словом не обмовився, яким джерелом є для мене біблія. В сенсі "авторитетна" - "не авторитетна". Не перевертайте розмову в непотрібне і нецікаве русло. Мало того, про те, що рай закрито і на сторожі поставлені херувими написано в ній же. ( цитата Вам потрібна ?) І нідЕ, (нідЕ, Манфреде) в текстах не вказано, що рай відкрито. Хоть трісни - не вказано. В цьому сенсі, Манфреде, Ваш допис про злочинця на хресті поряд з Ісою, виглядає ще смішнішим коли Ви твердите : він їх відчинив. От якраз Вам і слід було б вказати : де про це написано в текстах бейбли, окрім Вашого власного висновку. ? Я вже казав раніше і нагадаю Вам, що ДОДАВАТИ чи ВІДНІМАТИ в біблії - заборонено нею ж. Вчіть, і Вам дасться. І головне : говорячи про зачинений рай пані Подоляночці, я звернув увагу, що саме В БІБЛІЇ (бейблі) про це вказано. І на основі цього ж, зробив висновки щодо "дороги для душ". Якщо ж Вам відомо : куди саме потрапляють ваші христянські душі, то доведіть мені це. В сенсі того, що хтось відкрив ворота раю. Знову таки, виходячи з текстів біблії.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Манфред:
І дійсно, звіернімося до Шевченка.
-------------------------------------------

Манфреде, Ви знову тримаєте співбесідніків за лохів. Вас у школі вчили про таку річ як АНАЛІЗ, та вміння учня виділити основну думку творчості того, чи іншого автора ? "Червону нитку". Бачу, що ні. Так от я Вас повчу. "Червоною ниткою" біблії є - "страх господній". Це основна думка, яка закладена в неї. Фундація. Коли Ви наводите приклад того ж Шевченка, то треба не виривати тексти чи фрази (як ото Ви робите щодо дописів користувачів), а подавати думку в ЦІЛОМУ. Тоді, є можливість виділити з неї ОСНОВНУ думку автора. На цьому, Манфреде, тримається вся світова література, в тому числі - біблія. Отже, коли Ви тут так невдало штрикнули тим, що пише Шевченко про пастуха-царя Давида, то слід було подавати думку Тараса в цІлому :

.. у нас
Святую біблію читає
Святий чернець і научає,
Що цар якись-то свині пас
Та дружню жінку взяв до себе,
А друга вбив. Тепер на небi.
От бачите, які у нас
Сидять на небі! Ви ще темні,
Святим хрестом не просвіщенні,
У нас навчіться!.. В нас дери,
Дери та дай,
І просто в рай,
Хоч і рідню всю забери!
---------------------------------------------------------------------------------------------
Манфред :
Франка теж не забудемо:

---------------------------------------------------------------------------------------------
Гадаю, що опісля Тараса Вам досить ? Чи мо і тут Вам довести про невиіння аналізувати та виділяти основну думку творчості автора ? До того ж: це не тема розділу.
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Манфред:

Лесю Українку будемо згадувати ?

-------------------------------------------------------

А при чому тут Леся ? В моїх дописах про неї і згадки не було. Це, (вкотре) намагання перевернути не в те русло.

----------------------------------------------------------------------------------------
Манфред:

;)

-----------------------------------------------------------------------------------------

Сумніваюсь. Вам більш пасує прапор з шестикінечною зіркою.

------------------------------------------------------------------------------
Манфред:
У кого не виходить? У Бога все виходить :happy1:

-------------------------------------------------------------------------------

Ви про кого ? Про єгову ?

-------------------------------------------------------------------------------
Манфред:
Навпаки, християнство знімає полуди з очей і кличе людину до свободи, геть від рабства.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Петро : "і ви, РАБИ, будьте покірні ПАНАМ вашим".
І ше (це вже про Вас, Манфреде) Петро : "хто ким переможений - той тому і РАБ".
От таке "геть від рабства" виходить. Якщо цього замало, можу додати з десяток шедеврів поданих в бейблі.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Манфред:
Це Ви незле сотні поколінь українців великих і пересічних, дідів і прадідів наших, козаків та українську шляхту мимохідь так — лошками та духовними наркоманами обізвали. Ну, як не визнати після цього Вас "патріотом"?

Манфреде, ніфіга у Вас не вийде в черговий раз перевернути все з ніг на голову. Втім, зважаючи на Вашу нездатність розуміти основну думку, поясню персонально. Говорячи про тих, хто боровся за нашу волю, я сказав: "а волі немає". Біда в тому, Манфреде, що борці за нашу волю пропускали основного ворога. Причина проста - тисячолітня наркоманія. І сьогодні, ми це бачимо наяву. (Ви, наприклад) Інша справа, що їх імена використовують. Кожен, для власних потреб. Наприклад - відзначаючи Шевченка, кожен політик України навіть не заікається про його ненависть до юдаїзму. Не заікаються, бо хрестяться юдаїзму. І використовують Тараса ЧАСТКОВО, як ото, подібно папузі, намагаєтесь зробити Ви, Манфреде.
  • 0

#22 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 30.11.2009 – 16:02

King Oni: Не оффтопити. Добронрав і Безбожник - +10%. Odonacer - поки що усне попередження.
  • 0

#23 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.11.2009 – 16:24

Перегляд дописуManfred (30.11.2009 15:35) писав:

Ну дик і я Вам навів цитату з Біблії, де чорним по білому написане, що рай відчинено і навіть відколи саме, Вам ще раз її навести? Щодо нібито "мого власного тлумачення" мушу Вас розчарувати, це офіційне церковне її тлумачення, жодних відсебеньок. Вчіт матчасть ретельніше :happy1:

Манфреде, це не тема розділу. Пернесіть це питання у інший - відповідний. Там і отримаєте відповідь на те, кому вчити матчасть.
  • 0

#24 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 30.11.2009 – 16:34

Перегляд дописуManfred (27.11.2009 13:05) писав:

І як бачимо з історії незалежність ми не стільки вибороли силою наших зусиль у національно-визвольних змаганнях, скільки силою молитов, тих хто гинув за Україну.

Оце і є найкраща демонстрація юдохристиянства.
Краще гнити ніж боротися.

Перегляд дописуManfred (27.11.2009 13:05) писав:

Як инколи доводиться чути: "Незалежність на нас впала з неба". Саме звідти.
Молитви лицемірні й удавані. Й незалежнісь така сама.
  • 0

#25 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.11.2009 – 18:28

Я бачу, що по СУТІ від Манфреда нІчого й жадати. Людина сплутала два питання. Таке собі блукання між трьома соснами. То я тобі розжую , Манфреде, хто з нас не знає мат. часть.
Отже, пункт перший - РАЙ:
Згідно з текстів біблії це певне місце на Сході де юдейський бог ніби то ВЛАСНОРУЧНО посадив сад. Туди ж він, ніби то, поселив людину, котру створив ПІСЛЯ того, як був створений сад едемський (РАЙ). Мало того, вказані певні "координати" як то РІЧКИ, наприклад. Також, вказані певні територіальні КОРДОНИ цього місця. Таким чином, Манфреде, учень першого класу зрозуміє, що мова йде про відповідне місце (територію) яка РОЗТАШОВАНА НА ЗЕМЛІ. Це зрозуміло, Манфреде ? Чи ні ?
Далі, в тексті Буття вказано, що бог юдейський вигнав Адама з цієї території :

"И изгна его Господь Бог из рая удовольствия делати землю, от неяже взять бысть. И изрине Адама, и всели его прямо рая удовольствия: и пристави Херувима и пламенное оружие обращаемое хранити путь древа жизни".

(Я, навіть вкажу тобі Манфреде, час, коли відбулось вигнання. Десь надвечір. Бо вказано, що єгова позвав Адама прогулюючись в ДЕННІ ПРОХОЛОДІ. Тобто, було жарко (обідній час) і єгова ховався в холодку, бо впрів, Манфреде. Плюс час на розборки : хто винуватіший, от тобі і звечоріло.)

Пункт другий - ПЕКЛО:
Згідно текстів того ж твору, НІДЕ (пдікреслюю, Манфреде, НІДЕ) в текстах не вказано місце його розташування на ЗЕМЛІ. Мало того, навіть натяку на таке розташування не існує в текстах. Зате є (в євангеліє) натяки, що пекло існує і що воно нетерпляче чекає на таких як я. Знову таки, те нещасне пекло подане без якихось координат НА ЗЕМЛІ. Це зрозуміло, Манфреде ? Чи ні ?

Відповідно цього, я і вказав пані Подоляночці, що ворота РАЮ охороняються ХЕРувимами "з вогняними ножиками". Мало того, в тексті бібли вказано ВІД КОГО саме ця "стража" стереже парк. (Цитату найдіть самі, Манфреде. Хоч що небудь, найдіть самі !) Після цього, НІДЕ І НІКОЛИ в текстах біблії не було вказано, що ворота раю відкриті. Принаймі, до сьогоднішнього дня.
Таким чином, я і вказав пані Подоляночці, що ворота раю зачинені.
Ти ж, Манфреде, ось уже вкотре, переплутавши РАЙ і "царство небесне" обіцяне Ієшуа бен Йосипом, намагаєшся довести, що Ієшуа той рай відкрив !!! Але фішка не в цьому. Вона в тому, що обіцяне ним місце балдєжа христян, взагалі розташоване НЕ НА ЗЕМЛІ, по його ж словах. То з яких вареників, Манфреде, ти приписав Ісі те, чого він не робив ??? І нікОму, навіть злочинцю на хресті, не обіцяв це зробити !
Таким чином, мій допис пані Подоляночці був спрямований відповідь на її запитання про різницю в "царствах божих". Тобто, наших царствах. Людських. А ти, Манфреде, приплів сюди "царство небесне".
Це зрозуміло, Манфреде ? Чи ні ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.11.2009 – 18:44

• 0

#26 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.12.2009 – 22:12

Перегляд дописуManfred (30.11.2009 11:12) писав:

Навпаки, християнство знімає полуди з очей і кличе людину до свободи, геть від рабства.
Богохульство!!! Ти єретик!!! Лукавий через тебе руйнує фундамент храму господнього! На полум'я очищуюче!
  • 0

#27 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 08.12.2009 – 00:23

Які асоціяції у вас з назвою теми?

У мене з чимось таким застарілим забобонним, архаїчним, що аж соромно було б таке на людях сказати. Наче так гоже казати тільки темній бабці, яка застрягла в докомп’ютерній епосі. Таке, що аж серед друзів у пристойному товаристві не поговориш. Віджило себе це все темне середньовіччя.
  • 0

#28 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 08.12.2009 – 14:25

У мене асоціюється з назвою якогось кондитерського виробу.
Торт "Царство боже".
  • 0

#29 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 23:57

Все ж мабуть священники кажучи "царство боже" мають на увазі царство еллінського бога Аіда, бо при похоронах кладуть мерцю на очі монетки - плату поромщику Харону, щоб перевіз мертвих через Стікс. Бо яке інакше місце в християнстві займає цей ритуал?

одно діло, що християнство увібрало в себе безліч язичницьких культів, але ж чому тут, на нашій землі, в жидівськеій релігії, виконують еллінські ритуали? ех, глобалізація....
та й власне в наших народних ставлення до мавок та чортів зовсім інакше, ніж у еллінів ставлення до німф та сатирів.
  • 0

#30 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 17:30

Цитата

name='Manfred' post='547035' date='7.12.2009 15:53']
Дивно читати Ваші дописи, коли я вже навів Вам цитату з Євангелія, а Ви мені щось тут розказуєте то про Херувимів, то про річки навколо Едема, з чого б це? Ви не хочете визнати свою очевидну поразку? Бо у Євангелії таки є про існування Раю і спецом для Вас на біс повторення цитати:

А з того, Манфреде, що тобі ніяк неможливо розжувати простесеньку річ. А саме : автор теми підняв питання не про царство боже у христа за пазухою на небі, а про суспільство на Землі.

Цитата

Христос давно відчинив ті двері :gryzin:

Манфреде, ти знову подаєш "істину" котра заснована на твоєму власному висновку : " І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю! Лк. 23"
Покажи мені в цьому тексті де саме ієшуа каже, що ворота земного раю відкриті.
Я вже мовчу про небесний рай, який теж обіцяний у цьому епізоді тільки сусіду на хресті.
Я звертаю твою увагу, Манфреде, що про рай, юдейський бог у бейблі каже конкретно. Тобто, ось він його посадив, той сад, ось він поселив людину, ось він її вигнав, ось він поставив охорону щоб людина в той рай не попала. Все вказано конкретно, Манфреде. А те, що ти сам собі надумав з цитати на хресті, до цієї конкретики не ліпиться ні з Якого боку.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.12.2009 – 17:31

• 0

#31 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 13.12.2009 – 20:56

King Oni: Добронраве, не зводьте все в одну тему. Усне попередження.
  • 0

#32 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.12.2009 – 21:37

Немає сенсу порівнювати царство боже на Землі з царством невідомо де. Я це до того, що наші предки казали (про християнство) "бог - пан для панів". Таким чином, чий бог - той і пан. Бог - єврейський. Хто, в такому разі є пан, попробуйте здогадатись. От таке у нас царство боже на землі. Такий бог. Такі пани. І такі у них прислужники які є в цьому форумі. А дехто з них так наляканий, і так вірно служить панам котрі забезпечили існуюче "царство боже", що в кожному допису певних користувачів вбачає екстреміста. Це вже хвороба. Нагадує комуністичну хворобу про агресивну суть імперіалізму. От і спробуй будувати з такими царство боже в Україні. Під панівним керівнитством чужої ідеології, чужого бога, чужих свят, чужого закону (не забули, що біблія є закон ?). Хтось скаже : не обов"язковий до виконання ? Ну-ну. Згадайте тоді хоч би хрещення немовлят. Вони ж "жовтенята Ієшуа" А замість значка з володею лєніним - хрестик. От вам живий приклад психологічної дії закону по вирощенню будівників царства божого під чужий заказ. А ось іще приклад психологічної дії цього закону уже в школах - християнська етика. Ці вже "піонери Ієшуа." Ну і так далі. От таке царство боже ми будуємо. На цьому фоні, не є таким уже і дивним перЕляк деяких користувачів. А заодно, у них відбувається таке собі роздвоєння особистості.
З одного боку, протестують проти комуністичної ідеології маркса-леніна щодо перемоги комунізму в усьому світі ( человек человеку друг, товаріщ і брат або :брати і сестри), а з іншого, сплять і бачуть всесвітню перемогу цього комунізму, названного християнством. Мабуть тому і перелякані, коли хтось щось написав про єврейчика. Ну, це як деякий час назад, коли хтось писав, що ленін і маркс - жидяри, це викликало "солідарну ненависть трудового пролетаріату" до таких авторів. Зцими авторами, відповідні органи поступали по різному. Що цікаво, серед того "по різному" по захисту жидів були не тільки ГУЛАГ, але і усні попередження. Хто не вірить, проконсультуйтесь у старих "сотрудніков ЧК".

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.12.2009 – 21:56

• 0

#33 Ragazza M.

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 27.12.2016 – 09:30

Українці святкують Різдво. Але мало замислюються над тим, що говорив Ісус, а більший час зайняті в метушні за пошуком продуктів, і в приготуванні страв. Ну і, звісно, в їх поглинанні))
Але то не головне, як каже Христос.
Ищите же прежде Царства Божия - 6.33 Матвій
Ось, що важливо.
  • 0

#34 Shіver2005

біла людина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 874 повідомлень
  • Місто:Анкара

Відправлено 28.12.2016 – 11:02

Перегляд дописуRagazza M. (27.12.2016 – 09:30) писав:

Українці святкують Різдво. Але мало замислюються над тим, що говорив Ісус, а більший час зайняті в метушні за пошуком продуктів, і в приготуванні страв. Ну і, звісно, в їх поглинанні))
Але то не головне, як каже Христос.
Ищите же прежде Царства Божия - 6.33 Матвій
Ось, що важливо.

Лохи святкують. Ще й російською цитує. Нечестивий вірянин.
  • 0

#35 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень

Відправлено 28.12.2016 – 11:52

Ну он є путло, якого прямо таки богом вважають, сотворили з нього кумира. Є у нього царство - чим не царство боже?
  • 0

#36 Shіver2005

біла людина

• Користувачі
  • 874 повідомлень

Відправлено 28.12.2016 – 12:17

Боги вчать, що й хлібу вистачить для щастя, більшого не треба. Тож, мабуть так - царство є.
  • 0

#37 Ragazza M.

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 28.12.2016 – 15:09

Перегляд дописуShіver2005 (28.12.2016 – 11:02) писав:

Лохи святкують.
А ви лише їсте кутю і борщ, приготовлений мамою (жінкою)?)
  • 0

#38 Shіver2005

біла людина

• Користувачі
  • 874 повідомлень

Відправлено 28.12.2016 – 18:42

Перегляд дописуRagazza M. (28.12.2016 – 15:09) писав:

А ви лише їсте кутю і борщ, приготовлений мамою (жінкою)?)
Я не вживаю цього. Італійська паста (арабська кухня), щі (фіно-угорські). До того ж я європеєць і готую собі сам відповідно. Використання жінки у таких справах є злочином.

Я навіть не пригадаю що мені подобається у тюркській кухні...

Повідомлення відредагував Shіver2005: 28.12.2016 – 18:42

• 0

#39 Kielkei

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 31.12.2016 – 14:22

Для мене свята вечеря просто традиція
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних