Перейти до вмісту

Як вчинити у заплутаній ситуації?

Повідомлень в темі: 45

#41 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.11.2009 – 14:52

Перегляд дописуsadboy (17.11.2009 18:15) писав:

Народ, ви тільки не смійтеся і не подумайте, що я якийсь маніяк чи ще щось таке. В мене така ситуація:
люблю дівчину вже приблизно 8 років і навіть не знаю, якої вона про мене думки! Ми добрі друзі, колишні однокласники. Цього року збираємося їхати по work&travel в США (але зі мною їде тільки тому, що немає з ким). Наскільки мені відомо, то в неї є хлопець, який їй подобається, але близьких стосунків поки що немає. Що підкажете ? Як мені поступити ? Їхати нам разом чи ні (бо я там не витримаю, знаючи, що в неї хтось є, а я їй ніхто) ?

P.S. Сорі, якщо трохи заплутано написав.
Один патрон, один револьвер, один постріл... За тобою лише вибір у кого
  • 0

#42 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.11.2009 – 14:57

О, приношу свої вибачення, неуважно читала. Ви "однокласники і добрі друзі" і тобі здається, що в неї є хлопець...але якщо добрі друзі то як ти не знаєш чи є у неї хлопець чи нема? Зрештою як "добрий" то міг би і спитати і вона мала б розповісти, але спитати не навязливо, делікатно
  • 0

#43 LUCKY MAN

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 18.11.2009 – 15:03

Перегляд дописуЛастiвочка (18.11.2009 14:37) писав:

питаєш поради, нічого не розповідаючи про себе і ситуацію. Пишеш, що знаєш її 8 років, а вона тебе знає? Як сталось що ви оазом їдете? Однокласники, сусіди, знайомібатьки? Хочу розібратись наскільки ви добре знайомі. Як вийшло що і тобі випав шанс їхати і їй? може це фіктивний шлюб? розкажи толком
ми колишні однокласники. В школі були добрими друзями.Після школи, десь пів року, не спілкувалися. Згодом знов продовжили спілкуватися.Допомагаю їй по навчанню чим можу. Одного разу запитав її чи не проти вона зі мною поїхати в США. Вона погодилася. Сказала, що зі мною було б дуже добре, оскільки не погано знаю англійську. Я їй кажу: а як твій хлопець? Вона: а з чого ти взяв,що він в мене є?Я: та знаю, що був. Вона: вже нема. Я: то може залишимося в США назавжди ? Вона: побачим як там складеться....

P.S. Сорі якщо "кострубато" написав.
  • 0

#44 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.11.2009 – 15:06

LUCKY MAN то що ти тут питаєш? от туман вісімнадцятий:) бери дівчину і гайда:) люди, і чого ті чоловіки таки непонятливі? :ggggg: його вже нема, а ти є і з тобою хоче їхати, то що думаєш ще? просто будь собою
  • 0

#45 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.11.2009 – 15:18

Перегляд дописуLUCKY MAN (18.11.2009 15:03) писав:

ми колишні однокласники. В школі були добрими друзями.Після школи, десь пів року, не спілкувалися. Згодом знов продовжили спілкуватися.Допомагаю їй по навчанню чим можу. Одного разу запитав її чи не проти вона зі мною поїхати в США. Вона погодилася. Сказала, що зі мною було б дуже добре, оскільки не погано знаю англійську. Я їй кажу: а як твій хлопець? Вона: а з чого ти взяв,що він в мене є?Я: та знаю, що був. Вона: вже нема. Я: то може залишимося в США назавжди ? Вона: побачим як там складеться....

P.S. Сорі якщо "кострубато" написав.
БАРАН!!! (перепрошую, не втримався...) бери чудоху в США і всьо буде в ажурі... тільки полегше, не пресуй одразу!
Нема в неї хлопця, нема... чого ж ти паришся?
  • 0

#46 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.11.2009 – 15:25

Перегляд дописуMiguel (18.11.2009 15:18) писав:

БАРАН!!! (перепрошую, не втримався...) бери чудоху в США і всьо буде в ажурі... тільки полегше, не пресуй одразу!
Нема в неї хлопця, нема... чого ж ти паришся?
Попідлавою...
"Любов зла, палюбішь і казла"©
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних