Перейти до вмісту

Що краще....коли тебе безтямно кохають, чи коли ти закоханий до нестями? І навпаки

Повідомлень в темі: 296

#81 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 15.04.2007 – 20:55

Перегляд дописуmaric (2.04.2007 15:29) писав:

Та зараз кохання не існує. Все по розрахунку. Наші дівчата кохають лише тих, у кого повні кишені грошей. Ось так. Перевірено!!! :cool1: А чи це головне?
Не люблю напищених багатіїв,які тільки й розказують,скільки у них грошей.Якщо треба можу сама заплатити за себе,корона не впаде...Дійсно за тебе шкода,що ти з такими зтикався....

Перегляд дописуGaMMi. (25.03.2007 02:22) писав:

А хіба треба щось робити???треба просто пояснити все закоханому(закоханій)і жити далі...
А якщо не хоче слухати?
  • 0

#82 sancti

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.04.2007 – 21:33

насправді - це найгірше...
ти не любиш, і змушуєш себе це робити... а від того стає тільки гірше...
свідомість розсіює будь які почуття... і приходить божевілля...
(ой жуть... оце так готика)
  • 0

#83 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 18.04.2007 – 22:26

Я три роки була закохана в одного чувака...Ще зовсім недавно...Та й зараз ще щось є...Я так і не знаю, чи здогадувався він...А знаєте, чому? Тому що я боялась того, як він відреагує на те, що я йому скажу...Подумала, що краще лишити все так, як є...А потім він поїхав вчитись в Штати...
Тому я не знаю, що краще - сказати про свої почуття чи не говорити ніколи...Хоча, мабуть, все ж краще сказати...Якесь полегшення з часом може прийти...
  • 0

#84 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 19.04.2007 – 00:01

Я не посвідчився одній дівчині, що її кохаю, чекав кращого моменту.
Тепер я її розлюбив, і моє посвідчення буде брехнею.
З цього, я зрозумів, що "кращього" моменту не буває, кращий момент є тоді, коли кохаєш.

Що краще....?

КРАЩОГО, взагалі нема, краще - це примара, яка краде реальність,
все є так, як воно є, а людина приймає життя і радіє йому.

Повідомлення відредагував ІІІ особа 1ни ч.р.: 19.04.2007 – 00:11

• 0

#85 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 08.05.2007 – 12:55

одне можу сказати точно...
НЕ ДАВАТИ НАДІЮ :D
  • 0

#86 _Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:м. Бердичів Жит. обл.

Відправлено 08.05.2007 – 14:23

Почуттям не накажеш... і взагалі... одностороннє кохання не завжди повязане з приємними спогадами...
Я, наприклад, було закохалася в людину... яка до мене, можна сказати, була зовсім байдужою (що вияснилось потім). Я ходила радісною, живила себе надіями на якісь відносини... ловила кожний його погляд, який, як мені здавалось, був направлений в мій бік. Одними словами - мені подолось бути закоханою... Але потім... він мене повністю не помічав, ігнорував, я постійно бачила його з іншими... і мені вже було аж ніяк не пиємно від тих "світлих" почуттів... Одностороннє кохання досить швидко проходить...
Я вважаю, що краже не жити марними надіями на те, що тебе покохають... І не давати такої надії тим, хто закоханий в тебе...
  • 0

#87 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 08.05.2007 – 14:50

Перегляд дописуNo_way (15.04.2007 21:55) писав:

А якщо не хоче слухати?
Значить пороблено )
Я тут чогось не зрозумів дехто каже я любив одну потім іншу а ше до того була зовсім справжня любов. Ви шось путаєте, любов не може переходити з одних рук в інші так легковажно.
  • 0

#88 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 17:21

Ці стосунки часто використовують ті, хто не кохає. Вони просто використовують своїх коханих, як хочуть ( звучить якось грубо, але як вже є ). Їм абсолютно все сходить з рук. Для них це просто розвага, а для інших суцільний біль.

Але скажу з часом все ж таки можна полюбити, головне бажання і наполегливість. Не всі ж дівчата закохуться зразу, ви ж любите вухами, а не так як ми очима. А це вже поправимо, якщо вміти "гарно говорити", то можна кого хоч в себе закохати, але якщо дівчина ззовні не подобається, то не думаю, що з часом хлопець може її покохати, хлопці спочатку оцінюють зовн. красу, а потім наоборот.
От таки ми різні букви М і Ж.

metamoreFoZza, люди яких кохають, ніколи не дають надію своїм так званим "коханим". Люди собі це просто накручують, вони просто самі собі це внушають.
  • 0

#89 _Дів4ина_з_інш0г0_жиТТя_

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:м. Бердичів Жит. обл.

Відправлено 08.05.2007 – 18:57

Я вважаю... що ні в якому разі не можна давати надію ... та ігнорувати.... А просто все пояснити ті людині... тоді завдасиш куди менше болю... аніж станеш мозолити їй очі своїми новими хлоплями (дівчатами).. (багато вважають, що якщо цей "шалено-закоханий(а)" побачить тебе з іншим(ою).. то відразу ж і відстане... але ні...вони дуже настирні)... тому я і за те, щоб ввідразу з'ясувати відносини без недомовок.
Та і хіба це взагалі трагедія... коли тебе просто кохають??... Я вважаю... що для дівчини це лише доказ її неповторності... це піднімає її самооцінку... і це ж приємно знати, що тебе хтось любить... :D
  • 0

#90 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 08.05.2007 – 19:04

Незнаюю мабуть я б обрала щоб мене кохали... :D
  • 0

#91 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 10:19

нічого не робити, пояснити людині що нічого не буде, а якщо не доходить, не спілкуватися - так краще буде.
  • 0

#92 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 03.06.2007 – 12:19

Як можна швидше зникнути з життя цієї людини, щоб не робити її боляче.
  • 0

#93 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 03.06.2007 – 14:51

Тяжка ситуація..Влипав в таке не раз..Звичайно це надзвичайно болюче відчуття коли людина не відповідає взаїмністю і просто хоче спокійно пояснити що не може бути нічого спільного між нами але в відповідь ми отримуємо купу зла, ненависті, сліз і просто смутку в нашу сторону...
  • 0

#94 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 03.06.2007 – 17:30

Перегляд дописуFoxy_mouse (18.04.2007 23:26) писав:

Я три роки була закохана в одного чувака...Ще зовсім недавно...Та й зараз ще щось є...Я так і не знаю, чи здогадувався він...А знаєте, чому? Тому що я боялась того, як він відреагує на те, що я йому скажу...Подумала, що краще лишити все так, як є...А потім він поїхав вчитись в Штати...
Тому я не знаю, що краще - сказати про свої почуття чи не говорити ніколи...Хоча, мабуть, все ж краще сказати...Якесь полегшення з часом може прийти...
у бдь якому випадку краще сказати! щоб знати напевне, вішатись чи радіти )))
я колись теж припустилась такої помилки..тепер жалкую
  • 0

#95 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 03.06.2007 – 19:15

в будь якому випадку, у відносинах хтось любить, а хтось дозволяє любити. А інше - це вже діло кожного, де у кого межа.
  • 0

#96 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 15:32

Більшість шлюбів в світі і робиться за принципом. Він мене любить, а я ще думаю.
І що поганого в тому що хтось тебе любить і про тебе піклується.

Повідомлення відредагував MATADOR: 04.06.2007 – 15:34

• 0

#97 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 04.06.2007 – 18:48

Перегляд дописуMATADOR (4.06.2007 16:32) писав:

І що поганого в тому що хтось тебе любить і про тебе піклується.

Нічого... Здається. Але який результат? Програють обоє. Рано чи пізно (швидше за все - рано) той, хто любить, зрозуміє, що в партнера немає почуттів, тільки розрахунок (не тільки фінансовий). Але мабуть більше програє той, кого любили! Не вірите? Відчуття справжнього взаємного кохання не зрівняти ні з чим! Той, хто відчував, не потребує пояснень. Той, хто не відчував, не зрозуміє їх... Тому той, хто мирно "дозволяє себе любити", програє навіть більше. Як ви гадаєте: чи маємо ми право задурювати комусь голову і заглушувати своє серце словами "Та може я ще сьогодні не люблю його, але от завтра прокинусь і точно вже любитиму..."?

А тим часом сама не знаю, яких слів дібрати до людини, щоб і друзями залишитись і пояснити, що я не кохаю його...
  • 0

#98 merlin

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.06.2007 – 19:55

Перегляд дописуgycylka (4.06.2007 19:48) писав:

Нічого... Здається. Але який результат? Програють обоє. Рано чи пізно (швидше за все - рано) той, хто любить, зрозуміє, що в партнера немає почуттів, тільки розрахунок (не тільки фінансовий). Але мабуть більше програє той, кого любили! Не вірите? Відчуття справжнього взаємного кохання не зрівняти ні з чим! Той, хто відчував, не потребує пояснень. Той, хто не відчував, не зрозуміє їх... Тому той, хто мирно "дозволяє себе любити", програє навіть більше. Як ви гадаєте: чи маємо ми право задурювати комусь голову і заглушувати своє серце словами "Та може я ще сьогодні не люблю його, але от завтра прокинусь і точно вже любитиму..."?
А тим часом сама не знаю, яких слів дібрати до людини, щоб і друзями залишитись і пояснити, що я не кохаю його...

Моя тобі порада ти просто не впевнена що ти сама хочеш. Будь у своїх розрахунках простою і відвертою. НЕ дурмань комуст голови бо кохання деколи буває сліпе і "часом" ти його не вилікуєш навпаки розтягнеш на довший проміжок часу і це буде більшою катастрофою. Краще раніше або подумай чи ти його любиш і вирішуй :wacko:
  • 0

#99 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 20:29

Перегляд дописуgycylka (4.06.2007 19:48) писав:

Ніхто просто так не дозволяє себе любити мирно. Кожен має якусь ціль, яку добивається. І причому добивається він її дуже скоро. Оспорити це не можливо. І людина, яка кохає дійсно робить це від чистого серця і найкращими почуттями і ніколи не думає, що завтра їй ця ж людина в душу плюне.А так буде, як ти сказала рано чи пізно.
Ти ніколи не чула про те, що люди бачать і чують тільки що хочуть побачити і почути. Якщо їм це дати, і ще при умові, що вони засліпленні коханням то всі ці твої докази просто ні до чого.
  • 0

#100 gycylka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Ужгород

Відправлено 04.06.2007 – 21:23

Перегляд дописуMATADOR (4.06.2007 21:29) писав:

Ніхто просто так не дозволяє себе любити мирно. Кожен має якусь ціль, яку добивається.

Я не згідна: не переслідую жоної мети в цьому. Які в тебе варіанти - яку користь я отримую?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних